شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
مریم رهنما
۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-شهريور-۱۳۹۳ ۰۴:۲۸ عصر توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #1
مریم رهنما
تلفن : 22321950 و 22321951
آدرس : پاسداران، بوستان دوم (اخوان)
مدیریت : مریم رهنما

دخترهای گل:

قراره برای راحتی شما عروس خانوما نقدهای دوستاتون تو پست اول نقل قول بشه تا کار واسه بقیه راحت تر بشه LubLub

لطف کنید نقدهاتون رو مدیرا لینک بدید تا در این پست گذاشته بشهBig GrinBig Grin

ممنون از همکاری تک تکتون New1New1

(۸-شهريور-۱۳۹۲ ۰۵:۲۸ عصر)masoumeh.p نوشته است:  سالن آرایش "مریم رهنما"
آدرس: پاسداران - بوستان دوم اخوان - خیابان اسلامی - کوچه گلزار غربی - پلاک 3 - واحد 1
تلفن: 22321950

دسترسی به اتوبان همت داره و راحت هم پیداش کردم.

من توی کوچه تونستم ماشیینمو پارک کنم.ولی برای دامادا توی حیاط جا بود که بتونن ماشینو ببرن تو حیاط,آخه من دیدم که یه ماشین عروس تو حیاط بود.

سالن تمیز و شیک بود.
برخورد مریم خیلی خوب بود و همچنین خانومی که برای من در مورد قیمت و جزئیات با صبر و حوصله توضیح دادن

برای من یه کلیپ از عکسای عروس های مریم گذاشتن,با سبک های متفاوت.خوب من چون لایت دوست دارم یه سری هاش اصلا باب میلم نبود اما توش لایت هم داشت که من خیلی خوشم اومد.
من واقعا از کار چشم و ابروی مریم خوشم میاد و عاشق کارشم.
مدل موهای مختلفی داشت.من خیلی جم و باز دوست دارم که یه مدلی که تو سالن زده رو خیلی پسندیدم و از مدلای تو کلیپ هم خوشم اومد.Lub

عکس قبل و بعد عروساشو میدیدم خیلی هاشون بینی معمولی داشتن,نه عروسکی نه عمل کرده.ولی خیلی خوب با آرایش و شاید یکم با هنر دسته آتلیه کوچیک شده بود.
عروس هم داشت که عکس قبلشون رو هم نشونم دادن و آرایشاشون لایت نبود زیاد اما خودشون دوست داشتن.چون رضایت تو چهره شون موج میزد.
رنگ موی عروس ها هم قشنگ بود که پرسیدم کار خودتونه گفتن بله.

تنها چیزی که خورد تو ذوق من این بود که کار پوستش خوب نبودCrying مگه گریم نیست؟ من انتظار داشتم خیلی پوست عروسا خوب باشه. پوسته خودم مشکلی نداره و مریم هم گفت که برای شما یه لایه نازک کار میکنم چون جوش و لک نداری.

اما اصلا انتظار نداشتم کسی که پوستش جوش داره با آرایش عروس بازم معلوم باشه.Crying
خیلی حالم گرفته شد و کلا آمال و آرزوهام به باد رفت.Crying
چون قیمتش بالاست,من میخواستم یه کار آس ببینم ازش و با خیال راحت برم و این پولم هرچند که برام زور داره بهش بدم.
چون به نظرم یه شب عروس میشی و یه عمر خاطره داری پس به ریسکش نمیرزه که بری یه جای ارزون که خوب نشی. ولی اگه بیای یه جا و این همه پولم بدی بازم خوب نشی چی؟Sad

اینم لیست قیمتاشون:
1/500 آرایش و میکاپ - فون بدن - کاشت مژه یک روز قبل از عروسی - ماسک - رنگ ابرو - ناخن مصنوعی -
هزینه ی کاشت ناخن رو پرسیدم 80 بود و گفتن برای عروس هامون 25 تومن کم میشه. هزینه طراحی هم 15 تومن
کرایه تاج 100 تومن
تور ساده هم داشتن که اگه بخوای ازشون بگیری 60 تومن.
رنگ مو هم به من که موهام بلند و پر هست 130 تا 150 گفتن.

(۲۸-شهريور-۱۳۹۲ ۰۹:۳۰ صبح)shk نوشته است:  بچه ها شنیون های مریم رهنما خیلی تر و تمیزه اما حرکت خاصی نمیزنه ک من با این موضوع مشکل ندارم!
اینایی ک من دیدم شنیونشون عین هم بود و کاملا کلاسیک اما مشکل نداشت!

ارایششاون هم کلاسیک بود...نسبتا غلیظ بود اما خود عروسا راضی بودن

شنیون یکیشون ک لایت بود ارایشش یه گل رز بزرگ بود ک پشت تاجش بود.
وقتی سرشو پایین میکرد معلوم میشد

من.دوتا عروس دیدم یکی لایت بود با تاج هفت رنگ...نگیناش منشوری. بود ازین هفت رنگا....صورت عروسا خیلی کشیده و استخونی بود....واسه هنین خیلی اروپایین سبکشون.ک من دوسندارم.
ابروهاشون هاشور بود اما تو عکس هاشور بیشتر مشخصه تا عروس زنده.

شنیوناش خیلی تمیز بود هردوش جمع کامل با فرق وسط بود ک سفت کشده شده بالا.

اما ارایشاشونو دوسنداشتم چون صورتاشون لاغر بود چشاشونو خیلی گودرفته درست کرده بود...البته این سلیقه منه من عروس سفید و توپول دوسدارم.

یکی از عروسا بهم گفت ک از نوعروسه اما روم نشد نام کاربریشو بپرسم

یکی از عروسا خیییییییییییلی خوشگلتر از عکس اولش شده بود اصلا باورنکردنی....اما اون یکی ک لایت خاسته بود زیاد فرق نکرده بود اما خوشگل بود.
خیلی سرش شلوغه رفتم نهار خوردم اومدم بازم شلوغه درست حسابی نشد خودشو ببینم

راجع ب تتو:
2تا خانوم بودن ک تتو هاشوری کرده بودن؛ یکیشون خوب بود 2ماه و نیم بود ک انجام داده بود اما یکی دیگه ک دقیقا 2ماه و نیم بود اومده بود میگفت همش پاک شده واقعنم پاک شده بود انگار نه انگار ک تتو کردهSurprised

جفتشون داشتن باهم حرف میزدن و من میشنیدمBig Grin
اونی ک پاکشده بود میگفت بهم گفتن تو ترمیم درست میشه حالا نمیدوم دیگه؛ قیافشم اینطوری بود Sad
Big Grin

راجع ب ارایش همراه:
ب نظر من اگه عروس اونجایین کس دیگه رو با خودتون نبرین چون عین هم میشین
اونجا چندتا همراه بودن ک با هم مو نمیزدن فقط مدل موهاشون فرق داشت!و تنوع خوبی داشت اما چشماشون یه سبک بود و باعث شده بود کپی پیست هم باشنTongue

راجع ب کاشت مژه:
مژه ها رو وقتی از بالا نگاه میکنی عین مصنوعیه...و برای عروس خوبه نه حالت عادی! از نظر تابلو بودن قابلیت اینو نداره ک بتونی نگه داری

یکی از عروسا میگفت من برم خونه شب میکنم همشو

یکی از همکارای مریم هم گفت این مژه ها تا 1 ماه میمونه اما مژه های پایین پلکشون کاشت نیس و در میاد

ضمنا مریم اموزش کاشت مژه نداره؛ اینو یکی ک زنگید پرسید فهمیدمBig Grin

راجع ب پوست:
من مشکلی تو پوست عروساش ندیم! نه برق داشت نه جای جوش .... هیچی!

راجع ب ابرو هاشور:
همونطوری ک گفتم هاشور ابرو فقط تو عکس اونقدر واضح و مشخصه
من اون 2 تا عروس رو ک دیدم از دور ک اصلا مشخص نبود...از نزدیکم خیلی کم هاشورش معلوم بود

ضمنا ابرو رو تیغ نمیزنن اما بوره بور میکنن ک طراحیش مشخص شه

...............................
بچه ها من یه سادگی کردم اینکه همین 2 تا عروسو دیدم زودی بیعانه دادم و قرارداد بستم!

واسه همین دیگه ب راحتی نذاشتن برم با مریم حرف بزنم ...اصلا ازین رفتارشون خوشم نیومدMad

میگفتن الان مریم جون میکاپ داره نمیتونه حرف بزنه...بریم سراغش عصبانی میشه Dodgy

درحالی ک اصلا اینطوری نبود...طفلی خیلیم خوش اخلاق و مهربون و خوش برخورد بود
............................
راجع ب خودمAngel:

من صورتم چندتا جوش برجسته زده...بهم گفت من میتونم جوشاتو کامل محو کنم اما برای برجیتگی جوشات هیچ کاری نمتونم بکنم

بهتره از الان یه فکری براش بکنی ...دکتر مقبل زاده رو (همون ک ساینا گفت) پیشنهاد کرد و گفت هرچی زودتر بری بهتره

گفت لنز اجباری نیس اما اگه یه طوسی ...خاکستری بذاری بهتره....گوشه چشاتم باز میذارم.....گفتم عروسکی دوسدارم گفت خیلی بهت میاد....بهتره رنگ موات عسلی باشه(همینی ک الان هست)

از یچی خوشم اومد اینکه نگفت رنگک موات خوب نیست و ایراد سر ادم بذاره....گفت همین رنگ مویی ک داری خوبه اما یکم روشنترش کن
.........................
این عروسایی ک من دیدم ملوس و ناز نبودن....خوشگل بودنا....اما ظریف و گوگولی نبودن

ضمنا :
فیلمی ک اونجا از نمونه کاراها پخش میکنه مال 2 سال پیشه!
میگن تاجو نخرین انتخاب محدود میشه بیاین ازهمینجا انتخاب کنین

راجع ب محیط و دکور ارایشگاه:
روزی ک من رفتم خیلی شلوغ بود اما درکل از اینکه عروس توی یه اتاق جداگانه اس ک درش هم بسته میشه خوشم اومد

میکاپ ها هم تو یه اتاق دیگه انجام میشد ک اونم درش بسته بود و این یه حسنه چون ادم از رفت و امدها استرس نمیگیره

فضای داخلی اررایشگاه هم بد نبود...خیلی شیک نبود اما بد هم نبود

درب کوچه ب حیاط باز میشد ک ماشین عروس رو میاوردن تو حیاط و دیگه لازم نبود عروس با ایون لباس بیاد تو کوچه و خیابون و این ب نظرم خیلی حس مهمی
بود

(۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۹:۳۱ صبح)Felertishia نوشته است:  نقد آرایشگاه مریم رهنما

آدرس این آرایشگاه پاسداران بوستان دوم (خیابان داوود اسلامی) کوچه گلزار پلاک3 هست
شماره تماس : 22321951-22321950
، معمولا جای پارک راحت گیر میاد
البته روز عروسی ماشین عروس میاد داخل حیاط دنبال عروس.
تابلو نداره یه خونه 2 طبقه است طبقه اول کامل آرایشگاه طبقه دوم یه قسمت آتلیه و یه قسمت آرایشگاه هست
اکثرا شلوغ مخصوصا اگه روزی باشه که اومده باشن عروس ببینن که دیگه واویلاا
سبک اصلی مریم که باعث شد معروف شه سبک عروسکی هست که با گوشه چشم باز و لبهای حجیم و معمولا با رنگ صورتی شاین هست و ابروهای هاشور
البته مریم توانایی اینو داره که سبک های دیگه رم کار کنه سبک کلاسیک و مدیوم و حتی لایت هم خوبه البته اگه خیلییییی لایت و اروپایی بخواید فکر نکنم گزینه خوبی باشه و به نظرم کار چشم ابروش نقطه قوت کار مریم هست
پنج شنبه من رفتم اینجا برای بار دوم و فیکس کردن تاریخ عروسی خلوت بود وو گفت امروز دیدن عروس نداریم ولی من رفتم طبقه بالا که عروس از آتلیه میاد بیرون ببینم
که مریم رهنمای عزیز اومد بالا و وقتی دید میخوایم عروس ببینیم بردمون تو آتلیه عروس دیدیم و عکس قبلش رو هم دیدیم
عروس خیلییییی ناز بود و مهربون میگفت بیاید تو و راحت باشید خودش خیلییییی راضی بود
سبک آرایشش کلاسیک مدیوم بود و خوشگل بود البته خود عروسم خوشگل بود و زمینه خوبی داشت به نظرم یه مقدار پوستش کدر بود و شفافیت نداشت ولی کار چشم و ابروش مثل همیشه عالی بود
یه عروسم پایین بود که اونم خیلیییی ناز شده بود و سبک این عروسم کلاسیک مدیوم بود عکس قبلش دیدم به نظرم خیلی تغییر مثبتی داشت و خودشم خیلی راضی بود
اخلاق خود مریمم که عااااااااااالیه خیلی خیلی مهربون و به فکر عروساشه که استرس نداشته باشن و این یه ویژگی عالیه اینجا هست
شینیونها بد نبود تمیز بود ولی مدل خاصی نبود به نظرم آرایش مریم با یه شینیون شیک واقعا بیشتر به چشم میاد و این یکی از نکات منفی اینجاست امیدوارم بعد از زایمان کاراش بهتر شه چون واقعا با اون شکم بزرگ کار کردن خیلی سخت اومد به نظرم ولی کار موی بازشو خیلییییی خوشم میاد و به نظرم خیلی خوبه
حدود 1.30 عروس سوم از اونجا داشت میرفت بیرون عروس دوم یکساعت زودتر آماده بود ولی عروس اول رفته بود
قیمت هم 1/500 و شامل میکاپ و گریم و شینیون و کاشت مژه ، رنگ و شاین بدن ، پاکسازی صورت اصلاح و رنگ ابرو و ناخن هست
یعنی قیمت تور و تاج و لنز و رنگ جدا حساب میشه
قیمت برای مادلینگ عروسی 500 هست

(۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۲:۱۲ صبح)جسیکا نوشته است:  نقد آرایشگاه مریم رهنما:
آدرس: پاسداران- بوستان دوم (خیابان داوود اسلامی) کوچه گلزار- پلاک3 تلفن:22321950-22321951
آرایشگاه تابلو نداشت و حتی روی زنگش هم اسمی از آرایشگاه نبود..
زنگ دوم رو که زدم در رو باز کردند به محض ورود منشی گفتند برای دیدن عروس اومدین و دعوت کردند برای دیدن کارها پای ال سی دی بشینم..کلا حرفی از آلبوم نبود و عروس ها با عکس قبل و بعد از میکاپ تو مانیتور نشون داده می شدند.
گفتند بعضی از کارها برای سال 2011 هستند و مدل شینیون ها قدیمی شده و در کارهای جدید مدل شینیون ها خیلی بهتر شده..
عکسای ال سی دی بعضیاش با سلیقه من جور نبود آخه خیلی غلیظ بودن ولی مدل کم آرایشتر هم توشون بود..
عکسای ال سی دی همشون مربوط به آتلیه طبقه بالای آرایشگاه بود..
بر خورد منشی آرایشگاه خوب بود و مرتب موارد رو توضیح می دادند و میخاستن تاریخ عروسیمون رو چک کنیم که در تاریخ مربوطه جای خالی داشته باشند..
گفتند خانم رهنما در یک روز بیشتر از سه تا عروس قبول نمی کنند..عروس اول بطور معمول ساعت 11آماده است و عروس دوم وسوم به نسبت عروس اول زمان آماده شدنشون تعیین میشه..و اگه عروس اول خودش بخاد دیرتر آماده بشه شانس زودآماده شدن به عروس دوم داده میشه..
قیمت پکیج عروس 1500 هست و شامل خدمات گریم، میکاپ، کاشت مژه، شینیون، پاکسازی صورت، شیو صورت ، رنگ ابرو ، ناخن مصنوعی و شاین بدن هست..
مبلغ بیعانه برای رزرو 100 تومن هست که تا یک روز قبل عروسی در صورت کنسلی قابل برگشت هست..
گفتند اگر اپیلاسیون هم خاستید طبقه بالا این کارو انجام میدند وهزینش رو جدا دریافت میکنند..اپیلاسیون رو 2-3 روز قبل از عروسی انجام بدین که التهاب پوست بر طرف بشه..
گفتند رنگ مو ، لنز ، تاج و تور رو می تونید از خارج آرایشگاه تهیه کنید ولی تجربه به ما ثابت کرده اگر از داخل سالن تهیه بشه نتیجه بهتری میگیرید..چون معمولا رنگی که جای دیگه انجام میشه و لنزی که خود عروس تهیه میکنه با اون چیزی که مد نظر خانم رهنما است تفاوت داره..یا مثلا مدل تاج به مدل شینیون نمیخوره..
گفتند اگر خاستین تور از خارج آرایشگاه تهیه کنید تور ساده حداقل 2*2 تهیه کنید و تورتون طبقه ای نباشه و چادریه معمولی باشه..
هزینه برای مادلینگ هزینه یک آرایش ویژه است و مبلغش 500 تومن هست ولی کلیه خدمات دیگه مثل تاج ، رنگ ابرو ، اصلاح، لنز و هر خدمت دیگه ای جز میکاپ جدا محاسبه میشه..
گفتند عروس یک روز قبل عروسی برای کاشت و خدمات مژه مراجعه میکنه و بعد از اون بخاطر مژه نمیتونه حمام کنه..
گفته بودند عروسشون قراره ساعت11.30آماده بشه ولی ساعت یک ربع به یک گذاشتند ما عروس رو ببینیم..و تا اون زمان نفرات زیادی برای دیدن عروس اومده بودند..افراد حاضر نسبت به تاخیر عروس ناراحت بودند.که منشی گفتند هنوز کسی دنبال عروس نیمده..و خودش خاسته!
چون جمعیت زیاد بود چند نفر چند نفر وارد اتاق میکاپ شدیم و عروس رو دیدیم..عروس زیبا بود و آرایششون تمیز اما به نسبت غلیظ بود..
پوست عروس یک مقدار کدر بود..موهاش کاملا مشکی بود..در مورد سبک آرایش سئوال کردم که خانم رهنما گفتند سبک کلاسیک رومی هست که سبک جدیدیه و به صورت این عروس این مدل میومد..
ولی من کلا متوجه این سبک نشدم! و نمیتونم بگم چه فرقی با سبکای دیگشون داره!!
پشت موهای عروس رو نگاه کردم تور موهاش مشخص بود..
در کل مدل شینیون عروس بنظرم اگر عالی نبود ..بد هم نبود..ولی چیزی که برام جای تعجب داشت مدل چشم و ابروی عروس بود که با تصورات من و عکسایی که تو تاپیک آرایش چشم دیدم تفاوت داشت..
در آخر گفتند که طبقه بالا علاوه بر آتلیه مزون لباس عروس هم دارند.
به مزون مراجعه کردم..عذرخواهی کردند که مراجعه کننده دارند و نمی تونند لباساشون رو نشون بدند..قیمت لباساشون گفتند که از 700 شروع میشه..
گفتند هدفشون از راه اندازی این مزون این هست که کلیه خدمات رو یکجا به عروس ارائه بدند و مدل لباس عروس با مدل مو آرایش عروس مطابقت داشته باشه..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط shk ، باران 2 ، golnar ، GaMbAlOo ، پرنسس عشق ، "بهار" ، mona*m ، hama1368 ، maryam 247 ، فرانک خانم ، mtopoly ، mehrangiz ، kenzo ، machuli ، bahar ، nasibe_603 ، سها7 ، مجتبی شمسی ، mahya1369 ، miss bride ، پانی کوچولو
۲-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ عصر
ارسال: #2
RE: مریم رهنما
بابا دیگه بی انصافی نکنید خدایی مریم رهنما شاید بعضی وقتا یکم غلیظ کار کنه ولی تروتمیزه کارش .
به قول ma.movahediشانسیه یکیم که بستگی داره بعضیا مثل خود من خوش آرایشم یه مداد هم بکشم کلی تغییر میکنم (چه تعریفی کردم از خودم هاها):دی
به رنگ پوست تیپ چهره و خیلی چیزا ربط داره کسایی که چوست سفید و خیلی روشن دارن یکم سخت تره آرایش کردنشون چون بعضی طیفهای رنگی به شدت جوادشون میکنه خیلی از رنگها رو شاید نشه براشون استفاده کرد ولی پوستای گندمی خیلی راحتتره آرایش کردنشون چون تقریبا اکثر رنگا بهشون میاد و کلا آرایش بهشون میاد ولی پوستای روشن اکثرا بدون آرایش خوشگل ترن
 سپاس شده توسط سراب ، ma2nafar ، **kataun** ، Aroos jun ، shirin khanoom ، Tati Beauty ، nasibe_603
۲-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ عصر
ارسال: #3
آتنا من کار عروسشو دیدم دوست خودم بود خیلی خیلی تغییر میده چهره رو واقعا گریم میکنه دوست من شوهرش لحظه اول جلو سالن نشناخته بودش فک کرده عروس یکی دیگه اس:دی کارشو بلده بنظرم بعدشم اینکه خودش جوونه جوادم نیست خودشم امروزیو شیکه میشه روش حساب کرد
 سپاس شده توسط Tati Beauty
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۱:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۲:۱۳ عصر توسط arooaha.)
ارسال: #4
بچه ها من برای بله برون ونامزدی رفتم پیش مریم رهنما
افتضاححححححححححححححححححححح شده بودم AngryAngryالبته این که من هر دو مراسمو رفتم اونجا به دلیل وقت کم و اینکه مشتری ثابتشون بودم 5 ساله که کل تیمشونو میشناسم و قول دادن که متفاوت کار میکنن
ولی برای عروسی محاله برمCrying
یه چیز خیلی واضح اینه که هر کس با هر قیافه ای بره تو سالن کلی تحویلش میگیرن و به به وچه چه میکنن و وای چه عروسی میشی تو معرکه میشه چقدر خوشگلی چه فیسه خاصی داری یعنی میخوای روحیه بگیرین حتما یه سر برین اینو برای تجربه و شناختی که تو این چند سال خودمو دوستام داشتم میگما تمام کاراشم فتوشاپه اینم مطمئنم که دارم میگم یعنی بینی رو کوچیک صورت و گرد و ... خیلی فرق میزاره البته اینا رو از خود پرسنلش که دوستام هستن پرسیدم البته خودمم چند ماه اینو فهمیدم و الا این ریسکو نمیکردمSad
مواد آریش ویژه با معمولی هیچ فرقی نداره برای من که کامل آرایشم ریخت پایین و خط رو صورتم افتاد شب بله برون که کل خونواده شوشو هنگ کردن که چقدر من بد شده بودم New2خواستم همرو پاک کنم فرصت نشد شینیون که افتضاح بود نامزدیمم که قول داده بود لایت کار میکنه چشممو غلیظ درست کرد Sad بیچاره شوشو تا درو باز کرد موند گفت مگه بهش نگفتی لایت باز که چشماتو ذغال کرد
من که اصلا راضی نبودم ولی خوب بازم سلیقه ای هست ولی هر کس منو دید گفت خودت آرایش میکردی بهتر میشدی

چقدر دلم برای عروسیم تنگ شده .......
واقعا یکی از بهترین روز های زندگی هر آدمیه
عاشقتم عشق مهربونمHeart
 سپاس شده توسط میناا ، khoodka ، topol ، باران 2 ، elir ، س.م ، نیلوفرم ، sepid 1s1 ، Faara ، nastaran joon ، banoye irani ، گل جان ، .pARIYA ، Tati Beauty ، Aroos jun ، xSaMiRax ، عروس زمستان ، nikita617 ، secret ، مریم 68 ، سيم سيم
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۴:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۴:۱۴ عصر توسط نازگل.)
ارسال: #5
چی بگم والا ،اولا که همه موهای عروسه مصنوعی بود ،آرایشش به شدت غلیظ وکثیف،تا روی گونهاش سیاه شده بود .تمام صورت و بدنشم ازین شاینای طلایی ازرون زده بود یه برق بدی میزد که نگووووو،رژ صرتی بد رنگ،موهاشم شنیون باز و بسته بود یه شنیون خیلی گنده زده بود بالای سرش فکر کنم قدش حسابی از داماد میزد بالا ،نمی دونم والا من نمیخوام کسی رو ناراحت کنم ،ولی توروخدا اینقدر تبلیغ الکی از کسی نکنید ،به خدا دلم اینقدر واسه عروسه سوخته بود که نگو ، قیمتشو میگه 850 فقط میکاپ و مو و فون بدن دیگه همه چیتو باید جدا بدی اما آخه یکی نیست به اینا بگه بابا جان یه لوازم آرایش زدی که هنوز عروس از سالن نرفته بیرون همش ماسیده و کثیف شده آخه واسه چیش اینقدر میگیری؟ تازه اگه خدمات کامل بخوای بالای 1 تومن میشه ،عروس که روز عروسیش نمیره یه جا ابرو برداره ، یه جای دیگه ناخن بذاره و...باید همه کاراشو همونجا بکنه دیگه. من خودم اصلا قیمت برام مهم نیست تا 2 هم حاضرم بدم از بس استرس آرایشگاهو دارم، اما اعتقاد به این ندارم که هر جا گرون تر بهتر واسه همین همه جا رو میرم میبینم . ولی اینیکی واقعااا افتضاح بودددد
(۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۳:۵۱ عصر)ma.movahedi@gmail.com نوشته است:  وای من ترسیدم .آخه قرار عروس اون بشم .اگه بده بگین آرایشگاهمو عوض کنم .خدایا

عزیزم اول برو چندتا عروسشو ببین حتمااااااا
 سپاس شده توسط nazi_on2 ، .pARIYA ، Tati Beauty ، عروس زمستان
۳۰-فروردين-۱۳۹۲, ۰۳:۴۰ عصر
ارسال: #6
من و زنداداشم امروز رفتیم سالن مریم رهنما
یه عروس داشت یه نامزدی
تقریباً نزدیک 3 اماده شدن که خودشون میگفت عروسا دیر اومدن ولی من میدونستم این سالن کلاً عروس دیر اماده میکنه
نامزدیش که واسه نامزدی خوب بود
ابروهای پهن و سایه ملایم و لنزم گذاشته بود
معمولی بود
ولی عروسش با قبلش خیلی تغییر کرده بود
گریم بینی عروس واقعاً خوب بود قشنک بینی رو کوچیک کرده بود
ارایش چشمشم مدیوم بود
شینیونشم خیلی خیلی تمیز بود
یعنی با عکس قبلش مقایسه میکردی خیلی تغییر کرده بود
نه اینکه بگی از تغییر زیاد نمیشناسیش تغییر خوب کرده بود ولی با زمینه قیافه خودش
 سپاس شده توسط miss69 ، golnar ، miss bride ، meli ، نازدونه ، mehrangiz ، دینا14 ، گل جان ، Tati Beauty ، fatima.s
۷-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۳:۳۳ عصر
ارسال: #7
بچه ها من امروز عروس مریم رو دیدم.Lub.به من گفت 12.5 بیا زود رسیدم..کاراشونو دیدم..عکسای قبل بعضی عروسا بودن..به نظر من همیه ی آرایشا خوشگل بود..لایت داشت..زیادم داشت..ولی بهشون میومد..عیبای صورتو خوب درست کرده بود..چن تا شینیون بود من خوشم نیومد که اون خانمی که توضیح میداد گفت هر جور دوس داریو بهت میاد میشه..دوسم نداشتی عوض میشه..قیمتم 1300 با کرایه تاج که باید 1400 بدی تاجو که پس دادی 100 پس میدن..واسه افزایش قیمتم گفت معلوم نیت واسه مهر داشته باشیم یا نه..لوازم آرایشم نگفت چیه..ولی گفت خیالت راحت..من که کلن خوشم اومد..چند تا جای دیگه هم میرم..راستیییییی..عروسم 1 آماده شد..خیلی ناز بودLub خودشم راضی بود..لنز سبز داشت..پوستش جوش بزرگ زیاد داشت که واسش پوشونده بودن..نمیگم محو شد ولی جوشاش خیلی بد بود..بهتر شده بود..باز میرم ببینم از پوستش مطمئن شم..شوهرم 45 دیقه برون بود که گفت دوماد نزدیک 40 دیقه منتظر بود تا عروس بیاد..یعنی تاخیرم داشته ولی نه زیاد..
 سپاس شده توسط نینا ، باران 2 ، دینا14 ، Tati Beauty ، سيم سيم
۷-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ عصر توسط mahtab.mah.)
ارسال: #8
(۷-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ عصر)عکاسباشی نوشته است:  وایییییییییییییی مهتاب خیلی خوبه که رفتیHehe!
من چند تا سوال دارم...Blush
چون آتلیم تو پاسدارانه احتمال داره اینجا رو انتخاب کنمTounge
1.پوست عروسا رنگ پوست خودشون و بدنشون بود یا نه؟
2.آرایش هاشون -مخصوصا پوستشون- زیاد غلیظ نبود؟
3. آرایش چشمی داشت که زیر چشم هیچی نزده باشه و لایت باشه؟
4. اخلاق مریم چه جوریه؟ چیزی که خودمون بخوایمو -مثلا رنگ رژ- رو انجام میده؟
5.محیط آرایشگاه شلوغ و پر رفت و آمد بود یا آروم؟

New1
رنگ پوست این عروسی که من دیدم خیلی طبیعی بود..رژ لبشم صورتی براق بود..لبارو نا درست میکنه..آرایشش واقعا زیاد نبود..چشماشو سیاه نکرده بود که دیگه حالت چشم محو شه..پوست این عروسه مال خودش بد بود.واسه این نمیتونم بگم پوستش بعد آرایش عالی بود..چون جوشای بدی داشت عکس قبل آرایششو که دیدم..تو مدلایی که دیدم یکی 2 تارو دیدم که انگار هیچ سایه ای نزده بود زیر چشم ولی عجیب خوب شده بودم..البته خود عروسا چشمای خوش حالتی داشتن..مژه های همه و ابروها به نظر من عالی بود..مریمم با همه بگو بخند بودو خوش برخورد بود..وقتی ام عروس آماده شد هواشو داشت که یهو دورش جمع نشن..هی میگفت تک تک بیاین..امروز که شنبه بود که محیط آروم بود..مشتریم داشتا ولی جدا از اتاق عروس بود..2 تا اتاق بود که انگار ماله عروس بود درم بسته بود..خیلی ام تاکید کرد که کاری که خودتون بخواین میشه..رنگ ژ عروسا متفاوت بود..دیگه نمیدونم واقعا اگه نخوایم عوض میکنه یا نه..البته خود مریم به نظر خیلییی مهربون میومدLub
چه جالب ..منم از کاره نوازش خوشم میاد.Big Grin.از مریمم همین طور..اونم میرم میبینمSmiling
 سپاس شده توسط نینا ، باران 2 ، مریم2 ، نقشینه
۸-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۵:۰۹ عصر
ارسال: #9
من که عکس اکثر عروس های مریم رهنما رو که دیدم مژه ها و ابروهاشون زیادی غیر طبیعی و فانتزی بود!!!!!!

خداوندا تو را قسم میدهم به بزرگیت که عطا فرمایی:
سلامتی، تندرستی و زندگی مملو از شادی و سرور و آرامش و خوشبختی
به من و عزیزانم...
 سپاس شده توسط Aroos jun ، عروس زمستان
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ صبح
ارسال: #10
با اجازه بزرگترای تاپیک!Wink
اول اینکه این سالنشون خیلی دلبازتر از اون یکی (خ آزادی) بود.جای دیدن نمونه کاراشونم خیلی بهتر از اون یکی سالنشون بود که آدم دور از همه تنها میشست و کسی کاری به کارش نداشت و هیچ حرف و توضیحی نبود...Wink
بعد اینکه منشیش پشت تلفن مهربون تر و باحوصله تر بود! Mad
خب بریم سر اصل مطلب.عروس امروزش لایت تر از تمام کارایی بود که تو اسلایدشو مانیتورش!3 (12) نشون میدن.(راستش با توجه به نمونه کارا انتظار همچین آرایش چشمی رو از مریم نداشتم) پوستش صاف بود(کرمش غلیظ نبود) و مژه ش اصلا غیرطبیعی نبود (خعععععععععلی خوشمان آمدHehe!) ولی... متاسفانه احساس کردم رنگ کرم پودرش مات و کدر بود و رنگ کرمش یه کم بی روح بودSad (به قول بچه ها شاداب نبود) البته شاید خودش اینجوری دلش خواستهAngel
در کل خوب بود ولی فقط چندثانیه دیدمشCryingCrying
ولی من انتظار یه عروس ناز و فانتزیو داشتم که به هیچ عنوان عروسکی و خیلی ناز (اونجوری که من واسه خودم دلم میخواست نبود)Crying و دیگه هم وقت ندارم که دوباره برم...خیلی ناراحتم.میخواستم اینجا رو اوکی کنم که به آتلیم هم نزدیکه ولی مطمئن نیستم...SadHuh
کمکConfused

بعد 4 سال دوستی قراره 2ماه دیگه بیان خواستگاری...Heart
خدایا...
 سپاس شده توسط مریم2 ، mahtab.mah ، پرستیژ ، golnar
ارسال پاسخ