• تشریفات ژمیس
  • آتلیه ملکه زیبا

مدل مش هایلایت و لولایت

۱۵-اسفند-۱۳۹۰, ۰۴:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-اسفند-۱۳۹۰ ۰۴:۳۸ عصر توسط sahar_f.)
ارسال: #21
RE: مدل مش هایلایت و لولایت
منم نمیدونم عزیزم
این ارایشگاه که احتمالا من رم واسه ی موی بلند گفته 200 تا 250 موهای من البته خیلی هم پر هستش

فکر کنم با کلاه باشه
تقربا سوزنی در اورده
نقل قول
 سپاس شده توسط fery_k
۱۵-اسفند-۱۳۹۰, ۰۴:۴۰ عصر
ارسال: #22
(۱۵-اسفند-۱۳۹۰ ۰۵:۳۲ عصر)fery_k نوشته است:  مرسی سحر جان... عکس قشنگی بود...چهارمی خیلی نازه... من زیاد تو این چیزا وارد نیستم... چهارمی با کلاه یا فویل؟
معمولا نرخ لولایت چه جوریه؟ میخوام نرخش تو دستم باشه. من تو مشهد یه جا پرسیدم البته هایلایت گفت از 180 تا 200... واسه لولایت هم نرخش همینه؟

عزیزم چهارمیه 100%‌با کلاهه
یعنی اون مو رو با فویل در اوردن تقریبا غیر ممکنه

در جستجوی قلبِ زیبا باش نه صورتِ زیبا/
زیرا هر آنچه زیباست همیشه خوب نمی­ماند/
امـا آنچه خوب است همیشه زیباستHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط fery_k
۱۵-اسفند-۱۳۹۰, ۰۴:۵۱ عصر
ارسال: #23
واقعا خودمونیما خیلی گرون میگیرن... 200 تومن آدم یه خورده زورش میاد... Sad(

وقت خود را بیهوده تلف توضیح دادن ها نکنید،
مردم فقط آنچه را که دوست دارند بشنوند،
میشنوند.
نقل قول
۱۵-اسفند-۱۳۹۰, ۰۵:۲۵ عصر
ارسال: #24
خانومایی که مشهدین یک خبر خوب : آرایشگاه تل و نونینا حراج لولایت و های لایت دارن بشتابین شبه عید خودسازی کنین :ِD
نقل قول
۱۵-اسفند-۱۳۹۰, ۰۵:۳۴ عصر
ارسال: #25

بچه ها دومی لولایت یا هایلایت؟؟با کلاه یا فویل؟؟
نقل قول
۱۵-اسفند-۱۳۹۰, ۰۵:۳۶ عصر
ارسال: #26
و اینکه قیمتش بستگی به این داره که اگه با فویل بگیرن براتون ، خودتون چند تا تیکه انتخاب کنینو مثلا میتونین بگین فقط روی مو رو بگیره که حدود 15 تیکه میشه نرم قیمتش تو آرایشگاه های معمولی 4 تومنه، اینجوری زیاد گرون نمیشهIdea
نقل قول
۱۵-اسفند-۱۳۹۰, ۱۰:۵۲ عصر
ارسال: #27
(۱۵-اسفند-۱۳۹۰ ۰۶:۳۶ عصر)Swallow نوشته است:  و اینکه قیمتش بستگی به این داره که اگه با فویل بگیرن براتون ، خودتون چند تا تیکه انتخاب کنینو مثلا میتونین بگین فقط روی مو رو بگیره که حدود 15 تیکه میشه نرم قیمتش تو آرایشگاه های معمولی 4 تومنه، اینجوری زیاد گرون نمیشهIdea

مرسی عزیزم...چه کمک بزرگی کردی...نونینا کارش خوبه؟
کلا واسه لولایت چجوری قشنگه؟ چند تیکه باشه؟ فقط رو یا همه ی مو؟

وقت خود را بیهوده تلف توضیح دادن ها نکنید،
مردم فقط آنچه را که دوست دارند بشنوند،
میشنوند.
نقل قول
۱۵-خرداد-۱۳۹۱, ۰۷:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-تير-۱۳۹۱ ۰۳:۴۰ عصر توسط Yasi Yasmina.)
ارسال: #28
راجع به رنگهای موقت که صحبتش بود، توی ایران هست. من چند وقت پیش از تجریش خریدم منتها متاسفانه قیمتش یادم نیست. مال روسیه است. من استفاده هم کردم. تا چند بار شستشو دوام داره و قشنگه. تنها عیبش اینه که وقتی حمام می ری، موهاتو خشک می کنی، حوله رنگی می شه و باید فوری بشوری، ممکنم هست مثل حوله ی من کامل پاک نشه Sad

مراقب باشین آب از موهاتون جایی نچکه تا موقعی که موها خشک بشه.
اسم روش روسی نوشته ولی شبیه اینه TOHNKA آدرس سایتش رو پشت قوطیش گذاشته، اگه رفتین توی سایت، پایین صفحه سمت چپ اون سبزه است. رنگ فندقیه
http://www.rocolor.ru

امروزدیدم آرایشگاهم دوباره از اون رنگ موهای موقت آورده. قیمتش شده 12 تومان

یه مدت می رم تعطیلات Blush
نقل قول
 سپاس شده توسط zi zi
۱۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ عصر
ارسال: #29
یاسی جان با اینا هم میشه فقط بعضی قسمتهای مو رو رنگ کرد؟
من از این مدل اولی خوشم میاد با این رنگا میشه این مدل و دراورد
http://www.rojelab.com/index.php?p=spage&id=117
نقل قول
۲۰-خرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۰۴ صبح
ارسال: #30
بهار جون اینو آرایشگرم موقعی به من معرفی کرد که موهامو روشن کرده بودم و یه وقتایی که از رنگش خسته می شدم می گفت از این شامپوها بزنم که یکی دو هفته تنوع بشهTounge. تا جایی که من متوجه شدم و تجربه کردم برای تیره کردن موهای روشن خوبه یا مثلا مامانم یه موقع هایی می زد که موهای سفیدش رو واسه ی یه مهمونی بپوشونهCool. اگه موهات تیره است، برای این رنگهایی که گذاشتی فکر کنم باید اول مو رو دکلره کرد.

یه مدت می رم تعطیلات Blush
نقل قول
ارسال پاسخ

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد