• تشریفات آدم و حوا
  • تشریفات ژمیس

محصولات WMF (وی ام اف)

۸-آذر-۱۳۸۹, ۱۲:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-خرداد-۱۳۹۰ ۱۱:۲۰ صبح توسط nalix85.)
ارسال: #1
محصولات WMF (وی ام اف)
یکی از بهترین مارکهای لوازم منزل که میشه خرید ، محصولات WMF آلمان هست. این برند که در خود آلمان تولید میشه ، در تهران چند نمایندگی داره. یکی در بازار و یکی در خیابان ولیعصر ، بالاتر از پارک وی ،‌ سمت شمال به جنوب خیابان. این برند قابلمه ، ماهیتابه ، زودپز ، قهوه جوش ، قاشق و چنگال ، چاقوهای آشپزخانه ، ظروف شیشه ای و ... تولید می کنه.
قیمت هاش گرونه اما اگر کسی بودجه خریدشو داشته باشه خیلی عالیه.
مثلا یک کارد آشپزخانه اش (یک دونه) از 30 هزار تومان (چاقوی کوچک) شروع میشه تا حدود 300 هزار تومان.
من پیشنهاد میکنم دو یا سه عدد چاقو از این مارک بخرید که دیگه یه عمر راحت باشید.
[تصویر: 1889486030_Fleischmesser_Grand_Gourmet.jpg][تصویر: 1874626030_Fleischmesser_Classic_Line.jpg][تصویر: 1880339990_Fleischmesser_Damasteel.jpg]
زودپز هم مثلا 4.5 لیتری حدود 168 هزار تومن مدل ساده و 240 هزار تومن هم مدل دیجیتالشه.
[تصویر: 2tes_Schnellkocht%C3%B6pfe_4.5l__20090617_8193.jpg][تصویر: 0792659990_Schnellkochtopf-Set_2-teilig_Perfect.jpg]
قاشق چنگال و چاقو از دستی 300 هزار تومن داره تا حدود یک میلیون و صد هزار تومن. به گفته تبلیغات این شرکت ، روی استیل این محصولات لعابی از کرومارگان داده شده که ضد خشه. قاشق چنگال نقره هم داره.
[تصویر: 20050204_aston.jpg]
طراحیشون زیباست و جنس کارها رو اگر از نزدیک ببینید ، کاملا حس می کنید که یک چیز اساسیه.
نقل قول
 سپاس شده توسط هاله ، leyli ، mitra.y ، madlen ، *آوا* ، بانو روشنا ، سارا وسامیار ، reyhane.m ، شیرینچه ، ida ، Narsis65
۷-دي-۱۳۸۹, ۱۱:۲۶ صبح
ارسال: #2
RE: محصولات WMF (وی ام اف)
تا اونجا که من میدونم خیلی جا های دیگه هم نمایندگی داره مثلا" پاسداران رو مطمئن هستم

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
۲۲-دي-۱۳۸۹, ۰۱:۰۲ عصر
ارسال: #3

lمن سرویس کامل قاشق و چنگال MGSآلمان گرفتم جنسش خیلی خوب بود
نقل قول
۲۲-دي-۱۳۸۹, ۰۹:۴۱ عصر
ارسال: #4
یه نمایندگی دیگه هم از WMF دیدم ، مترو ایستگاه شریعتی ، حدود 20 قدم به سمت شمال خیابون ، یه نمایندگی همون سمت ایستگاه مترو هست. البته خیلی بزرگ نبود و همه محصولات رو کامل نداشت. ولی اصلی ها رو داشت.
نقل قول
 سپاس شده توسط tina66 ، Narsis65
۲۸-دي-۱۳۸۹, ۰۳:۰۰ عصر
ارسال: #5
سلام
می شه اگه امکان داره شماره تلفن نمایندگی های wmf بخصوص اون که در پارک وی هستش بذارین
ممنون می شم
نقل قول
۲۸-دي-۱۳۸۹, ۱۰:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-خرداد-۱۳۹۰ ۰۷:۳۵ صبح توسط nalix85.)
ارسال: #6
بله ، چرا نشه! Tongue
من شماره اون شعبه پارک وی رو الان پیدا نکردم. 118 هم زنگ زدم نداشت! فردا زنگ میزنم میگیرم. فعلا اینها رو داشته باشید:
شعبه بازار:
بازار- تیمچه حاجب الدوله- نبش حوض- پلاک 308
تلفن: 55167817 - 55167818

شعبه دولت:
اتوبان صدر- خروجی دروس ، کلاهدوز- خ برادران رحمانی- شماره 129- فروشگاه خانه خورشید
تلفن: 22551873 - 22551997

شعبه پارک وی
تهران - خیابان ولی عصر - بالاتر از چهارراه پارک وی - ایستگاه محمودیه - پ. ۱۴۶۸
تلفن: ۲۲۶۶۶۵۴۴
(شعبه پارک وی رو بعدا برای سادگی در استفاده کاربران به اینجا اضافه کرده ام Heart)

نمایندگی های استون لاین (stoneline):
فروشگاه خانه خورشید /میدان شوش 55183121
فروشگاه چیذری / خیابان دولت 22541043
فروشگاه نفت / خیابان نفت 22223803
فروشگاه مروارید ظفر / خیابان ظفر 66282222
فروشگاه نارون / نیاوران 22831615
فروشگاه سهره / سعدآباد 22712284
فروشگاه جهیزیه / میدان قدس 22711764
فروشگاه سونیا / خیابان شیراز 88030408
و همون دوتای بالا هم استون لاین دارن.
نقل قول
 سپاس شده توسط هاله ، arooaha ، fsaber ، mooni jun ، abasisarai ، ida ، Narsis65 ، *آوا*
۲۹-دي-۱۳۸۹, ۱۰:۱۸ صبح
ارسال: #7
من زنگ زدم 118 شماره نمایندگی پارک وی رو نداشت ، به شعبه بازارش هم زدم ، یا نداشت یا نداد! اگه شما گرفتید اینجا هم یه پست بذارید. ممنون.
نقل قول
۲۹-دي-۱۳۸۹, ۰۶:۳۹ عصر
ارسال: #8
مرسی که زحمت کشیدید. اگه پیدا کردید شماره اون رو هم بی زحمت برای استفاده دوستان بذارید. Big Grin
نقل قول
۱-بهمن-۱۳۸۹, ۱۱:۳۷ صبح
ارسال: #9
اوره کا ، اوره کا !!! من شماره و آدرس شعبه پارک وی رو هم یافتم. Big Grin

آدرس: تهران - خیابان ولی عصر - بالاتر از چهارراه پارک وی - ایستگاه محمودیه - پ. ۱۴۶۸
تلفن: ۲۲۶۶۶۵۴۴
Cool
نقل قول
 سپاس شده توسط ida ، Narsis65
۱۱-بهمن-۱۳۸۹, ۰۸:۵۶ صبح
ارسال: #10
یه مغازه دیگه هم گیر آوردم که هرچند کامل همه کارها رو نداره ، اما چون تو مرکز شهره ، کسایی که اون سمت کار می کنن به دردشون می خوره. تو یه نگاهی که من کردم زودپز و ست چاقو وی ام اف (wmf) رو داشت. به نظرم یه کم گرون فروش بود. من پوست کنی که 10 تومن خریده بودم ،‌ یکی دیگه از اینجا خریدم 10600 تومن. فقط چون دم دستم بود گفتم اشکال نداره. حتما قیمت جنس رو داشته باشید قبل از خرید. میتونید تلفنی هم از شعبی که در بالا گفتیم قیمت بگیرید.
فروشگاه مینا
آدرس: تهران- خیابان ولیعصر- ابتدای خیابان فاطمی- نرسیده به میدان فاطمی- پلاک 33
تلفن: 88958989
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد