شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
محصولات Dessini (دسینی)
۷-دي-۱۳۸۹, ۰۳:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-دي-۱۳۸۹ ۰۹:۲۲ صبح توسط nalix85.)
ارسال: #1
محصولات Dessini (دسینی)
همیشه از اجناس تقلبی اجتناب کردم. دسینی یکی از این شرکتهای متقلب است. به اسم جنس ایتالیایی وارد بازار شده و با تبلیغات زیاد و با کمک جناب گلریز محصولاتش رو میفروشه. اما یه جستجوی ساده در اینترنت نشون میده که اصلا چنین نامی در ایتالیا وجود نداره. Angry
http://www.dessini-home.com
خیلی ساده است. یک اسم شبیه اسمهای ایتالیایی انتخاب کنید ، محصولاتتون رو از چین تهیه کنید ، چینی ها هر اسمی که شما بگید رو روی محصولات چاپ می کنن. بعد وارد ایران کنید و با تبلیغات بفروشید.
هیچ کس هم نمیگه خرت به چند. بیچاره مشتری.
جالبه که چه بازه بزرگی از محصولات رو هم وارد میکنه.
فقط دسینی نیست. از این محصولات تقلبی در همه اصناف زیاده. یکی دیگه اشون ساعتهای ویولت هست. اون هم با تبلیغ داره یک ساعت بی اصل و نسب رو به اسم ساعت ژاپنی میفروشه.
http://www.violetwatches.com

من خواهش میکنم همه کمک کنیم ، اطلاع رسانی کنیم و اجازه ندیم از ناآگاهی مردم سوء استفاده بشه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط آوا ، نارسیس ، homa banoo ، negar* ، dream ، fiuna ، yeliel ، ندا بالا ، وفا ، parisan ، yarauf ، *آوا* ، shaparak103 ، shidil ، anesseh ، سارا ع ، toot-farangi ، nirvana r ، tarlan 66 ، دختر اسفند ، mohaeseh
۸-دي-۱۳۸۹, ۱۰:۳۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-دي-۱۳۸۹ ۱۰:۳۹ صبح توسط alis.)
ارسال: #2

RE: محصولات Dessini (دسینی)
به نظر من باید جنسی رو خرید که امتحانشو پس داده من هیچ وقت یه جنس گرون از یه مارک جدید نمی خرم چون خوب و بدش مشخص نیست من سرویس قابلمه love song خریدم البته مامانم 10 سال پیش گرفته بود اون زمان هنوز این مارک کره ای بود ولی الان چینی شده یه سرویس هم تفلون ایرانی کاج گرفتم که انصافا" بعد 3 سال هنوز سالمه و جدیدا" یه سرویس چدن گرفتم که ایرانیه بی تا بد نبوده فعلا" که خوبه قیمتش هم مناسبه باید کیفیت یک جنس با قیمتش متناسب باشه قرار نیست همه چی 20 سال کار کنه تبلیغات هم که در واقع معرفی کالائه نه ضمانت کیفیتش پس اول بهتره از کسائیکه از یه وسیله استفاده کردن سوال کرد بعد خرید
چرا می گید دسینی ایتالیایی نیست توی سایتش که گفته گروه دسینی در کشورهای ایتالیا اسپانیا ترکیه و برخی دیگر کشورها تولید میشه اسمی از چین نبرده

به حدِ مرگ مي پرستمت...ولي براي عشقِ تو کمه.
خودت به من بگو...بهشتِ تو کجاي اين همه جهنمه.
منو به حالِ من رها نکن...تو که براي من همه کسي.
 سپاس شده توسط saharjavid ، دختر اسفند
۸-دي-۱۳۸۹, ۱۰:۴۱ صبح
ارسال: #3
ولي دسيني به نظر من كه خيلي خوب نيست ما قابلمه هاشو خريديم به 6ماه نكشيد رنگش رفت مثلا" گفتن ضد خشه ولي يه دونه ايراني هم داريم يه كم سنگين تره به سبكي دسينس ها نيست ولي هيچيش نشده كوچكترين لكي بهش نيفتاده ماركش رو يادم نيست

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
۸-دي-۱۳۸۹, ۰۱:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-دي-۱۳۸۹ ۰۱:۳۲ عصر توسط nalix85.)
ارسال: #4
خوب يه نكته هست اونم اينه كه دسيني سايتش رو عوض كرده. تا يك ماه پيش سايت فارسي بود و عكس گلريز رو همه جاي سايت زده بود. اگه ايتالياييه ، چرا يك كلمه ايتاليايي تو سايتش نيست؟ حتي الان كه سايتشو عوض كرده! تو قسمت تبليغات سايت بريد. همه اش ايرانيه.
از اون مهمتر ، چرا راجع به دسيني تو هيچ سايت خارجي مطلبي نيست؟ يه سرچ بكنيد. فقط توي سايتهاي فروشگاهي ايراني و سايت خود دسيني هست.
شك نكنيد. قلابيه.
http://www.trademarkia.com/dessini-77930318.html

On Monday, February 08, 2010, a U.S. federal trademark registration was filed for DESSINI. This trademark is owned by Dessini G..., ********, Toronto, Ontario M2L1K3. Trademarkia.com is a free search engine of publicly available government records. Trademarkia.com is not a law firm and does not represent owners & correspondents listed on this page.

اينجا گفته كه دسيني در ابتداي سال 2010 در آمريكا ثبت شده. اگه دسيني يه مارك ايتاليايي معروف / حتي متوسط بود ، سالها پيش در ساير كشورها(مثل همين آمريكا) هم ثبت شده بود.
۱۰-دي-۱۳۸۹, ۱۲:۳۸ صبح
ارسال: #5

اینجا هم کار ما شده که اصل یا تقلبی بودن کالاها را تشخیص بدیم عجب کار مسخره ای هیچ جای دنیا اینجوری نیس،کالای تقلبی را انقد راحت به جای اصل نمیفروشن،بیچاره من که دارم جهیزیه میخرم. کل بازار و مغازه ها را باید بگردم تا یه جنس اصل بخرم،تو این مدت کلی گیج شدم. دیگه حرف هیچ مغازه داری رو نمیتونم باور کنم!!
 سپاس شده توسط hani moon ، banafshe y ، sahel aram
۷-تير-۱۳۹۰, ۰۵:۱۵ عصر
ارسال: #6
من تو یه نمایندگی دسینی یه سرویس چینی 18 نفره قیمت کردم 1100000. البته می گفت تا دو سال اگه افتاد شکست، تیکه هاشو بیارین، تعویض می کنیم. واسم جالب بود.
۷-تير-۱۳۹۰, ۱۱:۵۹ عصر
ارسال: #7
اينا همش حرفه،اگه 2 سال ديگه بشكنه اصلا حرفي رو كه قبلا گفته بود،يادش نمياد.با عمم رفته بوديم نمايندگي دسيني تو شوش،سري قاشق چنگالاش از300 به بالا بودن 6 نفره!
 سپاس شده توسط وفا
۸-تير-۱۳۹۰, ۰۷:۵۹ صبح
ارسال: #8

من شنیدم ظروف دسینی توس سرب و کادمیوم داره!!
۸-تير-۱۳۹۰, ۰۸:۳۹ صبح
ارسال: #9
حالا اوني که نشسته فلز ظروف رو تجزيه کرده بايد گير اورد و ازش پرسيد از کجا همچين چيزيو کشف کرده.
يه مارک جديدي هم اومده بنتاتي. اونم مثل دسيني مدعي ايتاليايي بودنه. اما مطمئن باشين هردوشون چيني هستن. ايتاليايي ها روحشون هم خبر نداره ايرانيا به اسم ايتاليا چه کارا که نميکنن!!
 سپاس شده توسط Zahraa
۹-تير-۱۳۹۰, ۰۹:۱۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-تير-۱۳۹۰ ۰۹:۱۲ صبح توسط nalix85.)
ارسال: #10
حالا دلتونو نزنه. الان دیگه همه جنسا چینیه. فقط آدم از این میسوزه که یه نظارت وجود نداره که اینا به اسم جنس ایتالیایی به مردم میندازن. اون آقای گلریز هم که...
هر چی گلریز تبلیغ کرد نخرید.
 سپاس شده توسط hani moon ، aydaa64
ارسال پاسخ