شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
ماشین ظرفشویی
۴-مرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۵۸ عصر
ارسال: #71
RE: ماشین ظرفشویی
اگه جاشو ندارین که خوب رومیزی بخرین... اگه نه که بزرگشو بگیرین...
مادرشوهر من رومیزی مجیک داره پشیمونه...چون ادم وقتی خودشه که 2تا دونه بشقابو میشوره...ظرفشویی بیشتر بدرد وقتی میخوره که مهمون داری...
پس بزرگش بهتره...
یا حتی اگه خواستی ظرفای یه روزتو بریزی توش که اخر شب روشن کنی بازم میتونی نصفشو استفاده کنی...پس شک نکنین که بزرگش بهترتره...

وقت خود را بیهوده تلف توضیح دادن ها نکنید،
مردم فقط آنچه را که دوست دارند بشنوند،
میشنوند.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط کارین
۴-مرداد-۱۳۹۱, ۰۵:۳۰ عصر
ارسال: #72

(۴-مرداد-۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ عصر)هانی جان نوشته است:  
(۴-مرداد-۱۳۹۱ ۰۳:۱۰ عصر)shooka نوشته است:  به نظرتون مسخره اس من مجیک 6 نفره بگیرم؟ کسی گرفته؟آخه 8 نفره ندارن دیگه! جای 12 نفره هم ندارم!
چیکار کنم من!

Huh کی گفته مجیک 8 نفره نداره؟ من میخوام 8نفره رومیزیشو بخرم. ازشون پرسیدم گفتم 8 نفره داریمUndecided

عزیزم اگر خیلی قیمت برات مهم نیست می‌تونی یه بوش 9 نفره بگیری که 60*60 و خیلی جا نمی‌گیره، من تو سهروردی دیدم، می‌تونی بری اونجا ببینی و مدلش رو بپرسی اگر خوشت اومد هر جا دوست داشتی بری بخری، البته این مدلی که من می‌گم زمینیه، رومیزی خوب نیست، کلی پول باید بدی ولی هیچی باهاش نتونی بشوری.
۴-مرداد-۱۳۹۱, ۰۷:۱۷ عصر
ارسال: #73
ولی به نظرمن 8نفره کاملا مناسبه اگه قرار باشه همش پای ظرفشویی باشی که فایذه نداره تازه مهم خودمونیم یا مثلا خانواده هامون بیان چندنفر میشن تازه مگه مهمون چقدر خونه تازه عروس میره عملا بیاستفاده می شه این 12 نفره ها بعدهم اگه مهمونی بزرگ بدی که خودشون کمک میکنن برای شستن و یا تو دو سری میریزی
البته هرکس یه نظری داره

12 مهر 1391 تو یه شب زیبای پاییزی شدیم یه خانواده 2نفره
12 مهر 1393 تو یه صبح زیبای پاییزی شدیم یه خانواده 3نفره

خدایا سپاسگذاریم
۴-مرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۴۲ عصر
ارسال: #74
(۴-مرداد-۱۳۹۱ ۰۵:۳۰ عصر)rezvane نوشته است:  
(۴-مرداد-۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ عصر)هانی جان نوشته است:  
(۴-مرداد-۱۳۹۱ ۰۳:۱۰ عصر)shooka نوشته است:  به نظرتون مسخره اس من مجیک 6 نفره بگیرم؟ کسی گرفته؟آخه 8 نفره ندارن دیگه! جای 12 نفره هم ندارم!
چیکار کنم من!

Huh کی گفته مجیک 8 نفره نداره؟ من میخوام 8نفره رومیزیشو بخرم. ازشون پرسیدم گفتم 8 نفره داریمUndecided

عزیزم اگر خیلی قیمت برات مهم نیست می‌تونی یه بوش 9 نفره بگیری که 60*60 و خیلی جا نمی‌گیره، من تو سهروردی دیدم، می‌تونی بری اونجا ببینی و مدلش رو بپرسی اگر خوشت اومد هر جا دوست داشتی بری بخری، البته این مدلی که من می‌گم زمینیه، رومیزی خوب نیست، کلی پول باید بدی ولی هیچی باهاش نتونی بشوری.

تازه بوش یه مدل جدید دیگه هم زده که 45 در 45 استWink این شماره نمایندگی بوش توی شریعتی: 26408080
من رومیزی مجیک رو از نمایندگیش توی شریعتی میخرم: 22605050
نمایندگی مجیک توی امین حضور: 33505161/ 33130905

ناهارخوری 8نفره کاملا سالم، جنس اعلاء 50% تخفیف!!! تاپیک فروشگاه- حراج لوازم خانگی- صفحه 57 (اگه بخواین میز یا صندلی هاشو جداگانه هم میدم)
درضمن لباس نامزدی، حنابندون و عروسیمو واسه فروش و اجاره گذاشتمAngel
۴-مرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۳۹ عصر
ارسال: #75
(۴-مرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۳۲ عصر)pantea7009 نوشته است:  
(۴-مرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۲۱ عصر)مليحه نوشته است:  بچه ها جون سعي كنيد ماشين ظرفشويي رو ميزي بگيريد من زميني گرفتم الان خونمون جا نداره اكثر خونه هام كه ديدم اصلا جا نداشت

آخه عزیزم این رومیزیا یه جورایی تزیینه، من دوستم داره هر سری باید کلی فکر کنی که چه جوری چهارتا ظرف توش بذاری بعد تازه کلی هم دیگه جا نمی شه! البته خوب از هیچی شاید بهتر باشهWink

اندازه اش که یکیه(60سانت)، ارتفاعش فرق میکنهWink

ناهارخوری 8نفره کاملا سالم، جنس اعلاء 50% تخفیف!!! تاپیک فروشگاه- حراج لوازم خانگی- صفحه 57 (اگه بخواین میز یا صندلی هاشو جداگانه هم میدم)
درضمن لباس نامزدی، حنابندون و عروسیمو واسه فروش و اجاره گذاشتمAngel
۷-مرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۱۴ عصر
ارسال: #76
سلام بچه ها من ماشین ظرفشوییم رو خریدم مارک سامسونگ اینم عکسش
[تصویر: su3hdn98oy5d0mpc0z7_thumb.jpg]

12 نفره است

نیم طبقه شست و شو هم داره

-------------------------------------------
به نظر من تمام ماشین ها کارایشون یکیه و فقط پول مارکشون رو میگیرن

تو یه ماشین اگه چیدمانتون خوب باشه تمام ظرفا تمیز و براق تحویلتون میده

-------------------------------------------------
مامان خودم ال جی داره از اونم راضی هستیم

تو شاهکار خالقی تحقیر را باور نکن بر روی بوم زندگی هر چی که میخواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو تحقیر را باور نکنAngel
 سپاس شده توسط jigili ، sahar paeizi
۷-مرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ عصر
ارسال: #77
سلام بچه ها من میخوام ماشین ظرفشویی بلومبرگ بگیرم کسی داره این مارک رو خوبه راضی هست ارزش داره بخرم؟
خواهشا زود جوابمو بدید؟

21 اسفند بهترين روز زندگيم خدايا تو هر چه باشكوه تر شدن اين روز ياريم كن.
۸-مرداد-۱۳۹۱, ۰۴:۴۸ صبح
ارسال: #78
ماشین ظرفشویی موقع مهمون داری خیلی به درد میخوره مامان من زمینیشو داره اکثر مواقع استفاده میکنه.منم خودم رومیزیشو گرفتم مطمئنم ازش استفاده میکنم.به خصوص مواقعی که مهمون داشته باشم.خیلی کارو راحت میکنه ظرفارو میچینی میای میشینی پیش مهمون.من 8 نفره مجیک خریدم 700000.ولی زن داییم چن ماه پیش همینو خریده 400000 یعنی واقعا قیمتا همین جوری داره میره بالا خوب شد زودتر جهیزیه مو گرفتم خیلی وضع داره خراب میشه.

(.)
این نقطه ضعف منه
خودم گفتما سواستفاده نکنیدBig Grin
۸-مرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۳۴ صبح
ارسال: #79
بچه ها يه فروشنده لوازم خانگي كه خودش نمايندگيه سامسونگ داره و آشنا هست. ما ميخاستيم ازش لباسشويي و ظرفشويي سامسونگ برداريم كه گفت بريد شوينده الكترولوكس بگيريد . اين مارك تو شوينده ها محشره.

20 شهريور
اي وايييييييييييييييي قلبم Tongue
۸-مرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ صبح
ارسال: #80
الی جون

سامسونگ کره ای هست و یه راست از اونور میاد به خاطر اینکه امسال سال جهاد اقتصادی تشریف داره جلو واردات رو گرفتن سامسونگ نایاب شده

چند روز پیش از جلو فروشگاهش رد میشدم دیدم یخچالای ویترینشم فروخته!!!!

در صورتی که ال جی منتاژ ایرانه همین جا سر هم میشه واسه همین فراونه

تو شاهکار خالقی تحقیر را باور نکن بر روی بوم زندگی هر چی که میخواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو تحقیر را باور نکنAngel
 سپاس شده توسط khanoomGol
ارسال پاسخ