شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
ماسک برای سفت شدن عضلات صورت
۲۴-اسفند-۱۳۹۰, ۱۰:۰۷ عصر
ارسال: #1
ماسک برای سفت شدن عضلات صورت
ماست ترش 2/1 فنجان + پودر جوانه گندم 1 ق.م + پودر جوانه جو 1 ق.م + گلاب غلیظ و خالص 1 ق.م را با هم مخلوط کنید. خمیری به دست می آید که باید آن را به پوست صورت منهای دور چشم ها بمالید. شب ها از این ماسک استفاده کنید.

أَمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَAngel
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط marziye1987 ، scarlet ironi ، shania ، mahshid ، عسل بانو. ، ziba66 ، bahare71 ، سارا باربی ، sd3 ، HMG ، Mona jooon
۷-فروردين-۱۳۹۱, ۰۴:۴۴ عصر
ارسال: #2
RE: ماسک برای سفت شدن عضلات صورت
لوسیون گیاهی سفت کننده صورت:

گوجه فرنگی : از آب گوجه فرنگی می توان به عنوان لوسیون سفت کننده صورت استفاده کرد. یا آن را با کشک یا شیر دلمه شده مخلوط کرد و به عنوان کرم صورت مورد استفاده قرار داد. این کرم برای پوست چرب بسیار مفید است. یک گوجه فرنگی را دو نصف کنید و دو نیمه را با حرکتی دایره وار روی صورت بمالید و بگذارید ۱۰ تا ۱۵ دقیقه بماند. سپس صورتتان را بشویید. یک قاشق غذاخوری آب لیمو، ۲ قاشق غذاخوری خامه و ۳ قاشق آب گوجه فرنگی را با هم مخلوط کنید و نیم ساعت قبل از حمام آن را روی بدنتان بمالید

====================================

از آنجایی که هر محلول طبیعی که از گیاهان طبیعی و مواد طبیعی اطراف ما بدست می آید تاثیر بهتری در رفع مشکلات و آسیبهای پوستی خواهد داشت می توان محلولی را در منزل تهیه کرد که در رفع کبودی و سیاهی دور چشم بسیار موثر باشد، شما هم اگر مایل باشید می توانید این محلول به راحتی در خانه تهیه و استفاده نمایید .
برای رفع کبودی زیر چشم کافی است یک مشت بابونه تهیه کنید. یک لیتر آب را روی شعله داغ کنید و روی بابونه بریزید. در ظرف را بپوشانید و بگذارید به مدت چند دقیقه دم بکشد. محلول را از صافی رد کنید و داخل یک شیشه در بسته بریزید.

هر شب بعد از اینکه آرایش خود را پاک کردید، یک گلوله پنبه را به آن آغشته کنید و روی کبودی دور چشم بمالید. توجه داشته باشید که شیشه حاوی این محلول را داخل یخچال نگهداری کنید و بعد از یک هفته مابقی را دور بریزید.

منزه است خدا؛ای گشایش دهنده گرفتاری ها، ای برطرف کننده غم ها، در کار مهم من گشایش قرار ده و امر مرا آسان کن و به ضعف و بیچارگی ام رحم کن و مرا از جایی که گمان نمی برم، روزی بده ای پروردگار جهانی
Heart
واسه خیلیا خاطره اس ,آرزومون....
92/3/29
 سپاس شده توسط ziba66 ، elize ، bahare71 ، Mona jooon
۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۸:۳۳ عصر
ارسال: #3
ماسک صورت

هر پوستى با توجه به رطوبت، چربى، جوش و منافذى که دارد براى شادابى بیشتر نیاز به تقویت دارد. در زیر با ارائه ماسک هاى طبیعى که از میوه هاى گوناگون تهیه مى شود، مى توانید پوست خود را زنده و با طراوت نگه دارید.
ماسک انگور:
این ماسک براى روشن نگه داشتن پوست صورت مفید است.

ماسک انگور با روغن زیتون:
براى شادابى و لطافت پوست مقدارى دانه انگور را در روغن زیتون بجوشانید و آن را صاف کرده و روى پست صورت خود بمالید.

ماسک اسفناج:
اسفناج را در روغن زیتون بریزید درست به همان صورتى که بورانى درست مى کنید بعد این ماسک را روى صورت پهن کنید. این ماسک براى پوست هاى کدر مفید است و باعث درخشش پوست مى شود.

ماسک میخک:
مقدارى گل میخک را در آب خیس کنید و بعد از ۲۴ ساعت آن را صاف کرده و با مقدارى عسل و آب خیار مخلوط کنید. به اندازه یک فنجان از این مخلوط را میل کنید این مخلوط باعث باز شدن رنگ رخساره و جلاى پوستتان مى شود.

ماسک گیلاس:
ماسک زیبایى که از دسته هاى گیلاسى که هسته آن را گرفته اید مى توانید روى پوست خود بگذارید. این ماسک به پوست شما نرمى داده و باعث مى شود رنگ رخساره تان باز شود.

ماسک هلو:
ماسک هلو ماسکى است که روى تمام پوست ها مى توانید استفاده کنید. هلو را رنده کرده و روى پوست بگذارید. چند دقیقه صبر کنید و بعد از شست وشو نتیجه آن را ببینید.

مسدود کردن منافذ صورت:
یک قرص اکسیژنه را در مقدارى گلاب حل کنید یک قاشق آرد گندم به آن اضافه کنید و بگذارید براى ۱۰ دقیقه روى پوستتان بماند.

پوست هایى با منافذ زیاد:
۷ عدد زردآلوى رسیده را قطعه قطعه کرده و له کنید. چند قطره روغن بادام روى آن بچکانید و بگذارید تا براى ۲۰ دقیقه روى پوستتان بماند و بعد آن را با آب نیمه گرم بشویید.
براى بستن منفذهاى باز که روى پوست صورت پیدا مى شود به اندازه مساوى تخم خیار، تخم کدو، تخم خربزه را به صورت پودر درآورده و در شیر یا خامه تازه حل کرده و براى نیم ساعت روى پوست بگذارید و بعد پوست را شسته و با گلاب ماساژ دهید.

کرم آرایش و زیبایى:
کرم مسدود کردن منافذ صورت را روى پوست مى مالیم و براى یک ساعت پوست را ماساژ مى دهیم تا خوب روى پوست بخوابد. نیم ساعت صبر کرده و بعد صورت را مى شوییم.

ماسک پوست هاى معمولى:
یک زرده تخم مرغ، یک قاشق مرباخورى آب پرتقال، یک قاشق مرباخورى روغن بادام را با شیره نارگیل اضافه کرده و به صورت بمالید و پس از ۲۰ دقیقه آن را بشویید.

ماسک لک صورت
پوست تخم مرغ را خشک کرده و مى کوبیم بعد با آب خمیر درست مى کنیم و هر روز روى صورت مى گذاریم.

ماسک گرمک
ماسک زیبایى گرمک براى باز و شاداب شدن چهره مفید است این ماسک را روى صورت بکشید و بگذارید براى ۱۵ دقیقه بماند. این ماسک براى از بین بردن لکه ها و سر سیاه ها نیز مفید است.

ماسک عسل و سرکه:
مقدارى عسل و سرکه را مخلوط کرده و روى لکه هاى صورت بمالید. کبودى هاى زیر چشم را با این ماسک برطرف کنید.

ماسک کنگر:
آب کنگر را گرفته به اندازه یک سوم آن موم سفید و روغن بادام اضافه کرده و خوب هم مى زنید تا به صورت ماسک درآید. این ماسک را روى لکه هاى پوست مى گذارید و بعد از ۱۵ دقیقه آن را با آب ولرم مى شویید این ماسک براى از بین بردن لکه ها مفید است.

ماسک هویج و سیب:
هویج و سیب را رنده کرده و یک قاشق مرباخورى عسل به آن اضافه کرده و روى صورت هایى که لک دارد بگذارید و پس از ۲۰ دقیقه با آب ولرم آن را بشویید.

ماسک برگ چغندر:
برگ چغندر را بکوبید و به صورت ماسک در آورید و روى تمام صورت پهن کنید. این ماسک براى از بین بردن کک و مک مفید است.

ماسک چهره هاى خسته و بى خواب
موز سالم و رسیده را خوب له کرده و به آن نصف قاشق مرباخورى عسل اضافه کنید و خوب آنها را به هم بزنید. این مخلوط را به چهره و گردن خود بمالید و بعد از نیم ساعت بشویید.

ماسک پوست خسته:
۲ قاشق عسل را با نصف قاشق آب لیمو مخلوط کنید و براى مدت ۱۵ دقیقه آن را روى صورت بگذارید و بعد با آب ولرم بشویید.

ماسک پوست تیره و آفتاب سوخته
یک هویج تازه را به قطعات پهن تقسیم کنید و براى نیم ساعت روى پوست بگذارید در این مدت استراحت کنید و بعد صورت را با آب نیمه گرم بشویید.

ماسک گلگون شدن صورت:
باقلا را به صورت آرد درآورید و آن را خمیر کنید و براى ۵ دقیقه روى صورت بگذارید و بعد صورت را بشویید.

ماسک تقویتى:
۱۴ گرم موم سفید را با ۸۴ گرم روغن بادام و ۲۸ گرم لانولین و ۲۸ گرم گلاب تهیه کنید.
موم سفید و لانولین را روى بخار آب گذاشته تا با هم آمیخته شوند بعد روغن بادام و گلاب را به آرامى در آن ریخته و هم بزنید تا مخلوط شود. این کرم را در ظرف دربسته اى بریزید و هر روز از آن براى نرمى و تقویت پوستتان استفاده کنید.

ماسک جوش چرکى:
براى جوش هاى چرکى با قاشقک مخصوص پودر گل ریواس را با یک قاشق ماست مخلوط کنید و هفته اى سه روز روى پوستتان بمالید.

ماسک جوش هاى سیاه:
ابتدا گل ریواس را با گل بابونه و گل بنفشه مى جوشانیم وقتى بخار آن بلند شد صورت را بخور مى دهیم و یک قاشق روغن زیتون و زرده تخم مرغ را که قبلاً مخلوط کرده ایم به صورت ماسک روى صورت مى گذاریم و بعد از شستن ماسک پنبه الکل زده را به صورت مى مالیم تا ضدعفونى شود.

ماسک ریواس:
ریواس له شده را با مقدارى سرکه مخلوط مى کنیم و روى تمام صورت مى مالیم این ماسک براى از بین بردن کک و مک و جوش هاى چرکى و جاى جوش خیلى مفید است.

ماسک چین زیر چشم:
سفیده تخم مرغ را خوب به هم زده زیر چشم مى گذاریم. براى جلوگیرى از چین و چروک پوست لانولین را مى توان هر شب به تنهایى روى پوست مالید براى این که لانولین کاملاً جذب صورت شود با انگشت آرام به صورت تلنگر مى زنیم و صبح آن را مى شوییم.

ماسک چروک چشم:
روغن کرچک را یک شب روى پوست مالیده و تا صبح مى گذاریم بماند.

ماسک زیبایى:
پوست را ابتدا کاملاً تمیز مى کنیم کمى مخمر آبجو را با گلاب و آب لیمو ترش مخلوط مى کنیم و به پنبه مى مالیم و آن را به پوست صورت چند بار مى مالیم و مى گذاریم تا ۲۰ دقیقه روى پوست بماند و خشک شود. بعد از آن صورت را با آب ولرم مى شوییم. این ماسک به صورت طراوت خاصى مى دهد. قبل از گریم بهتر است دو زرده تخم مرغ را با یک قاشق روغن زیتون و یک قاشق روغن بادام و آب لیمو به خوبى مخلوط کنیم و براى ۱۰ دقیقه روى پوست بگذاریم بعد صورت را شسته و گریم کنیم.

ماسک سیب زمینى:
سیب زمینى خام را رنده کرده مقدارى شیر و گلاب به آن اضافه مى کنیم این ماسک براى نرمى و لطافت پوست مفید است.
کمى از موم عسل را به صورت نازک روى پوست مى کشیم و بعد از ۱۵ دقیقه آن را با آب ولرم شست وشو مى دهیم. در رفع چین و چروک صورت مفید است.

ماسک صورت عروس:
یک روز قبل دو تخم مرغ را با یک قاشق روغن زیتون و یک قاشق عسل و یک قاشق چایخورى جوش شیرین مخلوط مى کنیم و روى صورت عروس مى گذاریم همچنین یک قاشق چایخورى عسل را با یک قاشق چایخورى شیر و یک قاشق چایخورى لانولین مخلوط کرده و روى پوست عروس مى گذاریم. طراوت و زیبایى خاصى به پوست عروس مى دهد.
کلمات کلیدی مطلب : ماسک - پوست - صورت -
http://fa.parsiteb.com

منزه است خدا؛ای گشایش دهنده گرفتاری ها، ای برطرف کننده غم ها، در کار مهم من گشایش قرار ده و امر مرا آسان کن و به ضعف و بیچارگی ام رحم کن و مرا از جایی که گمان نمی برم، روزی بده ای پروردگار جهانی
Heart
واسه خیلیا خاطره اس ,آرزومون....
92/3/29
 سپاس شده توسط bahare71 ، عاطی ، maryam.r ، mahshad ، piyaje2 ، lavin ، مهستی ، Mona jooon ، barbi6
۲۲-آذر-۱۳۹۱, ۰۴:۴۳ عصر
ارسال: #4
من خودم سفیده تخم مرغ رو اونقدر میزنم تا کف کنه و از کاسه نریزه بعدش به صورتم میزنم خیلی خوبه بعضی وقتا چند قطره لیموی تازه هم توش می ریزم.

عیشم مدام است از لعل دلخواه
کارم به کام است الحمدالله
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط ماهی قرمز ، مهستی ، آسا
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ صبح
ارسال: #5
(۲۲-آذر-۱۳۹۱ ۰۴:۴۳ عصر)نارینه نوشته است:  من خودم سفیده تخم مرغ رو اونقدر میزنم تا کف کنه و از کاسه نریزه بعدش به صورتم میزنم خیلی خوبه بعضی وقتا چند قطره لیموی تازه هم توش می ریزم.
عزیزم میشه بگی وایه چی خوبه ؟ یعنی پوست رو صاف می کنه ؟ من چند ماهه دیگه عروسیمه خوبه از این استفاده کنم ؟

قد ----> 160
12 مرداد ----> 59 کیلو
26 شهریور ----> 57 کیلو
13مهر --->53/700
20 آبان ---> ؟
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ صبح
ارسال: #6
واسه سفت شدنه صورت بهترین ماسک سفیده تخم مرغ زده شده هست !! و بهترین راه اینه : یه حوله تمیز و کوچیک رو بشورین آبش رو بگیرین بذارین داخل یه کیسه فریزر بذارین تو یخچال 1 ساعت بمونه ! من خودم تو فریزر میذارم ولی نمیذارم یخ بزنه ! هر شب قبل خواب بذارین رو صورت تا موقعی که سرماش کاملا از بین میره بمونه !! اگه بعد از ورزش و تعریق زیاد اینکارو انجام بدین که عاااالیه ! مثلا هر دفه بعد از ورزش !! و مهمتر اینکه واسه سفتی صورت هیچی کار ویتامین رو انجام نمیده یا میوه بخورین زیاد یا ویتامین سی مصرف کنین و مهمتر از همه اینو فراموش نکنین که شلی-سفتی-بدی و خوبیه پوست همش ژنتیکه ! مگه اینکه پوستتون خوب بوده باشه بعد یه هو بد بشه !!

بی خیالی اگر جرم بود ، یکی باید یقه ی خدا را میگرفت....
 سپاس شده توسط honest ، *he_is_mine* ، Bj007 ، Mona jooon ، shokoli159
۳-آذر-۱۳۹۲, ۰۱:۰۲ عصر
ارسال: #7
ماسک سفیده تخم مرغ و کمی پودر قند. به همه جای صورت بجز دور چشم و خط خنده ی دوطرف لبها بزنید و بعد از 20 دقیقه با آب گرم بشورین. مثل کرمهای لیفتینگ عمل می کنه.

عروس شدم
خیلی هم خوب ... خیلی هم عالی ...
 سپاس شده توسط nanal ، Mona jooon
۹-دي-۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ صبح
ارسال: #8
ما كه خيلى لذت برديم ...ممنون از دوستان
۳۱-تير-۱۳۹۳, ۱۱:۵۶ عصر
ارسال: #9
من ماسک عسل وسرکه را برای لکه هایم امتحان کردم بهتر شدم ....ولی کبودی دور چشمم کم نشده .....
 سپاس شده توسط مرجان مهربون ، kiana68
۲۱-مرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۰۸ عصر
ارسال: #10
(۳۱-تير-۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ عصر)Mona jooon نوشته است:  من ماسک عسل وسرکه را برای لکه هایم امتحان کردم بهتر شدم ....ولی کبودی دور چشمم کم نشده .....

واسه کبودی دور چشم از ترکیب شیر و عسل استفاده کن،ماست هم خوبه

من عشقت رو به همه دنیا نمیدم...
با تو میمونم واسه همیشه...
 سپاس شده توسط مرجان مهربون
ارسال پاسخ