شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • تشريفات کلاسيک
موضوع بسته شده 
مارک کرم پودر
۸-مهر-۱۳۹۱, ۰۲:۲۸ صبح
ارسال: #281
RE: مارک کرم پودر
من کرم پودرو فقط برای مهمونی و مناسبت های خاص میزنم اما هر موقع میخوام برم بیرون Tinted Moiturizer میزنم. همون کرم مرطوب کنندست اما رنگی. خیلی هم سبکه . استفاده زیاد از کرم پودر اصلا خوب نیست.

Heart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط سوگل
۸-مهر-۱۳۹۱, ۰۲:۳۰ صبح
ارسال: #282
من کرم پودر فارمسی استفاده می کنم یک دونه از جوشای صورتمو نشون نمی ده.عالیهههههههههههههه ینی.

Heart
 سپاس شده توسط سيم سيم
۹-مهر-۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ صبح
ارسال: #283
(۹-مهر-۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ صبح)yarauf نوشته است:  من پوست بی نهایت خشکی دارم رو صورتم هم جای قرمز جوش مونده چه کرم پودری واسه پوست من مناسبه
این مارکهارو هم استفاده کردم ایووروشه بیو گاش vov کلینیک نیوا اورال لانکوم نوبا کلیون دیور اوریف لم ماکس فکتور اتود مورلی الارو مای بلین بورژوا مودا فلورمار استی لودر منهتن ....
دیور رو جدیدا خریدم که افتضاحه از قائم تو تجریش 106هزار تومان ناقابل رفت گوشه کمد خاک بخورههههههههههه Sad

yarouf جان تقريبا همه چيو امتحان كردي كهSmileهيچ كدوم خوب نبودن از اينا؟ ديور چه مشكلي داشت؟

خداوند مرد را آفرید و به زن ها قول داد که مرد ایده آل خود را در هر گوشه زمین می توانند پیدا کنند
.
.
.
و زمین را گرد آفرید که گوشه نداشته باشد!!!!
۹-مهر-۱۳۹۱, ۱۲:۲۷ صبح
ارسال: #284
(۸-مهر-۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ عصر)asalii نوشته است:  من برا مصرف روزانه ضدآفتاب رنگي سان سنس ميزنم، خيلي راضيم، البته اين ضد افتاب با پوست خيليا سازگار نيس و خوب نميشينه رو پوستاشون.
يه موس بورژوا هم دارم كه وقتي بخوام صاف و صوف تر شم ميزنم، برا پوستاي چرب خيلي چيز خوبيه اين موس بورژوا!

امروز يه كانسيلر ارتدكو خريدم برا پوشش لك هاي صورتم، فروشنده كلي تعريف كرم پودر مينرالش رو كرد ، كسي استفاده كرده ؟!

موس واسه صورت؟Big Grin
چی بید؟Big Grin
من در جریان نیستمDodgy به منم بگیدBig Grin

به بزرگی آرزوت نیندیش,به بزرگی کسی که آرزوت رو برآورده میکنه فکرکن...
۹-مهر-۱۳۹۱, ۱۲:۲۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-مهر-۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ صبح توسط yarauf.)
ارسال: #285

عسلی جان پوستم خیلی خشکه با اینکه مرطوب کننده میزدم ولی رو صورتم خوب نمی خوابید و دون دون میشد
بین اینا ایووروشه خوب بود اونم که الان هرچی می گردم مدل کاسه ایشو پیدا نمیکنم
پوست خشک واسم دردسر شدههههههههههههههههه

مـن از نسل لیلـی ام ...مـن از جـنـس شیـرینــم ...با تـمــام حساسیت های زنانه ام ...با تلنگری بــارانــی میشوم ... با کلمه ای عاشـق میشـوم ...
و با فـریـــادی میشکنــم ...
زن جـنـس عجـیبـی است !
انگار درست شده تا روی عشق را کـــم کند ...
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۹-مهر-۱۳۹۱, ۰۹:۲۸ صبح
ارسال: #286
(۹-مهر-۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ صبح)yarauf نوشته است:  من پوست بی نهایت خشکی دارم رو صورتم هم جای قرمز جوش مونده چه کرم پودری واسه پوست من مناسبه
این مارکهارو هم استفاده کردم ایووروشه بیو گاش vov کلینیک نیوا اورال لانکوم نوبا کلیون دیور اوریف لم ماکس فکتور اتود مورلی الارو مای بلین بورژوا مودا فلورمار استی لودر منهتن ....
دیور رو جدیدا خریدم که افتضاحه از قائم تو تجریش 106هزار تومان ناقابل رفت گوشه کمد خاک بخورههههههههههه Sad

خوب قبلش یک آبرسان خوب بزن...اوسرین خیلی خوبه

خدایااااااشکرت شکرررررررررر
جشن عقدهم برگزارشدعاااااااالی بودخیلی بهمون خوش گذشت
بالاخره رسما وشرعا وقانونا برای عشقم شدم
Angel
۹-مهر-۱۳۹۱, ۱۰:۲۴ صبح
ارسال: #287
بچه ها یه ژل شستشوی صورت خیلی خوب واسه پوست چرب میخوام جوش هم میزنم

بالاخره منم علوس شدمAngel.خدا رو شکر همه چی خوب تموم شد
به من خیلی خیلی خوش گذشت .فقط خیلی زود گذشت خیلییی
۹-مهر-۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ صبح
ارسال: #288
من ژل شستشوی هایسک استفاده میکنم خوبه.

خدایااااااشکرت شکرررررررررر
جشن عقدهم برگزارشدعاااااااالی بودخیلی بهمون خوش گذشت
بالاخره رسما وشرعا وقانونا برای عشقم شدم
Angel
 سپاس شده توسط golnar
۹-مهر-۱۳۹۱, ۱۱:۳۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-مهر-۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ صبح توسط asalii.)
ارسال: #289
(۹-مهر-۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ صبح)zhakooti نوشته است:  
(۸-مهر-۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ عصر)asalii نوشته است:  من برا مصرف روزانه ضدآفتاب رنگي سان سنس ميزنم، خيلي راضيم، البته اين ضد افتاب با پوست خيليا سازگار نيس و خوب نميشينه رو پوستاشون.
يه موس بورژوا هم دارم كه وقتي بخوام صاف و صوف تر شم ميزنم، برا پوستاي چرب خيلي چيز خوبيه اين موس بورژوا!

امروز يه كانسيلر ارتدكو خريدم برا پوشش لك هاي صورتم، فروشنده كلي تعريف كرم پودر مينرالش رو كرد ، كسي استفاده كرده ؟!

موس واسه صورت؟Big Grin
چی بید؟Big Grin
من در جریان نیستمDodgy به منم بگیدBig Grin

آره عزيزم، با موس مو طبيعتا فرق دارهSmile يه چيزي بين پن كيك و كرم پودره، برا پوستاي چرب خوب جواب ميده، رو خشك فكر كنم پوسته پوسته بشه اما!
(۹-مهر-۱۳۹۱ ۱۰:۲۴ صبح)golnar نوشته است:  بچه ها یه ژل شستشوی صورت خیلی خوب واسه پوست چرب میخوام جوش هم میزنم

aven خوبه، رنگش سبزه اون كه برا پوست چربه، roc هم برا من عااالي بود ، از اون هم خيلي بهتر ، منتها قيمتش بيشتره، الانم كه من اصلا از ژل استفاده نميكنم، صابون no bacter ميزنم، به پوست من كه ساخته حسابيSmile

خداوند مرد را آفرید و به زن ها قول داد که مرد ایده آل خود را در هر گوشه زمین می توانند پیدا کنند
.
.
.
و زمین را گرد آفرید که گوشه نداشته باشد!!!!
۹-مهر-۱۳۹۱, ۰۶:۱۸ عصر
ارسال: #290
بورژآ رو من هفته پیش تو کوچه مروی پرسیدم 30 تومن بود.یه جا هم می گفت 32. البته من خودم این سری پالما خریدم که ایتالیاییه و پوشش دهی عالی داره و با بورژوآ هم قیمته. من پالما رو 30 تومن گرفتم ولی تو سطح شهر کمتر از 35 نمیدن.

عروسيم مثل يه خواب بود...حيف كه زود تموم شد !
از آرايشگرم (ليلا منفرد) و آتليه ام (آگرين) بييييينهايت راضى بودم Lub
موضوع بسته شده