شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
مادر شوهر
۲۵-تير-۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ عصر
ارسال: #801
RE: مادر شوهر
استاتیرا جونم خیلی خوبیاااااا. همیشه بچه ها رو منطقی راهنمایی می کنی.
برای اینکه اسپم نشه ...
من 4 روز مریض بودم...2 روزشو خونه ی همسر بودم...مامانش نکرد ی سوپ برام بذاره... الانم ی زنگ نمی زنه حالمو بپرسه....
ولی من وقتی مریض بود...همش بودم...کاراشو انجام می دادم...رفتم بیمارستان شب پیشش موندم:
نتیجه اخلاقی: دیگه بهش محبت نمی کنم و نگرانش نمی شم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط استاتیرا
۲۵-تير-۱۳۹۲, ۰۳:۰۷ عصر
ارسال: #802
خخخخخخ
من مادرشوهرم یهو ساعت 12 شب زنگ میزنه میگه من در خونتونم..چند بار اوم بالا اما هی شوهرم بهش میگه بابا قبلش بگو , آخه چند سریم اومده پشت در مونده و ما خونه نبودیم..
دیشبم ساعت 11/45 زنگ زده موبایل شوهرم که ما دم دریم, شوهرم گفت بهم ریخته ایم,منم گفتم وا؟ بگو زودتر خبر بدن که من حال داشته باشم, بعد یه کاسه آش آورده بود و با نون قندی!!!!!!!!!!!!!! نیومد بالا!
آخه اینجا خونه منه و همسرم گاهی شبا پیشمه,خیلی زشته هی میاد یهویی.....
خدا به داد بعدا برسه..ولی چند بار ضد حال خورده که نبودیم و تلک و تلک رفته خونشون.
اینقد بهش گفتم و همسرمم گفته که انگار نه انگار...
دهنش سرویس..
دارم واسش بخاد بعدا اینجوری بیاد, دو بار مثل حالت عادیم که همیشه نیشم بازه برخورد نکنم دستش میاد..
چه وضعییییییییییییییه !؟چرا اینقد فهم ندارن

شروع رژیم : خرداد 92
وزن اولیه 70 , وزن کنونی 55 , هدف : 55
عاقاااااااااااااا به هدف رسییییییییییییدم..ولی فک کنم کمتر شممممممممم
۲۵-تير-۱۳۹۲, ۰۴:۱۳ عصر
ارسال: #803
بچه ها من هم با مادر شوهرم وخواهر شوهرام مشکل دارم .دارن با کاراشون زندگیمو از هم می پاشند موندم چی کار کنم شوهرم منو مقصر میدونه می گه تو هوای مامانم رو نداری در صورتیکه هر کاری از دستم بر می یاد براشون انجام می دم خیلی پرتوقع هستند انگار عروس نوکرشونه.هر کاری می کنم باز یه ایراد درست می کنند.واقعا خسته شدم.Confused
۲۵-تير-۱۳۹۲, ۰۴:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-تير-۱۳۹۲ ۰۴:۵۰ عصر توسط hania65.)
ارسال: #804
نیلوفر مثلا چه کارهایی انجام میدن؟
(۲۵-تير-۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ عصر)اسپارو . نوشته است:  استاتیرا جونم خیلی خوبیاااااا. همیشه بچه ها رو منطقی راهنمایی می کنی.
برای اینکه اسپم نشه ...
من 4 روز مریض بودم...2 روزشو خونه ی همسر بودم...مامانش نکرد ی سوپ برام بذاره... الانم ی زنگ نمی زنه حالمو بپرسه....
ولی من وقتی مریض بود...همش بودم...کاراشو انجام می دادم...رفتم بیمارستان شب پیشش موندم:
نتیجه اخلاقی: دیگه بهش محبت نمی کنم و نگرانش نمی شم

عزیزم خودتو سرزنش نکن بابت کارها و توجهاتت تا الان.تو شخصیت خودتو نشون دادی
الانم ناراحت نباش زود قضاوت نکن همونطور که تو دل ما 1000تا مشکل هست تو دل مادرا 1000000 تا مشکل هست
من از کارش دفاع نمیکنم ولی میخوام متوجه باشی گاهی ممکنه مامان های خودمون هم خیلی از کارها رو برامون انجام ندن
بهتره شما هم زیاد از خودت مایه نذاری دلیل نداره مریضه بری کاراشو انجام بدی
اینا وظیفت نیستن سعی کن خیلی حدود و رعایت کنی و گرنه انتظارشون ازت خیلی بالا میره

Heart
۲۵-تير-۱۳۹۲, ۰۴:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-تير-۱۳۹۲ ۰۴:۵۵ عصر توسط استاتیرا.)
ارسال: #805
نيلوفر دقيق بگي چه ميكنند بهتره ها
سپاس جان ديگه والا براي بعضيا نبوره يكيش هم شما خوب شايد يكي خواب باشه
به نظرم وقتي بهش ميگيد و متوجه نيست سعي كنيد يا بگيد خونه نيستيد يا مثلا خوابيد ديگه ساعت 12 همه خوابن ديگه
خونش مگه نزديكه شماست ؟
يه جوري بايد نشون بدي تو رفتار علاوه براينكه بي احترامي نشه يواش يواش اين كار از سرش بيفته
اسپارو جان يه مورد
خيلي سخت نگير سعي كن تو هم خيلي محبت نكني اينجوري بهتره با هركس بايد مثل خودش رفتار كرد نه اينكه بي احترامي كني
محبت زياد هم نداشته باش بيشتر از اون چيزي كه بايد باشه يه حد معمولي

12 مهر 1391 تو یه شب زیبای پاییزی شدیم یه خانواده 2نفره
12 مهر 1393 تو یه صبح زیبای پاییزی شدیم یه خانواده 3نفره

خدایا سپاسگذاریم
۲۵-تير-۱۳۹۲, ۰۹:۰۱ عصر
ارسال: #806
بچه ها از عصبانیت دارم میمیرم ببینم حق با منه یا نه
ده ماهه عقدم در این مدت تمامی کارها و خرجهام از طرف خود نامزدم بوده و خانواده شوشو هییییییییییچ گاری برا من نکردن. منم دیگه زدم به سیم اخر .
این ماه رمضان خانوادم به خاطره نامزدم به 50نفر مهمونی دادن و نامزدم می خواد به حساب خودش به 50نفر ما مهمونی بده من هم گفتن تو این زمان که یک ماه به عروسیمون مونده نیازی نیست تو اینهمه مهمونی بدی ، و مادرت افتخار کنه.بعد من دردسرشو بکشم. چون تمامی خرجها عروسی با تو هستش. با اینکه من به خاطره نامزدم کلی از خواسته هام کوتاه اومدم
 سپاس شده توسط مانیا 20 ، amirfarnaz
۲۶-تير-۱۳۹۲, ۰۸:۱۶ صبح
ارسال: #807
به نظرم سانازي جان نيازي نيست شما مهموني بديد اگر مادر همسرت اين كاررو ميكرد كه هيچ ولي اگر قراره همسرت اينكاررو بكنه نه
خانواده تو شخصيت خودشون رو نشون دادن
بعد هم نگران نباش بعدها تو زندگيت كلي برات خرج ميكنه بذار بهترين شب زندگيت به بهترين وجه بگذره

12 مهر 1391 تو یه شب زیبای پاییزی شدیم یه خانواده 2نفره
12 مهر 1393 تو یه صبح زیبای پاییزی شدیم یه خانواده 3نفره

خدایا سپاسگذاریم
 سپاس شده توسط amirfarnaz
۲۶-تير-۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ صبح
ارسال: #808
هر کاری که منو جلوی چشم شوشو بندازندیه کاری کردن تو این 2 سال که عروسی کردیم شوهرم علاقه اش روز به روز داره کمتر وکمتر می شه.همش منو می خوان زیر سوال ببرند مثلا می گن رفت وآمد رو قطع کرده پسرمو نو می خواهد از ما بگیره اجازه نمی ده به مابرسه مسافرت تندتند ببره و..
۲۶-تير-۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ عصر
ارسال: #809
دوستان کمک کنین منم مادر شوهرم همیشه میشینه میگه دختر همدمه ولی پسر اینجور نیست اله و بله میخوام یه جواب خوب بهش بدم به نظرتون چی بگم؟ممنون.
۲۶-تير-۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ عصر
ارسال: #810
خب چرا عزیزم ناراحتی داره بهت میفهمونه انتظاری از پسراش نداره بجاش چشم امیدش به دختراشه
خوبه که

Heart
ارسال پاسخ