به نوعروس خوش آمدید

نوعروس اولین و بزرگترین انجمن مخصوص عروس خانم های جوان است که امکان تبادل نظر در مورد مسائل مختلف را فراهم می کند

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست سایر را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • تصاویر آتلیه اخوان
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آتلیه سعید عرب
  • تشريفات کلاسيک
موضوع بسته شده 
مادر شوهر
۲۶-تير-۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ عصر
ارسال: #801
RE: مادر شوهر
دوستان کمک کنین منم مادر شوهرم همیشه میشینه میگه دختر همدمه ولی پسر اینجور نیست اله و بله میخوام یه جواب خوب بهش بدم به نظرتون چی بگم؟ممنون.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۶-تير-۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ عصر
ارسال: #802
خب چرا عزیزم ناراحتی داره بهت میفهمونه انتظاری از پسراش نداره بجاش چشم امیدش به دختراشه
خوبه که

Heart
۲۶-تير-۱۳۹۲, ۱۲:۴۸ عصر
ارسال: #803
اتفاقا برعکس فقط برای حرف زدن و در حد حرفه وگرنه شوهر من بعضی کاراشونو میکنه زر میزنه معذرت میخواما امروز خیلی عصبانیم کردن.
۲۶-تير-۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ عصر
ارسال: #804
خب بهش بگو مادر جون خیلی کم لطفید
ماشالله پسرتون که همه جوره در خدمتتون بوده تا الان ،بازم به چشمتون نمیاد؟
بگو بابا من که همیشه دارم میبینم شوهرم برای شما چیزی کم نمیذاره

Heart
۲۶-تير-۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ عصر
ارسال: #805
شیما جون بیخیال همسره منم بچه ی آخره پدر و مادرش هم سنشون زیاده مدام مادرشو میبره دکتره،خرید میکنه،وسایلشونو تعمیر میکنه،شارژه خونشونو میده....یعنی همه ی کارها با همسره منه.بعد مادرش وقتی جمع میشن از همه تشکر میکنه به غیز از همسره من مثلاً میگه فلانی(یکی از داماداش) اگه تو نبودی هیییییییییییییچ کس واسه من گوشت و مرغ نمی خرید.
یه بار اینقدر حرص خوردم که به همسرم گفتم دیگه حق نداری کاری واسش انجان بدی .همسرم میگه من واسه خودم بهشون میرسم چون خدا داره کارای منو میبینه و نمیخوام بچه ی بده داستان باشم

خدایا شکرتNew1
۲۶-تير-۱۳۹۲, ۰۱:۲۳ عصر
ارسال: #806
دوستای خوبم اگه کاری برای مادر و پدر (چه مال شوهر چه مال خودتون)انجام میدین، بدون توقع تشکر و بدون انتظار انجام بدین. خدا در جای مناسب به شکل خیلی باور نکردنی ازتون تشکر میکنه. من با نظر شوهر مادلی موافقم.
خودتون رو وارد رابطه ی شوهرتون با خانوادش هم نکنین. مثلا شما ها دوس دارین اگه یه زمانی کاری واسه مادرتون انجام دادین و به چشم مادرتون نیومد یا حواسش نبود و تشکر نکرد یا به هر دلیلی ، اونوقت شوهرتون سر کوفت بزنه بهتون که دیدی الکی خودت رو خسته کردی؟؟
با عشق واسه خانوادتون کاری رو انجام بدین و از همسرتون بخواین با عشق واسه خانوادش کاری بکنه.

از این پس به جای واژه ی بیگانه ی "عشق" مینویسم "تو".
این هم عاشقانه تر است،
هم ایرانی تر.Heart
 سپاس شده توسط madely ، meli-sa ، Sadaf H ، سحر ناز ، نازدونه ، p a r i s a ، ثریا ، سراب ، niloo.dm ، IlR ، Aidah
۲۶-تير-۱۳۹۲, ۰۳:۴۴ عصر
ارسال: #807
شیما جون مادرشوهر منم با اینکه دختر نداره و4تا پسرن همین حرف رو میزنه،در حالی که شوهرمن پسر اوله و اون 3تا هنوز ازدواج نکردن اما همه کاراشونو شوشوی من انجام میده،تعمیر کولر،تعویض شیر آلات،خرید، رفت و آمد(مثلا اگه ما خونه نباشیم قرارباشه بریم خونه عمه شوشو،حاضرنیستن با ماشین خودشون بیان2-3تا ماشین تو خونس،مثلا مامهمونیم زنگ میزنن پس نمیاید بریم خونه عمه....)خلاصه اینجوریه،بعدم همش میگن فلانی(یکی دیگه)مثه دخترمونه یا حرفای چرته دیگه،منم خیلی وقتا محل نمیذارم اما بعضی وقتام میزنم به سیم آخر و با شوشو بحثم میشه اونم بیچاره میگه حق داری مخصوصا وقتایی که از زمان باهم بودن ما میگذره به خاطر کار اونا،اما بع این نتیجه رسیدم کاریشم نمیشه کرد،فقط وقتایی که یه موقع کاری نمیکنیم یا من زنگ نمیزنم بهشون یه فیلمی در میارن که بیا و ببین
منم مثه خیلی از شماها نمیدونم چیکارکنم،کم کم دارم نسبت بهشون سرد میشم
۲۶-تير-۱۳۹۲, ۱۱:۵۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-تير-۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ عصر توسط sani tala.)
ارسال: #808
مادر شوهر ازت متنفرررررررررررررررررررررررررررررررمNew3
ایشالا خدا ازت نگذره
۲۷-تير-۱۳۹۲, ۰۸:۳۶ صبح
ارسال: #809
منم ازت متنفرم من ازت نمیگذرم خدا هم نگذره خیلی فضول تشریف داری اگه خدا جای حق هست یه عروس بیحیا نصیبت کنه بفهمی که یه من ماست چقدر کره میده بیلیاقت

خدا جونم خیلی ممنون که بهم یه دختر دادی
2ماه دیگه میاد پیشمون خیلی دوستش دارم
۲۷-تير-۱۳۹۲, ۰۸:۴۳ صبح
ارسال: #810

میدونی مشکل چیه

شماها از اول شل میگیرید سفت میخوریدDodgy

تا زمانی که تو دوره ی زیبای عقد هسیتد

با خانواده ی شوهر کل کل نکنید

کم برید بیاید

با مادر شوهر خیلی حرف نزنید فقط شنونده باشید