شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

لیست برندگان دوره اول قرعه کشی اندروید نوعروس اعلام شد. برای مشاهده کلیک کنید. ------ نسخه جدید نرم افزار نوعروس با واسط کاربری جدید بر روی کافه بازار قرار گرفت.

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • تصاویر آتلیه اخوان
  • مرکز زیبایی مدیس
  • فاطیما روحی
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
مادر شوهر
۲۵-اسفند-۱۳۹۲, ۰۱:۵۲ صبح
ارسال: #3671
RE: مادر شوهر
بچهدعا مادر شوهر من یعنی کلا خانواذه همسرم الان دیگه خیلی کرم نمیریزن،ولی دوران عقد منو خيییییییلیییی جز دادن خيییییییلیییی،به خاطر همین اصلا ازشون خوشم نمیاد هر کار میکنم به دلم نمیشینن
دوست دارم حس وبی بهشون داشته باشم ولی انقدر که اذیت کردن نمیشه
آزار و اذیت هاشون از ذهنم پاک نمیشه

اگه میشه یه صلوات برای شادی روح بابا مامانم بفرستین...مرسی
خدا جونم دوستت دارم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۲۵-اسفند-۱۳۹۲, ۱۰:۰۳ صبح
ارسال: #3672
ببین الی جون منم دقیقا عین تو بودم دوران عقد نذاشتن اب خوش از گلوم پایین بره.الان درشته که رابطم باهاشون خوبه ولی اون کینه رو
یه جایی گوشه دلم نگه داشتم تا زمانیکه دارن تقاص تک تک بدیهاشونو مییدن اونوقت وقتی درمونده میشن میگن اخه چرا ما؟ مگه ما چیکار کردیم.من تمام بدیهاشونو یادآودی میکنم
که بفهمن از کجا دارن میخورن.من هیچوقتتتتتتتتتت حلالشون نمیکنم هیچوقتتت.خصوصا خواهرشوهرمو.

طرف انقد من اینم من اینم کرد,,,,
هروقت نگاه به اینم میکنم,,,,فک میکنم اونه.....خخخ
 سپاس شده توسط sabaabdoli
۲۵-اسفند-۱۳۹۲, ۱۰:۱۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-اسفند-۱۳۹۲ ۱۰:۱۱ صبح توسط mee.)
ارسال: #3673
بچه ها مادر شوهر من خیلی نامرده...
من الان حامله ام و استراحت مطلق.. بازم دست از سر ما بر نمیداره...شوهرمو تند تند تنها میبینه...دیگه بیشتر از این نمیتونم جلوی رفتن شوهرمو بگیرم...شوهرم عاقله اما بالاخره مرده دیگه...میدونم یه سری از حرفاش روی شوهرم تاثیر میذاره..
من باید با خود مادر شوهرم برذخوردی کنم...باید چی بگم که اینقدر به شوهرم خط نده و وراجی نکنه...
من حامله ام یه بار انقدر عصبیم کرد که از چهار شنبه تا دوشنبه دوباره استخوان درد عصبی گرفته بودم
من چه کاری کنم باهاش؟؟؟
۲۵-اسفند-۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-اسفند-۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ صبح توسط sahra70.)
ارسال: #3674
عزیز دلم قبل از اینکه تصمیم بگیره بره مادرشو ببینع براش برنامه ریزی کن.اگر عاقله ومیفهمه باهاش حرف بزن بگو نباید زیاد تنهابمونی.برنامه ی بیرون رفتن باهم بریزید.جذبش کن به خونه موندن.شب که میادخونه یه سفره ی عاشقونه بچین و طولش بده تا اخرشب! برنامه بریزید توهفته یک روزش رو باهم صحبت کنید درمورد برخورد با فرزندتون وتقسیم کار.اخرشم یه روز میمونه واستون که اونم باهم برید خونه مادرشوهرت.گلم من دانشجوهستم وبرنامه زندگیمون خیلی خیلی فشرده س.خانواده همسرم هم یه شهربا600کیلومترفاصله ازما زندگی میکنن.بارها وبارهاپیش اومده که همسرم تنهابره اونجا اما نذاشتم.ازدانشگام زدم و باهاش رفتم دیگه دفعه های بعدی فهمیدلگربخوادبره منم باهاش میرم وبخاطراینکه از درس عقب نمونم برنامش رو ناخوداگاه باهام تنظیم کرد.به هیچ وجه نذارتنهابره اونجا.حالا این روشا به نظرمن بهتر از برخورد رودر رو با مادرشه.بعدشم تو نینی داری اگر جروبحثتون بشه برات خوب نیست.وقتی هم رفتی و مادرش گلگی کرد که پسرش نرفته اونجا و چه میدونم غر غر کرد بگوببخشید سرش شلوغه یا دوست داشتم منم بیام دیدنتون که حالم زیاد مساعد نبوده.الکی بهونه جور کن
استراحت مطلقی همسرت اصلا نیاید تنهات بذاره.بهش بفهمون خدا نکرده با این وضعیت حادت اگر تنهاباشی کیسه ابت پاره بشه و چه میدونم خدا نکرده چیزیت بشه خطرناکه.یکم از ترفندای زنونت استفاده کن ناز کن و بگو بهش احتیاج داری و بگو دلت توخونه تنهامیگیره.مظلومیت وکم حرفی رو بذارکنار.یکم هوچی بازی دربیار!

اللهم عجل لولیک الفرجHeart
 سپاس شده توسط mee ، beauty*angel
۲۵-اسفند-۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ صبح
ارسال: #3675
فقط فقط محبت به همسر جواب میده. باید این قدر بهش محبت کنی که اگه مادرشوهرتم چیزی به شوهرت گفت اون باور نکنه.

برای کسی که می فهمد، هیچ توضیحی لازم نیست
و برای کسی که نمی فهمد، هر توضیحی اضافه است.
آنانکه می فهمند عذاب میکشند
و آنانکه نمی فهمند، عذاب می دهند.
 سپاس شده توسط mee ، raha94 ، sahra70
۲۵-اسفند-۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ عصر
ارسال: #3676
صحرا و سحر جونم ازتون واقعا ممنونم خیلی راهنمایی هاتون خوب بود. باید سعیمو بکنم.
شما هم برام دعا کنید
 سپاس شده توسط sahar89
۲۵-اسفند-۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ عصر
ارسال: #3677
من بيشتر خواننده ام تو اين سايت الان كه يسري از نوشته هارو خوندم به اين نتيجه رسيدم كه مادرشوهرم خيلي خوبه منم يه وقتايي ناراحت ميشم كه البته طبيعيه بعضي وقتا آدم از دست مامان خودشم دلگير ميشه در ضمن بيشتر ناراحتيام بر اثر سوء تفاهمه برميگرده به همون قضيه اسم مار شوهر دوستاي خوبم هميشه آرامش خودتون و حفظ كنين من ياد گرفتم هروقت چيزي به مذاقم خوش نمياد سكوت كنم هيچ وقت جلوي شوهرم بد اونا رو نگم مادرشوهرم خيلي مهربونه ولي خب يه وقتايي ديدم فرقي بين منو دخترش ميزاره بياين هميشه خودمونو بزاريم جاي اونا هرچي باشه پسرشونن اين وسط بايد شوهرامون عاقلانه رفتار كنن تا هيچ وقت دلخوري پيش نياد
 سپاس شده توسط فرزانه71 ، zazacool ، elm ، دختر اسفند
۲۵-اسفند-۱۳۹۲, ۰۱:۰۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-اسفند-۱۳۹۲ ۰۱:۱۱ عصر توسط sahra70.)
ارسال: #3678
ورونیکای عزیزم بعضی از آدما هستن که اهل این نیستن زنگ بزنن به کسی تا دعوتشون کنن اما وقتی بری خونشون و وقت شام باشه تعارفت میکنن ونگهت میدارن.شده تاحالا وقت ناهریاشام بری اونجا و اصلا نگهت ندارن تعارفم نکنن؟
هلسا جونم حرفت رو قبول دارم بیشتر بخاطر سوء تفاهمه ماهم توقعی نداریم اونا مثل دخترشون باما رفتار کنن اما تو رو خدا بگو آدم به دخترش تهمت ناروا میزنه؟به دخترش حسودی میکنه؟دخترش چیزی میخره کوفتش میکنه؟دخترش سفر میره دعواش میکنه؟ مگه مامانای ما از روی دوست داشتن زیاد ما با شوهرامون بد رفتاری میکنن که اونام حق اینو داشته باشن؟
بازم خداردشکرمادر شوهر شما خوبه.بداشو خدا نصیب ماکرده خواهر!
اما در کل همه ی حرفاتو قبول دارم ومنطقی هستن اما برو شکر کن که گیر عجوزه هاش نیفتادیSmile

سپاس شده توسط الی طلا
۲۵-اسفند-۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ عصر
ارسال: #3679
دركت ميكنم صحرا جون من خودمم اوايل خيلي حرص ميخوردمالان به جنبه ي خوبش نگاه ميكنم شما هم سعي كن بي خيالي طي كني سخته قبول دارم ولي دوري ودوستي بهترين راهه
۲۵-اسفند-۱۳۹۲, ۰۱:۲۹ عصر
ارسال: #3680
چجوری به جنبه خوبش نگاه میکنی؟ میشا مثال بزنی متوجه بشم؟

ارسال پاسخ