شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
مادر شوهر
۲۳-اسفند-۱۳۹۲, ۰۸:۴۲ عصر
ارسال: #3671
RE: مادر شوهر
(۲۳-اسفند-۱۳۹۲ ۰۷:۵۴ عصر)بارون* نوشته است:  بچه ها اگه شما با مادر شوهرتون حرفتون بشه و بدونین حق با اون بوده چیکار میکنین؟

من اگه باشم که به روی خودم نمیارم چون مادر شوهر من بهش رو بدی پر رو میشه و اگه واسه اشتی پیشقدم شم دیگه محاله اشتبا هش رو بپذیره نمیدونم اخلاق مادر شوهرت چطوره اما واسه اینکه کوچیکتری واسه اشتی پیش قدم شو ولی اصلا به مقصر بودن خودت اشاره ایی نکن

به زن بودنت افتخار کنNew1
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط بارون*
۲۳-اسفند-۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-اسفند-۱۳۹۲ ۰۹:۴۴ عصر توسط نازیلا مهربان.)
ارسال: #3672
(۲۳-اسفند-۱۳۹۲ ۰۷:۵۴ عصر)بارون* نوشته است:  بچه ها اگه شما با مادر شوهرتون حرفتون بشه و بدونین حق با اون بوده چیکار میکنین؟

باتوجه به شناختی که ازمادرشوهرخودم دارم میرم اعتراف میکنم به اشتباهم باگل وهدیه ای ازدلش درمیارم ومعذرت میخوام
چون مادرشوهرمم جایی که اشتباه کرده باشه راحت ازم عذرخواهی میکنه وبراش مهمه که در حق کسی اجحاف نکنه

درکل وازنظر اصول اخلاقی هم اگه جایی اشتباه میکنیم ومیدونیم مقصرهستیم باید ازطرف مقابل عذرخواهی کنیم
حالافرق نمیکنه مادرشوهر باشه یاکس دیگه
اگه به این چیزها پایبند هستی خب عذرخواهی کن حتی اگه مادرشوهرت درک این کارو نداره تو بخاطر عقاید خودت اینکاروبکن عزیزم
 سپاس شده توسط بارون*
۲۳-اسفند-۱۳۹۲, ۱۰:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-اسفند-۱۳۹۲ ۱۰:۴۷ عصر توسط sahra70.)
ارسال: #3673
به نظرمن هم اول کار نرو بگو من مقصرم پیش قدم شو واسه آشتی اگر دیدی خودشو نگرفته و آدم باگذشتیه بیشتر تحویلش بگیر.من اولاهربار با اینکه مقصرم نبودم جلو میرفدم اما اونا لیاقتشو نداشتن.اما اگر مادرشوهرتو عاقل و فهمیده س حتما ازش عذربخواه گلم.چون اعتراف جلوی انسانهای باگذشت از ارزش ت.کم نمیکنه بلکه مقامتوبراشون بالامیبره

اللهم عجل لولیک الفرجHeart
 سپاس شده توسط بارون*
۲۳-اسفند-۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-اسفند-۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ عصر توسط mahsa 24.)
ارسال: #3674
بچه هامادرشوهر من بد نیست اما زیادی حرف میزنه خیلی تعریف میکنه من تازه عروسشون شدم اما جاریم 2سالی هست مادرشوهرم پیش من پشت سر جاریم میگه اما من همش میگم هرکس 1اخلاقای بدی داره 1اخلاقای خوبیم داره منم اینظورم میگه من از تو بدی ندیدم .1چیزایی از جاریم میگه البته جاریم خیلی اخلاق بدی داره همش پیش من میگن بنظرتون مادرشوهرم جلوجاریم پشت سر منم میگه؟
۲۴-اسفند-۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-اسفند-۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ صبح توسط رویا جون.)
ارسال: #3675
مادر شوهرت دختر داره؟مادر شوهر من دختر نداره و بیشتر وقت ها از جاریم که دلگیر میشه با من درد و دل میکنه و یه جوری گله میکنه تا اینکه بخواد بد بگه شاید اگه مادر شوهر شما هم با حرص و غرض پشت سر جاریت حرف نمیزنه و ارومه میخواد درد و دل کنه و گلایه و این چیزای معمولی اما اگه واقعا این قضیه اذیتت میکنه میتونی بهش بگی که کارش یه جور غیبته و از این کار خوشت نمیاد اما بهه نظر من زیاد حساس نشو اونور قضیه چیه و تا اونجا که میتونی جلوی اظهار نظر راجع به حرف هایی که بهت میزنه رو بگیر شاید قصدش این باشه که دلش خالی شه شاید هم اگه ادم زرنگیه میخواد شمارو امتحان کنه اما بهر حال به نظر من همیشه میانه رو باش و حق رو به دوتاشون بده جوری که نه سیخ بسوزه نه کباب

به زن بودنت افتخار کنNew1
 سپاس شده توسط mahsa 24
۲۴-اسفند-۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ صبح
ارسال: #3676
دختر نداره با آرامش میگه از طرفی خیلی ام زرنگه نمیدونم دیگه ولی همشم میگه دوست دارم باهم خیلی خوب باشین
۲۵-اسفند-۱۳۹۲, ۰۱:۳۰ صبح
ارسال: #3677
چقدر خوب
معلومه مادرشوهرت زن بزرگیه

مرام هرچی نوعروسو عشقه
بزن زنگو
 سپاس شده توسط بارون*
۲۵-اسفند-۱۳۹۲, ۰۱:۵۲ صبح
ارسال: #3678
بچهدعا مادر شوهر من یعنی کلا خانواذه همسرم الان دیگه خیلی کرم نمیریزن،ولی دوران عقد منو خيییییییلیییی جز دادن خيییییییلیییی،به خاطر همین اصلا ازشون خوشم نمیاد هر کار میکنم به دلم نمیشینن
دوست دارم حس وبی بهشون داشته باشم ولی انقدر که اذیت کردن نمیشه
آزار و اذیت هاشون از ذهنم پاک نمیشه

اگه میشه یه صلوات برای شادی روح بابا مامانم بفرستین...مرسی
خدا جونم دوستت دارم
۲۵-اسفند-۱۳۹۲, ۱۰:۰۳ صبح
ارسال: #3679
ببین الی جون منم دقیقا عین تو بودم دوران عقد نذاشتن اب خوش از گلوم پایین بره.الان درشته که رابطم باهاشون خوبه ولی اون کینه رو
یه جایی گوشه دلم نگه داشتم تا زمانیکه دارن تقاص تک تک بدیهاشونو مییدن اونوقت وقتی درمونده میشن میگن اخه چرا ما؟ مگه ما چیکار کردیم.من تمام بدیهاشونو یادآودی میکنم
که بفهمن از کجا دارن میخورن.من هیچوقتتتتتتتتتت حلالشون نمیکنم هیچوقتتت.خصوصا خواهرشوهرمو.

طرف انقد من اینم من اینم کرد,,,,
هروقت نگاه به اینم میکنم,,,,فک میکنم اونه.....خخخ
 سپاس شده توسط sabaabdoli
۲۵-اسفند-۱۳۹۲, ۱۰:۱۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-اسفند-۱۳۹۲ ۱۰:۱۱ صبح توسط mee.)
ارسال: #3680
بچه ها مادر شوهر من خیلی نامرده...
من الان حامله ام و استراحت مطلق.. بازم دست از سر ما بر نمیداره...شوهرمو تند تند تنها میبینه...دیگه بیشتر از این نمیتونم جلوی رفتن شوهرمو بگیرم...شوهرم عاقله اما بالاخره مرده دیگه...میدونم یه سری از حرفاش روی شوهرم تاثیر میذاره..
من باید با خود مادر شوهرم برذخوردی کنم...باید چی بگم که اینقدر به شوهرم خط نده و وراجی نکنه...
من حامله ام یه بار انقدر عصبیم کرد که از چهار شنبه تا دوشنبه دوباره استخوان درد عصبی گرفته بودم
من چه کاری کنم باهاش؟؟؟
ارسال پاسخ