شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

لیست برندگان دوره اول قرعه کشی اندروید نوعروس اعلام شد. برای مشاهده کلیک کنید. ------ نسخه جدید نرم افزار نوعروس با واسط کاربری جدید بر روی کافه بازار قرار گرفت.

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • تصاویر آتلیه اخوان
  • مرکز زیبایی مدیس
  • فاطیما روحی
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
مادر شوهر
۱۶-مرداد-۱۳۹۲, ۰۶:۲۷ عصر
ارسال: #1041
RE: مادر شوهر
هانیه جان شماهم مثل منی
منم از تیپ و قیافه خانواده همسرس بدم میاد ولی خودش خیلی خوبه ولی خانوادش مخصوصا مامانش یه تیپایی میزنه مثلا جوراب با مانتو میپوشه چادرم سر میکنه و روسری سفید سرش میکنه زیرش کلیپس میزنه خلاصه یه چیز افتضاحی ..
دوس ندارم اصلا توی مهمونی هامون باشن یا دعوتشش کنم داداشم یه بار بهم گفت چه قدر خانوادش چرب و چیلین...............خیلی ناراحت شدم ولی نمیدونم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوس ندارم لباسم براشون بخرم چون فقط ایراد میگیرن ..................و توقع ایجاد میشه.
الانم هی بهم میگن چیکار کن برای جهیزیت بابات هرچی خواست بخره نه نگو........ببین چه قدر پروئه.......
منم هیچی نگفتم .....فقط گفتم این چیزا خصوصیه البته با خنده.الانم خیلی وقت میشه که همش مثل کر و لالا هستم باهاشون

ادم اینجا شاخ درمیاره......Confused
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط HANIYA
۱۶-مرداد-۱۳۹۲, ۰۶:۵۲ عصر
ارسال: #1042
(۱۵-مرداد-۱۳۹۲ ۱۰:۳۶ عصر)پروازه نوشته است:  بچه ها به نظر من در مورد خانواده همسر باید خیلی با احتیاط رفتار کرد همون اندازه که محبت می بینید محبت کنید چون متاسفانه وقتی بی محبتی ازشون می بینی اگه محبت کنی سو استفاده می کنند. در حد این که بزرگترن و باید احترامشون رو داشته باشید رفتار کنید. مادر شوهر اینای من خدای بد نیستن خیلی هم هوای ما رو دارن و اهل دخالت اینا نیستن یعنی در حین این که هفته ای 1 بار خونشون میریم و یه جورهای باهم راحتیم ولی یه جورهایی هم رودرواسی با هم داریم.به من احترام می ذارن منم متقابلا بهشون احترام میذارم و میریم مرتب بهشون سر میزنیم و جای بریم حتما میریم دنبالشون ولی هیچ وقت عادت ندارن زنگ بزنند حال منو بپرسن همیشه بخواهند احوال پرسی بکنند زنگ می زنند به شوهرم یعنی اگه 1 ماه هم ندیده باشمشون ازشون بی خبر باشم اصلا یه زنگ نمیزنند به من فقط هر روز زنگ می زنند به موبایل شوهرم واسه احوال پرسی راستش خیلی از این رفتارشون بدم میاد.منم اوایل بهشون زنگ می زدم هفته ای 1.2 بار ولی دیدم اونا نمیزنند منم الان اصلااااااااااا زنگ نمی زنم.اگه 10سال هم ازشون بی خبر باشم اصلا زنگ نمی زنم. به نظر من در مورد خانواده شوهر دقیقا باید مثلا خودشون رفتار بشه.

شما که خوبی من سر خیابونشون تو بیمارستان رفته بودم زیر سرم نه اومدن نه زنگ زدن فقط حالمو از شوهرم پرسیدن پول بیمارستانم از بابام گرفتن
 سپاس شده توسط پروازه
۱۶-مرداد-۱۳۹۲, ۰۷:۲۲ عصر
ارسال: #1043
مادر شوهره من از وقتی نامزد کردیم هیچ عیدی برای من عیدی نیاورده!!! Sad
فقط نامزده بیچاره من خودش با این که دستش خالی بود یه چیزی میگرفت میومد خونمون...
من با این مادر شوهر باید چیکار کنم؟ Huh
 سپاس شده توسط bahar khanom ، HANIYA
۱۶-مرداد-۱۳۹۲, ۰۷:۴۷ عصر
ارسال: #1044
(۱۶-مرداد-۱۳۹۲ ۰۷:۲۲ عصر)marzie نوشته است:  مادر شوهره من از وقتی نامزد کردیم هیچ عیدی برای من عیدی نیاورده!!! Sad
فقط نامزده بیچاره من خودش با این که دستش خالی بود یه چیزی میگرفت میومد خونمون...
من با این مادر شوهر باید چیکار کنم؟ Huh

برو شکر کن مال من خودشم نمیخره
 سپاس شده توسط marzie ، sabina
۱۶-مرداد-۱۳۹۲, ۰۷:۵۴ عصر
ارسال: #1045
آخه اینا چرا اینجورین؟؟؟؟؟ HuhHuhHuh
منم چند وقت پیش عمل داشتم،1 روز بیمارستان بودم،اصلا انگااااار نه انگااااااار Sad
نه اومد،نه حتی یه زنگ خشک و خالی زد!
 سپاس شده توسط پروازه ، HANIYA
۱۶-مرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۳۳ عصر
ارسال: #1046
به اصرار مادر شوهر داریم 2 تا عروسی می گیریم که این عروسی با بابام بودSad دهن ما و خونوادم و سرویس کرده بود از بس می گفت من واسه دخترم 3 تا جشن گرفتم... تو هر عروسی که باهاش رفتم همش می گفت فلان دختره مامانش اینا جشن نگرفتن براش خسیس بودن فلانی فلان جور واسه دخترش جشن گرفت...
اما حالا که به اصرار خودش داریم یه خرج الکی می کنیم دیگه خودشونو کنار کشیدن کامل من اصلا احساس عروس بودن ندارمSad همش مشکلاتی مالی شوهرم تو ذهنمه یه قدم واسم برنداشتنSad حالا عروس های دیگه تو فامیل و می بینم قلبم می شکنهSad کمتر از 1 ماه دیگه عروسیمه اما خیلی کارای عقب افتاده داریم
مادر شوهرم سر من می گفت اووووووووووووه 500 تومن واسه لباس عروس؟ حالا واسه پسرش همش می گه کت و شلوار مارکدار بخرینSad(...
منم اصلا بلد نیستم جوابشونو بدمSad
اگه دستشون نبود دلم نمی سوخت اما تو این چند ماهه واسه دخترش که کارمنده و بچه هم داره فقط 10 میلیون خرج کرده وسایل خونشو جدید کنه
۱۶-مرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-مرداد-۱۳۹۲ ۰۹:۴۷ عصر توسط rozrita.)
ارسال: #1047
چرا به خودت اجازه میدی که تو خرید کت و شلولر دخالت کنه جای تو بودم با نخریدن مارک میزدم تو دهنش که بفهمه دخالت نکنه. با عمل باید بهشون فهموند نه با جر و بحث الکی.هر چی خواستشونو بر عکسشو انجام بده.
مثلا ما کت وشلوار مارک نگرفتیم چی شدش؟؟؟؟؟
یعنی چی ٢ تا عروسی؟؟؟
 سپاس شده توسط sabina ، ثریا
۱۶-مرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۴۸ عصر
ارسال: #1048
من نظر نمی خوام خودش نظر می ده...Sad تو خرید های من کاملا خودشونو کنار کشیدن که شوهرم نداره خرجم نکنه و نکرد.. حالا واسه وظایف من برام نسخه می پیچهSad
 سپاس شده توسط HANIYA
۱۶-مرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-مرداد-۱۳۹۲ ۰۹:۵۶ عصر توسط rozrita.)
ارسال: #1049
بزار نظر بدن کو گوش شنوا.عزیزم سعی کن فقط با شوشوت بری خرید اونا را نبر.
عزیزم چرا ٢ تا عروسی میگیرید؟
 سپاس شده توسط sabina ، HANIYA ، ثریا
۱۶-مرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۴۵ عصر
ارسال: #1050
اونا هم اینو میخوان که خوشیتو با پسرشون نبینن از بس حسودن . تو با شوهرت خوب باش تقصیر اون نیست که.
 سپاس شده توسط HANIYA
ارسال پاسخ