شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
لوازم و سرویس آشپزخانه
۱۹-مرداد-۱۳۹۰, ۰۹:۰۷ عصر
ارسال: #41
RE: لوازم آشپزخانه
بچه ها کسی راجعبه ست چاقوی آنجل چیزی شنیده؟میدونید خوبه یانه؟قیمتشو چی؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۱۹-مرداد-۱۳۹۰, ۱۱:۵۶ عصر
ارسال: #42
كجاييه؟
المان معمولا چاقوهاي خوبي ميزنه!
البته زنجان هم چاقوي كار دست داره،كه خيلي عاليه،فقط يكم گرونه!
۱۲-شهريور-۱۳۹۰, ۱۲:۳۱ عصر
ارسال: #43
RE: سرویس آشپزخانه
قبلا یه مدت توی مغازه ی لوازم خونه کار میکردم یه چندتا تجربه ی کوچولو دارم مواسه خریده ظروف استیل به این نکته حتما توجه کنید که یا استیله مات بگیرید یا ضده لک چون اگه یه قطره آب روش بپاشه یا دستتون نم داشته باشه بکشه روش از قیافه میوفته و باید زحمته زیادی واسه پاک کردنش بکشید
لوازم مارکه بهاز کالا هم کیفیته خوبی دارن

هــــــــی تــــــــــــو !
از اینکه امروز مورد توجه هستی خوشحال نباش
تیتر اول روزنامه امروز
کاغذ باطله فرداست
 سپاس شده توسط pikard ، angelpars
۵-مهر-۱۳۹۰, ۰۳:۲۶ عصر
ارسال: #44
خیر سرم از یه مغازه که فکر کردم ارزون فروشهNew3
۱-آبان-۱۳۹۰, ۰۱:۱۱ عصر
ارسال: #45
(۲۸-تير-۱۳۹۰ ۰۲:۲۴ عصر)aseman_abie نوشته است:  سلام دوستای عزیز .نظرتون در مورد مارک بارا بانتیا چیه؟کسی چیزی میدونه؟

عزیزم بارابانتینا خیلی عالیه. بهترین مارکه. دوامش فوق العاده ست ولی خب قیمتاش بالاست. سرویس کاملش ازیک ملیون به بالاست.
من دارم جهیزیه میگیرم قیمت گرفتم.
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط هاله
۱-آبان-۱۳۹۰, ۰۱:۴۹ عصر
ارسال: #46
فرناز جون اگه ميخواي سرويس قاشق و چنگالت خوب باشه جعبه خوشگل داشته باشه بلاژيو ميتوني بگيري خارجي هم هست جعبش مثل همين جعبه اييه كه عكسشو گذاشتي مدلاي قشنگي هم داره
۵-آبان-۱۳۹۰, ۱۱:۰۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-آبان-۱۳۹۰ ۱۱:۰۶ صبح توسط sogol_vs.)
ارسال: #47
سلام به همه
براي لوازم خونه از ماركهاي الگانت و وكس خريد كنيد خيلي خوبه
من بخار شومو از الگانت گرفتم .جارو برقيمو از وكس خيلي راضيم اگر خواستيد آدرساشونو ميدم بهتون
medosa جان تا اونجائي كه من اطلاع دارم اين ماركهاي مثل دسيني و دالتون براي يه نفره فرقي با هم ندارن همشونم چينين .
من جات باشم از يه برند ديگه استفاده ميكنم
۶-آذر-۱۳۹۰, ۱۱:۳۰ صبح
ارسال: #48
من چندروز پیش رفتم شوش که وسایل آشپزخونه ام رو بخرم،البته خریدم اما وقتی اومدم متوجه شدم که کلاه بزرگی سرم رفته. برای خرید اصلا شوش رو پیشنهاد نمی کنم. یه دست سرویس غذاخوری دم دستی خریدم بهم گفتن که اسپانیاییه اما وقتی اومدم خونه متوجه شدم که چینیه و فقط طرح اسپانیا زدن، یکی از دیسهای پلوخوریش لپ پریدگی داشت و ظرفهاش هیچکدوم اندازه نبود یعنی چندتا بشقاب رو که رو هم میذاشتی بعضی از ظرفا زائده داشت و بیرون میزد. منم مجبور شدم دوباره برم و پس بدم که فقط دیس لب پریده رو ازم پس گرفت. با قیمت مغازه نزدیک خونمون هم که مقایسه کردم دیدم روی همه وسایلم مثل پارچ و لیوان و استکان و قندون و حتی سرویس پلاستیک آشپزخونه هم 2 تومن زیادتر ازم گرفتن. واقعا به مسیر دور و کرایه ماشین و سختیش نمی ارزه و تنها مزیتش تنوعش هستش

و من هنوز تو را مثل "تمام شد مشق شبم" دوست دارم ......
 سپاس شده توسط وسعت
۶-آذر-۱۳۹۰, ۰۵:۱۹ عصر
ارسال: #49
پس دیگه به سامسونگ وال جی هم نمیشه اعتماد کرد.فکر میکردم ابن دو تا دیگه اصل باشهAngry:Angry.مامانم چند تا لوازم برقی مولینکس اصل فرانسه با چند تا تیکه ظرف وست چاقو وست قاشق چنگال شیک از چند سال پیش واسمون خریده.اون موقع که داشت میخرید هی غر میزدیم که نخر بعدا مدل جدیدش میاد.حالا واقعا پشیمونیمCryingCrying.فکر کنم بعد از چند سال فقط همون چند تا تیکه واسمون بمونه.
۱۲-آذر-۱۳۹۰, ۰۲:۴۰ عصر
ارسال: #50
منم سرویس آشپزخونه ام رو نقره ای گرفتم شبیه مدل ویوا هستش اما ویوا نیست اسم مارکش my kitchen هستش،275 بود اما من گرفتم 250 همه چی داشت جز ترازو که ترازو هم یه دونه دیجیتالی مارک همیلتون گرفتم 25 تومن
اول میخواستم سطل برنج و سطل آشغال یونیک بگیرم اما گفتن یونیک سطل برنجاش که پیمانه اش اون شکلیه باعث میشه خورده برنج بریزه از سطل بیرون و دردسر داره، منم دیگه از این معمولیا گرفتم

و من هنوز تو را مثل "تمام شد مشق شبم" دوست دارم ......
ارسال پاسخ