شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
لباس مناسب برای محضر
۲۹-بهمن-۱۳۹۲, ۱۰:۰۴ عصر
ارسال: #141
RE: لباس مناسب برای محضر
من مانتو شلواره سفید شالمم سفید بود فقط کفشم مشکی بود عکسشو پیدا منم میزارم حتما

ایــن روزهـــا
بیشــتر از هــر زمــانی
دوسـت دارم خــودم باشــم !!
نـه حــرص بدســت آوردن را دارم
و نه هـــراس از دســت دادن .
دلــم هـــوای خـــودم را کـــرده اســت ..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط *FaRzAnEh*
۳-اسفند-۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-اسفند-۱۳۹۲ ۱۲:۳۵ عصر توسط فری جون.)
ارسال: #142
این مانتویی بود که واسه محضر پوشیدم

[تصویر: 13930573091.jpg]

هیچوقت ظاهر زندگی کسی رو با باطن زندگی خودتون مقایسه نکنید...
23 مهر 92 بعد از 6 سال مال همدیگه شدیمLub
 سپاس شده توسط fateme22 ، Royaiy ، neda khanom ، فندق ، *FaRzAnEh* ، mahdiyeh ، ماهی قرمز ، بهاردخت ، س.م ، paria khanoom
۲۰-اسفند-۱۳۹۲, ۰۲:۲۰ عصر
ارسال: #143
مانتو من که برای عقد محضری پوشیدم.
[تصویر: 13945349311.jpg]

دوستان عزیز کارشناس ارشد معماری هستم. در زمینه بازسازی، دکور، نقشه و پروژه های معماری در خدمتم.
 سپاس شده توسط ریحون ، بتیس ، خانوم دکتری ، بهاردخت ، Royaiy ، س.م ، neda khanom ، paria khanoom ، *FaRzAnEh* ، havva70 ، samane666 ، fateme22 ، فاطمه 70 ، جنان ، aida_kma ، فائقه ، melody68 ، sm2 ، maryam gol ، asmata ، bily ، $saye$ ، mahdiyeh ، بانو روشنا ، ماه محمد ، زهره بانو ، tala680067 ، مهرانا 21 ، leila71 ، پالیذ ، shahla8463 ، sefid barfy
۲۶-اسفند-۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ عصر توسط shirin13.)
ارسال: #144
به نظرم مناسبه
باید صورت رو پاک کنم؟؟؟؟؟

http://nowaroosupload.ir/uploads/13940109861.jpg
 سپاس شده توسط خانوم دکتری ، Shadi95 ، asmata ، tala680067
۲۶-اسفند-۱۳۹۲, ۰۱:۴۵ عصر
ارسال: #145
من میخام مانتوی سفید نباتی بپوشم ، مانتومم ماکسی باشه مث ِ مانتوی زنای عرب ِ لبنان ....دیگه شلوار نمیپوشم ،یه جوراب شلواری رنگ ِ پا ، خیلی شیک میشه با یه کفش نباتی و روسری ساتن

چهارم مهر ۹۳ در سالروز ازدواج حضرت علی و حضرت فاطمه و روز ازدواج عقدمون خونده شد و ما تا ابد یکی شدیم Heart
 سپاس شده توسط havva70 ، Shadi95
۲۷-اسفند-۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-اسفند-۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ عصر توسط عشق احسان.)
ارسال: #146
دوس جونا من فردا عقدمه!..BlushEmbarrasedShy...خیلی استرس دارم..Confusedآخرین شب مجردیمه..BlushRolleyes..ی مانتوی سفید صورتی دادم دوختن برام،باشلوارسفید،روسری سفید،..ولی کیف کفشم طلاییه،بنظرتون بده؟؟!!....: ترخدا بگینhuh:HuhConfused
البته عقدم محضریه
کسی نیس بهم دلداری بده؟؟Cryingمن دلم شورمیزنهSad

وزن اولیه 84
وزن فعلی 81
هدف اول 77
هدف دوم 73
Angel
میشه واسه حل شدن مشکلاتمون ی صلوات بفرستین...ممنون
 سپاس شده توسط aylar-aylar ، خانوم دکتری ، forough ، *FaRzAnEh* ، Royaiy ، sm2 ، AzadEee ، MaHrOoOo
۲۸-اسفند-۱۳۹۲, ۱۱:۲۵ صبح
ارسال: #147
سلام بچه ها... روز عقد تصمیم گرفتیم فقط خانواده ی دو طرف باشن... کلا با خودمو شاه دوماد 7 نفر Big Grin و فاصله ی بین بله برونم تا عقد 2 روز بود هول هولی این کت شلوار با سارافون زیرش رو از کوچه برلن گرفتم و با همین رفتیم محضر وبعد محضر با همین رفتیم رستوران و کلا برنامه همین بود...باهاش راحت بودم فقط مامانم وارد محضر شدنی گفت مثلا واسه احترام چادر عروسم رو سرم کردم....

[تصویر: 13952156661.jpg]

***اگر چاق هستید... بارها وزن اضافه و کم کرده اید..... اگر در لاغر کردن خود در مانده شدید... به ما بپیوندید.....در کنار هم به آرامش خواهیم رسید......
پیشنهاد ما این است:
***بپذیرییییید که شماااا "سیستماتیک" چااقید چااااااق 3 (12)***
 سپاس شده توسط miss bride ، shooka ، جسیکا ، ســـتاره ، fateme22 ، *FaRzAnEh* ، farda ، Royaiy ، س.م ، neda khanom ، leila71 ، مهرانا 21 ، سیماsima ، raha669 ، sm2 ، AzadEee ، فسقلی ، sadsadsad ، 1girl ، ahael ، farnoush ، asmata ، نادیا جون ، bily ، $saye$ ، فرانک خانم ، سپندارمذ 67 ، mahdiyeh ، tapesh ، ماه محمد ، آلامید ، sara20 ، MaHrOoOo ، mrlmrtz ، eli9000 ، tala680067 ، zahra.y ، پالیذ ، lonely.girl ، zi zi
۲۸-اسفند-۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ صبح
ارسال: #148
ما عقد محضریمون صبح بود ، شب هم جشن داشتیم تو سالن
سال قبل هم من مکه رفته بودم، خیلی برام مهم بود که حتما با مانتو و شلوار احرامم برم سرعقد
البته مامانم خودشو کشت که یه لباس شیک تر بپوش ولی من عاشق لباس احرامم بودم
برای همین تو محضر مانتو و شلوار احرامم تنم بود(اونم خیلی قشنگ بود) ، ولی بعد عقد که رفتم آرایشگاه لباس نامزدیمو پوشیدم ، یه لباس سفید بلند دانتل ، که اتفاقا دانتلشم از مکه خریده بودم ، خیلی هم شیک و تک بود
البته مادرشوهر اول صبح که منو اونقد ساده دید یکم اخمالو شد ولی شب که تو سالن لباسمو دید حالش بهتر شد ، آخه مامان شوهر خانوم خیلی رو این چیزا حساسن قربونشون بریم!
 سپاس شده توسط leila71 ، میعاد ، farnoush
۲۸-اسفند-۱۳۹۲, ۰۸:۴۹ عصر
ارسال: #149
[تصویر: 39557470118314774203.jpg]

زلال که باشی سنگ های کف رودخانه ات را می بینند،بر می دارند و نشانه می روند درست به سمت خودت!!!این است رسم دنیای امروز ما !...
 سپاس شده توسط سیماsima ، bano70 ، zahra.y
۱۲-فروردين-۱۳۹۳, ۱۲:۲۰ صبح
ارسال: #150
من 1سوال داشتم.کسی هست جواب بده؟

بالاخره بهت رسیدم.خدایا شکرتHehe!
ارسال پاسخ