به نوعروس خوش آمدید

نوعروس اولین و بزرگترین انجمن مخصوص عروس خانم های جوان است که امکان تبادل نظر در مورد مسائل مختلف را فراهم می کند

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست سایر را انتخاب نمایید

تالار عرشیا
تالار عرشیا
قيافه مهمه؟!
۲۷-تير-۱۳۹۱, ۰۸:۲۹ عصر
ارسال: #161
RE: قيافه مهمه؟!
آخه راستشو بخواين برام مهمه.نميگم خوشگل ولي به دل بشينه.نميتونم بعضي قيافه هارو تحمل كنم مرسي دوس جونا از راهنماييتونNew1New1New1New1
نقل قول
 سپاس شده توسط ferenzy
۲۷-تير-۱۳۹۱, ۰۸:۵۳ عصر
ارسال: #162
۵۰% برام مهمه.
Big Grin
نقل قول
۲۷-تير-۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ عصر
ارسال: #163
اگه بخواهیم قیافه رو در جایگاه خودش بررسی کنیم، قیافه برای من مهمه. طرف باید به دلم بشینه. قراره یه عمر باهاش زندگی کنم. بیرون برم. مهمونی برم. به هزار نفر بگم فلانی شوهرمه. باید طوری باشه که به نظر بقیه عجیب نیاد. باید بهم بیاییم. اینطوری نشه که بهم بگن "تمشکی! تو چجوری با این ادم عروسی کردی؟"

تیپ هم برام مهمه. خیلی خیلی بیشتر از قیافه.
ظاهر اولین چیزیه که از یه آدم به چشم میاد. پس باید مورد پسند خودم و خانواده م باشه.

به نظرم آدم هایی که حساس هستن مثه من باید بیشتر روی این گزینه فکر کنن.
نقل قول
 سپاس شده توسط نازي
۲۸-تير-۱۳۹۱, ۰۶:۲۵ صبح
ارسال: #164
خدا اون روز رو نیاره که آقا از خانومش قیافه ی بهتری داشته باشه، بعد اون موقع حسودا میگن، دیدین پسره سر بود، چطور رفته اینو گرفته این همه دختر... :|

من پسر خالم از خانومش خشگل تر بود، بعد هر کی میدیدشون میگفت چه خانم زشتی داره... ( با اینکه از پسر خالم تعریف میکردن ولی بازم دوست نداشتم، همش به این فکر میکردم که خودمم یه روز عروس مسشم و یکی بخواد این حرفو در مورد خودم بزنه، وااااای خدا اون روزو نیاره... Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط lopasali ، khoodka ، ferenzy
۲۸-تير-۱۳۹۱, ۰۶:۳۴ صبح
ارسال: #165
چهره هيچكس دست خودش نيست پس هيچگاه از آن ايراد نگيريد
همه زيبا هستند و هركس قادر به ديدن آن نيست

سعي كن آنقدر كامل باشي
كه بزرگترين تنبيه تو براي ديگران
گرفتن خودت از آنها باشد.(پائولو كوئيلو)
نقل قول
۲۸-تير-۱۳۹۱, ۰۶:۵۷ صبح
ارسال: #166

به نظر من خیلی مهمه، مگه می‌شه آدم یه عمر در کنار مردی زندگی کنه که تیپ و قیافشو نمی‌پسنده؟!!!!!
نقل قول
 سپاس شده توسط tameshki
۲۸-تير-۱۳۹۱, ۰۷:۰۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-تير-۱۳۹۱ ۰۷:۰۱ صبح توسط simin.)
ارسال: #167
ببین آدم وقتی یکیو دوست داشته باشه قیافشو هم دوست داره، حالا چه خشگل باشه چه نباشه، وقتی به دلت نشست دیگه حتی همون چشم زشتش میشه قشنگترین چشم... Big Grin
نقل قول
۲۸-تير-۱۳۹۱, ۰۷:۰۹ صبح
ارسال: #168

اینقدر زندگی مشترک سخت و طاقت‌فرساست که دیگه تحمل قیافه‌ای که قشنگ نیست قوز بالا قوزه!
نقل قول
 سپاس شده توسط tameshki
۲۸-تير-۱۳۹۱, ۰۷:۱۲ صبح
ارسال: #169
ولی بازم میگم عشق و دوست داشتن قیافه نمیشناسه...
نقل قول
۲۸-تير-۱۳۹۱, ۰۷:۱۴ صبح
ارسال: #170

آره اولش نمی‌شناسه ولی بعداً که زندگی طعم تلخشو رو کرد می‌شناسه.
نقل قول