شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
قرص لاغری
۱۳-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۴۹ صبح
ارسال: #11
RE: قرص لاغری
دوستم حتما زير نظر دكتر وزنت رو كم كن وكرنه اول اب بدنت ميره وزير جشمات كبود ميشه و عضله صورتت ميوفته واين اصلا براى عروسيت خوب نيست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۱۳-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ صبح
ارسال: #12
نه عزیزم همون چای سبزه!ولی از اونجا که من درصد خارجیتم بالاست خارجیشو گفتم!
ولی بی شوخی همون بگو گرین تیدین می خوام آخه رو جعبه سینره اینو زده فقطم سینره خوبه و مجوز داره!

هرچه میروم،نمیرسم
گاهی با خود فکر میکنم نکند من باشم
کلاغ آخر قصه ها...
۱۳-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ صبح
ارسال: #13
عزیزم من 1 دوره از همین غرص لاغری مجیک اسلیم استفاده کردم تو 1 ماه 5 کیلو کم کردم ولی بیشتر از این کم نمی کنی و باید سالم سالم باشی اگه میخوای از این قرص ها استفاده کنی ... بیشتر مواد استفادی این قرص ها کافیین که سوخت و ساز بدن رو بالا میبره و تپش قلب هم جزوشه باید حداقل روزی 2 لیتر آب بخوری ... به نظر من نمی ارزه سلامتی و به خاطر 5 کیلو لاغر شدن به خطر بندازی ... من تاری دید گرفتم بعد از مصرف کلی دعا کردم تا بهتر شدم ... تو 1 ماه هیچ جوره نمی تونی 15 کیلو کم کنی فوقش 4 کیلو .. سایزتو با ورزش کم کن ... نه رژیم چون تا عروسیت پوستت خراب می شه
 سپاس شده توسط مانا26
۱۳-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ عصر
ارسال: #14
مرسی از جواباتون
لیان جان رزیم سبزیجات تاثیر داشت عزیزم؟ چقدر وزن کم کردی؟
newone عزیز با این قرص فقط 5 کیلو کم کردی؟؟؟؟؟؟ Sad عزیزم ریزش مو هم گرفتی بعدش یا نه؟

امام علی – علیه السلام – می فرمایند :" با یقین به همه چیز می توان رسید." Heart
۱۳-خرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۴۵ عصر
ارسال: #15
آره فقط 5 کیلو .. وقتی خواستم بگیرم گفت بین 5 تا 10 کیلو کم میکنی .. ولی دروغ میگن ... این قرص ها ضد اشتها خوب وقتی چیزی نخوری .. چه رژیم چه قرص ... ویتامین کافی به بدنت نمی رسه و دچار ریزش مو میشی ... من چون 1 ماه بیشتر مصرف نکردم تا تاری دید گرفتم دیگه دوره بعدی و نخوردم و قطع کردم خیلی ریزش مو نگرفتم
۱۳-خرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-خرداد-۱۳۹۱ ۰۲:۵۰ عصر توسط atefeh.sh.)
ارسال: #16
منم مجیک اسلیم سبز رو خوردم خیلی خوب کم میکنه ولی الان پشیمونم چون میگن عوارض داره ببین من انواع این قرصارو ریختم تو شکمم ولی الان به خودم قول دادم دیگه لب نزنم ورزش کن پروتئین و چای سبز بخور بهترین راهه از فکر قرص بیا بیرون
راستی این رژیم 15 روزه کانادایی خوبه یه دوره بگیر امتحان کن

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
۱۳-خرداد-۱۳۹۱, ۰۶:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-خرداد-۱۳۹۱ ۰۶:۲۴ عصر توسط taraneh nemati.)
ارسال: #17
عاطفه جان کی این قرص رو خوردی؟ میگن عوارض داره یا واسه تو داشت؟؟؟؟
فافا جان اگه تائیدیه داشته باشه اون وقت ضرر نداره؟
عزیزم میشه به من کمک کنی فافا جان؟
یه راه مطمئن و سریع میخوام

امام علی – علیه السلام – می فرمایند :" با یقین به همه چیز می توان رسید." Heart
۲۱-خرداد-۱۳۹۱, ۰۶:۰۸ عصر
ارسال: #18
سلام دوست گل گلیا من از اونجایی که خودم چاقم این تجارب را دارا هستم . گلم قرص متفورمین ولی امریکاییش بسیار اشتها رو کم میکنه اما بعد از خوردنش حتما باید یه شکلات یا قند کوچک بخوری.
قرص رداکتیل بسیار پر تاثیر در حد تیم ملی برزیل ادم اشتهاش کم میشه و قیمت هر دونه ایش حدود 3600 هستش ولی جدیدانا میگن که چون ترکیباتی شبیه به شیشه { همان مواد مخدر } داخلش هست خب بده ذیگه اما ما 6 ماه مصرف کردیم چیزیمونم نشد . حالا شاید خدا بهمون رحم کرده اما هنوز تو ی داروخانه ها توزیع میشه من داخل اصفهان فقط چند تا داروخانه دیدم که دارن اما تهران رو نمیدونم...

چقدر اینجا شبیه سرزمین عجایب شده...
خدا وکیلی من خیلی بد بختم یا بقیه خیلی خوشبخت ان...Huh
۲۳-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۳۱ عصر
ارسال: #19

من دوستم دکتر تغذیه رفت 3 تا قرص همراه به رژیم بهش دادکپسول مولتی ویتامیین+مینرال/قرص اسلیم کوییک/کپسول ونوستات 120.البهف باید غذات رو هم کم کنی و ورزشم کنی
 سپاس شده توسط hana-khanoom
۱۳-تير-۱۳۹۱, ۱۰:۳۵ عصر
ارسال: #20
ترانه جونم من هم مثل اکثر دوستان بسیار در این زمینه تجربه دارم و میخوام بهترین هایی رو که در مورد لاغری میدونم و خودم به شخصه تجربش کردم رو بهتون بگم امیدوارم استفاده کنید و کمکی باشه براتون:
1- روزی 4 یا 5 فنجون بزرگ چای سبز بخور البته بدون شیرین کردن
2- روزی 1 یا 2 لیوان دم کرده رازیانه بی نهایت تاثیر داره توی لاغری خانمها و چاقی آقایان
3-روزی 1 ساعت پیاده روی سریع ، البته بدون شیب و حتما با کفش کتونی
4-ماساژ .... با روغن زیتون روی قسمتهای چاق بدن
5- رژیم غذایی هم داشته باش و اگه میتونی نون رو به کل حذف کن و برنج رو هفته ای 2 بار اونم تا 10 قاشق بخور

اگه این کارا رو انجام بدی بدون هیچ هزینهای برای قرص و بدون عوارض در 1 ماه حداقل 6 تا 8 کیلو وزن کم میکنی

لطفا بهم نتیجه رو بگید دوستای گلم

همه آرزویم این بود ، که عشق پناهی گرددHeart
 سپاس شده توسط مانا26 ، fanous ، مهستی ، suniyarad ، MaAah ، lopasali ، Mina64 ، mohad-1991 ، nahalchoubandi
ارسال پاسخ