شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
فینگر فود .. اردور .. ساندویچ های کوچک قبل از غذا(عکس)
۲۲-بهمن-۱۳۹۰, ۰۱:۱۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-مرداد-۱۳۹۳ ۰۷:۳۵ عصر توسط RL92.)
ارسال: #1

فینگر فود .. اردور .. ساندویچ های کوچک قبل از غذا(عکس)
این یه نمونه فینگر فود

[تصویر: 666d80f0bf1.jpg]
نون تست رو با شابلون دایره قالب زدم ... مواد توی ساندویچ هم پنیر و گردو و سبزیه... برای تزیین روی ساندویچ ها هم از خیار برش خورده استفاده کردم...

برای تزیین پنیر هم از زیتون سیاه برای دهن... از سیب و زیتون برای چشم و از پیازچه برای موهاش استفاده کردم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط nilaa ، samira- s.m ، sarah ، لاله. ، mattina ، عسل بانو. ، khofoloo ، مرضیه ، Denag ، cinderella ، new bride ، mahshid ، النا ، میناا ، Talaa ، فروغ بانووو ، سپیده صبح ، narcissus88 ، همراز ، Elena ، tameshki ، elize ، zohi ، khanoom jon ، کاملیا ، وسعت ، sar ، دختر ایرونی ، pink lady ، ban00 ، donya63 ، yarauf ، ساره ، الی2 ، Shaghayegh ، proxy ، الهام10 ، سپیدار13 ، mary_sh ، madely ، خوشگل خانم ، bily ، samira mz ، gstfire ، negarrii ، یوحنا ، ثریا ، yekta ، nunu_khm ، نياز ، lopasali ، farnoush ، فرین آفرین ، چشم عسلی ، shirin bano ، ندا بالا ، *آوا* ، یاسمین گلی ، مهتاب69 ، یلدا66 ، Moonlight ، shabnam.m ، nasibe_603 ، elham22 ، فرگل خانوم ، reyhun ، Sonel ، karane ، فندق ، Tati Beauty ، فاطیما_66 ، fatemeh1990 ، noonoo63 ، HANIYA ، saharpouyan ، ماه عروس ، motahare ، فروغ بنی ، xxmahyaxx ، پريهام ، سراب ، maryam 247 ، مژي ، mrlmrtz
۲۲-خرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۰۴ عصر
ارسال: #2

RE: فینگر فود .. اردور .. ساندویچ های کوچک قبل از غذا
این هم یه نمونه از فینگر فود:نان تست را قالب زده روی آن یک لایه سس ساندویج مالیده بعد یک ورق پنیر قالب زده و یک ورق کالباس قالب زده می گذاریم .

[تصویر: 057d48441c1.jpg]
 سپاس شده توسط shania ، میناا ، Talaa ، سپیده صبح ، sarah ، Mishka ، همراز ، Elena ، tameshki ، elize ، zohi ، Mehrok ، نفس64 ، کاملیا ، نیکی 90 ، الی2 ، proxy ، yarauf ، nil0o0o ، asal khano0m ، دختر ایرونی ، mary_sh ، مهتاب69 ، madely ، خوشگل خانم ، nirvana-ra ، bily ، gstfire ، negarrii ، zohrehgoli ، ثریا ، نياز ، mohadeseh71 ، farnoush ، فرین آفرین ، چشم عسلی ، یاسمین گلی ، *آوا* ، نیازز ، یلدا66 ، Moonlight ، shabnam.m ، nasibe_603 ، @چشم عسلی@ ، فندق ، سراب
۲۲-خرداد-۱۳۹۱, ۰۶:۲۲ عصر
ارسال: #3

این سینی هم شامل نان قیفی درونش سالاد سوسیس وسیب زمینی هست.کنارش اردور سوسیس و سیب زمینی که نازک ورقه شده و یک در میان به خلال چوبی زدم و سرخ کردم.رولت مخصوص و رولت کوکو سبزی که میانش پنیر خامه ای و هویج پخته گذاشتم.کنار اون توپی پوره سیب زمینی که میانش پنیر گودا و دورش ورمیشل هست و بعد سرخ شده.کنار اون هم فلافل و اونایی که دورش را با تره بستم درونش مخلوط سیب زمینی و جعفری و پنیر هست و اون بقچه ای ها هم درونشون گوشت و قارچ و سبزیجات و پنیر هست.
[تصویر: 50d19372ea1.jpg]
منبع: فروم مجله آشپزی
 سپاس شده توسط میناا ، Talaa ، shania ، فروغ بانووو ، سپیده صبح ، sarah ، Mishka ، همراز ، Elena ، tameshki ، دختر ایرونی ، fery_k ، توت فرنگی ، elize ، Isabella ، ترانه شب ، کاملیا ، Nazan ، نیکی 90 ، pink lady ، yarauf ، Shaghayegh ، proxy ، asal khano0m ، الهام10 ، سپیدار13 ، anahil ، mary_sh ، مهتاب69 ، مامان دو تا نی نی ، madely ، خوشگل خانم ، nirvana-ra ، نازدونه ، gstfire ، ثریا ، peranses ، نياز ، Fatima H ، pichak2014 ، lopasali ، farnoush ، فرین آفرین ، چشم عسلی ، یاسمین گلی ، barfia ، *آوا* ، ماه نو ، نیازز ، jigili joon ، یلدا66 ، shahrzad.1917 ، shabnam.m ، nasibe_603 ، elma-e ، فرگل خانوم ، یک ناشناس ، reyhun ، Sonel ، nazanin bano ، ghaazall ، fatemeh1990 ، sara-mehrad ، mandanak ، شمیم خانومی ، الما69 ، noonoo63 ، HANIYA ، saharpouyan ، future bride ، neda khanom ، Rijina ، آساره ، ahael ، motahare ، یاسی-1 ، هرمس ، L@leh ، banooye shahrivar ، neda+ali=nedali ، عاطی18 ، عشق احسان ، نیلووووو ، هستي ، فروغ بنی ، gity ، nonoo ، ندای آسمانی ، xxmahyaxx ، پريهام ، sepideh aero ، Leyenda ، fary ، سراب ، maryam 247 ، nafise83 ، میشا و پانی ، Pelare ، مژي ، saehdeh ، *z.a.h.r.a*
۲۳-خرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ عصر
ارسال: #4
فینگر فود من:
[تصویر: 837e2130751.jpg]

خدایا شکرت بالاخره من هم دیگه راحت شدم
دیگه تو خونمون مزاحمی وجود نداره
دوست دارم خداNew1
 سپاس شده توسط bita12 ، narcissus88 ، shania ، Mishka ، بهاردخت ، tameshki ، Zahraa ، fery_k ، دختر ایرونی ، النا ، توت فرنگی ، el8765 ، zohi ، mattina ، فندق ، کاملیا ، نیکی 90 ، pink lady ، MAAH ، تیــلا ، proxy ، yarauf ، خوشگل خانم ، nirvana-ra ، bily ، gstfire ، farnoush ، فرین آفرین ، madely ، یاسمین گلی ، نياز ، *آوا* ، نیازز ، مهتاب69 ، یلدا66 ، Moonlight ، shabnam.m ، nasibe_603 ، سراب ، مژي
۲۴-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۱۸ صبح
ارسال: #5
چشم
قلب بزرگها:
نون تست+ پنیر ورقه ای+ سوسیس (یکم تو روغن سرخ کردم خیلی کم بعد با دستمال کاغذی روغنشو گرفتم)
تزیننش: سس گوجه فرنگی
قلب کوچیکها:
نون تست+ پنیر ورقه ای + گوشت چرخ کرده قلقلی شده + سس گوجه

خدایا شکرت بالاخره من هم دیگه راحت شدم
دیگه تو خونمون مزاحمی وجود نداره
دوست دارم خداNew1
 سپاس شده توسط tameshki ، shania ، bita12 ، Zahraa ، narcissus88 ، Mehrok ، pink lady ، nil0o0o ، دختر ایرونی ، negarrii ، ثریا ، mohadeseh71 ، نياز ، *آوا* ، نیازز ، یلدا66 ، سراب ، مژي
۳۱-مرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ صبح
ارسال: #6

Heart کاناپس قارچ
این غذا یک «اردور» خوشمزه‌ی ایتالیایی است. مواد لازم و طرز تهیه‌ی آن را با هم ببینیم...

HeartHeartHeart

کاناپس

مواد اولیه:

کره 50 گرم

گشنیز 50 گرم

پیازچه 100 گرم

قارچ 500 گرم

آرد دو قاشق سوپ‌خوری

شیر یک و نیم پیمانه

نمک، فلفل و نان تست به میزان لازم

پنیر پیتزای رنده شده به میزان لازم

HeartHeartHeart

طرز تهیه:

* کره را در ظرفی ریخته و روی حرارت قرار می‌دهیم تا آب شود.

* پیازچه را خرد کرده و با کره کمی تفت می‌دهیم.

* قارچ را ریز خرد کرده و با پیازچه تفت می‌دهیم تا آب آن کشیده شود.

* آرد را افزوده و هم می‌زنیم.

* شیر را اضافه کرده و مدام هم می‌زنیم تا غلیظ شود.

* نمک و فلفل را افزوده و در انتها گشنیز خردشده را می‌ریزیم و هم می‌زنیم و از روی حرارت بر می‌داریم.

* روی هر نان تست یک قاشق غذاخوری از مایه ریخته و کاملاً پخش می‌کنیم و کمی پنیر پیتزا می‌ریزیم و آن را در فر از قبل گرم شده با حرارت 180 درجه سانتی‌گراد قرار می‌دهیم تا پنیر آب و روی آن طلایی شود.

منبع تبیان
 سپاس شده توسط mahnaz110 ، سراب
۲-شهريور-۱۳۹۱, ۰۳:۴۴ صبح
ارسال: #7

Heart كيش ژامبون و پنير
[تصویر: 634406148710468750.jpg]مواد اولیه :

آرد 250 گرم
كره 150 گرم
تخم‌مرغ يك عدد
نمك يك قاشق چايخوري
آب سرد به ميزان لازم

طرز تهيه:

كيش يكي از اردورهاي خوشمزه‌اي است كه از كشور فرانسه آمده و در واقع نوعي تارت مي‌باشد كه به جاي شكر در آن از نمك استفاده مي‌شود. طرز تهيه اين اردور بسيار آسان است.

ابتدا آرد و نمك را مخلوط كرده، كره، تخم‌مرغ و نصف ليوان آب را اضافه كرده و كاملا ورز مي‌دهيم تا خمير نرمي به دست آيد و آب را تا زماني كه خمير به دست نچسبد اضافه مي‌كنيم. خمير را در قالب تارت پهن كرده و با چنگال چند جاي آن را سوراخ كرده و در فر با حرارت 180 درجه سانتي‌گراد به مدت 10 دقيقه قرار مي‌دهيم تا نيم‌پز شود.

ژامبون‌ها را خرد كرده و روي خمير نيم‌پز شده قرار مي‌دهيم تا سطح خمير را بپوشاند و روي آن پنير خامه‌اي تكه شده مي‌گذاريم. خامه و تخم‌مرغ را با هم زده و روي مواد مي‌ريزيم و آن را مجدد در فر با حرارت 180 درجه سانتي‌گراد به مدت 30 الي 45 دقيقه قرار مي‌دهيم.

مواد لازم رويه كيش:

ژامبون مرغ 150 گرم

ژامبون گوشت 150 گرم

پنير خامه‌اي 200 گرم

خامه 150 گرم

تخم‌مرغ سه عدد

ﻣﻦ
ﺳﺮﺷﺎﺭ ﺍﺯ ﮔﻔﺘﻨﻢ
ﻧﻪ ﺍﺯ ﻧﻮﺷﺘﻦ
ﺑﺎﯾﺪ ﮐﻪ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺭﻭﺑﺮﻭﯼ ﻣﻦ ﺑﻨﺸﯿﻨﯽ...

اینجا رو دوست دارم...
 سپاس شده توسط mahnaz110 ، sar ، mary_sh ، عروس خوشحال ، سراب
۲-شهريور-۱۳۹۱, ۰۴:۰۴ صبح
ارسال: #8

Heart اردور بادنجان
مواد اولیه :

بادنجان چهار عدد
سير رنده‌شده دو حبه
ژامبون 100 گرم
آب گوشت نصف پيمانه
قارچ پخته شده 250 گرم
مغز نان سفيد يك پيمانه
كره 50 گرم
جعفري خرد‌شده دو قاشق سوپخوري
نمك وفلفل به ميزان لازم

طرز تهيه:

اول بادنجان‌ها را از قطر نصف كرده و در روغن سرخ مي‌‌كنيم و كنار مي‌‌گذاريم سپس كره را در ظرفي ريخته و سير را افزوده، ژامبون و قارچ خردشده را هم با آن تفت مي‌‌دهيم، سپس آب گوشت و مغز نان سفيد را ريخته تا آبش كشيده شود و جعفري را نيز با مواد مخلوط مي‌‌كنيم كمي توي بادنجان‌ها را خالي كرده از اين مواد درون بادنجان ريخته و با پشت قاشق صاف مي‌‌كنيم. در ظرف پيركس چيده و روي آن حلقه‌هاي گوجه‌فرنگي و جعفري ريخته و به مدت هفت دقيقه درون فر با حرارت 180 درجه سانتي‌گراد گذاشته تا اردور آماده شود.

[تصویر: 634115978937438750.jpg]

ﻣﻦ
ﺳﺮﺷﺎﺭ ﺍﺯ ﮔﻔﺘﻨﻢ
ﻧﻪ ﺍﺯ ﻧﻮﺷﺘﻦ

اینجا رو دوست دارم...
 سپاس شده توسط hoda sarem ، narcissus88 ، m.t ، aroos shomali ، *آوا* ، sara_dl_960 ، shabnam.m ، reyhun ، fatemeh1990 ، dona ، سراب
۱۷-شهريور-۱۳۹۱, ۰۱:۲۸ صبح
ارسال: #9

Heart اردور پنیر و بادام
مواد اولیه :

پنير خامه‌اي يك بسته
بادام پوست‌گرفته ده عدد
سير دو حبه
ريحان نصف پيمانه
نان تست به تعداد نفرات

طرز تهيه:

تمام اين مواد را با هم مخلوط كرده و ميكس مي‌كنيم، سپس آن را بين دو نان تست مي‌ماليم. مي‌توانيم اين غذا را براي عصرانه ميل كرده يا به عنوان اردو قبل از ناهار و شام براي ميز پذيرايي آماده كنيم.

[تصویر: 634066732623122500.jpg]

ﻣﻦ
ﺳﺮﺷﺎﺭ ﺍﺯ ﮔﻔﺘﻨﻢ
ﻧﻪ ﺍﺯ ﻧﻮﺷﺘﻦ

اینجا رو دوست دارم...
 سپاس شده توسط *آوا* ، نیازز ، sara_dl_960 ، shabnam.m ، nasibe_603 ، reyhun ، fatemeh1990 ، سراب
۱۰-آبان-۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ صبح
ارسال: #10
RE: اردور بادنجان
سحرناز جونم مغز نان سفید یعنی چی ؟؟؟

بفرماييد "شامپاين" !!
در گويش اصفهانى يعنى بفرماييد طبقه پايين براى صرف شام Big Grin
 سپاس شده توسط hoda sarem ، mehrafarin90 ، سراب
ارسال پاسخ