عیدی عروس

۲۷-بهمن-۱۳۸۹, ۱۲:۱۹ عصر
ارسال: #11

RE: عیدی عروس
من یک جفت النگو گرفتم با کفش و کیف که باهم رفتیم خریدیم به شوهرم هم یک جفت کفش و یک دست کت و شلوار عیدی دادیم
نقل قول
۲۷-بهمن-۱۳۸۹, ۱۲:۲۱ عصر
ارسال: #12

دوست دارید امسال چی عیدی بگیرید؟؟
نقل قول
۲۷-بهمن-۱۳۸۹, ۱۲:۳۶ عصر
ارسال: #13

راستش پارسال مادر شوهرم یه تراول 50 به من یکی به شوهرم داد ولی امسال عید ندارن چون چند روز پیش مادربزرگ شوهرم فوت کرد معلوم نیست چه جوری بشه
نقل قول
۲۷-بهمن-۱۳۸۹, ۰۱:۱۵ عصر
ارسال: #14
چه کار جالبی سیندرلا جون مبارکت باشه ، آلیس جون خدا رحمتشون کنه

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
۲۷-بهمن-۱۳۸۹, ۰۹:۲۵ عصر
ارسال: #15
گفتم من یه چیزایی تو ته ذهنم هست ! Big Grin
نقل قول
۲۹-تير-۱۳۹۰, ۰۴:۳۹ عصر
ارسال: #16
بازم من بی موقع به این موضوع جواب می دم Big Grin به من که عیدای دیگه هیچی ندادن. فقط اولین عید که عید قربان بود 200 تومن کارت هدیه دادن. عید نوروز هم مادرشوهرم گفت برید از پاساژ ونک (پاساژ بعد پاساژ آسمان) لباس بخرید. ما هم رفتیم دیدم منظورش لباسای حراجی بوده که خیلی هم زشت بودن 20 30 تومن بودن Sad منم رفتم از مرکز خرید کت و شلوار با مانتو خریدم که کلش شد 120 تومن. که اونم خود شوهرم پول داد و فکر نمی کنم مامانش بعدا بهش داده باشه. همونا رو بهم عیدی دادن. از طلا ملا هم خبری نبود. کلا اینا همه چیزو میگن بلد نیستیم. ندیدیم تا حالا Dodgy خود شوهری هم به انتخاب خودم یه کیف بنتون با یه عالمه لوازم ارایش خوب برام خرید که خیلی دوست داشتمLub کل کادوهایی که من تو این 2 ساله از خانواده شوهر گرفتم همین بوده. ولی خود شوهری برام کادو می خره همیشه New1
نقل قول
 سپاس شده توسط POKO ، maryam_gri ، میترا بانو
۲۹-تير-۱۳۹۰, ۰۵:۳۱ عصر
ارسال: #17
توفقط باشوهرت خوش باش اون که میخره عالیه پزشوبده زود زودBig Grinباخانوادش عروسی نکردی که!اهمیت نده بعداین روزا به گذشتت که نگا میکنی میبینی روچه چیزایی خودتورنجوندی پس الان فقط قدرهموبدونیدواز بهترین دوران زندگیتون لذت ببرید به خدایکی رومیشناسم کادوی طلانگرفته هیچ لباس های ارزون گرفتن واسش تو2سال!وهمه به فکرش بودن که گناه داره دلش شکسته واین حرفا اما اون اصلاتوباغ نیسBig Grinانقده سرخوشهههههه میگه اینامهم نیس هرکسی توزندگیش ازخانواده شوهرش ناراضی بوده حرص خورده !من دیگه نمیخوام حرص بخورم بیخیال ایناااا!ببین مادلمون به حال کی میسوختBig Grin
نقل قول
۲۹-تير-۱۳۹۰, ۰۵:۴۲ عصر
ارسال: #18
آره واقعا. هرکس یه دق دلی از خانواده شوهر داره. من اولا فکر می کردم خیلی باهاشون خوبم. الانم خوبم البته ولی تو دلم کلی حرص می خورم. چون همش زبون بازی دارن فقط. دیگه مثل قبل دوسشون ندارم
نقل قول
 سپاس شده توسط میترا بانو
۳۰-آبان-۱۳۹۰, ۰۹:۵۹ عصر
ارسال: #19

من که تموم عیدارو تا الان تراول دادن بهم.
فقط عید فطرو پول دادن به شوشو یه سری کامل لباس و کیف و کفش و اینا گرفتم.

متولد آذر... عروس آذر.
نقل قول
۱-آذر-۱۳۹۰, ۱۲:۵۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-آذر-۱۳۹۰ ۱۲:۵۶ صبح توسط شادی.پ.)
ارسال: #20

من عیدی شوهرم کلا زیرو رو برام خرید حسابی کرد مامان باباشم بهم یه زنجیر طلا دادن.مامان بابای منم به شوهرم کت و شلوار سالیان دادن

گذاشتن عکس بدون سانسور مجاز نبوده و پيگرد دارد.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد