شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
عکس سرویس طلای عروسیتون + قیمت + آدرس (فقط عکس)
۲۲-مرداد-۱۳۹۲, ۰۶:۱۵ عصر
ارسال: #131
RE: عکس سرویس طلای عروسیتون (فقط عکس)
هدیه خونواده ی خودم سر عقد

سنگش قیمتی نداره دورشم برلیانه آبان 91 شد 1600

[تصویر: 13764049871.jpg]

Can't spell it any better
Heart L.O.V.E forever
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط رسپینا ، ay naz ، مهگون ، fnbaran ، nahiid ، farnoush ، pari-ziba ، afsoon ، صديقه ، کاملیا ، آرتمیس ، saraaa72 ، Elena ، mohadeseh71 ، hachiko ، س.م ، biti ، میناااا ، ida ، neda khanom ، اسپارو . ، negar65 ، samira khosh ، yarauf ، lili3d ، خوشگل خانم ، tahereh1362 ، shabnamcat ، ترنج86 ، Beh.Naz ، nora ، *FaRzAnEh* ، sahel aram ، mona*m ، مهتاب69 ، mahnaz110 ، kameliya ، iva ، خانه رویاها ، shadow ، fatima.s ، فاطیما بانو ، Ghazaljoon ، Tati Beauty ، فاطی جون ، zoho1381 ، Fariba-65H ، m0na-hamed ، karane ، سراب ، golbaghali ، شادی.خ ، Semerdis_65 ، N3GAR ، Rozbarg
۲۲-مرداد-۱۳۹۲, ۰۶:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-مرداد-۱۳۹۲ ۰۷:۴۰ عصر توسط masoumeh.p.)
ارسال: #132

بعد از 100 تا عکسی که گرفتم بلاخره این یکی صاف افتاد.Dodgy
با تشکر فراوان از ساغر عزیزم که خیلی راهنمایی و کمکم کرد برای خرید پایه.New1New1
اینو پایه ش رو خریدم و روش نگین گذاشتم.از 15 خرداد - کوچه تکیه دولت - پاساژ آئینه
وزن پایه بدون نگین 38.230 بود. قیمت طلاش رو 4/660 دادم. با طلای 103 تومن
برای برلیاناش هم چون دوستمون بود خیلی باهامون راه اومد.ولی فعلا تصویه نکردیم و 12 تومن دادیم.نمیدونم چقدرش مونده.Huh ولی تصویه شد میام میگمBig Grin
برای نگین اتمی هم پرسیدم,گفتم شاید سوال دوستام باشه.گفتن بسته به نوع نگین تا دونه ای 9 تومن داریم.
اینم اطلاعات کامل

[تصویر: 13764054511.jpg]

هر کی دوست داره تاپیکایی که میخواد رو زودی پیدا کنه بهم پیام بده یادش بدم!!

>>پشتیبانی آنلاین نوعروس<<<
add کنید
انجمن نوعروس /امکانات/ پشتیبان آنلاین
s.nowaroos@yahoo.com
 سپاس شده توسط ay naz ، farnoush ، pari-ziba ، marmar91 ، afsoon ، dijimon ، atish ، مهگون ، صديقه ، بهار امدادی ، خانومش ، تپلو ، کاملیا ، ساغر ، پریسا 1985 ، آرتمیس ، shayna ، saraaa72 ، mozhi 2 ، maryam 63 ، safoura ، رسپینا63 ، mahi19 ، ( عروس عید ) ، yarauf ، mohadeseh71 ، hanakhanoom ، پرینـاز ، hachiko ، س.م ، biti ، mahsa 24 ، دختر شرقی ، pink lady ، میناااا ، نارینه ، neda khanom ، اسپارو . ، negar65 ، MAAH ، فرزاااانه ، سحر ایرانی ، narcissus ، samira khosh ، anila ، birsan ، خانوم دکتری ، baharak7 ، maral70 ، samira mz ، phoenix ، سيما ، خوشگل خانم ، madely ، tahereh1362 ، فری جون ، miss bride ، peler ، shabnamcat ، hadiseh70 ، عروس شیرازی ، Beh.Naz ، عسل گيسو ، Fatima H ، Shaghayegh ، عروس مشرقي ، pegah70 ، jine ، afsan ، nora ، گل گیسو ، *FaRzAnEh* ، nazanin.ph ، sahel aram ، Tin tin ، khoodka ، homa ye aseman ، آذین ، narcissus88 ، sara64 ، شقایق محسن ، mona*m ، pikard ، ell ، ghaazall ، ارمیتا ، مهتاب69 ، mahnaz110 ، kameliya ، naghash ، nahid _m ، aroos koocholoo ، lo-iii Jlc ، zari_azad ، فائقه ، Niloofar.rjb ، iva ، aroosak52 ، jigili joon ، خانه رویاها ، saghar. ، مداد رنگی ، دوستی ، aroose ziba ، fatima.s ، shrz ، suniyarad ، pichak2014 ، Tati Beauty ، نانا جون ، فاطی جون ، ماه نو ، zoho1381 ، topol ، دخترصبور ، افروز66 ، sogole ، saranajafi ، skyisup92 ، مهدخت81 ، arezoo23 ، firelight ، تك ستاره ، Fariba-65H ، s.alikhani ، متولد آذر ، بهاره نارنج ، m0na-hamed ، الی جوجه ، سراب ، hani moon ، golbaghali ، معمار کوچولو ، yagooot ، شادی.خ ، دختر ایرونی ، rahsepar ، aida.a ، nasnasi ، golnaghshetavous ، محدثه خانوم ، mahboub ، miss sudi ، susi ، ramina12958 ، khatere h ، Black Velvet ، fatima1986 ، Rozbarg ، lonely.girl ، آیجان ، مامان الناز ، دختر شرقي
۲۳-مرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۰۷ صبح
ارسال: #133
[تصویر: 13764585112.jpg]
[تصویر: 13764585111.jpg]
اینم عکس سرویس من حدودا شد 17 ملیون پارسال با طلای 137 تومن

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 سپاس شده توسط mahi19 ، yarauf ، mohadeseh71 ، hanakhanoom ، elahe 71 ، آرتمیس ، hachiko ، س.م ، biti ، yalda2013 ، pink lady ، میناااا ، neda khanom ، negar65 ، ay naz ، birsan ، baharak7 ، farnoush ، mahtaab ، anita ، خوشگل خانم ، tahereh1362 ، peler ، shabnamcat ، عروس شیرازی ، lili3d ، nasim_70 ، مهتاب65 ، nora ، sahel aram ، shayna ، mouod ، mona*m ، کاملیا ، ella ، mahnaz110 ، kameliya ، aroosak52 ، خانه رویاها ، madely ، nana14 ، فائقه ، fatima.s ، suniyarad ، Ghazaljoon ، Tati Beauty ، lilinaz ، zoho1381 ، topol ، saranajafi ، m0na-hamed ، سراب ، arezoo23 ، yagooot ، Semerdis_65 ، ایلگار خانومی ، ناچمل ، golnaghshetavous ، Rozbarg ، lonely.girl ، آیجان
۲۷-مرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ صبح
ارسال: #134
اينم سرويس طلاي عروسي من كه تمام برليان و حدود 40ميليون شد
[تصویر: 13768122201.jpg]
 سپاس شده توسط خوشگل خانم ، taranom25 ، رخشان ، tahereh1362 ، birsan ، آرتمیس ، shabnamcat ، س.م ، عروس شیرازی ، عسل گيسو ، rahai ، Fatima H ، ay naz ، pink lady ، shayna ، *FaRzAnEh* ، sahel aram ، mohadeseh71 ، sh@m ، khoodka ، dordoone ، mona*m ، fery_k ، bita12 ، kameliya ، naghash ، iva ، minoo ، خانه رویاها ، فائقه ، baran_84 ، zoho1381 ، پریزاد ، m0na-hamed ، سراب ، ajaghvajagh ، yagooot ، شادی.خ ، Semerdis_65 ، خانوم دکتری ، مونامنصور30
۳-شهريور-۱۳۹۲, ۰۴:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-شهريور-۱۳۹۲ ۰۴:۲۹ عصر توسط جنیفر.)
ارسال: #135

یه بار عکس سرویسمو گذاشتم ولی اشتباهی پاکش کردم نگیناش برلیانه و فکر کنم 45 گرم وزنشه

[تصویر: 13774351641.jpg]
[تصویر: 13774351642.jpg]
[تصویر: 13774354811.jpg]

اگه خدا بخواد مریم نازم داره به زودی خواهر میشه
((8 هفته))Angel
 سپاس شده توسط zi zi ، mona*m ، jigili ، Achilles ، نانا جون ، س.م ، *FaRzAnEh* ، dordoone ، رخشان ، baharak7 ، mozhi 2 ، آقاوخانوم میم ، negar65 ، elm2030 ، nananijoon ، آرتمیس ، تپلو ، goleyakh22 ، hanakhanoom ، anahid91 ، میناااا ، عروس شیرازی ، کاملیا ، pink lady ، eliiiiiiinaz ، مهتاب69 ، mahnaz110 ، ay naz ، kameliya ، shabnamcat ، mohadeseh71 ، naghash ، ریحانه68 ، samira- s.m ، maral1234 ، پرنسس عشق ، neda khanom ، nahid _m ، mary_jingelbert ، sevdayi ، aroosak52 ، MaloooS ، Fatima H ، خانه رویاها ، فریبا92 ، دختر شرقی ، happily_diba ، Tin tin ، nana14 ، jine ، nikijoun ، tala680067 ، سئويل مامان ، خوشگل خانم ، elani ، fatemeh-hamid ، fatima.s ، Ghazaljoon ، Tati Beauty ، $saye$ ، khoodka ، فائقه ، افروز66 ، sogole ، پریزاد ، تك ستاره ، anahita92 ، m0na-hamed ، سراب ، nirvanatina ، شادی.خ ، *z.a.h.r.a* ، محدثه خانوم ، Rozbarg ، fatima1986 ، دختر شرقي
۹-شهريور-۱۳۹۲, ۰۳:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-شهريور-۱۳۹۲ ۰۷:۰۰ عصر توسط eliiiiiiinaz.)
ارسال: #136
اینم سرویس من. امروز خریدم از بازار زرگرا شیراز. 40 گرمه. 6 تومن میشد. آشنامون بود بهمون داد 5400
[تصویر: 18768059077387702974.jpg]

19 شهریور عروس شدم
عروس شیرازی
فقط همینو بگم که همه چیزم فوووووق العاده و عالی شد خداروشکر
 سپاس شده توسط فرزاااانه ، pink lady ، *FaRzAnEh* ، sana.sana ، مهتاب69 ، mahsa 24 ، anila ، nananijoon ، آرتمیس ، eternal ، س.م ، elahe naaaz ، عروس شیرازی ، mahnaz110 ، mahboob banoo ، سیماsima ، baran.aram ، جنیفر ، میناااا ، ay naz ، mahsa.mohamad ، negar65 ، صفا20 ، shabnamcat ، mohadeseh71 ، naghash ، zi zi ، shabnamjon ، shirin bano ، shayna ، khorshidkhanum ، ریحانه68 ، mehrnazi ، خانوم ، پرنسس عشق ، neda khanom ، کاملیا ، mona*m ، Fatima H ، رخشان ، kameliya ، baharak7 ، aroosak52 ، MaloooS ، خانه رویاها ، happily_diba ، dream ، arianaz ، nana14 ، topol ، tala680067 ، خوشگل خانم ، elani ، دوستی ، arezoo23 ، fatemeh-hamid ، fatima.s ، shirin1991 ، shrz ، فاطیما بانو ، Tati Beauty ، فاطی جون ، $saye$ ، ida ، lady-nazy ، minosh ، خانم لورا ، sogole ، saranajafi ، میسان ، *کرشمه* ، s.alikhani ، ماسال ، m0na-hamed ، golbaghali ، ajaghvajagh ، شادی.خ ، Semerdis_65 ، rahsepar ، محدثه خانوم ، fatima1986 ، عسل مدنی ، دختر شرقي ، Baby jon
۱۱-شهريور-۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ عصر
ارسال: #137
سلام دوستای گلمم کل پیجارو نگا کردمو از نوشته ها و دیدن سرویساتون کلی حسای خوب گرفتم...
همه خیلی قشنگ بودن خیلیییی.... ایشاله به خوشحالیو سلامتی ازشون استفاده کنین،مسلما اینا همه فرعیاته و کم وزیادش اصلا مهم نیس مهم اینه که ازشون لذت ببریمNew1New1New1New1
اینا همه مال مرداد 90 ،اون موقع که طلا ارزون بود کاش که دوباره همه چی ارزون شه تا به عروس دومادا سخت نگذره..Sad
سرویس عقدم حدود 60 گرم اصلا سنگ نداره و همش تراشه
[تصویر: 13781097651.jpg]
اینم هدیه مامان بابای گلم که سر عقد بهم دادن فک کنم 31 گرمه، مامانم اینو به سلیقه خودش خریده بود و من تا سر عقد ندیده بودمشHeart
[تصویر: 13781099981.jpg]
این نیم ستم که مامان شوشو برام خرید البته به سلیقه خودمو شوشو که خیلی دوسش دارم فک کنم 27 گرمه تو یه هفته 3 تا مناسبت بود اینو بم داد، دس گلش درد نکنههHeart
[تصویر: 13781100841.jpg]

اتفاق های خوب در راهند، آغوشمو براشون باز کردم......
 سپاس شده توسط ay naz ، nirvana-ra ، *FaRzAnEh* ، نیلوفرم ، shayna ، zi zi ، ریحانه68 ، عروس شیرازی ، hanakhanoom ، mohadeseh71 ، عاشقای عاشق ، خانوم ، عروس کویر ، maral1234 ، neda khanom ، ITGirl ، negar65 ، کاملیا ، آرتمیس ، س.م ، tina_sheytoonak ، safoura ، mona*m ، iva ، shabnamjon ، mahsa.mohamad ، سیماsima ، masoumeh.p ، Fatima H ، رخشان ، kameliya ، dordoone ، mary_jingelbert ، aroosak52 ، MaloooS ، خانه رویاها ، dream ، topol ، nana14 ، Hyojoo ، narcissus88 ، tala680067 ، سئويل مامان ، خوشگل خانم ، shabnamcat ، shirin bano ، elani ، arezoo23 ، fatima.s ، عکاسباشی ، Ghazaljoon ، ماه نو ، Tati Beauty ، $saye$ ، ida ، lady-nazy ، دخترصبور ، nazgol22 ، parvazeh ، Moonlight ، احسانه ، میناااا ، anahita92 ، m0na-hamed ، سراب ، مهتاب69 ، elma-e ، شادی.خ ، Semerdis_65 ، rahsepar ، *z.a.h.r.a* ، golnaghshetavous ، susi ، fatima1986 ، آیرین95 ، دختر شرقي
۱۱-شهريور-۱۳۹۲, ۱۲:۵۷ عصر
ارسال: #138
سرویس عروسی من 64 گرم سال 90 گرفتیم 3 میلیون و 200
[تصویر: 13781138771.jpg]
 سپاس شده توسط nirvana-ra ، zi zi ، mohadeseh71 ، عروس کویر ، maral1234 ، negar65 ، آرتمیس ، س.م ، taranom25 ، iva ، ay naz ، mahsa.mohamad ، سیماsima ، رخشان ، MaloooS ، خانه رویاها ، mona*m ، nana14 ، tala680067 ، خوشگل خانم ، shabnamcat ، elani ، Ghazaljoon ، Tati Beauty ، ida ، احسانه ، m0na-hamed ، سراب ، شادی.خ ، Semerdis_65 ، *z.a.h.r.a* ، Rozbarg
۱۲-شهريور-۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ عصر
ارسال: #139
Big Grin RE: عکس سرویس طلای عروسیتون (فقط عکس)
اینم سرویس من 3ماه پیش خریدیم 5وخوردی
دوسش دارم
[تصویر: 13781974023.jpg]
[تصویر: 13781974022.jpg]
اینم نیم ست از طرف مامانم که از دنیا رفتهSadکاش بودSad
[تصویر: 13781974021.jpg]
[تصویر: 13781977871.jpg]

آیندمون آینده ای روشن/
حرف جدایی رو نزن با من
فردای خوبی پیش رومونه/
دنیا به رفتار تو مدیونه/
حالا که خوبیت عاشقم کرده/
این عاشق دوره تو میگرده/
 سپاس شده توسط iva ، beheshte ، ay naz ، mahla ، sana.sana ، shabnamjon ، آرتمیس ، mahsa.mohamad ، ssaminn ، وانیا22 ، bbc_sh ، *FaRzAnEh* ، سیماsima ، Amitis6 ، masoumeh.p ، betsabeh ، Fatima H ، mozhi 2 ، eliiiiiiinaz ، شقایق محسن ، رخشان ، kameliya ، dordoone ، anila ، mary_jingelbert ، س.م ، maral1234 ، سمانه65 ، shirin bano ، aroosak52 ، vidoo ، mohadeseh71 ، دریا73 ، vishkaaa ، MaloooS ، shivajoon ، mona aroos ، خانه رویاها ، annali ، mona*m ، ninak ، nana14 ، ati_22 ، بارونی ، فرین آفرین ، topol ، narcissus88 ، homa banoo ، behnazz ، عروس ملوس ، tala680067 ، خوشگل خانم ، shabnamcat ، حباب ، Monayi ، elani ، niloo.ferraa ، دوستی ، arezoo23 ، shadow ، مارالِ مجید ، fatima.s ، suniyarad ، فاطیما بانو ، عکاسباشی ، Ghazaljoon ، negar65 ، ماه نو ، Tati Beauty ، فاطی جون ، $saye$ ، اریکا ، ida ، shania ، baran.aram ، sun ، نیلوفر1368 ، zoho1381 ، sogole ، 4051307 ، Moonlight ، فرفری ، هما عروس شهر ، احسانه ، masihmasih ، میسان ، پریزاد ، *کرشمه* ، sahar89 ، karane ، fery_k ، masy.amin ، Elham.Mehrdad ، سراب ، مهتاب69 ، sepideh aero ، elma-e ، golbaghali ، ملکه برفی ، ajaghvajagh ، شادی.خ ، Semerdis_65 ، rahsepar ، *z.a.h.r.a* ، golnaghshetavous ، susi ، Aroos jun ، fatima1986 ، آیرین95 ، Rozbarg ، مامان الناز ، دختر شرقي ، sana 67
۱۵-شهريور-۱۳۹۲, ۰۹:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-آذر-۱۳۹۲ ۰۸:۵۱ عصر توسط asal gisoo.)
ارسال: #140
[img][تصویر: 13784896481.jpg][/img]
سرویس طلام
92 گرمه از بازار خریدم. چون میخواستم سرمایه باشه واسه بعدانام جواهر نخریدم وگرنه که قشنگیه جواهر یه چیز دیگست

عروس اولین روز شهریورHeart
باغ 777 : دوسش داشتم
آتلیه باراد: عاااااااااااالي بود عاشق بچه های باراد شدم
موزیک DJ A.M.B و احسان پایه: حرف نداشت فوق الاده بود
تشریفات آدونیس: خیلی خوب بود
آرایشگاه مرضیه محمدی: عالی بود
آرايشگاه نيوفس: خوب بود
 سپاس شده توسط mohadeseh71 ، رعناخانوم ، rosha kiyan ، mehr65 ، topol ، عروس شیرازی ، vishkaaa ، maral1234 ، MaloooS ، جنیفر ، خانه رویاها ، رسپینا63 ، دختر شرقی ، Tin tin ، dordoone ، mona*m ، tala680067 ، سمانه65 ، خوشگل خانم ، shabnamcat ، shaparak_p66 ، elani ، دوستی ، س.م ، ssaminn ، Ghazaljoon ، negar65 ، Tati Beauty ، $saye$ ، ida ، بارون* ، نیلوفر1368 ، zoho1381 ، Moonlight ، احسانه ، سراب
ارسال پاسخ