شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
عکس دسر هایی که خودمون درست کردیم
۲۱-آذر-۱۳۹۱, ۰۳:۳۴ عصر
ارسال: #31
RE: عکس دسر هایی که خودمون درست کردیم
جمعه خانواده همسری خونه مامانم بودن دسرا کار منه

[تصویر: 13552273381.jpg]

ژله فالوده‌ای و خامه‌ای

[تصویر: 13552273382.jpg]

سالاد میوه با سس هلو

[تصویر: 13552273383.jpg]

کیک شکلاتی خامه‌ای

[تصویر: 13552274441.jpg]

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط MAAH ، tandiss ، zohi ، پری-ناز ، ارغوان د ، saraaa72 ، فرنازى ، negar90 ، النا عروس ، مرضیه ، mahsa 66 ، paeizi ، HiddenBride ، بنفشه ، madely ، بتیس ، shk ، Ghazaljoon ، sky_sh ، saghar. ، farzaneh_del ، نسيبه ، baran66 ، baharak7 ، medisa ، nillgoon ، Shaghayegh ، mattina ، sajede shadoone ، sori ، nastaran ، مینا90 ، negar65 ، parisan ، NAZBANO ، زورو ، نیکی 90 ، Rahele ، hastijan ، khoodka ، ثریا ، ساراسارایی ، joojeoordak ، nahid _m ، mimche ، جرقه ، nasibe_603 ، فرگل خانوم ، arsina ، شادی.خ ، خرگوش خانم ، nila1360 ، bily ، *z.a.h.r.a* ، زمرد_شوشو
۲۲-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-آذر-۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ عصر توسط shk.)
ارسال: #32

(۲۲-آذر-۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ عصر)atefeh.sh نوشته است:  گلم کیک مرغ که دسر نیست عکس خوشگلتو بذار اینجا جای خودشWink
http://www.nowaroos.com/Thread-%DA%A9%DB...D8%BA--402

ینی پاک کنم؟Crying
آخه اونجا هیشکی نمیبینهSad
ژله رنگین کمووووووووووووووووووووون Tounge

[img][تصویر: 13553027171.jpg][/img]
[تصویر: 13553027172.jpg]

منم عروس شدم اما نمیخام امضامو تغییر بدمTounge

...............

جهیزیه داره تموووم میشه

فقط چند روزه دیگه مونده
 سپاس شده توسط negar90 ، MAAH ، sky_sh ، HiddenBride ، نسيبه ، zohi ، narcissus88 ، paeizi ، بتیس ، پری-ناز ، النا عروس ، کاملیا ، nillgoon ، SAMA.M ، درسا ، Shaghayegh ، منتظر شاهزاده ، sajede shadoone ، sori ، z_ind84 ، asal star ، زورو ، نیکی 90 ، Rahele ، khoodka ، ثریا ، ساراسارایی ، عطی ، mimche ، جرقه ، tara60 ، فرگل خانوم ، arsina ، *z.a.h.r.a* ، *shahla* ، narjes goli
۲۲-آذر-۱۳۹۱, ۰۲:۴۵ عصر
ارسال: #33
اینم دسر من که درست کردم رولی و گلدار New2
[تصویر: 13553107482.jpg]

دوست دارم هر چی پول میاد دستم خرج تن پوش شیک و خوراک خوب و تفریح توپ کنم .نه زمین و خونه و ویلا بخرم Wink چون ترجیح میدم ...
دنیا به کامم باشه تا به نامم
 سپاس شده توسط sara joon ، بتیس ، negar90 ، Ghazaljoon ، HiddenBride ، Mahoot ، پری-ناز ، atefeh.sh ، ترانه شب ، zohi ، توت فرنگی ، النا عروس ، کاملیا ، pari_85 ، nillgoon ، پروازه ، mona aroos ، Shaghayegh ، sajede shadoone ، sori ، khofte ، ariii ، fery_k ، MiNo ، مینا۱۲۳ ، زورو ، نیکی 90 ، Rahele ، khoodka ، مولود ، ساراسارایی ، joojeoordak ، عطی ، nasibe_603 ، فرگل خانوم ، arsina ، شادی.خ ، *z.a.h.r.a*
۲۳-آذر-۱۳۹۱, ۰۹:۳۴ صبح
ارسال: #34

ژله خرده شیشه من: Tounge
[img][تصویر: 13553784431.jpg][/img]

...............

جهیزیه داره تموووم میشه

فقط چند روزه دیگه مونده
 سپاس شده توسط النا عروس ، paeizi ، پری-ناز ، پروازه ، skyisup92 ، ♫♪سنجاقک♪♫ ، mattina ، sajede shadoone ، sori ، سپیده صبح ، fery_k ، Shaghayegh ، Rahele ، ssaminn ، ساراسارایی ، mimche ، joojeoordak ، sana 67 ، شادی.خ ، *z.a.h.r.a* ، nasibe_603 ، متین بانو
۲۴-آذر-۱۳۹۱, ۱۱:۳۷ عصر
ارسال: #35
اینم از ژله دریاچه من:
[تصویر: 13555155121.jpg]

[تصویر: 13555155122.jpg]

پروژه های spss رو تضمینی انجام میدم.کسی خواست خصوصی پیام بدهNew1
 سپاس شده توسط کاملیا ، فرنازى ، samira mz ، پروازه ، nillgoon ، وسعت ، fatemeh64 ، ♫♪سنجاقک♪♫ ، sajede shadoone ، khofte ، sori ، sd3 ، سپیده صبح ، Shaghayegh ، زورو ، نیکی 90 ، Rahele ، hastijan ، khoodka ، ساراسارایی ، نفس رضام ، mimche ، nasibe_603 ، karane ، شادی.خ ، *z.a.h.r.a* ، firegirl ، متین بانو
۲۵-آذر-۱۳۹۱, ۱۰:۵۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-آذر-۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ صبح توسط shk.)
ارسال: #36

شارلللللللللللوتLub که داخلش پاناکوتا و بیسکوییته
اینو واسه دومین جلسه خواستگاریم درست کردم و خانواده شوشو کف بررررررررررررر شدنTongue
دو تا عکس اولو یواشکی 3 (12)تو آشپزخونه گرفتم واسه همین تاریکه
[img][تصویر: 13553792331.jpg][/img]
[img][تصویر: 13553792332.jpg][/img]

بعد از رفتن مهمونا:
وسطاش پاناکوتا کم اومد بجاش ژله اناناس و شیر ریختم Big Grin

[img][تصویر: 13553792333.jpg][/img]

...............

جهیزیه داره تموووم میشه

فقط چند روزه دیگه مونده
 سپاس شده توسط راوین ، ♫♪سنجاقک♪♫ ، goleyakh22 ، MAAH ، sajede shadoone ، sori ، Shaghayegh ، زورو ، Rahele ، hastijan ، khoodka ، ساراسارایی ، mimche ، nasibe_603 ، فرگل خانوم ، شادی.خ ، *z.a.h.r.a* ، زمرد_شوشو
۲۵-آذر-۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ صبح
ارسال: #37
تیرامیسو
[تصویر: 13555571052.jpg]

خدایا شکرتShy
 سپاس شده توسط بتیس ، mattina ، sajede shadoone ، yarauf ، sori ، sd3 ، HiddenBride ، narcissus88 ، elize ، کاملیا ، unknown ، Shaghayegh ، زورو ، Rahele ، negar65 ، ساراسارایی ، mimche ، nasibe_603 ، karane ، شادی.خ ، مه سان ، دریا73
۲۵-آذر-۱۳۹۱, ۰۴:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-آذر-۱۳۹۱ ۰۴:۲۹ عصر توسط پری-ناز.)
ارسال: #38
دوست جونا اینم از تیرامیسوی ما ، جاتون خالی خیلی خوشمزه بود Big Grin

[تصویر: 13555762711.jpg]
 سپاس شده توسط yarauf ، شادن ، Sinequanone ، sori ، mattina ، bano70 ، HiddenBride ، توت فرنگی ، Ghazaljoon ، parasto parvaz ، elize ، zohi ، negar65 ، بارووووون ، zohrehgoli ، sajede shadoone ، unknown ، asal star ، Shaghayegh ، زورو ، نیکی 90 ، Rahele ، ani ، ساراسارایی ، joojeoordak ، تپلو ، mimche ، nasibe_603 ، شادی.خ ، firegirl
۲۵-آذر-۱۳۹۱, ۰۸:۵۰ عصر
ارسال: #39
این هم ژله هندوانه من
البته چون ظرفم زیاد گود و گرد نبود نصفش کردم شبیه یه قاچ از هندونه شد
[تصویر: 13555919931.jpg]
 سپاس شده توسط nastaran ، nneeddaa ، شادن ، پری-ناز ، lena ، SAMA.M ، saraaa72 ، negar90 ، Ghazaljoon ، النا عروس ، Melina ، mona aroos ، parasto parvaz ، فرنازى ، elize ، madely ، zohi ، MAAH ، negar65 ، z_ind84 ، کاملیا ، fery_k ، بارووووون ، MiNo ، پروازه ، skyisup92 ، سپیده صبح ، sajede shadoone ، unknown ، Shaghayegh ، زورو ، Rahele ، ghazale-mej ، khoodka ، suniyarad ، joojeoordak ، عطی ، mimche ، nasibe_603 ، فرگل خانوم ، arsina ، ماتینا ، شادی.خ ، خرگوش خانم ، *z.a.h.r.a* ، عسل جونی ، *shahla* ، narjes goli ، زمرد_شوشو
۲۶-آذر-۱۳۹۱, ۰۷:۲۶ عصر
ارسال: #40
ژله رنگین کمان ما Big Grin جاتون خالی New1
این یه مدل صاف :

[تصویر: 13556729981.jpg]

این یه مدل کج کجی :

[تصویر: 13556729992.jpg]

اینم یه مدل دیگه اش :

[تصویر: 13556733281.jpg]

اینم هر سه تا مدل کنار هم :

[تصویر: 13556733292.jpg]
 سپاس شده توسط نانا جون ، shahrbanoo ، Sheton Bala ، narcissus88 ، paeizi ، baharak7 ، ملورین ، mattina ، Ghazaljoon ، کاملیا ، fery_k ، بارووووون ، zohrehgoli ، ترنج ، HiddenBride ، sajede shadoone ، unknown ، madely ، Shaghayegh ، زورو ، Rahele ، arezo ، نگار22 ، مولود ، ثریا ، ساراسارایی ، mimche ، nasibe_603 ، شادی.خ ، خرگوش خانم ، bily ، *z.a.h.r.a*
ارسال پاسخ