شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
عکس آرایش چشم خودتون در روز عروسی+ اسم آرایشگاه یا آرایشگر
۱۸-بهمن-۱۳۹۱, ۰۲:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-بهمن-۱۳۹۱ ۰۲:۵۴ عصر توسط gesges.)
ارسال: #91
RE: عکس آرایش چشم خودتون در روز عروسی
[تصویر: 13601494423.jpg]
[تصویر: 13601494421.jpg]
[تصویر: 13601494422.jpg]
ببخشید کیفیت پاینه نامزدی عقد عروسی
ببخشید کیفیت پاینه نامزدی عقد عروسی
اولیش خودم دومیش ارایشگاه نزدیک خونه سومیش گل رز سپیده زیباست اما خیلی بد افتاده

بر من مباد بی توماندن بی توبودن بی تو خفتن بی تو رفتن
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط Faeze S ، sajede shadoone ، sahar asal ، سوگلی جون ، mozhi 2 ، farnaz72 ، nanaz ، ** کــــژال ** ، عروس خوشحال ، pegah91 ، sd3 ، dordoone ، elnazi ، tala680067 ، Ghazi ، yarauf ، lady-nazy ، eternal ، کاملیا ، negar90 ، Mehrok ، kimiasokoot ، shima.mahdi ، *he_is_mine* ، MaloooS ، شیلا ، نارینه ، zahra66 ، negar65 ، ferfer ، nafa30 ، سحرافشاری ، eli_ali ، farnoush ، مهتاب65 ، HiddenBride ، aroosak52 ، فائقه ، madely ، مژي ، سوگل ، زورو ، samira khosh ، آرتمیس ، reyhaneh67 ، Khanom Tala ، sepiid ، دریا73 ، یگانه** ، سراب ، SaMaa ، الهام10 ، *آوا* ، sahaaaaar ، آتنا 24
۲۲-بهمن-۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-بهمن-۱۳۹۱ ۰۱:۵۳ صبح توسط آذین...)
ارسال: #92
[تصویر: 13604455231.jpg]
بله برونم آرایشگاه گل آرا,زینب

26 مهر خییییلی زووووود گذشتتتتتت..
تالار: مهرگان
آرایشگاه: گل یوسف آباد
آتلیه: ماین
گلفروشی: لیندا
لباس: ناتلی
 سپاس شده توسط MaloooS ، atish ، narcissus88 ، farnoush ، gesges ، machuli ، arezo ، elina69 ، عروس خوشحال ، آیلار ، kimiasokoot ، shamim ، dordoone ، samira- s.m ، *he_is_mine* ، saboura ، فائقه ، betsabeh ، sahar asal ، jine ، yarauf ، سحرافشاری ، in love ، کاملیا ، مرمري ، sar ، madely ، نارسيس ، eternal ، nazli_n ، sajede shadoone ، yeshil bahar ، مرمر ، bahar.Ha ، samira mz ، ترنج ، ندا بالا ، mahsa 66 ، negar65 ، ferfer ، shinna ، زورو ، mahnaz110 ، سمیرا م ، mattina ، 3peed ، nikita617 ، samira khosh ، marziye1987 ، mahla ، مولود ، khoodka ، آرتمیس ، وسعت ، negar90 ، Faeze S ، sevdayi ، Khanom Tala ، birsan ، tala680067 ، یاسمن 21 ، رها شایسته ، aroosak52 ، یگانه** ، maryam_gri ، SaMaa ، topol ، *آوا* ، sogole ، sara..f ، ay naz
۲۳-بهمن-۱۳۹۱, ۰۱:۴۸ عصر
ارسال: #93
[تصویر: 13605777981.png] بله برونمممم ارایشگاه سر کوچمون3 (12)

و چقــــــدر دیر می فهمیم
که زندگــــــی
همین روزهاییست که منتظــــر گذشتنش هســتیم. Blush
 سپاس شده توسط sahar asal ، yarauf ، samira- s.m ، samira mz ، سپیده صبح ، farnaz72 ، dordoone ، sajede shadoone ، khofte ، histia ، betsabeh ، eternal ، فائقه ، nika27 ، arezo ، سارا 722 ، miss69 ، Fahime 70 ، negar65 ، کاملیا ، ferfer ، shinna ، زورو ، mahnaz110 ، elina69 ، سحرافشاری ، دریا73 ، Elena ، samira khosh ، ترنج ، دسی ، marziye1987 ، مولود ، nasim.h ، آرتمیس ، farnoush ، Faeze S ، sevdayi ، Khanom Tala ، سپیده جوون ، tala680067 ، رها شایسته ، دفنــــــــه ، mhdshs ، sahar1371 ، یگانه** ، maryam_gri ، سراب ، اریکا ، SaMaa ، ay par ، elm2030 ، maral83 ، *آوا* ، sogole ، N A F A S ، nazi naz kon ، tanhatarin
۲۳-بهمن-۱۳۹۱, ۰۳:۴۰ عصر
ارسال: #94
[تصویر: 13605839981.jpg]
عکس بدون روتوش شیراز ارایشگاه لیلیان

به بعضیا باید گفت
عزیزم یه چیزای هم تو داری من ندارم مثلا
"عقده"
 سپاس شده توسط ترنج ، سپیده صبح ، histia ، farnaz72 ، نارسيس ، sajede shadoone ، nananijoon ، betsabeh ، eternal ، فائقه ، سوگلی جون ، dordoone ، *he_is_mine* ، ندا بالا ، samira mz ، سارا 722 ، MaloooS ، Fahime 70 ، fatemeh64 ، negar65 ، atish ، کاملیا ، فندق ، ferfer ، زورو ، mahnaz110 ، سحرافشاری ، maryamii ، 3peed ، samira khosh ، دختر تابستون ، marziye1987 ، mahla ، مرمر ، مولود ، آرتمیس ، negar90 ، maryam n ، sogoli567 ، farnoush ، sevdayi ، Khanom Tala ، سپیده جوون ، tala680067 ، saghar. ، reyhaneh67 ، mhdshs ، aroosak52 ، یگانه** ، سراب ، parisan ، عروس خوشحال ، SaMaa ، yac ، میناااا ، *آوا* ، joojeoordak ، sogole ، الی جوجه ، reyhan-etoiles
۲۷-بهمن-۱۳۹۱, ۰۳:۰۰ عصر
ارسال: #95
اینم عکس آرایش چشم من
عکس قبلیم با موبایل بود و بی کیفیت
آرایشگاه گل آرا.الناز
http://nowaroosupload.ir/uploads/13609276541.jpg
http://nowaroosupload.ir/uploads/13609276542.jpg
خوشحال میشم نظراتتونو تو این تاپیک بدونم دوستای گلم
http://www.nowaroos.com/Thread-%D9%86%D8...pid1155392

پـــــــــــــــــــــــــــروردگارا
حال خوشم را تنهـا از تو میخواهم
اگر تو بخواهی هیــــــــــــــچکس و هیـــــــــــــــــــچ چیز آن را از من نخواهد گرفت.Heart
دوستت دارم..نه بخاطر شخصیت تو بلکه بخاطر شخصیتی که من در هنگام با تو بودن پیدا میکنم.
 سپاس شده توسط پرستیژ ، lady-nazy ، sadafiii ، عروس خوشحال ، pari joon ، کاملیا ، ♫♪سنجاقک♪♫ ، shahrbanoo ، Ghazi ، elham_ali ، سپیده صبح ، سوگلی جون ، Elena ، sahar asal ، khoodka ، aroosak52 ، مک فراید 1 ، عروس خوش قدم ، yarauf ، سپیدگل ، دریا73 ، golshana ، jine ، farzaneh66 ، آرتمیس ، تیــلا ، betsabeh ، negar90 ، reyhaneh67 ، Faeze S ، mahnaz110 ، sajede shadoone ، خاله قرمزی ، samira- s.m ، *he_is_mine* ، elm2030 ، سحرافشاری ، فائقه ، ترانه شب ، negar65 ، yeshil bahar ، الی بانو گل ، milo2007 ، 3peed ، melika.a ، زورو ، b@H@r ، samira khosh ، farnoush ، monikaye peyman ، sevdayi ، AziiTTa ، Goli khanom ، ترنج ، سپیده جوون ، نو عروسک ، دفنــــــــه ، استاتیرا ، tala680067 ، نارسيس ، ممول ، شیم شیم ، وارش64 ، ساچلی ، saghar. ، س.م ، mohadeseh71 ، sajede.a ، ملودی 25 ، یگانه** ، yagmur ، setarehnasri ، آهو مشکی پوش ، ahlam ، الي جون ، dream ، فروز ، نفس63 ، meli-sa ، mahsaa ، MiTiL ، parisََA ، ghasedaak64 ، vishad ، sepide ، غزل سعید ، دخترمهربون ، tina_sheytoonak ، mona aroos ، sharshar ، *آوا* ، joojeoordak ، samira mz ، سیمینک ، sogole ، aannaa ، mahish ، leila71 ، الی جوجه ، آتنا 24 ، sahar bano ، sara..f ، دختری از تبار عشق ، moje ، zahra khanom ، * Effat ، دختر همساده ، bahare jan ، park87 ، انتظار
۲۷-بهمن-۱۳۹۱, ۰۸:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-اسفند-۱۳۹۱ ۱۱:۱۲ عصر توسط banooyesharghi.)
ارسال: #96
[تصویر: 13609461661.jpg]
[تصویر: 13616485471.jpg]

یه زمانی میرفتم بیرون ارایش عروس میکردم .الان یه کرمم به زور میزنم. اینجا خودم ارایش کردم. واسه عروسیمم میخوام به جای پول دادن بهترین لوازمای ارایشو بخرم خودم خودمو درست کنمNew2
 سپاس شده توسط pari joon ، sahar asal ، fatmeh banooo ، khofte ، nasim.h ، کاملیا ، ghazali ، yarauf ، kosar ، maryyy ، آرتمیس ، negar90 ، نارسيس ، mahnaz110 ، خاله قرمزی ، سپیده صبح ، samira mz ، *he_is_mine* ، asal2012 ، سحرافشاری ، dordoone ، فائقه ، negar65 ، honest ، نانا جون ، 3peed ، زورو ، mahla ، samira khosh ، farnoush ، Faeze S ، sevdayi ، مولود ، Khanom Tala ، سپیده جوون ، tala680067 ، nargol ، غزل سعید ، tala2012 ، یگانه** ، سراب ، دریا73 ، *آوا* ، sahaaaaar ، عوس بهااار ، nazi naz kon
۲۸-بهمن-۱۳۹۱, ۱۱:۳۷ صبح
ارسال: #97
اینم من Angel

[تصویر: 13610019551.jpg]

گل آرا - زینب

قلب من و تو را پیوند جاودانه مهریست در نهان
************ 12 مهر 91 **************

Heart اینستاگرام: nasiba_collection
 سپاس شده توسط ** کــــژال ** ، lena ، negar90 ، annali ، sajede shadoone ، pegah91 ، reddream ، Elena ، سارا 722 ، sahar asal ، دینا ، سپیدگل ، ماه چهره ، elham_ali ، مرمري ، n@f@s ، maryam n ، سپیده صبح ، maryamii ، yarauf ، samira mz ، khatere h ، kosar ، atrin67 ، faarima ، سوگلی جون ، narcissus88 ، mastaaneh ، گل پری ، *he_is_mine* ، asal2012 ، elidavan ، mehrdadmahdieh ، zi zi ، ترنم ، farfar ، سحرافشاری ، ساغر ، pegah 999 ، lady-nazy ، dordoone ، سمیرا م ، Fahime 70 ، mamalijo0on ، maysi70 ، فائقه ، sadsadsad ، nananijoon ، ترانه شب ، آتا ، negar65 ، shamim ، نارسيس ، bano70 ، yeshil bahar ، نانا جون ، Ghazi ، asalii ، eternal ، 3peed ، mahsa 66 ، moya ، melika.a ، MiTiL ، زورو ، jine ، fnbaran ، نیکی92 ، pari joon ، kimiasokoot ، samira khosh ، فسقلی ، arezo ، farnoush ، مک فراید 1 ، monikaye peyman ، Faeze S ، دزیره ، ahlam ، دخترک گندم گون ، Mehrok ، saghar. ، sevdayi ، نسيبه ، مولود ، عروس خوش قدم ، MiNo ، mozhi 2 ، نیکی 90 ، Khanom Tala ، فندق ، bahare71 ، سپیده جوون ، narcissus ، شادگل ، AziiTTa ، betsabeh ، lady ، مروئه ، کاملیا ، navaa ، shagha khoshgele ، atish ، farnazi ، tala680067 ، sepiid ، عاطفه.جون ، aroose barfiii ، یاسمن 21 ، فریر ، vishad ، baran_84 ، میترا بانو ، nazli_n ، shahrbanoo ، الهام10 ، س پ ی د ه ، pink lady ، meryam ، Sisi88 ، ninioo ، دریا73 ، baharabbas ، khofte ، mrs.coconut ، mahnaz110 ، وارش64 ، vida 89 ، ندا بالا ، رها شایسته ، pleiades ، neda khanom ، razieh.p12 ، reyhaneh67 ، شیلا ، آیلار ، سایان ، skyisup92 ، fafa2012 ، مژي ، دسی ، آرتمیس ، Aseman90 ، س.م ، پسته خندون ، عروس کوچمولو ، nah@l ، sahar1371 ، aroosak52 ، یگانه** ، neda.j ، maryam_gri ، setarehnasri ، nikita617 ، گلی جون ، عروس خوشحال ، SaMaa ، lllbaharlll ، خاله قزی ، mahsa69 ، sana jigili ، الي جون ، immortal.e ، dream ، romisa ، A-Sahar ، mahsaa ، Roni ، Ghazaljoon ، فرانک خانم ، Sheton Bala ، ay par ، aznajuni ، topol ، آیشن ، nazgol22 ، اeli1985 ، *آوا* ، joojeoordak ، nanin69 ، پرنیا جون ، گل جان ، negin_20500 ، sogole ، مونا خانووم ، aannaa ، تك ستاره ، الی جوجه ، Aisa ، sara20 ، شیدا*** ، reyhan-etoiles ، گارفيلد ، sara..f ، دختر جنوب ، S.B.A.Z ، دختری از تبار عشق ، moje ، bahar-banoO ، ay naz ، N A F A S ، marchitect ، fariba365 ، kiana68 ، paria khanoom ، tanhatarin ، shivamaziar ، انتظار ، mah.sa
۱-اسفند-۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-اسفند-۱۳۹۱ ۰۳:۲۹ عصر توسط noodle.)
ارسال: #98
مراسم عقد- آرایشگاه مرجان تهرانپارس خ 154 شرقی- پلاک 24- آرایش: نگار شینیون: مهسا پارسال فستیوال بود قیمت:220000
[تصویر: ru4ireshdhvcjdouisr_thumb.jpg]

کاش دستهایم آنقدر بزرگ بود که میتوانستم چرخ فلک دنیا را به کام تو بچرخانم!
 سپاس شده توسط sahar asal ، samira mz ، negar90 ، MiTiL ، نارسيس ، elle ، ayda ، toranj ، mahsaa ، golpar ، مریم2 ، sajede shadoone ، زورو ، setare77 ، homa banoo ، dordoone ، سيما ، 3peed ، mastane65 ، سارا 722 ، vishad ، anila ، fnbaran ، parasto parvaz ، عروس خوشحال ، taraneh aros ، شیم شیم ، نانا جون ، سپیده صبح ، مروئه ، کاملیا ، behin ، shahrbanoo ، Mehrok ، asalii ، pink lady ، meryam ، دختر ایرونی ، nadin301 ، betsabeh ، مرمري ، narcissus88 ، yarauf ، سحرافشاری ، farnoush ، دریا73 ، فائقه ، sheida11 ، الیزابت ، mahnaz110 ، asal2012 ، ell ، *he_is_mine* ، tala680067 ، آرتمیس ، نارینه ، Amitis6 ، samira khosh ، arezo ، یگانه** ، اریکا ، SaMaa ، سپیدار13 ، ay par ، *آوا* ، piyaje2 ، sogole ، agwdt2012
۱-اسفند-۱۳۹۱, ۰۱:۵۹ عصر
ارسال: #99
اینم عکس آرایش چشم من تو روز عروسیNew1
ببخشید اگه بی کیفیتهEmbarrased
[تصویر: 13612696711.jpg]
[تصویر: 13612696712.jpg]
New1New1New1New1New1New1

وزن اولیه 93/05/25 67
هدف اول 60
هدف دوم 55
هدف سوم 50
من می توووووووووونم
New1
 سپاس شده توسط میترا بانو ، sar ، nazli_n ، mehrdadmahdieh ، سارا 722 ، سپیده صبح ، زورو ، Mehrok ، sajede shadoone ، الهام10 ، negar90 ، asalii ، دختر ایرونی ، کاملیا ، betsabeh ، dordoone ، elnazi ، سوگلی جون ، yarauf ، سحرافشاری ، farnoush ، فائقه ، الیزابت ، mahnaz110 ، sahar asal ، asal2012 ، ell ، reyhaneh67 ، *he_is_mine* ، شیم شیم ، tala680067 ، samira khosh ، آرتمیس ، SHAPAL ، یگانه** ، سراب ، عروس خوشحال ، SaMaa ، elidavan ، eli_1368 ، *آوا* ، parisa.sh ، karane ، mina69 ، topol ، ay naz
۱-اسفند-۱۳۹۱, ۰۲:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-اسفند-۱۳۹۱ ۰۲:۵۸ عصر توسط farnazi.)
ارسال: #100
آپلودسنتر بالا رو میبینی اونجا اول عضو شو بعدم به راحتی عکس بذار
[تصویر: 13612733211.jpg]

دلم واسه روز عروسیم تنگ شده
مثل ملکه ها میدرخشیدم Angel
 سپاس شده توسط مرمري ، dordoone ، yarauf ، asalii ، farnoush ، فائقه ، betsabeh ، samira mz ، سپیده صبح ، ترنج ، سارا 722 ، زورو ، mahnaz110 ، عروس خوشحال ، sahar asal ، ell ، reyhaneh67 ، شیم شیم ، tala680067 ، آرتمیس ، SHAPAL ، سحرافشاری ، samira khosh ، سپیدگل ، arezo ، shaghayegh.aza ، یگانه** ، سراب ، B@R@NE ، *آوا* ، mitra19 ، sahaaaaar ، sogole ، aannaa
ارسال پاسخ