شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
عيدي عروس
۱۳-آذر-۱۳۹۰, ۰۱:۵۱ عصر
ارسال: #51
RE: عيدي عروس
چه جالب شدن خانواده هاي پسرها
بعد جالبترش اينه همينايي كه سرعروسا هيچي يادشون نمياد سردختراشون رسم ورسومات هزارسال پيششونم زنده ميكنن

بهترین ایمان آن است که معتقد باشى هر جا که هستى خدا با توست . .
تا اطلاع ثانوي دسترسي به نت ندارم
22/9/91
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط Elena ، mojaz ، مجول ، mozhdeh khanoom ، yak4453 ، shagha khoshgele ، میترا بانو ، جرقه ، Asal_banoo_73
۱۳-آذر-۱۳۹۰, ۰۵:۳۶ عصر
ارسال: #52

دقیقا عروس خانوووم
واسه بله برون ما همه فرار کردن یه وقت چیزی به مهریه اضاف نشه!! نوبت خودشون رسید دیدیم یه کاغذ A4 داددن بنده خدا داماد امضا کرد!!! Huh

دوستای گلم لطفا برای روبراه شدن اوضاع دانشگاه و سربازی و مالی نامزدم و قبول شدن ارشد من توی رشته و دانشگاه مورد علاقه م یه صلوات بفرستین. New2
 سپاس شده توسط میترا بانو
۶-دي-۱۳۹۰, ۱۱:۱۸ صبح
ارسال: #53
(۲۶-بهمن-۱۳۸۹ ۱۰:۵۹ صبح)nilaa نوشته است:  معمولا" به عروس عيدي چي ميدن ؟ شما تا حالا چه كادويي عيدي گرفتين؟

سلام بچه ها
۶-دي-۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ عصر
ارسال: #54
واسه منم رسم و رسوما رو اجرا نکردن. تازه حالا که عروسی کردیم و کار از کار گذشته مادرشوهرم میگه رسم و رسومای قدیمی خیلی قشنگن خوبه که الانم اجرا بشه Undecided نمی دونم چرا واسه من قشنگ نبود
 سپاس شده توسط میترا بانو ، Asal_banoo_73
۶-دي-۱۳۹۰, ۱۲:۱۷ عصر
ارسال: #55
سلام عزیزم عیدی واسه چه مناسبتی؟

Big Grin خوشحال و شاد و خندونم قدر دنیا را میدانم
۷-دي-۱۳۹۰, ۰۱:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-دي-۱۳۹۰ ۰۱:۳۰ عصر توسط golbarg.)
ارسال: #56
من که متاسفانه یادم نمی یاد به غیر سال اول که یه ربع سکه مال سال 62 که 30000 تومن هم ارزش نداشت بهم دادن چیز دیگه ای ازشون گرفته باشم

راستش بچه ها داغ دلم تازه شد من و همسرم عروسی نگرفتیم همه پولامون گذاشتیم روهم که تونستیم یه خونه بخریم البته یه عقد مفصل مامان و بابام برام گرفتن
تمام خانواده من چه اونایی که دور بودن چه نزدیک دیر یا زود کادوهاشون اوردن دادن
باورتون نمی شه من از خونواده شوهرم هیچی نگرفتم
شاید باورتون نشه یکی از خواهر شوهرام به من گفت شما که عروسی نگرفتید ما هم که شام نخوردیم که کادو بدیم
فکر شو بکنید حالا فامیل دور یه حرفی ادم مگه برای برادر خواهرش از این حرفا داره؟
تازه جالب اینجاست که همسر من دیر ازدواج کرد اما جاریم تعریف می کنه که به هر کدوم از بچه های اینا که ازدواج کردن زیر 300000 تومن کادو نداده
بعد اینا می خواست شام بخورن که کادو بدن انگار نه انگار که یه دینی روی دوششونه
من فامیلای شوهرم بختیاری هستن نمی دونم همه بختیاری این جوری هستن یا فقط اینا انقدر بی چشم و رو هستن

البته خدا رو شکر یه شوهر خوب دارم که نمی زاره هیچی رو دلم بمونه هر جوری که بتونه به خاطر کارم ازم تقدیر می کنه
ادم منصفی هم هست همه اینا رو دید و قبول داره
من که متاسفانه یادم نمی یاد به غیر سال اول که یه ربع سکه مال سال 62 که 30000 تومن هم ارزش نداشت بهم دادن چیز دیگه ای ازشون گرفته باشم

راستش بچه ها داغ دلم تازه شد من و همسرم عروسی نگرفتیم همه پولامون گذاشتیم روهم که تونستیم یه خونه بخریم البته یه عقد مفصل مامان و بابام برام گرفتن
شاید باورتون نشه یکی از خواهر شوهرام به من گفت شما که عروسی نگرفتید ما هم که شام نخوردیم که کادو بدیم
تازه جالب اینجاست که همسر من دیر ازدواج کرد اما جاریم تعریف می کنه که به هر کدوم از بچه های اینا که ازدواج کردن زیر 300000 تومن کادو نداده
من فامیلای شوهرم بختیاری هستن نمی دونم همه بختیاری این جوری هستن یا فقط اینا انقدر بی چشم و رو هستن

البته خدا رو شکر یه شوهر خوب دارم که نمی زاره هیچی رو دلم بمونه هر جوری که بتونه به خاطر کارم ازم تقدیر می کنه
 سپاس شده توسط samira khosh
۸-دي-۱۳۹۰, ۰۱:۱۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-دي-۱۳۹۰ ۰۱:۱۸ عصر توسط zazar.)
ارسال: #57
(۷-دي-۱۳۹۰ ۰۱:۳۰ عصر)golbarg نوشته است:  من که متاسفانه یادم نمی یاد به غیر سال اول که یه ربع سکه مال سال 62 که 30000 تومن هم ارزش نداشت بهم دادن چیز دیگه ای ازشون گرفته باشم

azizam ghose nakhor male manam hamine , kolan hame hamintor shodan , tahala harchi eyd bude shoharam khodesh baram gerefte ta unja ke shode , kado ham ke hichi mashala sare aghd ye khaharesh ke gozasht bade aghd umado hichi nadad , baradaresham ke bud hichi nadad vaysad negah kardanNew3, miduni adam mohtaje hala ye pulo kado nist vali kheili pishe khanevadam khejalat keshidam , man ta amuhao amam sekeye kamel dadan unvaght una hichiCrying , alanam arusio hameye karamun gardane khodemune
taze kheili rahatam jelom migan ke are ma baraye un yeki pesaremun 2 bar arusi gereftim
۱۱-بهمن-۱۳۹۰, ۰۳:۲۷ صبح
ارسال: #58
سلام به همگی.
چه جالبه که آدم از رسم و رسوم دیگران باخبر میشه !
رسم رو نمیدونم اما من از موقعی که با شوهرم دوست بودم از مادر شوهرم کادو گرفتم!! Big Grin البته اونموقع فقط واسه تولدم. سه سال دوست بودیم و هر دفعه طلا و چیزای دیگه بهم کادو داد !!
بعد عروسی هم خیلی دست و دل باز بود. البته به خاطر کلاس اینکارارو میکنه ولی خوبه دیگه!!!Wink الان 4 ساله ازدواج کردیم .عیدها و تولدم و سالگرد ازدواجمون همیشه کادو برام میفرسته یا اگه خودش بیاد که شخصا تحویل میده. بیشتر پول. گاهی طلا و وسایل برقی و لباس. خوشبختانه خوش سلیقه س و دست و دلباز! Big Grin
مادر بزرگ پدری شوهرم هم که اینجاس هیچ وقت عیدی و کادوی تولدمو فراموش نمیکنه. همیشه هم پول ! جالبه که به من عین عروساش عیدی و کادو میده. کلا تو خونوادشون انگار این قضیه خیلی مهمه ! New2
مامان خودم هم هرگز تولد و عیدی شوهرمو فراموش نمیکنه انصافا. به اضافه ی سالگرد که وسیله ی خونه میده واسه جفتمون.خود شوهرم اما از همه گل تره Big Grin وقت و بیوقت کادو میگیرم ازش. الانا هم که دیگه خودمو میبره که انتخاب کنم. منم همین جوریم البته ها Big Grin
۱۷-بهمن-۱۳۹۰, ۱۲:۱۲ عصر
ارسال: #59
من شهرم همه ي عيدا و تولدا و شب يلدا برام هم لباس هم طلا هم پالتو مانتو همه چي گرفته ولي امان از اين مادر شوهر
عيد پارسال يه كتري و قوري يونيك با سكه پارسيان داد ، پارسالم مامانم اينا يه شب يلدا توپ گرفتن همشونو دعوت كرديم شوهرم همه چي با دو تا پالتو و ادكلن برام اورد ولي اونا هيچي فقط خودشونو اورده بودن تا اينكه امسال اولين شب يلدا بود كه خونم بودم مامانم اينا قرار بود برام شب يلدايي بيارن كه ديدم خانوم خانوما تشريف اوردن برام يه كيف و كفش مجلسي اورده بود كه اونم من ميتونم قول 99% بدم شوهرم خريده داده بيارن كه بيشتر از اين ابروريزي نشه جلو من ولي خوب 1% هم اكان داره اونا اورده باشن خدا ميدونه ولي بهش نمياد
تولممم كه اصلا نه تبريك نه چيزي به روشون نميارن منم همينطور يه بار مادر شوهرم گفت تولدمه منم به روم نيوردم گوش كري كردم
ولي انصافا تا حالا شوهرم كم نذاشته برام الهي بميرم چقدر هم بهش تيكه ميندازم كه خانوادت فلان خانوادت بيسار
۱۸-بهمن-۱۳۹۰, ۱۲:۴۶ صبح
ارسال: #60
آرام عزیز اولا برو خدارو شکر کن که همسر محترمت جبران همه چیزو میکنه و تا جایی که بتونه واسه ی خانوم گلش رسوماتو رعایت میکنه......رفتار مادرشوهرت هم نمیدونم که از عمد هست یا نه....ولی نکته بسیار بسیار بسیار مهم اینه که اصلا به همسرت در موردخانواده اش و خصوصا مادرش انتقاد نکن.....باور کن مردا از نق زدن متنفرن....و بعد از یه مدت هم واسه خودت هم همسرت این نق زدنا عادی میشه....اگر زندگیتو دوست داری انتقاد را فراموش کن....من زندگیهایی را دیدم که واسه نق زدن خانم به طلاق منجر شده...البته ایشالله تا آخر عمرت زیر یه سقف با همسرت زندگی با آرامشی داشته باشی.....ولی شیوه ی انتقادتو عوض کن.....باور کن بهترین زن دنیا واسه شوشو خواهی بود...البته الانم هستیا اما خیلی ایده آل تر......تو میخوای با شوشوزندگی کنی ....بعضی از خانواده ها نمیزارن پسراشون واسه زنشون دست تو جیب بکنه.....شعور همسرتون خیلی زیاده.....خوشبخت باشی.....همیشه

همان غاري كه از وارد شدن به آن واهمه داريد، مي تواند سرچشمه هاي آن گنجي باشد كه به دنبالش مي گشته ايد...
 سپاس شده توسط میترا بانو
ارسال پاسخ