عوامل پیدایش جوش صورت و مداوای آن

۶-خرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۲۷ عصر
ارسال: #211
RE: عوامل پیدایش جوش صورت و مداوای آن
من همه راههای درمان رو رفتم که نذارم پوستم خراب بشه ... اول آنتیبیوتیکها و بعدش راکوتان در هردو مورد از وقتی قرص رو شروع کردم صورتم مثل آینه شد ولی با اتمام دوره جوشهای لعنتی برگشتن، تا اینکه یک سال پیش فهمیدم تخمدانم مشکل PCO داره و جوشها هورمونیه و من برای اینکه جوش نزنم و موهام نریزه قرص جلوگیری میخورم...چون موهام به شدت ریخته وخیلییی کم پشت شده

نوعروسای مهربون جمعیت امام علی واسه کمک به بچه ها به کمک شما نیاز داره
http://kuchegardan.org/
New1
نقل قول
 سپاس شده توسط bily
۶-خرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ عصر
ارسال: #212
سلام
من تازه عضو شم

پوستم خیلی چربه

هربار که میرم حمام باید کیسه بکشم وگرنه بعد حمام جوش میزنم اندازه پرتغال!

صورتم کمتر جوش میزنه بیشتر کمرم جوش میزنه
البته الان کمتر شد ولی جاهاش مونده همش لکه های قهوه ای جوری که اصلا نمیتونم تو یه مهمونی یه لباس درست و حسابی بپوشم

تورو خدا بگید چی بزنم این لکه ها بره
نقل قول
۶-خرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-خرداد-۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ عصر توسط کتی.)
ارسال: #213
شاید یکی از علتها کبد باشه
خوردن فست فود و سس ها سوسیس و کالباس ، چیپس و پفک ، افزودنی ها و رنگ های خوراکی و صد البته مواد نگه دارنده بیشترین صدمه رو به پوست میزننDodgy
بیماریهایی مثل تیروئید و کم خونی و بیماریهایی مربوط به تخم دانها به پوست و مو صدمه میرسونه
بهتره از سبزیجات و میوه و شیر تازه استفاده کنیم و کمتر فست فود و غذاهای سرخ کردنیTongue بخوریم
قربونتونNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط bily
۶-خرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۵۰ عصر
ارسال: #214
نمیدونم والا

من کم خون که هستم الان دارم قرص آهن و فولیک اسید و مولتی ویتامین میخورم

از هرچی یادم میاد از 13 14 سالگی این جوشا هستند

اهل فست فود و تنقلات نیستم خیلی کم پیش بیاد میخورم
خصوصا چیپس و پفک
نقل قول
۶-خرداد-۱۳۹۲, ۰۵:۱۶ عصر
ارسال: #215
tara-sajad منم پوستم چرب و بعضی از قسمت های بدنم لک جوش مونده . من از صابون نو باکتری (فرانسوی) استفاده میکنم و راضی هستم برای از بین بردن لک جوش هم از کرم ترتینوئین و هیدروکینون استفاده می کردم ترکیب این دو تا کرم با هم کار لایه برداری انجام میده من برای سر شونه هام ازش استفاده کردم خوب شدن ولی به صورتم نزدم چون پوست صورت یکم حساس تره ترسیدم.
برای شروع استفاده ، یک شب در میون به اندازه یک نخود این دو تا کرم با هم استفاده می کنی و در طول روزم حتما از ضد آفتاب قوی استفاده کنید. بعد دو هفته اگه دیدین خارش یا التهاب ندارین میتونین مقدارشو بیشتر کنین.
راستی تو رژیم غذاییم هم خوردن نون پنیر چایی شیرین ، کیک با چایی یا شیر قطع کردم.
نقل قول
۶-خرداد-۱۳۹۲, ۰۵:۲۸ عصر
ارسال: #216
یکی از بچه ها راجع به ژل ضد جوش سینره سوال کرد
من دارمش پیشگیری از جوش نمیکنه فقط وقتی جوش زد برای اینکه جوش زودتر خوب بشه بد نیست اگه همون موقع که تازه جوش میزنه بزنی روجوشها باعث میشه جوش خیلی رشد نکنه و ضایع نشه زودتر خشکش میکنه
نقل قول
 سپاس شده توسط m_lovely
۶-خرداد-۱۳۹۲, ۰۶:۲۷ عصر
ارسال: #217
دوستای گلم من صورتم اصلا جوش نمیزنه مگه عصبی باشه و یا نزدیک پریودی 2 تا کوچولو بزنم.
من کلا مصرف آبلیموم زیاده . خون غلیظ و چربیه بدن از دلایل جوش زدنه. من که میوه جات هم زیاد میخورم. الان هم بخاطر رژیمم آب کرفس میخورم که پوستم شفاف شده خیلی.که خوندم از خواص کرفس برای جوش و لک هست.
اگه چیز چربی خوردین یکم ابلیمو بخورین که چربی رو از بین میبره.

شروع رژیم : خرداد 92
وزن اولیه 70 , وزن کنونی 55 , هدف : 55
عاقاااااااااااااا به هدف رسییییییییییییدم..ولی فک کنم کمتر شممممممممم
نقل قول
۶-خرداد-۱۳۹۲, ۰۶:۳۰ عصر
ارسال: #218
(۶-خرداد-۱۳۹۲ ۰۵:۲۸ عصر)م . ر نوشته است:  یکی از بچه ها راجع به ژل ضد جوش سینره سوال کرد
من دارمش پیشگیری از جوش نمیکنه فقط وقتی جوش زد برای اینکه جوش زودتر خوب بشه بد نیست اگه همون موقع که تازه جوش میزنه بزنی روجوشها باعث میشه جوش خیلی رشد نکنه و ضایع نشه زودتر خشکش میکنه

مریم جون ژل بعد از اصلاحش چی؟

❤ نفس هایت را بشمار...

بس است! همین کافیست..

فقط نفس های خودت.. مگر نه تو تمام دنیای منی؟

نفس هایت قد همه ی ادم های دنیاست برایم...

قد نفسهایت دوستت دارم دنیای من... ❤
نقل قول
۶-خرداد-۱۳۹۲, ۰۶:۳۸ عصر
ارسال: #219
جلوگیری و پیشگیری از جوش زدن پوست و صورت

1 – از خوردن شکر ، غذاهای سرخ شده و چربی های مضر مثل مارگارین و روغن های گیاهی خودداری کنید.
2 – در هر روز حداقل 8 لیوان آب بنوشید ، مصرف مواد فیبردار را افزایش دهید و مقدار زیادی میوه، سبزیجات تازه و غلات در رژیم غذایی خود بگنجانید.
3 – ویتامینها و مکملهای مفید را به رژیم غذایی خود اضافه کنید . برای مثال مصرف ویتامین A و زینک به درمان لکه ها ، کاهش التهابات و کاهش اثرات آندروژنی هورمونی کمک می کند و ویتامین B6 به کاهش و کنترل آکنه های قبل از قاعدگی کمک می کند.
4 – به جوشهای خود روغن درخت چای بمالید تا باکتریها کشته شوند و التهابات کاهش یابند.
5 – بطور منظم ورزش کنید. عرق کردن به دفع سموم بدن کمک می کند و در نتیجه جوشها کاهش می یابند.
6 – مقدار مصرف مواد غذایی دارای امگا 3 را در رژیم غذایی خود افزایش دهید و تا آنجایی که می توانید ماهی مصرف کنید.
7 – مصرف نوشیدنیهای دارای کافئین ، شکلات و نوشابه های گازدار را کاهش دهید زیرا اینها ممکن است باعث تشدید آکنه و التهابات پوستی شوند.

شروع رژیم : خرداد 92
وزن اولیه 70 , وزن کنونی 55 , هدف : 55
عاقاااااااااااااا به هدف رسییییییییییییدم..ولی فک کنم کمتر شممممممممم
نقل قول
 سپاس شده توسط azade21 ، bily
۷-خرداد-۱۳۹۲, ۰۶:۵۱ عصر
ارسال: #220
من کلا همش گیاه میخورم...یعینی روزی یک کیلو کاهو و انواع میوه جات...چند ساله قند و شکر نخوردم....فست فود چی بشه بخورم....از همه ادم های دور و برم بیشتر اب میخورم..CryingCryingهی ... انواع کرم های لایه بردار و ضد چربی استفاده میکردن..اون اول ها که راکوتان تازه اومده بود ایران هم 9 ماه خوردم که اون موقع خوب شد ولی چند سال بعد برگشت...اما این جوشها دست از سر من بر نمیداره..دکتر هم بهم گفت دوباره باید راکوتان بخوری که گفتم نه....نمی دونم باید چه کنم؟؟؟؟Crying
نقل قول
 سپاس شده توسط bily
ارسال پاسخ

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد