شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
عوامل پیدایش جوش صورت و مداوای آن
۲۷-فروردين-۱۳۹۲, ۱۲:۴۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-فروردين-۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ صبح توسط مهر1.)
ارسال: #141
RE: علت جوش زدن بعد از عقد
سلام بچه ها من تا قبل عقدم تو عمرم حتی یدونه جوش نداشتم دقیقا از وقتی عقد کردم وتا الان که یک ساله از عقدم میگذره صورتم پپپپپپپپپپپره جوشه چقد ناراحتم حتی یبار 4ماه بند ننداختم اما باز جوشه.عروسیمم نزدیکه نمیدونم چی کنم با این جوشاCryingCryingCrying

من عااااااااااشق شوهر مهربوووووووووووونم هستم
*خدایا شکرت 12 تیر بهتریییییین روز زندگیم شد خوشحالترین عروس دنیا بودم*
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط nedaas
۲۷-فروردين-۱۳۹۲, ۰۹:۱۷ صبح
ارسال: #142
منم نزدیک عروسیمه حال و حوصله و پول دکتر رفتن رو ندارم Undecided فقط چندتا از این قرصایی که بچه ها گفتن خوب عمل کرده اسمشو نوشتم تا یکیشو از داروخونه بگیرم و استفاده کنم باز میگم شاید به من نسازه و بدتر بشه صورتم نمیدونم چیکار کنم Cryingجوش میزنه که هیچ این دست لامصبمم نمیتونه جلو خودشو بگیره همش باهاشون ور میره این نفس لامصبم روش که هی تخمه میخواد و امثالهممممممNew3

زندگیه دیگه چه میشه کرد!!!!!!!3 (12)3 (12)

15تیر92 منو عشقم شدیم ماAngel

خدایا قبل از هر چیزی سلامتی بده

میشه برای خوشبختی و روبراه شدن زندگیمون دعا کنین!خواهش میکنم
امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء
 سپاس شده توسط مهر1 ، آ.ر.ا.م ، nedaas
۲۷-فروردين-۱۳۹۲, ۰۹:۳۳ صبح
ارسال: #143
دوستم جوش زدنت به خاطر استرس و عصبی بودنته اما مشکلی نیست روزی دو یا سه بار صورتت رو با ژل های اسکراب یا لاه بردار بشور مخصوصا جاهایی که جوش زده سعی هم بکن دستکاریشون نکنی.اگه اینکاری که گفتم بکنی سه چهار روزه ناپدید میشن اگه هم زخمشون کردی بلافاصله روی زخمش رو با ژل بشور زود خوب میشه عزیزم

نردبان دلم شکسته است
می شود برای من کمی دعا کنی؟
یا اگر خدا اجازه می دهد، کمی بجای من خدا خدا کنی؟
راستش دلم مثل یک نماز بین راه خسته و شکسته است،
می شود برای بیقراری دلم سفارشی به آن رفیق با وفا ( خدا ) کنی؟
۲۷-فروردين-۱۳۹۲, ۰۹:۵۰ صبح
ارسال: #144
(۲۷-فروردين-۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ صبح)مهر1 نوشته است:  سلام بچه ها من تا قبل عقدم تو عمرم حتی یدونه جوش نداشتم دقیقا از وقتی عقد کردم وتا الان که یک ساله از عقدم میگذره صورتم پپپپپپپپپپپره جوشه چقد ناراحتم حتی یبار 4ماه بند ننداختم اما باز جوشه.عروسیمم نزدیکه نمیدونم چی کنم با این جوشاCryingCryingCrying

عزيزم اصلا ناراحت نباش
منم دقيقا مثل تو بودم خيلي دكتر رفتم خيلي قرص خوردم خيلي پول دادم تا اينكه دكتر گفت بايد راكوتان بخوري اما من چون مي دونم راكوتان خيلي عوارض داره نخوردم
تا اينكه يكي از فاميلها گفت اين جوشها به دليل تغيير وضعيتي كه بدنت داده چون بلاخره شرايطط تغيير كرده پوست صورتت حساسه وقتي شوهرتت مي بوستت ممكنه جوش مي زني،هم از نظر هورمون هايي كه به تازگي در بدنت هست ممكنه صورتت جوش بزنه،واقعا درست بود دقيقا بعد از چند ماه خوب خوب شدم
 سپاس شده توسط مهر1
۲۷-فروردين-۱۳۹۲, ۰۹:۵۳ صبح
ارسال: #145
بچه ها نگران نباشيد واسه عروسياتون لوازم ارايشى كه ميزنن اگه پوشانندگيش خوب باشه مشكلى نداريد
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط مهر1
۲۷-فروردين-۱۳۹۲, ۱۰:۰۱ صبح
ارسال: #146
منم نمیدونم چم شده، 1 دونه جوش نمیزدم حالا که یک ماه مانده به عروسیم روزی یکدون میزنم
خداکنه تمام شه

هرکه را دیدم از مجنون و عشقش قصه گفت
کاش می گفتند در این ره، چه بر لیلا گذشت Angel
۲۷-فروردين-۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ صبح
ارسال: #147
من تجربه ی خودم رو بگم. من پوستم تا قبل عقد خوب خوب بود، یعنی توی دوره ی بلوغم هم خیلی کم جوش میزدم، پوستم خشکه. ولی از یه ذره قبل عقد صورتم مثل چی ریخت بیرون، جوشهای ریز و درشت، روی لپ، چونه، پیشونی... کلی رفتم دنبال دوا دکتر. هورمون امتحان کردم (که پدرم رو درآورد و مثه چی پشیمونم الان که حماقت کردم)، جوشام که قطع نشد مجبور شدم ولی هورمون رو قطع کنم، جوشام دو برابر شد. دو نوع آنتی بیوتییک قرصی امتحان کردم، یه آنتی بیوتیک موضعی. لایه بردار. انواع صابون. دکتر قلابی هم نرفتم که بگم تشخیصش اشتباه بوده، رفتم کلینیک دکتر دولتی...
هیچی فایده نداشت. نمیگم اصلا فایده نداشت چون مثلا با آنتی بیوتیک بهتر شد. ولی قطع نشد.
اون دوره خیلی استرس داشتم، استرسم که قطع شد تازه صورتم خوب شد. دوباره دم عروسی استرس داشتم ریخت بیرون صورتم، الان که از عروسیم دو ماه میگذره دوباره پوستم خوب شده. اگه حدس میزنین دلیل جوشاتون استرسه، سعی کنین استرستون رو مهار کنید.
 سپاس شده توسط مهر1 ، عروس اتش ، دریا73 ، nedaas ، ay par ، gstfire ، bily
۲۷-فروردين-۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ عصر
ارسال: #148
منم دقيقا بعد از عقدم و يه هفته بعد از اينكه اصلاح كردم صورتم شروع كرد به جوش ريختن وگرنه قبلش اصلا جوش نداشتم بعد اونم ديگه خوب خوب نشدم
 سپاس شده توسط nedaas
۲۷-فروردين-۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ عصر
ارسال: #149
(۴-اسفند-۱۳۹۰ ۱۱:۴۷ صبح)parya24 نوشته است:  بچه ها من پوست صورتم خيلي صافه يعني هركي بدنمو نبينه فك مي كنه هلووووووووووام!!!!
اما پوست بدنم اصلا خوب نيست ، پشتم جوش داره ، پاهام دون دون و قرمزه ، از همه بدتر يه هفته مونده به پ ر ي و د م هيچ جام جوش نمي زنه فقط يه دونه جوش بزرگ به اندازه ي نخود تو كشاله ي رانم درمياد و دردش مي كشتم ، حالا اينا به كنار جاي جوشه كه سياه مي مونه ، كمكم كنيد توروخداااااااااااااااااااااااا

برای جای جوشا رژودرم بزن، فک کنم خوب باشه.
ولی اینکه میگی پاهات دون دون و قرمزه، فکر کنم "پوست مرغی" باشه. پوست مرغی دقیقا همینه. دون دون و قرمز، واسه بعضیا هم تیره. تو حموم از این صابونای کرمی استفاده کن. مثل صابون کرمی داو یا مدیلن. یه گوماژ هم بخر (مثل گوماژ انتگرال) آخر حموم بمال روشون و بعد بشور. بعد از حموم هم یه لوسیون بدنی بزن که اوره داشته باشه. مثل لوسیون بدن مدیلن(رنگ قوطیش صورتی و سفیده). یه پمادی هم هست مخصوص پوست مرغی ولی چون مطمئن نیستم مشکلت این باشه، نمیگم اسمشو که یه وقت بد نشه برات. بقیه شون که صابون و لوسیونن مشکلی پیش نمیارن....
ولی اگه پوست مرغی باشی، باید بگم متأسفانه هیچ درمان خاصی نداره Sad
۲۷-فروردين-۱۳۹۲, ۰۶:۴۲ عصر
ارسال: #150
RE: جوش زدن پوست بعد از اصلاح
منم جوشاي خيلي بدي بعد از اصلاح مي زدم 20 سالمه ليزر يه خورده زوده به خاطر همين يه كتاب خريدم ماسك هاي گياهي بود يه ماهه
ماسك :پودر مالت جو + اب يا ماست (با ماست پوستت نرم ميشه) لايه برداري مي كنه پوستت خشك ميشه اما مي ارزه من بعد اصلاح بلافاصله ميزنم يه ربع مي ذارم بمونه جوش نمي زنه اما سينره هم خوبه
راستي اين ماسك رو وقتي زدي حرف نزن چروك مي زني
 سپاس شده توسط miss star
ارسال پاسخ