• استودیو اخوان
  • تشریفات ژمیس

عوامل پیدایش جوش صورت و مداوای آن

۲۷-فروردين-۱۳۹۲, ۱۰:۰۱ صبح
ارسال: #141
RE: علت جوش زدن بعد از عقد
منم نمیدونم چم شده، 1 دونه جوش نمیزدم حالا که یک ماه مانده به عروسیم روزی یکدون میزنم
خداکنه تمام شه

هرکه را دیدم از مجنون و عشقش قصه گفت
کاش می گفتند در این ره، چه بر لیلا گذشت Angel
نقل قول
۲۷-فروردين-۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ صبح
ارسال: #142
من تجربه ی خودم رو بگم. من پوستم تا قبل عقد خوب خوب بود، یعنی توی دوره ی بلوغم هم خیلی کم جوش میزدم، پوستم خشکه. ولی از یه ذره قبل عقد صورتم مثل چی ریخت بیرون، جوشهای ریز و درشت، روی لپ، چونه، پیشونی... کلی رفتم دنبال دوا دکتر. هورمون امتحان کردم (که پدرم رو درآورد و مثه چی پشیمونم الان که حماقت کردم)، جوشام که قطع نشد مجبور شدم ولی هورمون رو قطع کنم، جوشام دو برابر شد. دو نوع آنتی بیوتییک قرصی امتحان کردم، یه آنتی بیوتیک موضعی. لایه بردار. انواع صابون. دکتر قلابی هم نرفتم که بگم تشخیصش اشتباه بوده، رفتم کلینیک دکتر دولتی...
هیچی فایده نداشت. نمیگم اصلا فایده نداشت چون مثلا با آنتی بیوتیک بهتر شد. ولی قطع نشد.
اون دوره خیلی استرس داشتم، استرسم که قطع شد تازه صورتم خوب شد. دوباره دم عروسی استرس داشتم ریخت بیرون صورتم، الان که از عروسیم دو ماه میگذره دوباره پوستم خوب شده. اگه حدس میزنین دلیل جوشاتون استرسه، سعی کنین استرستون رو مهار کنید.
نقل قول
 سپاس شده توسط مهر1 ، عروس اتش ، دریا73 ، nedaas ، ay par ، gstfire ، bily
۲۷-فروردين-۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ عصر
ارسال: #143
منم دقیقا بعد از عقدم و یه هفته بعد از اینکه اصلاح کردم صورتم شروع کرد به جوش ریختن وگرنه قبلش اصلا جوش نداشتم بعد اونم دیگه خوب خوب نشدم
نقل قول
 سپاس شده توسط nedaas
۲۷-فروردين-۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ عصر
ارسال: #144
(۴-اسفند-۱۳۹۰ ۱۱:۴۷ صبح)parya24 نوشته است:  بچه ها من پوست صورتم خیلی صافه یعنی هرکی بدنمو نبینه فک می کنه هلووووووووووام!!!!
اما پوست بدنم اصلا خوب نیست ، پشتم جوش داره ، پاهام دون دون و قرمزه ، از همه بدتر یه هفته مونده به پ ر ی و د م هیچ جام جوش نمی زنه فقط یه دونه جوش بزرگ به اندازه ی نخود تو کشاله ی رانم درمیاد و دردش می کشتم ، حالا اینا به کنار جای جوشه که سیاه می مونه ، کمکم کنید توروخداااااااااااااااااااااااا

برای جای جوشا رژودرم بزن، فک کنم خوب باشه.
ولی اینکه میگی پاهات دون دون و قرمزه، فکر کنم "پوست مرغی" باشه. پوست مرغی دقیقا همینه. دون دون و قرمز، واسه بعضیا هم تیره. تو حموم از این صابونای کرمی استفاده کن. مثل صابون کرمی داو یا مدیلن. یه گوماژ هم بخر (مثل گوماژ انتگرال) آخر حموم بمال روشون و بعد بشور. بعد از حموم هم یه لوسیون بدنی بزن که اوره داشته باشه. مثل لوسیون بدن مدیلن(رنگ قوطیش صورتی و سفیده). یه پمادی هم هست مخصوص پوست مرغی ولی چون مطمئن نیستم مشکلت این باشه، نمیگم اسمشو که یه وقت بد نشه برات. بقیه شون که صابون و لوسیونن مشکلی پیش نمیارن....
ولی اگه پوست مرغی باشی، باید بگم متأسفانه هیچ درمان خاصی نداره Sad
نقل قول
۲۷-فروردين-۱۳۹۲, ۰۶:۴۲ عصر
ارسال: #145
RE: جوش زدن پوست بعد از اصلاح
منم جوشای خیلی بدی بعد از اصلاح می زدم 20 سالمه لیزر یه خورده زوده به خاطر همین یه کتاب خریدم ماسک های گیاهی بود یه ماهه
ماسک :پودر مالت جو + اب یا ماست (با ماست پوستت نرم میشه) لایه برداری می کنه پوستت خشک میشه اما می ارزه من بعد اصلاح بلافاصله میزنم یه ربع می ذارم بمونه جوش نمی زنه اما سینره هم خوبه
راستی این ماسک رو وقتی زدی حرف نزن چروک می زنی
نقل قول
 سپاس شده توسط miss star
۲۷-فروردين-۱۳۹۲, ۱۰:۰۹ عصر
ارسال: #146
اپیلاسیون خشابی کدوماست یعنی ؟ من خیلی نمیدونم.
ولی واسه هرجا برم اون یه ناحیه رو اصلاااااااااااااااااااااا روشو ندارم.

گاهی بسات عشق نا خواسته جور میشود

گـــــــاهی جور شده نا جــــــــــــــور میشود ....
نقل قول
۲۷-فروردين-۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ عصر
ارسال: #147
(۲۷-فروردين-۱۳۹۲ ۱۰:۰۹ عصر)Diyana نوشته است:  اپیلاسیون خشابی کدوماست یعنی ؟ من خیلی نمیدونم.

مثه ی خساب میدازه توی گرم کن،باز ک شد سرش رول داره میکشه روی پوست.. بی نهایت ضرر داره: پوست رو میسوزونه و میرگهای زیرش رو پاره میکنه
با کرم موبر بزن تا سست بشه بعد خودت موم بنداز

♥♥خــدایـــا شـــکــرت♥♥
----------
بیشتر بخورید خوش اندام تر بشید!Wink
متفاوت ترین مرکز تناسب اندام بانوان
--------
"برنامه غذایی و ورزشی"
اطلاعات بیشتر در Bio پروفایلم
--------
لطفا وقتی پ.خ میدین، دریافت پیام خصوصیتون فعال باشه
نقل قول
 سپاس شده توسط bily
۲۷-فروردين-۱۳۹۲, ۱۰:۲۰ عصر
ارسال: #148

من بدنم بعد از اصلاح جوش نمیزنه ولی صورتم خیلی جوش میزنه آرایشگرم بهم گفت بعد از اصلاح تا چند ساعت صورتت رو با آب نشور من امتحان کردم الان دیگه هیییییششششش جوش نمیزنه حتی یه دونه! Smile
نقل قول
 سپاس شده توسط notiktak
۲۷-فروردين-۱۳۹۲, ۱۰:۴۵ عصر
ارسال: #149

(۲۷-فروردين-۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ عصر)notiktak نوشته است:  
(۲۷-فروردين-۱۳۹۲ ۱۰:۰۹ عصر)Diyana نوشته است:  اپیلاسیون خشابی کدوماست یعنی ؟ من خیلی نمیدونم.

مثه ی خساب میدازه توی گرم کن،باز ک شد سرش رول داره میکشه روی پوست.. بی نهایت ضرر داره: پوست رو میسوزونه و میرگهای زیرش رو پاره میکنه

واقعا ضررداره؟
من که هردفعه رفتم هی می گم به این زنه سوختم میسوزه داغه
هی میگه چه قدر حساسیSad
نقل قول
۲۷-فروردين-۱۳۹۲, ۱۰:۴۶ عصر
ارسال: #150
(۲۷-فروردين-۱۳۹۲ ۱۰:۴۵ عصر)narcissus88 نوشته است:  
(۲۷-فروردين-۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ عصر)notiktak نوشته است:  

واقعا ضررداره؟
من که هردفعه رفتم هی می گم به این زنه سوختم میسوزه داغه
هی میگه چه قدر حساسیSad

آره عزیزم.. خیلی ضرر داره.. اونا برا راحتی خودشون از خشابی استفاده میکنن و بیشترم پول میگیرن

♥♥خــدایـــا شـــکــرت♥♥
----------
بیشتر بخورید خوش اندام تر بشید!Wink
متفاوت ترین مرکز تناسب اندام بانوان
--------
"برنامه غذایی و ورزشی"
اطلاعات بیشتر در Bio پروفایلم
--------
لطفا وقتی پ.خ میدین، دریافت پیام خصوصیتون فعال باشه
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد