شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
ظرفهای دکوری شیک
۲۶-آذر-۱۳۹۱, ۰۸:۵۵ عصر
ارسال: #291
RE: ظرفهای دکوری شیک
ببخشید دوستام
من با حرف های پرستیژ موافق نیستم تا حد زیادی
ولی فکر نمیکنم برخوردتون چندان جالب باشه ها ! Sad
هممون عقل داریم و قدرت قضاوت و تصمیم گیری ! پس هر کسی حق بیان عقیدش رو داره حتی اگر عقیدش نادرست باشه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط elm2030 ، nadin301
۲۶-آذر-۱۳۹۱, ۰۸:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-آذر-۱۳۹۱ ۰۹:۰۵ عصر توسط elm2030.)
ارسال: #292
بچه ها بسه دیگه به اندازه کافی طرف رو شماتت کردید!!!به نظرم اخلاقا درست نیست حالا هی دم به دقیقه بهش بدو بیرا بگید Sad

(..')/♥ ♥('..)
.\♥/. = .\█/
_| |_ ♥ _| |_
عروسیم عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی بود...خدای مهربون شکرتLub
۲۶-آذر-۱۳۹۱, ۰۹:۰۹ عصر
ارسال: #293

حالا یه چیزی بگم لطفآ منو نکشید Big Grin من توی پست های تاپیک کریستال از اطلاعات ذقیق پرستیژ تشکر کردم - خودمم گاز ایرانی میخرم - کریستال هم همونجا گفتم میخوام ایرانی بخرم Big Grin اما نمیشه قضیه رو سیاه و سفید کرد - همه جنسهای ایرانی صرفآ عالی یا بد نیست !! همه جنسهای خارجی هم پرفکت و فوق العاده نیستن !! من از نظر طراحی با آقای پرستیژ هم عقیده ام و به نظرم کالاهای ایرانی خیلی بیشتر از اینا جای کار کردن دارن . . . من خودم طراح چاپ لباس هم هستم و میبینم تولیدی ها چه جوری کار میکنن واسه طرح و ایده ارزش قائل نیستن - یه طرح خارجی میخرن 10 هزار تا از روش کپی میکنن !!! نمیگم 100 % اما 60 % اجناس داخل کشور نمونه های کپی شده و خیلی بیخودیه !!! اما برندهای معروفی هم داریم - چینی زرین از نظر من عااالیه - فرش هامون فوق العاده ست - بوت خریدم از چرم مشهد و خیلی باهم خوشبختیم Big Grin اصن توی خیابون همه من و بوت مهربونم و نگا میکنن Big Grin کیف خریدم برای همسرم از چرم شهر اونم معرکه ست - صنایع دستیمون خوبه اما باید مدرنیته رو با سنت ترکیب میکردن تا یه ورژن جدید از طرح ملی داشته باشیم که متاسفانه توی این حوزه خیلیییی کم کاری شده New1 حالا لطفآ منو نکشید منم چینی زرین خریدم Big Grin

Angel خدایا مچکرم . . .
 سپاس شده توسط ashoosan ، پروازه ، شکیبا ، مهربانو ، nadin301 ، بهاردخت ، khofte ، anesseh
۲۷-آذر-۱۳۹۱, ۰۴:۲۳ صبح
ارسال: #294

(۲۶-آذر-۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ عصر)katy نوشته است:  بچه ها من فک میکنم پرستیژ یه آقاست نه یه خانوم Big Grin این بود انشای من در مورد پرستیژ Big Grin Big Grin
وای کتی جون من با پرستیژ جان صحبت کردم ایشون خانم اند و اتفاقا با من هم یک دوست مشترک هم داریم که من تازه فهمیدم
کاری به کار دعواهای شما ندارم
اما چیزی که نتیجه گرفتم این بود که احتمالا دچار سوئ تفاهم شدین هم شما هم پرستیژ جان
یکی دوست داره تو ویترین خونه ش سفال لاله جین بزاره یکی دوست داره کریستال ناخمن بزاره اصلا چه ربطی بهم داره
از اول مقایسه شون اشتباه بود

Tongue
 سپاس شده توسط مهربانو ، katy
۲۷-آذر-۱۳۹۱, ۰۱:۵۱ عصر
ارسال: #295
به نظرم هر کسی عقیده خودش رو داره.نمیشه بگیم چون پرستیژ میگه کریستال و ظروف خارجی رو بیشتر می پسنده یعنی مشکل داره.و داره به کار ایران توهین میکنه.
منم اومدم اصفهان اما جهاز هاشون همه ظرفای ایرانه که خوشم نمیاد نمیشه بگیم پس دارم توهین میکنم.

خدایا شکرت که دو سال در کنار عشقم به آرامش رسیدم.
25 بهمن(روز ولنتاین) و 3 اسفند سالگرد شروع زیباییهای زندگی دو نفرمون بود.

خواستند از عشق،آغوش و بوسه را حذف كنند،
عشق از آغوش و بوسه حذف شد.
 سپاس شده توسط مهربانو ، anesseh
۲۷-آذر-۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ عصر
ارسال: #296
بچه ها هر کشوری تو زمینه ای موفق و پیشرفتاس و تو زمینه ای دیگه نمی تونه موفق باشه .حالا به هر دلیلی که اینجا جاش نیست. ولی درسته که ایران تو خیلی زمینه های صنایع دستی و فرش و خیلی چیز های دیگه صادر کننده اس و پیشرفت داشته .ولی تو خیلی چیز های دیگه هم نتونسته پیشرفت داشته باشه و این تقصیر من و شما نیست و دلیل اش هم این نیست که ایران و ایرانی خلاق نیستن و یا باهوش نیستن بر عکس خیلی هم باهوشن . ولی متاسفانه نذاشتن ایرانی ها اونطور که باید و شاید و در شان کشوری مثل ایرانه در زمینه صنعت و تکنولوژی پیشرفت داشته باشه. و این یه واقعیت انکار ناپذیره و باید واقع بین بود.

دست از طلب ندارم تا کام من برآید یا تن رسد به جان یا جان ز تن درآید
 سپاس شده توسط مهربانو ، anesseh
۲۷-آذر-۱۳۹۱, ۰۲:۵۱ عصر
ارسال: #297
(۲۷-آذر-۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ عصر)پروازه نوشته است:  بچه ها هر کشوری تو زمینه ای موفق و پیشرفتاس و تو زمینه ای دیگه نمی تونه موفق باشه .حالا به هر دلیلی که اینجا جاش نیست. ولی درسته که ایران تو خیلی زمینه های صنایع دستی و فرش و خیلی چیز های دیگه صادر کننده اس و پیشرفت داشته .ولی تو خیلی چیز های دیگه هم نتونسته پیشرفت داشته باشه و این تقصیر من و شما نیست و دلیل اش هم این نیست که ایران و ایرانی خلاق نیستن و یا باهوش نیستن بر عکس خیلی هم باهوشن . ولی متاسفانه نذاشتن ایرانی ها اونطور که باید و شاید و در شان کشوری مثل ایرانه در زمینه صنعت و تکنولوژی پیشرفت داشته باشه. و این یه واقعیت انکار ناپذیره و باید واقع بین بود.

عزیزم جسارتا بنده خیلی با این نذاشتن که شما گفتی مشکل دارم !
نمونه واضح و مبرهنش خود من !Cool!! ببین من فقط کافیه یه مدت به یه چیزی گیر بدم ! مثلا الان میتونم طراحی ظروف انجام بدم از خود آلسی قوی تر !! ولی مگه تنبلی میذاره !
اشکال مملکت ما اینه که پر از آدماییه مثل من !
یا مثلا همه طراح ها تو مملکت ما شاکین که هیشکی حاضر نیست برای طراحی خلاق و درست درمون پول بده !
این یعنی فرهنگ خلاقیت و نداریم !
وقتی پول دستمون بیاد فقط میخوایم بیشترین سود رو در کوتاه ترین زمان بگیریم (ابته فقط مختص افراد با پول های کلان نیست هاااا ! )
این یعنی خلاقیت و کیفیت کشک !
این معنیش این میشه که نذاشتنی در کار نیست . بلکه ما فرهنگش رو نداریم ! تلاشش رو نداریم . بله هم هوشش رو داریم هم خلاقیتش در درونمون هست ! اما متاسفانه ارادش نیست .....
 سپاس شده توسط katy ، پروازه ، مهربانو
۲۷-آذر-۱۳۹۱, ۰۲:۵۷ عصر
ارسال: #298
من خودم عاشق سفال لاله جينم دم دستي خريدم اما دلم نمياد استفاده کنم نيم دستش از يه دست آرکوپال که نه نميدونم اون يکيا چيه جديد اومده از اونام گرونتره
سرويس پذيرايي چک هم دارم
ناخمن هم دارم چند تا تيکه
همشونم يه جور دوس دارم
اصلا ربطي بهم نداره که مقايسه ميکنيد اعصاب همو خورد ميکنيداااااا

5........واي بچه ها... منم عاشق مامان باباممLub
۲۷-آذر-۱۳۹۱, ۰۳:۴۲ عصر
ارسال: #299

(۲۷-آذر-۱۳۹۱ ۰۴:۲۳ صبح)پسته خندون نوشته است:  
(۲۶-آذر-۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ عصر)katy نوشته است:  بچه ها من فک میکنم پرستیژ یه آقاست نه یه خانوم Big Grin این بود انشای من در مورد پرستیژ Big Grin Big Grin
وای کتی جون من با پرستیژ جان صحبت کردم ایشون خانم اند و اتفاقا با من هم یک دوست مشترک هم داریم که من تازه فهمیدم
کاری به کار دعواهای شما ندارم
اما چیزی که نتیجه گرفتم این بود که احتمالا دچار سوئ تفاهم شدین هم شما هم پرستیژ جان
یکی دوست داره تو ویترین خونه ش سفال لاله جین بزاره یکی دوست داره کریستال ناخمن بزاره اصلا چه ربطی بهم داره
از اول مقایسه شون اشتباه بود

واقعآآآآآ - به نظر من اطلاعاتش فوق العاده ست اما چون کمی حس کردم آقاست بهش پیام ندادم Big Grin آخ جووون منم میخوام باهاش دوست بشم - پسته تو چقد خوبی New1 به نظر منم مقایسه شون اشتباهه - منم کریستال بوهمیا و ناخمن میبینم به طراحیشون بیست میدم اما خودم نمیخرم چون دلم نمیخواد - سنگینن باباا - منم ظرییف Big Grin چه کاریه !!! هر کی هر چی دوست داره بخره اینقدم به جوون هم نیفتید دخترا Big Grin Big Grin صلوات بفرستید Big Grin (من حس میکنم یکی توی این تاپیک داره ناخوناشو به هم میکوبه 3 (12) )

Angel خدایا مچکرم . . .
 سپاس شده توسط پروازه ، پسته خندون ، مهربانو ، HiddenBride ، Titi joon ، Ghazaljoon
۲۷-آذر-۱۳۹۱, ۰۳:۴۷ عصر
ارسال: #300
بچه ها داره به صنعت ایران توهین میکنه با ادبیاتش! چ ربطی ب کریستال داره!! ادبیاتش همش تحقیره ! من به شخصه اجازه نمیدم کسی رو هوا حرف بزنه.شماتت چیه! اگر اطلاعی نداره بره تحقیق کنه بعد حرف بزنه.هر کسی اگر عقیده ای داره.ولی نباید از روی نا اگاهی صنعت ی کشورو ک خیلیا دارن شبانه روز تو این وضعیت مملکت ک فرمول درست کردن ی اسکاج ظرف شویی رو بهمون نمیدن،دارن با جون و دل زحمت میکشن.بعد یکی بیاد تو ی محیط مجازی از رو نا اگاهی بره پشت تریبون صنعت ی کشورو تحقیر کنه.خوب اطلاع نداره! حرفی نیست.ساکت باشه !ن اینکه از حرص بیاد با این ادبیات حرف بزنه.اونم ی ایرانی!
 سپاس شده توسط مهربانو ، ahlam
ارسال پاسخ