شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
شام شب يلدا
۲۸-آذر-۱۳۹۰, ۰۶:۱۱ عصر
ارسال: #1
شام شب يلدا
بچه ها شانس ما خانواده همسرم بعد از ٦ماه كه چندتا عيد رفت اومد حالا مي خوان شب يلدا واسه شام بيان خونه ما
شام مخصوص شب يلدا چي هست؟
تو اينترنت سرچ كردم نوشته بود خورشت فسنجان
شمالي ها سبزي پلو يا ترشي تره
شيرازي ها هويج پلو
براي اصفهاني ها چي هست؟كمك
بنظرتون چي درست كنيم؟HuhHuh
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط سراب
۲۸-آذر-۱۳۹۰, ۰۶:۵۳ عصر
ارسال: #2
RE: شام شب يلدا
ماهي با سبزي پلو و كوكو سبزي رو همه ي ايران هم شب يلدا درست ميكنن هم عيد نوروز. ولي رسم اصفهان رو نميدونم!
۳۰-آذر-۱۳۹۰, ۱۱:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-آذر-۱۳۹۰ ۱۱:۵۹ عصر توسط شادی.پ.)
ارسال: #3

اینم از شام یلدا Big Grinدست پخت و دیزاینشم کار خودمهBig Grin(ابته ایده هاش تو تایپیک کلی ایده شب یلدا هست).کلی شوشو ذوق کردBlush قرار شد بابت تک تکشون برام کادو بخره چون اولین بار بود اینجوی هنر نمایی میکردم.هههههههه3 (12)

همبرگر هندوانه ای
[تصویر: b85ed9ae541.jpg]
[تصویر: b85ed9ae542.jpg]
جوجه کباب با برنج
[تصویر: b85ed9ae543.jpg]
[تصویر: b85ed9ae544.jpg][/ur
بیسکوییت هندوانه ای
[url=http://up.behtarin.com/][تصویر: b85ed9ae545.jpg]

[تصویر: 89b06b2ec710.jpg]
تیکه خورده شده بسکوییت
[تصویر: 89b06b2ec76.jpg]
لبو
[تصویر: 89b06b2ec77.jpg]
هندوانه
[تصویر: 89b06b2ec78.jpg]
[تصویر: 89b06b2ec79.jpg]
(ولی خدایی خیلی خستــــــــــــــــــــــــــه شدمBig Grin)

گذاشتن عکس بدون سانسور مجاز نبوده و پيگرد دارد.
 سپاس شده توسط mahshid ، faezeh ، mojaz ، Elena ، bita12 ، فلفلی ، HiddenBride ، مهگل ، zi zi ، ترنج ، پری-ناز ، روناک ، papari62 ، negar90 ، sori ، هانی جان ، hoda sarem ، elina69 ، دختر ایرونی ، mahshi.egh ، zahra66 ، kimiasokoot ، Shaghayegh ، خانوم ، صنم ، iris ، راز ، شکیبا ، negar65 ، jojoie ، sara87 ، yekta ، کیجا ، melody68 ، n8465 ، پريدخت ، خوشگل خانم ، یلدا66 ، nasibe_603 ، مهتاب65 ، lo-iii Jlc ، bily ، مهتا62
۲-دي-۱۳۹۰, ۰۹:۲۷ عصر
ارسال: #4

منم خیلی خسته شدم چون 2 روز پشت سر هم مهمون داشتم ،من یه شب الاسکای هندونه ای درست کردم کلی دوستام کف کردن چون اصلا من تو این خطها نبودم یه شبم ژله انار با بستنی درست کردم؛البته ضحی جون کلی راهنماییم کرد ازش ممنونم
 سپاس شده توسط zoha
۱۲-آذر-۱۳۹۱, ۰۳:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-آذر-۱۳۹۱ ۰۳:۲۷ عصر توسط عروس خوش قدم.)
ارسال: #5
به نظر من شام سبزی پلو با ماهی خیلی خوبه ولی برای 17 نفر ماهی سرخ کردن کار سختیه.مگه اینکه همه رو یه جا بریزی تو سرخ کن.به نظرم استارترو باید خیلی سبک انتخاب کنین تا بقیه تنقلاتو با لذت بشه خورد و نه به زور.ولی شام اصلی باید توپ باشه.باقالی پلو با ماهیچه یا زرشک پلو با مرغ و... یه خورشت سبکم کنارش باشه خیلی خوبه.برای دسرم چیزایی که شبیه هندونه و انار باشه خیلی خوبه و یا کوکتل میوه که بیشترش هندونه و انار باشه.برای سالادم میتونی سالاد انار درست کنی که شامل انار دون شده و کلم قرمز و هر سسی که دوست داری میشه.
تنقلاتم به نظر من آجیل و شکلات و میوه و کمی شیرینی کفایت میکنه.اگه میوه خشک استفاده کردینم خیلی عالیه ولی نبودم مشکل نداره.مهمونا اگه زیاد باشن چون دور همن کلا اشتهاشون باز میشه و گرم صحبت میشن
بچه ها فال حافظ حتما بگیرین برای تک تک مهمونا.
یه جایی خوندم شب یلدا حتما باید با چایی پذیرایی کنین.
اگه شاهنامه هم دارین اونم بخونین.
شمعم روشن کنین.
اگه سال های قبل سفره یلدارو سنتی چیدین امسال سبک مدن بچینین و بالعکس.خلاصه حسابی تنوع به خرج بدین.
میتونین از اجیلای هندی و... و شیرینی های خونگی که قنادیا میفروشن هم بگیرین یا خودتون درست کنین.
انارارو یه سریشو دون کنین.اینجوری مهمونا راحتن واسه خوردن
 سپاس شده توسط HiddenBride ، pari pariaaaa ، روناک ، NiKtA20 ، پريدخت
۱۳-آذر-۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-آذر-۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ صبح توسط نونو.)
ارسال: #6
شام شب یلدا فسنجون باشه بهتره . مخصوصا اگه با گوشت بوقلمون درست بشه
البته رسم خانواده ها با هم دیگه فرق می کنه .

این روزا ....
 سپاس شده توسط پريدخت
۱۳-آذر-۱۳۹۱, ۰۳:۴۰ صبح
ارسال: #7
فسنجون خیلی غذای خوبیه ولی به نظرم کلا تو همه مهمونیا باید بعنوان غذای دوم ازش استفاده کرد چون ممکنه همه دوست نداشته باشن و بعضیا ترش و بعضی ملس و بعضیام شیرینشو دوست دارن.پس نمیشه خیلی به انتخابش مطمئن بود.سبزی پلو با ماهی یه غذای عیدانه بحساب میاد.دیدین شب عیدام این غذارو درست میکنن
 سپاس شده توسط NiKtA20 ، پريدخت
۱۳-آذر-۱۳۹۱, ۱۰:۱۵ صبح
ارسال: #8
عروس خوش قدم عزیییزم... خیلیی ممنونم
ایده های خیلی خوبی دادی...
سالاد انار که گفتی رو میشه یکم توضیح بدی؟ فقط انار، کلم قرمز رو هم خورد کنیم... بعد سس مثلا چی باشه بهتر تره؟!

بچه ها اگه کسی چیز دیگه ای به ذهنش میرسه بگه... خلاصه کمک کنید یکم هنرنمایی کنیم جلوی خانواده ی همسری Smile

در جستجوی خانه... Angel
۱۳-آذر-۱۳۹۱, ۰۳:۰۵ عصر
ارسال: #9
سلام بچه ها شب یلدا تزدیکه به نظر شما شام شب یلدا چیه و مراسم به چه صورته . من میخوام امسال شب یلدا توی خونه خودم بگیرم برای اولین بار و مادر شوهر و پدر شوهرم دعوت کنم. آخه میخواستم بونم شب یلدا شام به خوص درست میکنند و به انار و هندوانه میوهای شب یلداست چه کار های دیگه باید انجام داد ممنون میشم راهنماییم کنید.
۱۳-آذر-۱۳۹۱, ۰۳:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-آذر-۱۳۹۱ ۰۳:۵۱ عصر توسط عروس خوش قدم.)
ارسال: #10
نیکتا جون منم دقیقا نمیدونم که سالاد انار چه مزه ای میده.تو یه برنامه ای دیدم که سالاد انار درست کردن.انار بود با کلم قرمز و سسش سفید رنگ بود.ولی درست توضیح نداد سسشو چه جوری درست کرد.من خودم اگه بخوام درست کنم سس مایونز با یکم سرکه و نمک میزنم.سرکه واسه این میزنم که کلم قرمزا خوشرنگ بشه و قسمتای سفیدشون بنفش بشن.شایدم بهتر باشه قبلش کلم قرمزو با سرکه مشتو مال بدیم تا بنفش رنگ بشه بعد با انار قاطیش کنیم و سس
ایرسا جان دقیق بگو میخوای بترکونی و هنرنمایی کنی یا میخوای در حد متوسط یا معمولی مهمونیتو برگزار کنی؟
ارسال پاسخ