به نوعروس خوش آمدید

نوعروس اولین و بزرگترین انجمن مخصوص عروس خانم های جوان است که امکان تبادل نظر در مورد مسائل مختلف را فراهم می کند

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست سایر را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • تصاویر آتلیه اخوان
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آتلیه سعید عرب
  • تشريفات کلاسيک
کافه نوعروس
انجمن های نوزاد
ارسال پاسخ 
سرویس قابلمه
۳-مهر-۱۳۹۳, ۰۸:۰۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مهر-۱۳۹۳ ۰۸:۰۶ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #5631

RE: سرویس قابلمه
(۲-مهر-۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ عصر)فاطمه آریان نوشته است:  
(۲-مهر-۱۳۹۳ ۰۴:۱۸ عصر)holi68 نوشته است:  کرکماز عالیههههههههههه

مرسی.Embarrased
بعد آقای شوش که اینجا هستن و ظاهرا راهنمایی میکنن، راجع به کرکماز حرف زدن؟

بله ایشون تعریف کردن
خانواده ماهم دارند راضین
(۲-مهر-۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ عصر)Nnedaam نوشته است:  الان گرون ترين و بهترين مارك قابلمه چي هست.. !؟؟تفال و وي ام اف و زولينگ؟؟يا چى

گلم بستگی داره چه جنسی بخوای تو استیل
زولینگ...فیسلر..وی ام اف عالین بعدش سیلامپوس...زیلیت....وبعد کرکماز...تو ایرانی پارس استیل
تو تفلون.....وی ام اف...تفال....تی وی اس....
تو سرامیک...برگهف....نیوفلم...گلاس لاک.....ای ان سی..چف تا پ

(۲-مهر-۱۳۹۳ ۰۳:۰۶ عصر)holi68 نوشته است:  سلام نازگل جان خوبی ؟
در مورد قابلمه های سرامیکی zepter
اطلاعی دارید؟
من خریدم نگرانشم

عزیزم من نشنیدم اسمش وا از نردیک ندیدم کیفتتش نمدونم
ار اقای شوش بپرس اون فروشنده ممکنه این مارک دیده باشه

خدایا شکرت تو رو دارم
کمکم کن همیشه در هر لحظه بهت توکل کنم وصبور باشم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط holi68
۳-مهر-۱۳۹۳, ۰۳:۰۱ عصر
ارسال: #5632

گلم کجایی ؟از کجا خریدی؟چند؟

خدایا شکرت تو رو دارم
 سپاس شده توسط holi68
۳-مهر-۱۳۹۳, ۰۳:۰۳ عصر
ارسال: #5633
Big Grin RE: سرویس قابلمه
کسی اسم قابلمه ی دایموند رو شنیده؟
من خریدمش خیلی هم خوشگله ولی نمیدونم چطوره؟؟؟میترسمConfused

90/08/01 ----->آشنایی
93/05/01 ----->خواستگاری رسمی
93/06/06(تولد حضرت معصومه) ----->بله برون
93/07/21(عید غدیر)----->عقد
عروس ??? 94Heart
(((حیوانات احساس دارند
خرید حیوان را تحریم کنیم
تادیگربه طرزوحشیانه شکار نشوند)))
۳-مهر-۱۳۹۳, ۰۵:۲۶ عصر
ارسال: #5634
سرویس 27 پارچه قابلمه چدن ur-set
میخواستم بدونم این مارک قابلمه چطوره و اینکه حدودا چقدر میشه قیمتش؟
۴-مهر-۱۳۹۳, ۰۴:۰۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-مهر-۱۳۹۳ ۰۴:۱۱ صبح توسط Gandomi_Alma.)
ارسال: #5635
سلام دوستان
من امروز شوش بودم، رفته بودم چشم روشنی بخرم واسه فامیلمون که به قابلمه ها هم یه سری زدم.
اولا این که از بین اون همه جایی که من رفتم و اون همه قابلمه فروشی هیچکدوم از سرویس های سرامیکی کره ای رنگ مشکی نداشتن، من نیو فلم می خواستم که همه گفتن اصلا مشکی نداره!!! من واقعا می ترسم از این رنگیا که بعد به مدت استفاده رنگش خراب شه یا لک بمونه روش از قیافه بیفته....
دوما این سرویس های سرامیکی کره‌ای همشون فقط یه دونه تابه دارن، واسه من که کمه، چون من فقط همین یه سرویس رو می خوام بگیرم، واسم دم‌دستی و غیر دم دستی هم اصلا مفهوم نداره...
از بین سرویس های سرامیکی مشکی که سایز و تعداد تابه‌هاش مناسب باشه، مارک بازل بود که 900 قیمت دادن همه‌جا، سرامیکی زولینگن بود که تو سرویسش قابلمه سایز 34 (یا 36 گمونم) هم داشت، به همراه سرویس کفگیر ملاقه حدود 600 قیمت دادن، دیگه ام جی اس، جیفینی، دالتون اینهام بود که کلا گیج گیج گیج شدم... سرامیکی حتی 330 هم قیمت دادن یه جا تو تیمچه نائی.
آخه چرا این قدر اختلاف قیمت هست؟ واسه فردی با شرایط من (رنگ مشکی و 2 تا تابه با قیمت 700 تا 800) کدوم مارک خوبه؟
میشه راهنماییم کنید؟ ممنون.
۴-مهر-۱۳۹۳, ۰۳:۲۲ عصر
ارسال: #5636

بین اونا که تو گفتی مشکی داره زولینگن بچه داشتن راضیم،کوک امد کوک برگهف مشکی داره سرامیک قیمتش مناسب تو هست،بعد ادم میتونه تابه جدا بخره،رنگهای نیوفلم بچه میگفتن خراب نشده زرشکی از بقیه تیره تره

خدایا شکرت تو رو دارم
۴-مهر-۱۳۹۳, ۰۷:۵۶ عصر
ارسال: #5637
(۴-مهر-۱۳۹۳ ۰۳:۲۲ عصر)nazgol22 نوشته است:  بین اونا که تو گفتی مشکی داره زولینگن بچه داشتن راضیم،کوک امد کوک برگهف مشکی داره سرامیک قیمتش مناسب تو هست،بعد ادم میتونه تابه جدا بخره،رنگهای نیوفلم بچه میگفتن خراب نشده زرشکی از بقیه تیره تره

نازگل جان با عرض معذرت به هیچ وجه قصد جسارت ندارم اما شما که در این تاپیک خیلی شناخته شده هستید و اطلاعات کاملی دارید چرا تمام پستاتون به سختی قابل خوندنه و پر از اشتباه تایپی؟بازم جسارت منو ببخشید اما برای اینکه نوشته هاتون و لطفی که دارید به همه میکنید بیشتر مورد استفاده همه قرار بگیره اگه ممکنه ی مقدار تو تایپ بیشتر دقت کنید تا اطلاعات کامل شما راحتتر قابل استفاده باشه. ممنون.
۴-مهر-۱۳۹۳, ۰۸:۰۹ عصر
ارسال: #5638
(۴-مهر-۱۳۹۳ ۰۴:۰۷ صبح)Gandomi_Alma نوشته است:  سلام دوستان
من امروز شوش بودم، رفته بودم چشم روشنی بخرم واسه فامیلمون که به قابلمه ها هم یه سری زدم.
اولا این که از بین اون همه جایی که من رفتم و اون همه قابلمه فروشی هیچکدوم از سرویس های سرامیکی کره ای رنگ مشکی نداشتن، من نیو فلم می خواستم که همه گفتن اصلا مشکی نداره!!! من واقعا می ترسم از این رنگیا که بعد به مدت استفاده رنگش خراب شه یا لک بمونه روش از قیافه بیفته....
دوما این سرویس های سرامیکی کره‌ای همشون فقط یه دونه تابه دارن، واسه من که کمه، چون من فقط همین یه سرویس رو می خوام بگیرم، واسم دم‌دستی و غیر دم دستی هم اصلا مفهوم نداره...
از بین سرویس های سرامیکی مشکی که سایز و تعداد تابه‌هاش مناسب باشه، مارک بازل بود که 900 قیمت دادن همه‌جا، سرامیکی زولینگن بود که تو سرویسش قابلمه سایز 34 (یا 36 گمونم) هم داشت، به همراه سرویس کفگیر ملاقه حدود 600 قیمت دادن، دیگه ام جی اس، جیفینی، دالتون اینهام بود که کلا گیج گیج گیج شدم... سرامیکی حتی 330 هم قیمت دادن یه جا تو تیمچه نائی.
آخه چرا این قدر اختلاف قیمت هست؟ واسه فردی با شرایط من (رنگ مشکی و 2 تا تابه با قیمت 700 تا 800) کدوم مارک خوبه؟
میشه راهنماییم کنید؟ ممنون.
دوستم من 5ماهه سزویس قابلمو دارم مادرشوهرمم خیلی وقته که خریده خداییش من تا حالا هیچ ایرادی ازش ندیدم.یه تابه رژیمی داره با یه تابه بزرگ
یه سرویس کفگیر ملاقه هم داره با پیش بند ودستگیره
برندش BMN
تو پاساژ رضایی شوش هم نمایندگی داره در ضمن رنگشم مشکی کفه کوانتینیوم
امیدوارم بدردت بخوره

عروس 2 تیر93
یه شب عالی
آتلیه:باراد(محسن آریا)عاالی
آرایشگاه:الکا(لیلا کاشفی)عاالی
دسته گل:گیشا(عالی)

خداوندا تو مسئولي. خداوندا تو مي داني كه انسان بودن و ماندن در اين دنيا چه دشوار است، چه رنجي مي كشد آنكس كه انسان است و از احساس سرشار است
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nazgol22
۴-مهر-۱۳۹۳, ۰۸:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-مهر-۱۳۹۳ ۰۸:۱۲ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #5639

ملیحه جان نه عزیزم حق با شماست....بله من اشتباه تایپی زیاد دارم چون سریع وشاید بی دقت تایپ میکنم
علتش بخاطر اینکه دوست دارم جواب بچه ها تو تاپیکها بدم وکمکشون کنم...که سوالهای خوشبختانه خیلی زیاده ومبینم سوالاتی که مدتها گذشته کسی جواب نداده...وتو خصوصی خیلی خیلی پیام دارم هر روز..وبرای اینکه بتونم جواب همه بدم...تو وقت محدودی که دارم مجبورم سریع تاپی کنم وهمین باعث بی دقتی من میشه بهر حال ببخشد
بازم سعی میکنم دقت بیشتر بالا ببرم

خدایا شکرت تو رو دارم
 سپاس شده توسط holi68 ، maliheh63 ، شهردخت ، mah-d-yeh
۴-مهر-۱۳۹۳, ۰۸:۱۸ عصر
ارسال: #5640
نازگل یافتی در مورد قابلمه های من عزیز؟ عکسشونو گذاشتم برات

محضر:سالن روژینتا-آتلیه آرین
جشن عقدم