تالار عرشیا
تالار عرشیا
سرویس قابلمه
۵-مهر-۱۳۹۳, ۰۷:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-مهر-۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ عصر توسط heminu.)
ارسال: #5631
RE: سرویس قابلمه
من مادربزرگم بهم یه قابلمه مسی داده که خیلی قدیمیه...ولی توش سفید نیست رفته
عکسش رو میگیرم میزارم
[تصویر: 14118443161.jpg]
نقل قول
 سپاس شده توسط نازی ملوسه
۵-مهر-۱۳۹۳, ۱۰:۰۴ عصر
ارسال: #5632
هنگامه جان حتما بده توشو سفید کنه و با سربم سفید نکنه با قلع سفید کنه تا سفید نکردی استفاده نکن

منتظر رسیدن روزهای بهاری باهم بودنمون هستم Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط heminu
۵-مهر-۱۳۹۳, ۱۰:۱۳ عصر
ارسال: #5633
بچه ا کی بود اینجا منو واسه قابلمه سرامیکیم که نچسبش رفته بود راهنمایی کرد؟؟!!(گفت چربش کن بذار تو کابینت بعد استفاده کن)
میخواستم بگم خدا خییییرش بده رو تابه ام امتحان کردم خداروشکر خیلی خیییلی فرق کرد اصن از این رو به اون رو شد میخواستم یه تشکر درست و حسابی ازش بکنم و بگم هر کس با قابلمه سرامیکش مشکل داره این روشو امتحان کنه
ممنووووون New1

محکم در راه اهداف متعالی....Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط faam
۵-مهر-۱۳۹۳, ۱۰:۱۷ عصر
ارسال: #5634
(۵-مهر-۱۳۹۳ ۱۰:۱۳ عصر)mahya .kh نوشته است:  بچه ا کی بود اینجا منو واسه قابلمه سرامیکیم که نچسبش رفته بود راهنمایی کرد؟؟!!(گفت چربش کن بذار تو کابینت بعد استفاده کن)
میخواستم بگم خدا خییییرش بده رو تابه ام امتحان کردم خداروشکر خیلی خیییلی فرق کرد اصن از این رو به اون رو شد میخواستم یه تشکر درست و حسابی ازش بکنم و بگم هر کس با قابلمه سرامیکش مشکل داره این روشو امتحان کنه
ممنووووون New1

شهرزاد91

خدايا ازتو "خردمندي"ميخواهم تا همسرم را درك كنم،"عشق"ميخواهم تا اورا ببخشم،"بردباري"ميخواهم تا شرايطش را بپذیرم
نقل قول
 سپاس شده توسط faam ، mahya .kh ، heminu ، nazgol22
۵-مهر-۱۳۹۳, ۱۰:۲۶ عصر
ارسال: #5635
همه ی قابلمه سرامیکی ها رو باید از قبل چرب کرد؟اینجوری که برا هر کدوم یه جای به خصوص میخواد که همونجوری چربی نگهش داری!!!امن سرامیکی خیلی دوس دارم یعنی همشون اینجوری ان؟

من خیلی عروس بدبختی امCryingبچه ها خواهش میکنم برا عروس شدنم دعا کنید
نقل قول
۵-مهر-۱۳۹۳, ۱۰:۴۲ عصر
ارسال: #5636
رو بعضی قابلمه ها (مثلا ماهتابه سرامیکی چفل)اصلا نوشته که قبل استفاده چرب کنید.چه بهتر که اینکارو بکنی در هر صورت نمیشه رو هم بزاریشون که
خیلی نمیخواد چرب کنی در حد چند قطره
نقل قول
۵-مهر-۱۳۹۳, ۱۱:۲۷ عصر
ارسال: #5637
من واقعا موندم بالاخره قابلمه چی بخرمSad
مس که دوس ندارم همش میچسبه.بی ریختم هس زود داغ میشه.تفلونم که یکی دو ماه اولش فقط خوشگله و بعدش رنگ و روش میره.استیلم که میگن باید حواست موقع پخت و پز بیشتر جمع باشه که نسوزه.چدن هم که سنگینه من با این تن ظریف و نحیفم گناه دارم خب...سرامیکی هم که باید همش چرب کردSadSad
پس چی بخرم خب...
Sad

من خیلی عروس بدبختی امCryingبچه ها خواهش میکنم برا عروس شدنم دعا کنید
نقل قول
۵-مهر-۱۳۹۳, ۱۱:۵۱ عصر
ارسال: #5638

(۵-مهر-۱۳۹۳ ۱۰:۱۳ عصر)mahya .kh نوشته است:  بچه ا کی بود اینجا منو واسه قابلمه سرامیکیم که نچسبش رفته بود راهنمایی کرد؟؟!!(گفت چربش کن بذار تو کابینت بعد استفاده کن)
ممنووووون New1
اره شهرزاد 91 گفت گقت فروشنده گرین پن وقتی میخواسته تعویض کنه...فروشنده گفت اینکار بکن...بعد شهرزاد منم چندین بار اینحا اعلام کردم بچه استفاده کنند

بچه ها من چندوقت نيستم ني ني ام امروز فردا بدنيا مياد
محتاج دعام
نقل قول
 سپاس شده توسط mahya .kh
۶-مهر-۱۳۹۳, ۱۲:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-مهر-۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ عصر توسط ترنم مرداد.)
ارسال: #5639
من دیروز هر جا که رفتم نه نئوفلم داشتن نه ا ان سی Sad البته هر جا تو اهواز...
در اوج نا امیدی پیدا کردم جایی رو که سرویس ا ان سی داشت ولی خب سایز بزرگ قابلمش کوچیک بود به نظرم
15 پارچه (12 پارچه و 3 تا هم کفگیر و ملاقه) بود 700 تومن...

یه جا که رفتم گفتم نئوفلم و اینا گفت شما دنبال مارکی نه جنس خوب Dodgy گفت من نمیگم نئوفلم بده ولی الان شما زوم کردی روی مارک و اگه جنس خوبی هم باشه نمیخری به خاطر اونا...
بهم مارک ام جی اس و عرشیا (ارشیا) رو معرفی کرد... حقیقتا خیلی از صفحات تاپیک رو خوندم ولی یادم نیست در مورد این مارک چیزی گفته شده یا نه؟؟؟

دوستان در مورد این دو مارک اطلاعی دارید؟؟؟ ام جی اس هم چدن داشت هم تفلون و هم سرامیک... که من سرامیک مد نظرم بود 25 پارچه بود اگه اشتباه نکنم گفت هشتصد و خورده ای...
من سرویس تفلون از قبل دارم الان سرامیک مد نظرمه...

من دنبال مارک نیستم والا، دنبال جنس خوبم البته با قیمت مناسب خب چون اینجا تعریف این دو مارک رو شنیده بودم دنبالشون بودم دیگه...

راهنمایی کنید ممنون میشم Smiling آقای شوش و سایر دوستان...

عشق من... منو صدا کن... قصه امو بی انتهاااا کن Angel
نقل قول
۶-مهر-۱۳۹۳, ۱۲:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-مهر-۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #5640

گلم چدن عرشیا بچه راضین..اما ار تفلونش نه...زیاد
ام جی اس بد نیست اما به نیوفلم..ای ان سی....گلاس لاک چف تاپ تو سرامیکیا نمیرسه

http://www.nowaroos.com/search.php?actio...a4f1203afa
اینها ارسالهای بچه درباه ام جی اس مخصوصا ارسالی صفحه اخرش ار اون بچه که قدمی تر داشتن ببین راضین یا نه
مارک متوسطیه البته
اینم نظرات درباره عرشیا
http://www.nowaroos.com/search.php?actio...d3166b9680
ازشون خصوصی بپرس راضین نیستن چند وقته دارند
بعد تو میتونی بری تاپیک خرید استان یا شهترون تو نوعروس داره شاید مارکها که دنبالشی مغاره خاصی داشته باشه تو شهترتوون تو ندونی
http://www.nowaroos.com/Thread-%D9%BE%D8...pid4947722
http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%AE%D8...pid4940448

بچه ها من چندوقت نيستم ني ني ام امروز فردا بدنيا مياد
محتاج دعام
نقل قول
 سپاس شده توسط ترنم مرداد