• استودیو اخوان
  • آتلیه ملکه زیبا

سرویس قابلمه

۷-مهر-۱۳۹۳, ۰۹:۳۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-مهر-۱۳۹۳ ۰۹:۵۹ صبح توسط shosh.)
ارسال: #5631
RE: سرویس قابلمه
(۶-مهر-۱۳۹۳ ۰۴:۵۱ عصر)باران عشق نوشته است:  باتابه مرغ داد750 به منگفت ایتالیاییه ومن وقتی رسیدم خونه یه راست اومدم سمت لب تاپم تا ازشما بپرسم صفحات قبل وکه خوندم فهمیدم شما گفتی چینیه خیلی خیلی عصبانی شدم .شما چه مارکهایی ازچدن ومعرفی میکنید که تعدادقابلمه های بزرگش زیاد باشه آخه ما رفت وآمدهامون زیاده وتعدادمهمونهامون زیاد

برگامو جنساش خیلی خوبه
قبلا هم عرض کردم حالا اگه شما میخوایید عوض کنید مختارید
اما اگه ناراحت چینی بودنش هستید مگه الان جنس غیر چینی هم هست؟
به ندرت
اونا هم که چینی نیستن اندازه چینیا جنساشون ناراضی داره و فکر نکنید جنس مثلا کره ای یا جنس ترک رو فضایی ها تولید کردن برامون
همشون کار انسانه و با اون قیمتهای الکی بالا همون جنس چینی بنظر من خیلی بهتره چون تولید تو چین بالاست و هزینه ها پایین
پس گرون بودن اجناس غیر چینی گولتون نزنه
(۶-مهر-۱۳۹۳ ۰۶:۱۹ عصر)دخترک نوشته است:  
(۶-مهر-۱۳۹۳ ۰۴:۳۴ عصر)shosh نوشته است:  خب من نمیدونم اون مارکهایی که من میشناسم نزدیک شما هست یا خیر
بنظرم شما مارکها و قیمتهاشون رو که اونجا میبینید بفرمایید من میگم بهتون کدومشون از نظر کیفیتی بهتره و قیمتش هم درست و مناسب بهتون دادن

آقای شوش انقدر سخت نکنید قضیه رو Big Grin و لقمه رو دور سرتون نپیچید.Smile
خب حداقل اسم 4تا مارک خوب رو بگین ، بالاخره دوستمون دوتاشو که پیدا میکنه
حالا این بنده خدا بره اسم همه مارکارو در بیاره بعد بیاد لیست کنه که شما دوتاشو انتخاب کنید Huh

در مورد قاشق چنگال خیلی خوب دسته بندی کردین و نوشتین
کاش درمورد قابلمه هم همین کارو میکردین

من به شخصه دوست ندارم نئوفلم و آ ان سی بخرم
چون دقیقا جو تاپیک مثل زمان گرین پنه
که همه میرفتن میخریدنو مینوشتن عاااااااااالیییه
بعد 5ماه اومدن گفتن چسبید

من دوست دارم یه کار با کیفیت بخرم ،حالا مارکش هرچی میخواد باشه.
بزرگ ،کوچیکی تیکه هاش هم مهم نیست چون کمبوداشو بصورت تک میخرم و جبران میکنم

من از اون بابت میگم ببینید چه مارکهایی نزدیگتون هست که اولا من هر چند تا مارک هم بگم ممکنه نباشه و دوباره هم شما سر در گم بشید تو بازار دنبال یه چیز خاص و هم من چند بار باید مارک عوض کنم تا اون چیزی که هر کس میخواد پیدا بشه و دوما طبق تجربه میدونم من هر مارکی هم بگم در حد همون یک صفحه میمونه و بعدا دوباره همه میان و میپرسن
باز خدا پدر و مادر خانم نازگل رو براش نگه داره که لینک از مطالب قبل میده وگرنه بنظر نمیاد اکثر اعضای اینجا وقت بذارن ومطالب قبلی رو بخونن
در مورد قابلمه مثل قاشق و چنگال نیست که بشه دسته بندی کد چون خیلی تنوع زیاده و حالت استانداردی وجود نداره و با یه تغییر کوچیک تو مدل و ترکیب سرویس قیمتش عوض میشه و نمیشه مقایسه ای نوشت
(۶-مهر-۱۳۹۳ ۰۸:۰۰ عصر)sarv نوشته است:  سلام ..بچه ها من شوش بودم اگه اسمشو درست بگم bmnهمچین چیزی دو تا ماهی تابه و 4 تا قابلمه میداد 700 خوبه؟اینم مارکو کسی داشته؟؟نظر بدین اقای شوش

جنسش خوبه اما قیمتش یکم بالاست
که البته الان این قیمتی که شما دادید بدک نیست هرچند جای تخفیف بیشتری داره و زیر 600 هم شاید بتونید بخرید اگه خوب چونه بزنید
(۶-مهر-۱۳۹۳ ۰۸:۵۱ عصر)heminu نوشته است:  آقای شوش شما میدونین مارک فورته چینه یا کره؟میشه نظر کلیتون رو راجع بهش بگین؟ممنون

فورته رویکی از همکارای خودمون وارد میکنه و ساخت چین هم بوده و هست و برند هم ایرانیه
از نظر کیفیتی هم جنساش خوبه تا جایی که من دیدم و تقریبا خیلی از مغازه ها حتی تو شهرستانها هم دارنش

با عرض معذرت از دوستانی که سوالهاشونو تو خصوصی مطرح کرده بودن و با توجه به گذشت زمان زیاد و غیبت طولانی بنده و سوالات زیاد امکان پاسخگویی به همه سوالات نبود
سعی میکنم در حد اطلاعاتم که با توجه به نبودنم دیگه خیلی به روز هم نیست سوالاتو پاسخ بدم
نقل قول
 سپاس شده توسط باران عشق ، nazgol22 ، heminu
۷-مهر-۱۳۹۳, ۱۰:۱۴ صبح
ارسال: #5632
آقای شوش سایز قابلمه های فورته ازبرگاموبزرگتره؟؟؟؟؟؟؟؟

آدمی به خودی خودنمی افتد
اگربیفتد...........ازهمان سمتی می افتد که
به "خدا " تکیه نکرده است....
نقل قول
۷-مهر-۱۳۹۳, ۰۱:۴۳ عصر
ارسال: #5633
(۷-مهر-۱۳۹۳ ۱۰:۱۴ صبح)باران عشق نوشته است:  آقای شوش سایز قابلمه های فورته ازبرگاموبزرگتره؟؟؟؟؟؟؟؟

سایز که استاندارده
رو سرویس من ندیدم تاحالا بزرگتر از 32 بذارن و فکر نکنم فورته هم بالاتر از 32 رو سرویساش باشه و برگامو هم بزرگترین قابلمه اش سایزش 32 هستش
بزرگتر از اون دیگه چندان مصرفی نیست و میتونید تک بخرید سایزهای 36 و 40 رو
قابل توجه خانمهایی که سرویس پر پارچه و سرامیک میخوان همین مارک برگامو که دوستان میگن هم کیفیتش خوبه و هم قیمتش

با عرض معذرت از دوستانی که سوالهاشونو تو خصوصی مطرح کرده بودن و با توجه به گذشت زمان زیاد و غیبت طولانی بنده و سوالات زیاد امکان پاسخگویی به همه سوالات نبود
سعی میکنم در حد اطلاعاتم که با توجه به نبودنم دیگه خیلی به روز هم نیست سوالاتو پاسخ بدم
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، heminu ، باران عشق
۷-مهر-۱۳۹۳, ۰۳:۵۷ عصر
ارسال: #5634
سلام بچه ها من قابلمه استیل فیسلر میخام بخرم خوبه آیا؟Dodgyسرویس قابلمه 5 پارچه اعلا رو فروشنده تعریفشو میکرد اما چند مدل دیگه هم داشت تفاوتاشون نمیدونین تو چیهه؟HuhBlush

بسم الله الرحمن الرحیم
24تیر95 بهتررررررررررررررین روز زندگیم بود یه عروس ودوماد خیلی خوشگل شده بودیم
خدا جونم شکرت واسه این همه آرامش تو زندگیم
نقل قول
۷-مهر-۱۳۹۳, ۰۶:۵۸ عصر
ارسال: #5635
دوستان تو صفحه 596 یکی از بچه ها راجع ب قابلمه ی مارک پیرکس سوال پرسیده و لینک عکسشو گذاشته..کسی در موردش میدونه اصلا اینجا پیدا میشه یا تو ایران نیست؟!
نقل قول
۷-مهر-۱۳۹۳, ۰۷:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-مهر-۱۳۹۳ ۰۷:۴۸ عصر توسط maryam.na.)
ارسال: #5636
سلام بچه ها، یه سرویس قابلمه استیل وی ام اف که شامل ۴ تا قابلمه در سایزهای مختلف، یه شیر جوش مانند و یه ماهیتابه هست حدود ۱۶۰۰-۱۷۰۰ بوده الان حدود ۵۲۰ تومان به پول ما شده،آف خورده. به نظرتون بخرمش؟
(۷-مهر-۱۳۹۳ ۰۳:۵۷ عصر)*fereshteh* نوشته است:  سلام بچه ها من قابلمه استیل فیسلر میخام بخرم خوبه آیا؟Dodgyسرویس قابلمه 5 پارچه اعلا رو فروشنده تعریفشو میکرد اما چند مدل دیگه هم داشت تفاوتاشون نمیدونین تو چیهه؟HuhBlush
من یه قابلمه استیل فیسلر دارم خیلی‌ غذا توش سریع میپزه و واقعاً خوبه. ولی‌ کلا استیل برای سوپ و خورشت و غذاهای آبکی‌ خوبه.
جنس استیلشون خیلی‌ مرغوب‌تره وای ام اف و فیسلر
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
۷-مهر-۱۳۹۳, ۰۸:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-مهر-۱۳۹۳ ۰۸:۲۷ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #5637

اره مریم حتما بخر قیمتش مفته؟گجا این قیمته؟ترکیه؟
(۷-مهر-۱۳۹۳ ۰۶:۵۸ عصر)moj نوشته است:  دوستان تو صفحه 596 یکی از بچه ها راجع ب قابلمه ی مارک پیرکس سوال پرسیده و لینک عکسشو گذاشته..کسی در موردش میدونه اصلا اینجا پیدا میشه یا تو ایران نیست؟!

مارک پیرگیس داره تو ایران هست بچه ها استفاده کردن راضین
مثلا فروشگاه لیندو داره ادرس تو سایتش هست چندتا شعبه داره
http://www.mylindo.com/productdetails.asp?id=185
رنگا سقیدش هم هست
http://www.mylindo.com/details.asp?id=14
اینجا ببین نوحه پخت تو پیرکس
http://www.ninisite.com/discussion/threa...dID=721542
این مارکم پیرگس داره تو ایران
سرویس قابلمه پیرکس ویژن
(۷-مهر-۱۳۹۳ ۰۳:۵۷ عصر)*fereshteh* نوشته است:  سلام بچه ها من قابلمه استیل فیسلر میخام بخرم خوبه آیا؟Dodgyسرویس قابلمه 5 پارچه اعلا رو فروشنده تعریفشو میکرد اما چند مدل دیگه هم داشت تفاوتاشون نمیدونین تو چیهه؟HuhBlush

مارک خیلی خوبیه قیمتها کمتر داره 800 تمن سریوس فامیلی یه مدل ویسه او 900 خوده بجه که دارند خیلی راضین...تقریبا نسیب به بقیه استیلها کمتر میچسبه

دخترم بزرگترين هديه خداست به من
شكرگذارتم خداي مهربونم
نقل قول
 سپاس شده توسط maryam.na ، moj ، moje majid
۷-مهر-۱۳۹۳, ۰۹:۵۴ عصر
ارسال: #5638
بچه ها من سرویس سرامیک برایتون خریدم.خوبه؟
ی سرویس چدن یا تفلون زرد رنگ هم میخوام.چی بخرم؟

فقط با ي صلوات دعا كنيد زودتر خونمون آماده شه تا بريم سر زندگيمون Crying[/align]
نقل قول
۷-مهر-۱۳۹۳, ۰۹:۵۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-مهر-۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ عصر توسط دخترک.)
ارسال: #5639
(۷-مهر-۱۳۹۳ ۱۰:۴۴ عصر)Nafasaak نوشته است:  سلام بچه ها و آقای شوش.امروز قابلمه solingen خریدم 910 کره ای و خیلی تعریفشو میکردن.خوب هست؟خوب خریدم؟

الان آقای شوش میگه تعداد پارچه هاشو بگین تا بتونم نظر بدمBig Grin
پس خودت به پستت اضافه کن،چندتا قابلمه و ماهیتابه داره و ....

ولی من متاسفانه فکر میکنم گرون خریدیConfused

خدايا ازتو "خردمندي"ميخواهم تا همسرم را درك كنم،"عشق"ميخواهم تا اورا ببخشم،"بردباري"ميخواهم تا شرايطش را بپذیرم
نقل قول
۷-مهر-۱۳۹۳, ۱۰:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-مهر-۱۳۹۳ ۱۰:۴۷ عصر توسط maryam.na.)
ارسال: #5640
سلام بچه‌ها و آقای شوش منم این ۵ پارچه قابلمه با یه ماهیتابه مارک وی ام اف حدود ۵۲۰-۵۵۰ خریدم، خوب خریدم؟
[تصویر: 14120182441.jpg]
نقل قول
 سپاس شده توسط faam
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد