شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
سرویس قابلمه
۱۲-مهر-۱۳۹۱, ۰۴:۳۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-مهر-۱۳۹۱ ۰۵:۰۸ صبح توسط Titi joon.)
ارسال: #151
RE: سرویس قابلمه
سلام به همه دخملای خوشگل...leyli جونم ندیده خیلی دوست دارم و ازت خوشت میاد..واقعا پیشنهادهات و اظهار نظرات عالی بود..در کمال خونسردی خیلی انتخابای خوبی داری..من که واقعا عاشق اون ظرفای corning شدم و خیلی خیلی ممنونم که معرفیش کردی....من که حتــــــــــــــــــــــمــــــــــــــــــــــــــا حتمـــــــــــــــــــــــــــــــــا میگیرمشNew1Heart
راستی یادم رفت..من خودم یه سری قابلمه چدن و تفلون s.g. گرفتم به پیشنهاد چند تا از دوستام که خیلی ازش راضی بودن .... 5 تا قابلمه ، 1 تابه دار ، 1 تابه دو طرفه ، 1 ظرف مخصوص مرغ و ماهی خوشگل ، 1 سری ملاقه و کفگیر با استندش ، 1 پایه استیل واسه قابلمه ها با پیشبند و دستگیره و اینجور چیزا.....
حالا به جز این سری می خوام یه سری دیگه بگیرم بین سری تفلون رنگی فالز و سری استیل موندم کدومو بگیرم.... از نظر شکل هر دو تارو دوست دارم ولی میگن استیل یه کم سخته ته میگیره می سوزه .... به نظر شما کدومشو بگیرم؟
در ضمن حتما حتما مسی هم میگیرم چون میمیرم واسش خیلی خوشملـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن خیلیم آشپزی توش حال میدهNew2 از طرح سنتی ها خوشم نمیاد و عاشق طرحای جدیدم که تو چند صفحه قبل هم گذاشته بودن از مارک mauviel فرانسوی ... کسی می دونه که از اون مسی ها کجا می تونم پیدا کنم و قیمتش حدودا چقد در می آد ؟
اینم عکسای مسی ها
[تصویر: w2leybi77y1gzgjwgl8_thumb.jpg]

http://up.vatandownload.com/images2/w2le...gjwgl8.jpg
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۱۲-مهر-۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ صبح
ارسال: #152
من سرویس قابلمه ی MGS خریدم؛ جنسشم چودنه ایشالا که خوب باشهEmbarrased
[تصویر: L6347720389771.jpg]

همه برایم دست تکان دادند ؛
اما کم بودند دستانی که تکانم دادند...
دوست و دست بسیار است
ولی
دست دوست اندک っ◕‿◕)っ
 سپاس شده توسط سحرافشاری ، sajede shadoone
۱۲-مهر-۱۳۹۱, ۰۷:۳۲ عصر
ارسال: #153

green pan
ازهافمن خيلي خيلي معتبرترومرغوب تره حتي تفاوتشون كنارهم مشخص ميشه 

Tongue
۱۳-مهر-۱۳۹۱, ۰۷:۰۸ عصر
ارسال: #154
بچه ها من سرویس قابلمه سرامیک هافمن کره خریدم سبزه برج2/ 430 خریدمش خیلی دوسش دارم سرامیک از لحاظ بهداشتی خیلی انتخاب خوبیه تازه بدون روغن هم میشه توش غذا درست کرد حتی نیمرو اصلا احتیاج به سابیدن هم نداره غذا بصورت یکنواخت توش پخته میشه بخاطر همین طعم غذا بهتر میشه کفش هم مثل قابلمه های چدن کنده نمیشه (سرطان زا است)

خاص ترينم . . .انگشتان دستت زيباترين تسبيح براي نيايش هاي عاشقانه من است . . .
۱۴-مهر-۱۳۹۱, ۰۶:۳۸ عصر
ارسال: #155
من از بانه سرویس قابلمه 2دست برداشتم
چدن دلونگی
استیل دلونگی

همسر مهربون ک یه تار موش به کل دنیا می ارزه
نی نی سالم
زندگی شاد
تن سالم
خدایا دیگه چی میخام ازت...شکرت
خدایا مرسی که همیشه باهامی
یه دنیا دوستت دارم
تیر
شهریور
مهر
Heart
۱۵-مهر-۱۳۹۱, ۰۶:۵۳ عصر
ارسال: #156
(۱۵-مهر-۱۳۹۱ ۱۲:۴۲ عصر)sajede shadoone نوشته است:  بچه ها من از بس دنبال قابلمه سرامیکی رنگی هستم دیشب خواب دیدم رفتم تو یه فروشگاه بزرگ یه عالمههههههه قابلمه سبز و نارنجی گردالی داشت، (آشپزخونمو قراره سبز و نارنجی کنم) انقد تو خواب ذوق شده شدم،قیمتشم خوب بود حتی!!!!! بعد یارو گفت تفلونه!!!! کصافط!!!! منم بیخیال شدم!!!!

اینم از خواب دیدن ما عروسای بیچاره 3 (12)3 (12)3 (12)

دوست خوبم اگه چیزی از لوازمتو نارنجی نخریدی قرمز بخر . سبز رنگ مقابلش قرمزه . من فقط بخاطر پاسماوریام که سبز بود مجبور شدم دکوراسیون آشپزخونمو سبز بگیرم

خاص ترينم . . .انگشتان دستت زيباترين تسبيح براي نيايش هاي عاشقانه من است . . .
 سپاس شده توسط sajede shadoone
۱۵-مهر-۱۳۹۱, ۰۸:۵۷ عصر
ارسال: #157
عزیزان سرویس فالز اصلا رنگش نمیره ما تو خونه هم داریممن هفته پیش 480گرفتم.واقعا عالیه.خودتون از نزدیک کفشو ببینید متوجه میشید

قانون جذب من امسال حتماااا كنكور قبول ميشم.
آنهايى كه فكر ميكنند زيبايى و صورت زنان و دختران سرزمينمان برايشان تحريك كننده و گناه آور است
اسيد را بريزند به قسمت هاى دائم التحريك خودشان تا ديگر تحريك نشده و راه بهشت برايشان هموارتر گردد .New3
 سپاس شده توسط aroose91 ، sajede shadoone
۱۷-مهر-۱۳۹۱, ۱۲:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-مهر-۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ عصر توسط yarauf.)
ارسال: #158

من سال 88 عروس شدم به دست چدن دسینی گرفتم که اون موقع اصلش بود یه دست هم چدن دم دستی با تفلون و 2 تا تابه سرامیکی همرا ه به یه تابه چدنی واسه ماهی و یه دست هم لعابی

مرگ بر اسرائیل منفور Angry
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۳-مهر-۱۳۹۱, ۰۷:۱۱ عصر
ارسال: #159

نارسیس من خریدم ولی استفاده نکردم بل از خرید رفتم نمایشگاه پرس و جو کردم اونجا یه عالمه خانوما که قبلا خریده بودن اومده بودن که دوباره ازش بخرن خیلی هم تعریف میکردن ظاهرا تنها ایرادش اینه که به شدت تفلون یا سرامیک نچسب نیست من یه سرویس 8 پارچه خریدم سه تا ابلمه با یه تابه بزرگ بعد واسه دم دستی یه تابه کوچیک تره سرامیک خریدم چون ظاهرا واسه نچسبیدن سرخ کردنی ها باید توش روغن کافی ریخت نمیشه کم روغن یا بدون روغن سرخ کرد
 سپاس شده توسط narcissus88
۲۵-مهر-۱۳۹۱, ۰۱:۱۳ عصر
ارسال: #160

بچه ها من پرفکت داشتم خیلی راضی نبودم

زندگی زیباست ای زیبا پسند
زنده اندیشان به زیبایی رسند
آنقدر زیباست این بی بازگشت
کز برایش می توان از جان گذشتLub