شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
ست کردن لباس عروس و داماد
۲۸-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۰۸ صبح
ارسال: #31
RE: ست کردن لباس عروس و داماد
کت و شلوار از پاساژ تندیس فروشگاه آریا گرفتم. فروشندش خیلی آدم خوش برخوردیه. من و شوهرم واسه کت و شلوار عقد هم اونجا رفته بودیم. خیلی راضی بودیم از جنس و مدلش. این دفعه که رفتیم خداییش خوب به ما تخفیف داد. کت و شلوار و ژیله و فلور و فراکت و کفش و کروات اضافه،کمربند با تخفیف شد 900 که بدون تخفیف خیلی بیشتر بود.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط Shiny
۲۸-شهريور-۱۳۹۰, ۱۱:۲۷ صبح
ارسال: #32
فارا اتفاقا اريا رو ميشناسم.كدوم فروشنده رو ميگي؟جوونه يا اون كه سنش بالاتره؟قيمت اصليش چقدر ميشد؟كي گرفتين؟مرسي.
۲۸-شهريور-۱۳۹۰, ۰۴:۱۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-شهريور-۱۳۹۰ ۰۴:۱۴ عصر توسط yalda.)
ارسال: #33
از اين فروشگاه اريا شماره تماس داريد اخه سايز كت همسر من 60 هستش همه جا نداره ميخوام ببينم داره يا نه بيخودي نرم
فقط تورو خدا زود جوابمو بدين كه 3 هفته بيشتر فرصت ندارم
۲۸-شهريور-۱۳۹۰, ۰۴:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-شهريور-۱۳۹۰ ۰۴:۳۶ عصر توسط fara.)
ارسال: #34
سلام یلدا جانو کارتشو همسرم داره. امشب ازش می گیرم شمارش بهت میدم. آخه کارت گذاشته توی جیب لباسیش که امروز نپوشیده. ولی حتما فردا شماره تلفن برات می زارم.
سلام شاینی جون. دفعه اول که رفتیم واسه عقد خرید کنیم هر دوشون بودن. این سری این پسر جوونه بود که سر و چشم مشکی هست. قیمت بدون تخفیف 1300 بود که به ما گفت کادو می خواد بده کروات، کمربند،فراک ازش کم کرد و کفش قیمتش نصفه زد. من هم آخرش نمی دونم چه جوری روم شدکه باز چونه زدم رسید به 900 تومن.
۲۸-شهريور-۱۳۹۰, ۰۴:۳۶ عصر
ارسال: #35
بچه ها لباس عروس من نباتی ه میخوایم برای شوهرم هم کت شلوار یا سفید بگیریم یا نباتی که خاص باشه به نظرتون دسته گلم چه رنگی باشه که شیک بشه ؟؟؟

دوست داشتن از عشق برتر است....
۲۸-شهريور-۱۳۹۰, ۰۴:۵۲ عصر
ارسال: #36
به نظر من دسته گل یاسی به این تیپ خیلی میاد. کلاً میرین تو سبک ملایم و لایت. فقط اگه میخوای اینکارو بکنی موهات اگه روشن باشه و مشکی نباشه بهتره. مثلاً قهوه ای عسلی .
چون این سبک بیشتر اروپائیه. ضمن اینکه شوهرت هم پوستش باید روشن باشه که این کت و شلوار بهش بیاد. دسته گلت رو که انتخاب کردی پاپیون یا کروات (که پاپیون توصیه میشه) شوهرت رو باهاش ست کن

یه غرور یخی
یه ستاره سرد
یه شب از همه چی به خدا گله کرد
یدفعه به خودش همه چی رو سپرد
دیگه گریه نکرد
فقط حوصله کرد ...
۲۸-شهريور-۱۳۹۰, ۰۵:۰۵ عصر
ارسال: #37
يلدا اين شمارشه:
٢٢٧٤٨٣٥٢
۲۸-شهريور-۱۳۹۰, ۰۵:۲۷ عصر
ارسال: #38
قربون دستت عزيزم . شوهرم 14 سال كشتي گير بوده . البته قديما ها الان جفتمون مهندس عمرانيم بعده 3 ماه رژيم سايز كتش 60 شده هيكلش تو لباس اسپرت عاليه اما سر شونش پهنه و كت شلوار بش نمياد , هر دفعه ميريم كت پرو كنه من كلي ناراحت ميشم بعد اون از ناراحتي من ناراحت ميشه ......
۲۸-شهريور-۱۳۹۰, ۰۶:۵۳ عصر
ارسال: #39
بچه ها من میخوام برای خودم کاملاً کلاسیک عمل کنم. شوهرم کت و شلوار مشکی و پاپیون. منم لباس سفید و موهای جمع مشکی و دسته گل رز قرمز

یه غرور یخی
یه ستاره سرد
یه شب از همه چی به خدا گله کرد
یدفعه به خودش همه چی رو سپرد
دیگه گریه نکرد
فقط حوصله کرد ...
 سپاس شده توسط samira- s.m ، آیسان عزیزی
۲۹-شهريور-۱۳۹۰, ۰۷:۱۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-شهريور-۱۳۹۰ ۰۸:۳۷ صبح توسط nilaa.)
ارسال: #40
سلام یلدا جان ببخشید که دیرشد. شماره رو شاینی جان گذاشت. آدرسش هم پاساژ تندیس طبیقه منفی یک-شماره 57 هست. 22748352

راستی یلدا جان با توجه به اینکه گفتی همسرت ماشااله هیکلی هست. سعی کنید کت و شلوار مشکی بخرید. چون کت و شلوار مشکی کوچکتر نشون می ده. خودتم بهتره که لباست تیره نباشه. یعنی از خامه ای تیره تر نباشه. چون اینجوری شما هم کوچولوتر می شی. که فکر نکنم جالب بشه.

ارسال پاسخ