• تشریفات آدم و حوا
  • آتلیه ملکه زیبا

ست کردن لباس عروس و داماد

۲۸-شهريور-۱۳۹۰, ۱۱:۲۷ صبح
ارسال: #31
RE: ست کردن لباس عروس و داماد
فارا اتفاقا اریا رو میشناسم.کدوم فروشنده رو میگی؟جوونه یا اون که سنش بالاتره؟قیمت اصلیش چقدر میشد؟کی گرفتین؟مرسی.
نقل قول
۲۸-شهريور-۱۳۹۰, ۰۴:۱۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-شهريور-۱۳۹۰ ۰۴:۱۴ عصر توسط yalda.)
ارسال: #32
از این فروشگاه اریا شماره تماس دارید اخه سایز کت همسر من 60 هستش همه جا نداره میخوام ببینم داره یا نه بیخودی نرم
فقط تورو خدا زود جوابمو بدین که 3 هفته بیشتر فرصت ندارم
نقل قول
۲۸-شهريور-۱۳۹۰, ۰۴:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-شهريور-۱۳۹۰ ۰۴:۳۶ عصر توسط fara.)
ارسال: #33
سلام یلدا جانو کارتشو همسرم داره. امشب ازش می گیرم شمارش بهت میدم. آخه کارت گذاشته توی جیب لباسیش که امروز نپوشیده. ولی حتما فردا شماره تلفن برات می زارم.
سلام شاینی جون. دفعه اول که رفتیم واسه عقد خرید کنیم هر دوشون بودن. این سری این پسر جوونه بود که سر و چشم مشکی هست. قیمت بدون تخفیف 1300 بود که به ما گفت کادو می خواد بده کروات، کمربند،فراک ازش کم کرد و کفش قیمتش نصفه زد. من هم آخرش نمی دونم چه جوری روم شدکه باز چونه زدم رسید به 900 تومن.
نقل قول
۲۸-شهريور-۱۳۹۰, ۰۴:۳۶ عصر
ارسال: #34
بچه هالباس عروس من نباتی ه میخوایم برای شوهرم هم کت شلوار یا سفید بگیریم یا نباتی که خاص باشه به نظرتون دسته گلم چه رنگی باشه که شیک بشه ؟؟؟

دوست داشتن از عشق برتر است....
نقل قول
۲۸-شهريور-۱۳۹۰, ۰۴:۵۲ عصر
ارسال: #35
به نظر من دسته گل یاسی به این تیپ خیلی میاد. کلاً میرین تو سبک ملایم و لایت. فقط اگه میخوای اینکارو بکنی موهات اگه روشن باشه و مشکی نباشه بهتره. مثلاً قهوه ای عسلی .
چون این سبک بیشتر اروپائیه. ضمن اینکه شوهرت هم پوستش باید روشن باشه که این کت و شلوار بهش بیاد. دسته گلت رو که انتخاب کردی پاپیون یا کروات (که پاپیون توصیه میشه) شوهرت رو باهاش ست کن

خدایا به همه سلامتی بده. Heart
نقل قول
۲۸-شهريور-۱۳۹۰, ۰۵:۰۵ عصر
ارسال: #36
یلدا این شمارشه:
٢٢٧٤٨٣٥٢
نقل قول
۲۸-شهريور-۱۳۹۰, ۰۵:۲۷ عصر
ارسال: #37
قربون دستت عزیزم . شوهرم 14 سال کشتی گیر بوده . البته قدیما ها الان جفتمون مهندس عمرانیم بعده 3 ماه رژیم سایز کتش 60 شده هیکلش تو لباس اسپرت عالیه اما سر شونش پهنه و کت شلوار بش نمیاد , هر دفعه میریم کت پرو کنه من کلی ناراحت میشم بعد اون از ناراحتی من ناراحت میشه ......
نقل قول
۲۸-شهريور-۱۳۹۰, ۰۶:۵۳ عصر
ارسال: #38
بچه ها من میخوام برای خودم کاملاً کلاسیک عمل کنم. شوهرم کت و شلوار مشکی و پاپیون. منم لباس سفید و موهای جمع مشکی و دسته گل رز قرمز

خدایا به همه سلامتی بده. Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط samira- s.m ، آیسان عزیزی
۲۹-شهريور-۱۳۹۰, ۰۷:۱۶ صبح
ارسال: #39
سلام یلدا جان ببخشید که دیرشد. شماره رو شاینی جان گذاشت. آدرسش هم پاساژ تندیس طبیقه منفی یک-شماره 57 هست. 22748352
نقل قول
۲۹-شهريور-۱۳۹۰, ۰۷:۱۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-شهريور-۱۳۹۰ ۰۸:۳۷ صبح توسط nilaa.)
ارسال: #40
سلام یلدا جان ببخشید که دیرشد. شماره رو شاینی جان گذاشت. آدرسش هم پاساژ تندیس طبیقه منفی یک-شماره 57 هست. 22748352

راستی یلدا جان با توجه به اینکه گفتی همسرت ماشااله هیکلی هست. سعی کنید کت و شلوار مشکی بخرید. چون کت و شلوار مشکی کوچکتر نشون می ده. خودتم بهتره که لباست تیره نباشه. یعنی از خامه ای تیره تر نباشه. چون اینجوری شما هم کوچولوتر می شی. که فکر نکنم جالب بشه.

نقل قول
ارسال پاسخ

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد