• تشریفات ژمیس
  • تشریفات آدم و حوا

ست بوفه ویترین

۱۶-خرداد-۱۳۹۰, ۰۲:۴۹ عصر
ارسال: #1
ست بوفه ویترین
[تصویر: izhkn821z6lag8xhnyxa.jpg][تصویر: i4x77t9zhbawrkwrjr8h.jpg][تصویر: lkmki87clj3epfn1m21v.jpg][تصویر: n3j37uetdq55fj54ugtf.jpg][تصویر: agykn4uh1wa53eoiprrt.jpg][تصویر: xhiexnjb6wc90bm9brz0.jpg]
نقل قول
 سپاس شده توسط nilaa ، ندا. ، luma ، golchinshodeh ، مینا جون ، mina14 ، zoho1381 ، mahnaz110 ، sadaf7 ، ghazali ، histia ، ملكه ، ne-gin-00
۲۱-خرداد-۱۳۹۰, ۱۱:۴۰ صبح
ارسال: #2

RE: ست بوفه ویترین
من که تو جهازم بوفه نمیدم اصلا دوست ندارم یه سری وسیله توش بچینم احساس موزه بودن بهم دست میده،با اینکه کلی کریستال خریدم اما دوست دارم اونها رو میز عسلی ونهار خوریم بچینم،تازه با این قیمتهای خونه ،خونه کوچیک مجبوریم بگیریم که دیگه جا برای بو فه نداریم!!!!
نقل قول
 سپاس شده توسط eglantine ، zoho1381 ، histia ، elvaa ، ne-gin-00
۲۱-خرداد-۱۳۹۰, ۰۲:۴۳ عصر
ارسال: #3

من یه بوفه جم و جور گرفتم که پشتش آینه داره به عنوان آینه قدی ازش استفاده می کنم. مدل هایی هم بود که آینه نداشت ولی من با أینه دوست داشتم.

ولی کلا من ترجیح می دم وسایل خونم خیلی کم باشه چون اجاره نشین هستیم اسباب کشی خیلی عذاب آوره Crying

سرویس چینیم رو دادم به مامانم گفتم استفاده نمی کنم جا هم ندارم براش. کریستال هم نگرفتم Big Grin
کلا چیزای اسپرت دوست دارم Big Grin

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
 سپاس شده توسط zoho1381 ، mahnaz110 ، ne-gin-00
۵-تير-۱۳۹۰, ۰۸:۴۷ عصر
ارسال: #4
به نظرم بوفه یه چیزه بیخوده!
همش باید ماهی یه بار تمیزش کنی و در خدمتش باشی!
کی دیده کسی تو مهمونی،از وسالی بوفه استفاده کنه؟؟؟؟؟
خب تنها کاربردش اینه که چشم در بیاری!!!!!!!!!
این چه ارزشی داره،به چه قیمت؟؟؟؟؟؟؟؟
نقل قول
 سپاس شده توسط zoho1381 ، histia ، elvaa ، شب نشین ، ne-gin-00
۵-تير-۱۳۹۰, ۰۹:۵۴ عصر
ارسال: #5
بوفه هم یه چیزییه واسه تزیین خونه ومامان خودم که وقتی مهموناش خاصن ازبیشترظروف دکوریش استفاده میکنه توشهرما که این مدلیه بی بوفه خونه خالی دیده میشه
نقل قول
 سپاس شده توسط saharjavid ، Pink Angel ، ne-gin-00
۶-تير-۱۳۹۰, ۱۰:۱۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-تير-۱۳۹۰ ۱۰:۲۴ صبح توسط nilaa.)
ارسال: #6
منم بوفه بزرگ دوست ندارم یه چیز کوچیک و جمع و جور
البته ما خودمون بوفمون خیلی بزرگه ولی خیلی ازش استفاده میکنیم و زیرش که حالت ویتریننداره کلی ظرف توش جا شده و از ظرفهایی هم که توش هست استفاده میکنیم حالا برای مهمونی های رسمی تر

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
 سپاس شده توسط ne-gin-00
۶-تير-۱۳۹۰, ۱۱:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-تير-۱۳۹۰ ۱۱:۵۳ عصر توسط مريم ضيايي.)
ارسال: #7
البته قبول دارم تو بعضی جاها رسمه که حتما بوفه داشته باشن.دوستم میگفت مادر شوهرش شبستریه،کلی سر اینکه چرا بوفه نداره،اون اوایل لغز بارش کرده!
خوب واسه خونه کوچیک نیم بوفه با ظرف مینا کاری اصفهان خیلی بهتر از یه یوفه گنده با کلی شیشیه و بلور و کریستاله.
البته کسی هم که دوست داره بوفه بگیره قشنگ تر اینه که توس 3-4 تیکه کریستال چک بذاره.خیلی خونه رو شیک میکنه.
البته نظر بقییه دوستان هم محترمه.اینم یه چیز سلیقه ایه دیگه!!!!!!!!!!!
نقل قول
 سپاس شده توسط zoho1381 ، saharjavid ، ne-gin-00
۷-تير-۱۳۹۰, ۰۱:۵۸ عصر
ارسال: #8
منم موافق یه بوفه جمع و جور 3 یا 4 طبقه به چند تا کریستال تک و منحصر به فردم!!!

دوست داشتن از عشق برتر است....
نقل قول
 سپاس شده توسط ne-gin-00
۷-تير-۱۳۹۰, ۰۲:۳۳ عصر
ارسال: #9
آره منم همینو دوست دارم

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
 سپاس شده توسط ne-gin-00
۲۰-تير-۱۳۹۰, ۰۵:۳۰ عصر
ارسال: #10
اون مدل اولیاش تو یافت آباد هست خیلی هم قیمت ماورایی نداره........این 3 تا عکس آخرم واسه خنده خوب بود ............
نقل قول
 سپاس شده توسط ne-gin-00
ارسال پاسخ

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد