شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • تصاویر آتلیه اخوان
  • مرکز زیبایی مدیس
  • فاطیما روحی
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
سالاد توپی
۱۰-خرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۴۶ عصر
ارسال: #21
RE: سالاد توپی
توش خیارشور و ژامبون زدم +سس

[تصویر: 13699989141.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط s65 ، MAAH ، نفس64 ، zibaye ziba ، mona*m ، پرینـاز ، سانی26 ، madely ، آذین ، Aina ، خوشگل خانم ، barfia ، shooka ، یلدا66 ، *آوا* ، aidabanoo ، karane ، mahdiyeh ، marzie 1000 ، havva70 ، شادی.خ ، هری پاتر ، Baby jon ، وفا ، *z.a.h.r.a* ، RL92 ، نیازز ، قرمـــ♥ــــــز ، Riraa
۱۲-خرداد-۱۳۹۲, ۰۸:۴۳ عصر
ارسال: #22
[تصویر: 1bfswed69kpw5l24x3ol.jpg]

New1
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط پرینـاز ، mohadeseh71 ، zibaye ziba ، mona*m ، Aina ، خوشگل خانم ، shooka ، aidabanoo ، karane ، mahdiyeh ، شادی.خ ، RL92 ، نیازز
۳۰-تير-۱۳۹۲, ۰۶:۱۰ عصر
ارسال: #23
اینم سالاد توپی های من هم دوست داشتن
[تصویر: 13744174151.jpg] این کف ظرفم
[تصویر: 13744174152.jpg]

New2
 سپاس شده توسط مهرانه 1356 ، yarauf ، پرینـاز ، آذین ، Aina ، خوشگل خانم ، *آوا* ، aidabanoo ، karane ، mahdiyeh ، شادی.خ ، nazi68 ، ermiaa ، Baby jon ، وفا ، RL92
۱۰-مرداد-۱۳۹۲, ۰۳:۰۳ عصر
ارسال: #24
اینم سالاد توپی من Smile
[تصویر: 72957166224704102076.jpg]
 سپاس شده توسط پرنیان سفید ، Aina ، خوشگل خانم ، dorna ، lili3d ، پرینـاز ، pikard ، *آوا* ، mahdiyeh ، zibaye ziba ، مهديه سادات 64 ، nasibe_603 ، *ترنم* ، هری پاتر ، Baby jon ، RL92
۱۵-مرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۱۷ صبح
ارسال: #25
سلام
اینم سالاد توپی من

[img][تصویر: 13757426731.jpg][/img]
 سپاس شده توسط خوشگل خانم ، barfia ، Faeze S ، پرینـاز ، shooka ، *آوا* ، عروس 67 ، mahdiyeh ، یثنا ، مهديه سادات 64 ، nasibe_603 ، هری پاتر ، Baby jon ، ندای آسمانی ، RL92 ، نیازز
۳۰-شهريور-۱۳۹۲, ۱۰:۴۲ صبح
ارسال: #26
اینم سالاد توپی من ToungeLub

[تصویر: 13797474141.jpg]

[تصویر: 13797474142.jpg]
 سپاس شده توسط پرینـاز ، shooka ، maryam 247 ، shirin bano ، رونیا بانو ، *آوا* ، mahdiyeh ، یثنا ، مهديه سادات 64 ، nasibe_603 ، شادی.خ ، هری پاتر ، ermiaa ، Baby jon ، RL92
۷-مهر-۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ عصر
ارسال: #27
[تصویر: 13804463301.jpg]
 سپاس شده توسط so0o0o0deh ، یلدا66 ، shirin bano ، lili3d ، مهتاب69 ، نداجون ، *آوا* ، mahdiyeh ، یثنا ، مهديه سادات 64 ، nasibe_603 ، havva70 ، شادی.خ ، هری پاتر ، ermiaa ، Baby jon ، وفا ، ندای آسمانی ، آذین ، RL92
۱۹-آذر-۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ صبح
ارسال: #28

(۱۹-آذر-۱۳۹۲ ۱۰:۲۰ صبح)راحل نوشته است:  بچه ها من جمعه ناهار مهمون دارم، به نظرتون براي ناهار اين سالاد مناسبه؟ بعد اينكه من اگه براي خودمون درست كنم مي خورم اين سالاد رو ولي راستش اگه برم مهموني و اين سالاد باشه نمي خورم، هرچقدرم با دستكش كار كرده باشن باز به دلم نيست چون اين سالاد بايد توي دست گلوله بشه!! حالا مي گم اگه درست كنم شايد مهمون ها هم همچين حسي داشته باشن و خوششون نياد!!
نظر شما چيه؟؟

به عنوان پیش غذا خوبه.ولی نمیشه غذای اصلی باشه...من خودم خیلی حساسم ولی بدونم کسی تمیز باشه میخورم..و اینکه بعضی ها اصلا اینجوری نیستن براشون مهم نیست..ولی خیلی به سفره نما میده این سالاد...

instagram:diy_badbadak
instagram:charm_badbadakHeart
کیف پول-موبایل چرم درست میکنم.کارام تو تایپیک فروش کارهای هنری و دستی1 ص30*34*17*24*33 و دستی 2 ص 12*66
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Riraa
۱۹-آذر-۱۳۹۲, ۰۷:۳۶ عصر
ارسال: #29
اینم سالاد توپیه منBlush

[تصویر: 13866910932.jpg]

من مغناطیسی هستم مقاومت ناپذیر
در برابر همه چیزهایی که حق الهی من است. من در پناه خدا هستم
و خدا هرگز دیر نمی کند.
 سپاس شده توسط *آوا* ، Dreamer ، elhaaam ، fatemeh-hamid ، mahdiyeh ، یثنا ، marzie 1000 ، مهديه سادات 64 ، fati69 ، *ترنم* ، هری پاتر ، Baby jon ، ندای آسمانی ، Tati Beauty ، RL92
۱۵-دي-۱۳۹۲, ۰۲:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-دي-۱۳۹۲ ۰۲:۳۸ عصر توسط elhaaam.)
ارسال: #30
سلاااااااام اینم عکس سالاد توپی من برای اولین بار
از همه کسایی که طرز درست کردن این سالاد و گذاشتن بسی تشکر میکنم خیلی خوشمزه بود خانواده همسری هم خیلی خوششون اومد
البته اینجا هنوز با سس روشو تزیین نکردم

[تصویر: 13889193921.jpg]

ماهلی جون من شب قبل مهمونیم درست کردم روشم سلفون کشیدم مزه اش عالی بود اصلا عوض نشده بود

انــگــار کــه شــاهـرگ احـسـاسـم را زده بـاشـی

بـنــد نمـی آیـد دوسـت داشـتـنـتHeart
 سپاس شده توسط el ham ، Ati khanooom ، fatemeh-hamid ، یثنا ، fatemeh1990 ، ماهلی ، مهديه سادات 64 ، باران-65 ، nasibe_603 ، marzie 1000 ، havva70 ، شادی.خ ، *ترنم* ، ❤...M...❤ ، nazi68 ، Baby jon ، وفا ، RL92 ، Riraa
ارسال پاسخ