شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
روش‌های جلوگیری از فضولی و دخالت دیگران در زندگی
۲۵-شهريور-۱۳۹۱, ۰۸:۰۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-شهريور-۱۳۹۱ ۰۸:۰۷ عصر توسط ساره.)
ارسال: #31

RE: روش‌های جلوگیری از فضولی و دخالت دیگران در زندگی
بچه‌ها من یه کوشولو موفق شدم. Big Grin
چند روز پیش وقتی دوستم داشت راجع به همسرم صحبت می‌کرد گفتم: ببین، میشه آنقدر وارد جزییات نشی؟ باور کن من که همسرشم کمتر از تو در مورد رفتاراش صحبت می‌کنم و گیر میدم. چرا تا این اندازه خودتو درگیر می‌کنی؟ آنقدر قضاوت نکن. (با تاکید زیاد گفتم) Tongue من باید راضی و خوشحال باشم که هستم.
گفت باشه. حالا تا دفعه‌ی بعد ببینیم باز هم در مورد موضوعاتی که بهش مربوط نیست صحبت می‌کنه یا نه.
یه چیز دیگه. من خریدهای مسافرتی که چند ماه پیش رفتم را به هیچ‌کس نشون ندادم. چون اصلن از این کار خوشم نمیاد. همین الانم که نشون ندادم تا حالا چندین بار با نگاه متعجب و رفتار بد دیگران روبرو شدم که: وایییییییییییی Surprised مگه میشه آدم بره فلان کشور و خیلی خرید نکنه؟
آره خانم جان، شده. من رفتم و خیلی هم خرید نکردم. چون فلسفه مسافرت رفتن من با شما فرق داره.
یه جوری با آدم حرف می‌زنن انگار اونا خرج سفر دادن. کلن اگه اینجوری نگن هم خریدهامو نشون نمی‌دادم. چون دلیلی نمی‌بینم بخوان در مورد سلیقم اظهار نظر بکنن. اصلن میل آدم‌ها را برای دانستن یکسری مسایل نمی‌فهمم.
البته اگه اینجا خرید می‌کردم حتما نشون میدادم. چون شاید می‌تونست کمکی برای بهتر خرید کردن دیگران باشه.
اما اینکه همه در مورد چمدان فرد مسافرت رفته کنجکاون را درک نمی‌کنم. اما خوب اعضای خانواده‌ام از این قاعده مستثنا هستن.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط HiddenBride ، سولماز 91 ، safoora malek ، sombol ، سراب ، سراب ، سارا خانومی ، دریا خانوم ، maryammalekzade ، fatila64
۲۶-شهريور-۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ صبح
ارسال: #32
من بیشتر از همه خواهرام رو اعصابمن! خیییییییییییییییییییلی فضولن! من 3تا خواهر دارم همشونم فضول! میخوان از وال تا آخری که با شوهرم بودمو از سیر تا پیاز براشون تعریف کنم وقتی یزی نمیگم تازه ناراحتم میشن! پرروووووووهاااااا! بقیهفامیلم که دیگه خدا میدونه! یعنی برای نگه داشتن رازهای زندگیم پیش خودم مجبورم جنگ جهانی راه بندازم! ولی همچنان مقاومت میکنم Big Grin

بفرماييد "شامپاين" !!
در گويش اصفهانى يعنى بفرماييد طبقه پايين براى صرف شام Big Grin
 سپاس شده توسط samira mz ، HiddenBride ، سولماز 91 ، سپیدگل ، سارا هستم ، سراب ، سراب ، دریا خانوم ، maryammalekzade
۳۰-شهريور-۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ صبح
ارسال: #33
سلام دوستای گلم من تازه عروس شدم دیشب یکی از دوستام اومد خونمون اینقدر حرصم داد هر وقت میبینمش ناراحتم میکنه از بس سوال کرد اینو چند خریدی اونو چند خریدی یا میگفت وسایلت همیناست هی بلند میشد تو خونه میچرخید و دید میزد خیلی حسود هست و سطح فرهنگش اصلا به ما نمیخوره خوب از اونجا که دانشگاه با همیم باید از راهکارهایی که دادین استفاده کنم تا حالش گرفته بشه

خدا جون دوستت دارمEmbarrased
 سپاس شده توسط الی بانو گل ، سولماز 91 ، safoora malek ، سراب ، maryammalekzade
۳۱-شهريور-۱۳۹۱, ۰۷:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-شهريور-۱۳۹۱ ۰۷:۳۲ عصر توسط ساره.)
ارسال: #34

(۳۰-شهريور-۱۳۹۱ ۱۰:۰۹ صبح)samira mz نوشته است:  من مشکلم برعکس شماست. اینقدر اطرافیانم از جزئیات رابطه شون برای من می گن که مخم سوت می کشه دلم می خواد سرمو بکوبم به دیوار. خواهرم الان نامزده کوچکترین حرفی رو که نامزدش بهش می زنه میاد چندین بار برای ما تعریف می کنه! یا یکی از دوستام جزئی ترین و بی اهمیت ترین حرفای دوستشو برای من تعریف می کنه! اینقدر دلم می خواد بهشون بگم که آخه به من چه ربطی داره این چیزا که می گین!

ولی این که می گین از پرسیدن در مورد خریداتون ناراحت می شید رو من درک نمی کنم. مثلا من دختر عموم تازه عقد کرده. من باهاش خیلی صمیمی ام. من که رفته بودم خونه شون بهش گفتم همه خریداشو بهم نشون داد. هم من کلی ذوق کردم، هم خودش با کمال میل و خوشحالی بهم نشون داد وسایلشو. یا من سوغاتی هایی که دوستم از کانادا برام آورده بودو با دوق و شوق به دوستام نشون دادم. کلا من وقتی یه چیزی می خرم یا هدیه می گیرم خیلی دوست دارم به دیگران نشونش بدم. هرچی هم فکر می کنم اشکالی تو این کار پیدا نمی کنم. البته من تو دوستام و فامیل اصلا کسی و ندارم که بخواد بهم حسودی کنه. هرکسی هم که بپرسه یا خودم نشون بدم کلی ذوق می کنه.

واییییی.. این مشکل اولت عین مال منه. دقیقا یکی از دوستای من هم جزئی‌ترین و بی اهمیت‌ترین جریانات دوستیش را برام تعریف می‌کنه. ینی سر درد می‌گیرما. همش میگم ببین جریانات دوستیت را خصوصا مسائل رابطه‌ات را برای کسی تعریف نکن. میگه باشه. فقط برای تو میگم Dodgy 3 (12)

در مورد مسئله دوم. نمی‌دونم والا. شایدم من زیادی حساسم. آره خوب. خانم‌ها خرید کردن را دوست دارن و کلا از دیدن خریدهای دیگران هم لذت می‌برن و حتی ایده میگیرن. اما من اینجوری‌ام دیگه. یکبار رفتم خونه‌ی دوستم. کل خریدهای مکه‌اش را بهم نشون داد. آخراش دیگه داشت خوابم می‌گرفت. Tongue بیشتر ترجیح میدم، خریدهای کسانی را ببینم که از خودم خوش سلیقه‌تر باشن و البته پز هم ندن با خریدهاشون. تا ازشون ایده بگیرم. Rolleyes
 سپاس شده توسط samira mz ، سولماز 91 ، سارا هستم ، سراب ، سارا خانومی
۳۱-شهريور-۱۳۹۱, ۱۰:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-شهريور-۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ عصر توسط الی بانو گل.)
ارسال: #35
بچه ها ما یکساله نامزدیم همه رو اعصابمن از بس می پرسن عروسی کی هستش آخه همسرم داره خونه می خره و بعد قراره عروسی باشه همه دیوونم کردن باعث شد امروز کلی اشک بریزم تو حموم الانم چشمام پف کرده.......خب ناراحتم دیگه هی می پرسن عروسی کیه؟خب منم تاریخه دقیقشو نمی دونم ضایع می شم ..چی بگم به نظرتون؟کمکم می کنید؟
همکارام هرروز می پرسن......دیوونه شدم انگار فهمیدن خوشم نمیاد هرجا می بینن منو می پرسن
شوشو هم می گه خب بگو یه سری کارامون مشخص بشه بعد خب من چی بگم از دست این مردم فض.ل؟
لاغر می شم مامان بزرگم می گه اذیتت می کنن؟
چاق می شم همکارم پریروز می گه .......خیلی بهت خوش می گذره؟
(۷-مرداد-۱۳۹۱ ۰۷:۴۴ صبح)ziba66 نوشته است:  وای منو بگو که
مادر بزرگم گیرهههه
هی میگه عروسی کیه کی پس اینا عروسی میکنن
منم اینقدر بدم میاد این سریم یچیزی گفته اصلا دیگه نمیخام ببینمش

منم مادربزرگم تو یه مهمونی که همه بودن ورداشته می گه یه آشنا داریم یه دونه بچست انقدر این گناه داره خیلی بی کس هستش خیلی بده تک فرزند(.منظورش همسره من بود چون تک فرزنده داشت بهش تیکه می نداخت که یعنی شوهر کردی به یه تک فرزند خواهر برادر نداره بچه هات عمو ندارن عمه ندارنNew3New3New3New3)
من خیلی غصه خوردم مهمونی زهر مارم شد .شوهرمم اصلا هیچی بهن نگفت با اینکه فهمید چه تیکه ای انداخته.

خوشبختم تو با منیAngel
وزن اولیه: 60.500 کیلو
وزن هدف:53 کیلو
 سپاس شده توسط ساره ، سولماز 91 ، Nazy ، سارا هستم ، سراب ، سراب ، maryammalekzade
۴-مهر-۱۳۹۱, ۰۸:۲۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-مهر-۱۳۹۱ ۰۸:۲۴ صبح توسط eli65.)
ارسال: #36
منم 6 ماهه که عقدم هر کی ازم میپرسه که عروسیتون کیه؟ میخوایم لباس بخریم ؟ منم میگم یه روز بعدازظهر تا آخر شب ، دیگه همه میخندن و سوالی نمی کنن

به دنبال خدا نگرد خدا در بیابان های خالی از انسان نیست
خدا در جاده های تنهای بی انتها نیست
به دنبالش نگرد
خدا در نگاه منتظر کسی است که به دنبال خبری از توست
خدا در قلبی است که برای تو می تپد
خدا در لبخندی است که با نگاه مهربان تو جانی دوباره می گیرد
خدا آنجاست[/b][/font][/size]
 سپاس شده توسط samira mz ، ساره ، توت فرنگی ، سولماز 91 ، الی بانو گل ، zi zi ، Nazy ، senorita ، سراب ، سراب ، maryammalekzade
۴-مهر-۱۳۹۱, ۱۰:۰۸ عصر
ارسال: #37

(۴-مهر-۱۳۹۱ ۰۸:۲۲ صبح)eli65 نوشته است:  منم 6 ماهه که عقدم هر کی ازم میپرسه که عروسیتون کیه؟ میخوایم لباس بخریم ؟ منم میگم یه روز بعدازظهر تا آخر شب ، دیگه همه میخندن و سوالی نمی کنن

ایییییییییییول 3 (12)
 سپاس شده توسط سولماز 91 ، tarlan 66 ، سراب ، سارگل7310
۵-مهر-۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ صبح
ارسال: #38
بچه ها راههای رهایی از خواهر شوهر فضول چیه؟ Smile !
هی میپرسه اینو گرفتی؟چند؟از کجا؟
اون چیز رو نگرفتی هنوز؟!!!!!!!!!!!!1 وااااااااااااا
برو فلانجا
این چند گرفتی ؟ اونو چند گرفتی ؟
اه اه

بهترین و شیرین ترین روزهای زندگیم داره میاااااد میدونمممHeart
 سپاس شده توسط سولماز 91 ، دکمه ، سراب ، سراب ، سارگل7310
۲۷-آبان-۱۳۹۱, ۰۲:۴۹ عصر
ارسال: #39
منم با چندتایی از دوستام مشکل ساره و سمیرا رو داشتم. یکیشون که خیلی باحال بود. خودش اون‎موقع کسی تو زندگیش نبود اما مدام از رابطه خواهرش و دوست پسر خواهرش برامون تعریف می‎کرد. البته من می‎دونم نیت بدی نداشتا. کلا ذوق می‎کرد دوست پسر خواهرشو می‎دید که انقدر رمانتیکه و هی کادو می‎خره واسه خواهرش و می‎رن کافی شاپ و رستوران وخرج می‎کنه و این چیزا. حالا من نمی‎گم اینا ذوق کردن داره یا نداره؛ اما از نظر اون نوع رابطه این دو تا ایده‎آل و منحصر به فرد بود.

خوب من هیچ‎وقت دوست نداشتم از رابطه خصوصیمون یا اتفاقاتی که بینمون می‎گذره برا بقیه تعریف کنم. اما این‎جا بعد یه مدت مجبورم شدم یه کارایی بکنم. مثلا یه بار به یه بهانه دیگه (که مثلا یه چیزی رو بهش نشون بدم) دادم یکی از اسمسای نامزدم رو خوند یا یکی دوبار از بیرون که میومدم می‎گفتم رفتیم فلان جا غذا خوردیم مثلا یا هدیه‎ای که بهم داده بود رو نشونش می‎دادم!!

با این چندتا حرکت، مشکلم حل شد خداروشکرWink

Smiling
 سپاس شده توسط سراب
۲۷-آبان-۱۳۹۱, ۰۳:۲۱ عصر
ارسال: #40
به نظر من در برابر آدمای فضول دو تا کار میشه کرد که من هر دو رو انجام داد و جواب گرفتم اول اینکه کمتر باهاشون حرف بزنی و هم صحبت بشی دوم اینکه در برابر سوالاتشون که هیچوقت هم تموم نمیشه فقط یک کلمه بگی نمیدونم کاری که من با خواهر شوهر فضولم انجام دادم و کاملا هم جواب داد تا خودم نخوام و جواب ندم چیزی نمیپرسه
 سپاس شده توسط sombol ، elham-ali ، سراب ، maryammalekzade
ارسال پاسخ