شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • تصاویر آتلیه اخوان
  • مرکز زیبایی مدیس
  • فاطیما روحی
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
رسومات مختلف شب عروسی
۲۱-بهمن-۱۳۹۳, ۱۱:۲۸ صبح
ارسال: #551
RE: رسومات مختلف شب عروسی
حالمان دگرگون شد
به خدا کسی به من بگه برو گواهی سلامت بیار همونجا ردش میکنم بره
یعنی علنا ما شک داریم لطفا یک برگه بگیر به یقین تبدیل بشه
بعدم از کجا معلوم آقازادشون کاری نکرده ؟ اگر به من بگن میگم شما برید گواهی پسرتونو بیارید
واااااالا به خدا

به همه آرزوهام میرسمTongue
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط koushan ، *z.a.h.r.a* ، nasrin8
۲۱-بهمن-۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ صبح
ارسال: #552
ما رسم نداریم گواهی سلامت بگیریم .....از تجربه دوستم استفاده کردم خودم رفتم نامه دکتر گرفتم با مهر ...تاریخ....امضا....به کسی ام نشون ندادم............کار از محکم کاری عیب نمیکنه

خانواده شوهرن دیگه نمیشه کاراشونو پیش بینی کرد

دعا کنید منم خونه دار بشم

1392/10/23 تاریخ عقدمونه

عروسی؟؟؟؟؟؟؟
 سپاس شده توسط s.a.h.a.r ، Bernadet ، nasrin8
۲۱-بهمن-۱۳۹۳, ۱۲:۱۳ عصر
ارسال: #553
موافقم کوشان جون اینکه آدم خودش بره خوبه ،دوست منم این کارو کرد کسی هم خبر نداره .واسه محکم کاری در آینده خیلی خوبه اما اینکه بگن ما گواهی میخواییم یعنی توهین
یعنی شک داریم برو ثابت کن

به همه آرزوهام میرسمTongue
 سپاس شده توسط s.a.h.a.r ، nasrin8
۲۱-بهمن-۱۳۹۳, ۰۲:۳۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-بهمن-۱۳۹۳ ۰۳:۱۳ عصر توسط شیما خاتون.)
ارسال: #554
(۱۹-دي-۱۳۹۳ ۰۷:۰۵ عصر)میم دختر نوشته است:  دوستان چی کار کردین عروس شدین چ دعایی کردین منم خیلی دوست دارم عروس شم نمیشه ولی23 سالمه و هم فعالم هم مشکلی ندارم از هیچ نظر سخت گیرم نیستم ولی نمیشه ک نمیشه
تجربه هاتونو ب ما هم بگین لطفا

والا من که کار خاصی نکردم Smiling سرم پایین بود میرفتم دانشگاه و میومدم خیلی مثبت بودم.پسرای کلاس رو هم اصن تحویل نمیگرفتم ..حتی سلامم نمیکردم بهشون. اصن به من چه سلام کنم بهشون Hehe!Hehe!Tongue ی غرور خاصی داشتم.تا اینکه یکی از همون پسرا اومد پا پیش گذاشت و میگفت من از نجابتت خوشم اومده و 8 سااااال حتی بعد از فارغ التحصیلی پیگیر شد تا شدیم خانومش Wink
عزیزم همش به سرنوشت و قسمته.من اصفهانی کجا و شوهر جنوبیم کجا؟ از قضا اون باید دانشگاه اصفهان قبول میشد منم همون دانشگاه و بعد..... نگران نباش.تو که سنی نداری عجله نکن خودششش میاااد Wink

(۲۱-دي-۱۳۹۳ ۰۳:۵۸ عصر)Royaiy نوشته است:  
(۱۹-دي-۱۳۹۳ ۰۶:۵۷ عصر)Parastoo121 نوشته است:  نميدونم اينجا جاش هست يا نه ولي دوستان شما هنوز رسم دستمال عروس داريد آيا يا نه؟New2

ینی خیلی افتضاحه Sad اخه نامردیه .شب عروسی به خود عروس و دوماد مربوطه نه کس دیگه.دوماد مطمئن بشه کافیه حالا چه واجب که خانوادشم چشمشون به دستمال مزین بشه.اصن به اونا چه مربوطه؟منو شوشو که یه هفته زودتر از شب عروسی کارمونو میکنیم.فوقشم ازمون دستمال خواستند شوشو گفت یه خراشی میزنم رو پام خونشو میریزیم رو دستمال برن حالشو ببرند.والاااااااااااااا 3 (12)3 (12)3 (12) خخخخخخخخخخخخخخ .مادرشوهرم روشن فکره از این چیزا نمیخاد ولی به مادربزرگش شک دارم Confused یهو دیدی خواست خخخخخخخخ
[/quote]

عروس 21 اسفند 93

لباس عروس :مزون آرتیستون عالی
لباس داماد :موکارلو محشر
آرایشگاه :شاندیز عالییییییی
تالار :کاخ تالار سپید عالی
آتلیه: ریحان عالی
کیک :شیرینی فروشی مادر عالی

فقط میتونم بگم خداروشکر New1
 سپاس شده توسط nasrin8
۲۱-بهمن-۱۳۹۳, ۰۳:۰۶ عصر
ارسال: #555
(۱۹-دي-۱۳۹۳ ۰۷:۰۵ عصر)میم دختر نوشته است:  دوستان چی کار کردین عروس شدین چ دعایی کردین منم خیلی دوست دارم عروس شم نمیشه ولی23 سالمه و هم فعالم هم مشکلی ندارم از هیچ نظر سخت گیرم نیستم ولی نمیشه ک نمیشه

سنی نداری که بیخیال بابا

دوستای گلم من کارای فتوشاپی با نازلترین قیمت انجام میدم:New2
۲۱-بهمن-۱۳۹۳, ۰۷:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-بهمن-۱۳۹۳ ۱۱:۲۳ عصر توسط *z.a.h.r.a*.)
ارسال: #556
(۲۱-بهمن-۱۳۹۳ ۰۲:۳۸ عصر)شیما خاتون نوشته است:  

والا من که کار خاصی نکردم Smiling سرم پایین بود میرفتم دانشگاه و میومدم خیلی مثبت بودم.پسرای کلاس رو هم اصن تحویل نمیگرفتم ..حتی سلامم نمیکردم بهشون. اصن به من چه سلام کنم بهشون Hehe!Hehe!Tongue ی غرور خاصی داشتم.تا اینکه یکی از همون پسرا اومد پا پیش گذاشت و میگفت من از نجابتت خوشم اومده و 8 سااااال حتی بعد از فارغ التحصیلی پیگیر شد تا شدیم خانومش Wink
عزیزم همش به سرنوشت و قسمته.من اصفهانی کجا و شوهر جنوبیم کجا؟ از قضا اون باید دانشگاه اصفهان قبول میشد منم همون دانشگاه و بعد..... نگران نباش.تو که سنی نداری عجله نکن خودششش میاااد Wink

(۲۱-دي-۱۳۹۳ ۰۳:۵۸ عصر)Royaiy نوشته است:  
(۱۹-دي-۱۳۹۳ ۰۶:۵۷ عصر)Parastoo121 نوشته است:  نميدونم اينجا جاش هست يا نه ولي دوستان شما هنوز رسم دستمال عروس داريد آيا يا نه؟New2

ینی خیلی افتضاحه Sad اخه نامردیه .شب عروسی به خود عروس و دوماد مربوطه نه کس دیگه.دوماد مطمئن بشه کافیه حالا چه واجب که خانوادشم چشمشون به دستمال مزین بشه.اصن به اونا چه مربوطه؟منو شوشو که یه هفته زودتر از شب عروسی کارمونو میکنیم.فوقشم ازمون دستمال خواستند شوشو گفت یه خراشی میزنم رو پام خونشو میریزیم رو دستمال برن حالشو ببرند.والاااااااااااااا 3 (12)3 (12)3 (12) خخخخخخخخخخخخخخ .مادرشوهرم روشن فکره از این چیزا نمیخاد ولی به مادربزرگش شک دارم Confused یهو دیدی خواست خخخخخخخخ

[/quote]

همینو بگو، New3 من حتی از زنو شوهری میپرسن کی میخواین بچه دار شین بدم میاد، یعنی هیچ وقت از کسی نمیپرسم، حتی اگه یکی این کارو کنه از هر کی راجع به این موضوع بپرسه ناراحت میشم و اگه طرف از نزدیکانم باشه بهش گوشزد میکنم که کارت خیلی بده که تو خصوصی ترین کاره زن و شوهر دخالت میکنی و می پرسی... من که فعلا عقدم ولی به موقعش به کسی اجازه نمیدم همچین سوالی ازم بپرسه
اگه این مسئله مربوط به زن و شوهره پس به خودشون ربط داره، اگه به مادر شوهر و هر کسه دیگه ای که میخواد پشت در واسته مربوطه و چیزه خصوصی فقط بین زن و شوهر نیست پس هم دختر هم پسر حق دارن قبل ازد هم رابطه داشته باشن، وقتی ما قبول داریم این رابطه رابطه خصوصی بین زن و شوهره پس هر سوالی راجع به این موضوع، شعوره پایین اون فردو میرسونه ولا غیر

قد 163
وزن اولیه: 70.5
وزن فعلی66.8
هدف اول: 67
هدف دوم: 64
شروع رژیم 93.10.6
 سپاس شده توسط Nazanin64 ، nasrin8 ، asmina
۲۲-بهمن-۱۳۹۳, ۰۶:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-بهمن-۱۳۹۳ ۰۶:۲۷ عصر توسط nastaran najafi.)
ارسال: #557
(۱۷-بهمن-۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ عصر)~*tiyam*~ نوشته است:  
(۱۳-بهمن-۱۳۹۳ ۱۲:۱۷ صبح)nastaran najafi نوشته است:  بچه ها !!!
دیروز یه دختره اومد پیشم براش گواهی سلامت بنویسم برای قبل از ازدواجش ... همراه مامانش بود ؛
گفت شوهرم گفته نمیخواد ...
گفتم خب پس بیکار بودی پاشدی اومدی اینجا ؟!!
گفت میخوام شب عروسی پشت در واینسن !!!!!
یعنی من کاملا تو شوکم !!!!
گویا اینا رسم داشتن مادر و مادر بزرگ و عمه و خاله ی پیری اگه هست پشت در وایسن ؛ بعد داماد بهشون اعلام کنه دختر باکره بوده یا نه HuhHuhHuhHuh
من هنوز تو شوکم Huh

عزیزم هنوزم گواهی میدین از خیلیا شنیدم که دختر هرجوری باشه اعلام باکره گی میدن دستش بره یعنی اصلا نگاه نمیکنن
نه ... بدون ِ معاینه گواهی نمیدیم ... نسبت به چیزی که مینویسیم مسئولیم !
من به شخصه به باکره ها گواهی میدم ... اونایی که نیستنو میگم برن یه جا دیگه ؛ نه گواهی باکرگی میدم نه غیر باکرگی Big Grin

(۲۱-بهمن-۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ صبح)shima000 نوشته است:  حالمان دگرگون شد
به خدا کسی به من بگه برو گواهی سلامت بیار همونجا ردش میکنم بره
یعنی علنا ما شک داریم لطفا یک برگه بگیر به یقین تبدیل بشه
بعدم از کجا معلوم آقازادشون کاری نکرده ؟ اگر به من بگن میگم شما برید گواهی پسرتونو بیارید
واااااالا به خدا
من خودم به خانواده ی همسرم گفتم وقتی اینقدر اطمینان ندارید که گواهی میخواید بگیرم بیخود کردید اومدید خواستگاری (البته مودبانه تر Big GrinBig GrinBig Grin) بعدشم من ماما هستم بخوام گواهیس بگیرم برام کاری نداره ! کافیه به دوستام بگم بنویسن ... ندیده !!!! پسرتون شناخته که پا پیش گذاشته برای ازدواج Big GrinBig GrinBig Grin
مادرشوهر نیز قبول کرد ...
اما پشت سر به شوهرم گفته بود این اتیش پاره است 3 (12)3 (12)3 (12) مارو قورت میده 3 (12)3 (12)
اما خدایی تا الان ازش نه حرفی شنیدم نه چیزی دیدم Lub

باورم نمی شود زندگی ام را بهم ریخته آفریده باشد ... خداوند دانه های انار Lub
 سپاس شده توسط nasrin8
۲۶-بهمن-۱۳۹۳, ۰۴:۵۲ عصر
ارسال: #558
وااااااای خیلی مسخرست آدم کم استرس داره که این چیزا هم اضافه بشه...Surprised
ما که از این رسما نداریم خدارو شکر..
تازه موقع عقدم نه شوهرم نه خانواده همسرم از ما هیچی نخواستن ولی من با همسرم رفتم دکتر و دکتر نوع پردمو بهش گفت همین..دیگه این کارا چیه مسخره بازی مگه آدم میخواد دروغ بگه؟!!Sad

دوستان این روزای سرد به فکر حیوونای تو کوچه و محلتون باشین یکم باهاشون مهربون باشین اونا هم مثل شما مخلوق خداوندند
باقیمانده ی غذای شما میتونه جون اونارو نجات بده ...
لطفا محبتتونو از اونا دریغ نکنید
۲۵-اسفند-۱۳۹۳, ۱۱:۲۲ عصر
ارسال: #559
بچه ها من اصلا دوست ندارم شب عروسی 50نفر آدم بریزن بعد باغ تو خونم که مثلا جهزیه ببینن اصلانم خوشم نمیاد جهزیه تزئین کنم و مثلا در کمد و کابینت رو باز بذارم مسخره س به نظرم اما فامیل شوهرم از این رسما دارن من چطوری بیان کنم که کسی هم ناراحت نشه

تاریخ عروسی: به امیدخدا 7مرداد94 جشن باستانی امردادگان
باغسرا: 0%
آتلیه: 0%
آرایشگاه: 0%
مزون: 0%
خرید عروسی: 0%
خونه: به امیدخدا تا آخر اردیبهشت تحویل می گیریم
جهزیه: 0%
کارت عروسی: 0%
ایده ها و تصویرسازی ذهنی عروس: 100% Big Grin
۲۵-اسفند-۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-اسفند-۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ عصر توسط unique 21.)
ارسال: #560
پریسا جان بهشون بگو هر چی پدر و مادر میدن برا دختر شون میدن نه اینکه این و اون بیا ببین و دیدن جهیزیه بی احترامی به پدر و ماد عروس
واقعا نمیدونم چطور یه سری ها به شعور هم دیگه بی احترامی میکنن یعنی چی گواهی و دستمال من که تحملشان حرفا رو ندارم خداروشکر خدا کسی رو هم قسمتم کرد که اصلا تو این برنامه ها نیستن وگرنه همشون آتیش میزدم یه بار بعد از زایمان دختر عموی همسرم گفتن بعدی بچه شما گفتم دیگه در مورد این چیزها با من حرف نزنید وگرنه دیگه پام خونه هاتون نمیذارم اونا هم دیگه ادامه ندادن خوب یکم ما زنها از خودمون اقتدار داشته باشیم

شیر برای اثبات قدرتش،

نیاز به جنگیدن با هر شغال و کفتاری رو ندارد

همان نگاهش کافیست...
 سپاس شده توسط پریســـــا
ارسال پاسخ