شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

---

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • تصاویر آتلیه اخوان
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آتلیه سعید عرب
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
راهنمایی برای لاغر و کوچک کردن شکم
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۹:۲۰ صبح
ارسال: #21

RE: روش ساده برای کوچک کردن شکم
7. روی چمن زمین گلف تمرین کنید:
کندن گودالی برای توپهای گلف برای شما مانند یک پیاده روی می ماند.توپ را محکم بزنید و شکمتان را سفت کنید.

من این روش رو هر روز تمرین میکنم3 (12)3 (12)3 (12)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط ziba66 ، ساره ، عسل بانو. ، nillgoon ، مهگون ، Elena ، banoo ، parisan ، nazanin bano ، mahdisss ، elaheh1366
۲-خرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۰۵ عصر
ارسال: #22
حتمن واسه این تاپیکتم رتبه می خوای ؟ آره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاش تلخی زندگی یکم الکل داشت ، شاید مستمان می کرد و کمی فراموشش میکردیم !
 سپاس شده توسط kosar ، عسل بانو.
۶-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ صبح
ارسال: #23
پ ن پ

من یادم میره بنویسم یا میخام ریا نشه خودتون بفهمید

Big Grin خوشحال و شاد و خندونم قدر دنیا را میدانم
 سپاس شده توسط رهاا
۱۵-مهر-۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ عصر
ارسال: #24
RE: لاغر كردن شكم
.:: این خوشمزه ها را بخورید تا شکم تان لاغر شود ::.

این روزها شکم بزرگ مشکل خیلی‌ها شده و زن و مرد و کودک و نوجوان هم نمی‌شناسد. چربی‌های دور شکم دلایل متعددی دارد که تغذیه‌ی نامناسب و عدم تحریک از مهم‌ترین آن‌هاست. برای رسیدن به شکمی تخت لازم است برنامه‌ زندگی‌تان را کمی تغییر دهید. از مواد غذایی که در این مقاله اشاره می‌شود غافل نشوید و کمی ورزش کنید.

اگر می‌خواهید شکم تختی داشته باشید باید مواد غذایی حاوی چربی‌های اشباع نشده‌ مونو که ما به آن‌ها چربی‌های خوب می‌گوییم میل کنید. البته معنی حرفمان این نیست که با صِرف خوردن یک ماده‌ی غذایی شکمتان تخت تخت می‌شود. منظورمان این است که مواد غذایی حاوی اسیدهای چرب اشباع نشده‌ مونو توانایی این را دارند چربی‌های دور شکم را کاهش دهند.

بادام : چربی‌های اشباع نشده‌ مونو و ویتامین E موجود در بادام میزان کلسترول خون را کاهش می‌دهد. این ماده‌ غذایی همچنین منبع خوب پروتئین‌های گیاهی و فیبرهای غذایی است.

روش مصرف برای داشتن شکم تخت : دو قاشق غذاخوری بادام خرد شده را روی ماست کم چربتان بریزید و مقداری میوه‌های ریز مثل توت‌فرنگی به آن اضافه کنید. این معجون انرژی‌زا را به عنوان میان وعده میل کنید و قدمی در جهت کاهش چربی‌های دور شکمتان بردارید.

آووکادو : آووکادو نیز منبع اسیدهای چرب اشباع نشده‌ مونو هستند. این میوه حاوی میزان قابل توجهی "بتا- سیتوسترول" یعنی یک استرول گیاهی طبیعی است که با کلسترول مقابله می‌کند.

روش مصرف برای داشتن شکم تخت : نصف یک عدد آووکادو را با آب لیموترش، نمک و فلفل له کنید و با مقدار کمی سیب زمینی تنوری یا سبزیجات خام میل کنید.

شکلات سیاه : شکلات سیاه مرغوب حاوی ترکیباتی است که می‌توانند از بیماری‌های قلبی، احتقان مغز، سرطان و دیابت پیشگیری کنند.

روش مصرف برای داشتن شکم تخت : به جای خوردن دسرهای پرکالری ۴۰ گرم شکلات سیاه را آب کنید و روی توت فرنگی بریزید تا یک دسر خوشمزه و شکم لاغر کن داشته باشید!

روغن کتان : روغن کتان که از تخم کتان تهیه می‌شود بهترین منبع اسیدهای چرب امگا ۳ است. نتایج پژوهش‌های متعدد نشان می‌دهد روغن کتان التهاب‌هایی که باعث بروز بیماری‌هایی مثل آلزایمر، بیماری‌های قلبی و سرطان می‌شود را کاهش می‌دهد.

روش مصرف برای داشتن شکم تخت : یک قاشق غذا خوری روغن تخم کتان را در میلک شیکتان بریزید و زمانی که احساس گرسنگی می‌کنید به عنوان یک میان وعده‌ سالم میل بفرمایید.

کره‌ بادام زمینی طبیعی (بدون قند) : کره‌ بادام زمینی حاوی ویتامین E، منیزیم، پتاسیم، ویتامین B6 است. ویتامین E خواص آنتی اکسیدانی دارد، منیزیم برای استحکام استخوان‌ها و پتاسیم برای عضلات خوب است و ویتامین B6 سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند.

روش مصرف برای داشتن شکم تخت : ۸۰ گرم پاستای تهیه شده با آرد کامل را با ۸۵ گرم میگوی پخته مخلوط کنید.تره فرنگی خرد شده و همچنین ۷۰ گرم فلفل دلمه‌ای قرمز حلقه شده را به آن اضافه کنید. دو قاشق غذاخوری کره‌ بادام زمینی را با ۲ قاشق غذاخوری آب ولرم و یک نوک انگشت فلفل تند مخلوط کرده روی مخلوط میگو و پاستای‌تان بریزید و نوش جان کنید.

روغن زیتون : روغن زیتون یکی از روغن‌های با ارزش برای آشپزی است که حتماً باید در هر آشپزخانه‌ای باشد. این روغن حاوی اسیدهای چرب اشباع نشده‌ مونو است که میزان کلسترول بد LDL را کاهش داده و تأثیری روی کلسترول خوب HDL خون ندارد. هر چه رنگ روغن زیتون شما سبزتر باشد معنی‌اش این است که حاوی آنتی اکسیدان‌های بیشتری است.

روش مصرف برای داشتن شکم تخت : در تهیه تمام سالادهایتان از این روغن استفاده کنید. به جای سس‌های غلیظ و چرب روغن زیتون را دریابید.

پسته : پسته حاوی لوتئین و زآگزانتین است. این دو کاروتنوئید مفید از ابتلا به بیماری‌های چشمی مانند دژنراسیون ماکولای مربوط به پیری و آب مروارید پیشگیری می‌کند.

روش مصرف برای داشتن شکم تخت : دو قاشق غذا خوری پسته‌ بوداده را با ۱۳۰ گرم پنیر ریکوتای کم چرب (یک پنیر ایتالیایی تهیه شده از شیر گاو و بز ) و دو قاشق چای‌خوری عسل و دو قاشق غذاخوری شکلات تلخ مخلوط کنید. زمانی که هوس خوردن هله‌هوله به سرتان زد از این میان وعده‌ رنگارنگ میل کنید.

تخمه آفتاب‌گردان : تخمه‌ آفتاب‌گردان سرشار از ویتامین B است که نقش مهمی در پیشگیری از التهاب دارد. این تخمه‌های ریز و البته خوشمزه همچنین منبع ویتامین E می‌باشند. تخمه‌ آفتاب‌گردان به طور طبیعی اشتهای شما را کاهش داده و اجازه نمی‌دهد که پر‌خوری کنید.

روش مصرف برای داشتن شکم تخت : دو قاشق غذا خوری تخمه آفتاب گردان بو داده را به سالادهایتان اضافه و میل کنید. البته اول باید تخمه‌ها را از پوست جدا کنید!

گردو : گردو نیز همانند روغن کتان و یا ماهی‌های چرب حاوی اسیدهای چرب امگا ۳ است که سلامت قلب و مغز را تضمین می‌کند. این اسیدهای چرب مفید همیار لاغری و سلامت بدن هستند. تا می‌توانید میزان امگا ۳ بدنتان را بالا ببرید و در عین حال خوش تیپ بمانید.

روش مصرف برای داشتن شکم تخت : سعی کنید در تهیه‌ غذاهایتان از گردو استفاده کنید. به سالادهایتان نیز گردو اضافه کنید. توصیه می‌کنیم ۲ قاشق غذاخوری گردوی خرد شده در سالاد مورد علاقه‌تان بریزید و میل کنید.
 سپاس شده توسط سولماز 91 ، شوکا ، سراب ، ni lo ee ، zamin safe ، آهو مشکی پوش ، mahnaz110 ، roshanak mohamad ، فریبا92 ، کیتی
۱۷-مهر-۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ صبح
ارسال: #25
میشه یکم بیشتر در مورد کمربندهای ویبره و استفاده صحیح که تاثیر گذار باشن تو ضیح بدی؟
مثلا روزی چند بار استفاده کنیم؟چه زمانی بهتره؟چقدر وقت ادامه بدیم؟و....
۱۷-مهر-۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-مهر-۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ عصر توسط کتی.)
ارسال: #26
کمربند لاغری به هیچ عنوان باعث لاغری نمیشهDodgy
فقط میتونه در کنار ورزش بکار برهBlush
و اینکه میگن باعث لاغری میشه فقط جنبه تبلیغاتی داره و صحت ندارهBlush
من خودم استفاده کردم هیچ تاثیری نداره
و حالت ویبرش هم باعث سردرد میشه
کسانی هم که جراحی داشتن تو ناحیه شکم اصلا نباید استفاده کنن
 سپاس شده توسط سراب ، tarlan 66 ، آهو مشکی پوش ، شکوفه0
۱۷-مهر-۱۳۹۱, ۰۲:۴۰ عصر
ارسال: #27

عزیزم دلیل نمی شه اگه در یک سایت هم این رو نوشته باشه علت صحتش باشه
من کارم در همین زمینه هستش و با قطعیت و از لحاظ بالینی و فیزیو لوژیک به شما می گم که این حالت ویبره نه تنها فایده ای نداره بلکه مضر هم هست

آسمان دلم نور می خواهد
شور میخواهد
رنگ می خواهد
عطر میخواهد
نمناکی شبنم می خواهد
نورم، شورم، رنگم، عطرم،
نمناکیه شبنمم
بییییییییییا
آسمان دلم تورا کم دارد
 سپاس شده توسط histia ، کتی ، mahnaz110 ، شکوفه0
۱۷-مهر-۱۳۹۱, ۰۲:۴۸ عصر
ارسال: #28
این کمربند لاغری و ویبره و فلان که همش ضرره.......دکتر قلب بابام گفته بوده چربی هارو هل میده سمت قلب....چرت و پرت هم هست..با .ورزش و تغدیه ی صحیح فقط میشه وزن کم کرد...

همسر مهربون ک یه تار موش به کل دنیا می ارزه
نی نی سالم
زندگی شاد
تن سالم
خدایا دیگه چی میخام ازت...شکرت
خدایا مرسی که همیشه باهامی
یه دنیا دوستت دارم
تیر
شهریور
مهر
Heart
 سپاس شده توسط Snow ، histia ، کتی ، عروس پاییز-مریم
۱۷-مهر-۱۳۹۱, ۰۳:۰۲ عصر
ارسال: #29

انواااااااااع دراز نشستا ... Smile

متنفرم از سانسور کردن !!
 سپاس شده توسط miss69
۱۷-مهر-۱۳۹۱, ۰۸:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-مهر-۱۳۹۱ ۰۸:۳۰ عصر توسط وینی.)
ارسال: #30

بهترین کار برای آب کردن شکم ورزش دراز و نشست هست . می تونید از تعداد کم شروع کنید در حد توان و به جایی برسه که به راحتی روزی 50 الی 100 تا بتونید بزنید با تداوم این کار شکمی در کار نخواهد بود .
خانم کاشانی دوستان تبلیغ و توضیحات شما رو دیدند . من اونها رو پاک نمی کنم هر کی خواست استفاده می کنه و تماس میگیره باهاتون .
لطفا به بحث در این قالب ادامه ندهید . متشکرم

-گذاشتن عکس ایرانی مطلقا ممنوع و پیگرد قانونی دارد
-لباس عروس خارجی بایدباپوشش سر و دست باشد
-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
 سپاس شده توسط کتی
ارسال پاسخ