شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
راهنمایی برای لاغر و کوچک کردن شکم
۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۰:۴۸ عصر
ارسال: #11
10 روش ساده برای کوچک کردن شکم
[تصویر: 38499.jpg]

عجیب نیست که شکمتان را نتوانید ببینید؟ در اینجا 10 روش ساده برای مسطح کردن شکمتان،به شما توصیه شده است.

برای مسطح کردن شکمتان از نکات ساده ای که می توانید آنها را در زندگی روزمره تان بگنجانید گرفته تا انجام ورزشهایی در منزل،به شما توصیه شده است.

این ده پیشنهاد را دنبال کنید و شکمتان را تخت و مسطح ببینید:
1. یک کاسه تمشک بخورید:
فیبر موجود در تمشک از یبوست که باعث بزرگ شدن شکمتان مانند یک بالون می شود جلوگیری میکند .

2. مقدار زیادی آب بنوشید:
آب فقط حجم معده را پر کرده و عاری از کالری است همچنین باعث می شود سوخت و ساز بدنتان در حرکت باشد.

3. نوشابه را از قلم بیندازید:
مطمئنا نوشابه چاق کننده نیست اما مملو از کالری است.نوشابه همچنین سطح کورتیزول( هورمون استرس که به ذخیره شدن چربی در شکمتان کمک می کند) را بالا می برد.

4. صاف بنشینید:
قوز کردن به سمت جلو باعث بزرگ به نظر رسیدن شکمتان می شود.برای اینکه لاغر شوید ماهیچه های شکمتان را سفت و محکم کنید،شانه هایتان را به عقب ببرید،بدن خود را به سمت بالا بکشید،و پشتتان را برخلاف صندلی به سمت عقب پایین بیاورید.

5. باغبانی کنید:
خم شدن،بلند شدن،چرخیدن به شکل دادن کمرتان کمک کرده و در ساعت 350 کالری می سوزانید.

6. رانهایتان را تکان دهید:
تکان دادن رانها به اندازه باغبانی و درخت کاری کردن کالری می سوزاند.

7. روی چمن زمین گلف تمرین کنید:
کندن گودالی برای توپهای گلف برای شما مانند یک پیاده روی می ماند.توپ را محکم بزنید و شکمتان را سفت کنید.

8. پاهایتان را بلند کنید:
عضله های قسمت بالای شکمتان را با بالا آوردن پاهایتان از سطح زمین منقبض کنید.به پشت دراز بکشید و پاهایتان را روی صندلی یا تخت تکیه دهید.آرام بچرخید،سر و شانه هایتان را بالا ببرید و پشتتان را از سطح زمین بالا بگیرید سپس آرام پایین بیاورید.این کار را 10 تا 12 بار 2 تا 3 بار در هفته تکرار کنید.

9. حالا عکس حالت قبلی را انجام دهید:
برای کوچک کردن شکمتان از زوایای مختلف،روی زمین به پهلو دراز بکشید و روی بازوهایتان تکیه کنید، پا بزنید(نرمش دوچرخه) و پاها و زانوهایتان را به صورت 90 درجه خم کنید.ماهیچه های شکمتان را منقبض کنید و پشتتان را روی زمین فشار دهید،رانهایتان را تا 2 الی 4 اینچ از سطح زمین بالا ببرید.چند لحظه مکث کنید سپس پاهایتان را پایین بیاورید.این نرمش را 10 الی 12 بار به مدت 2 یا 3 بار در هفته انجام دهید.

10. عمل انقباض را قطع کنید:
برای اینکه ماهیچه های قمست کمرتان هم کوچک شود به پشت دراز بکشید در حالی که زانوهایتان را خم کرده اید و پایتان روی زمین است.قوزک پای راستتان را روی زانوی چپتان قرار دهید و دستتان را پشت سرتان،و آرنجتان به بیرون می آید.سر و کمرتان را بالا بگیرید،بچرخید و شانه چتان را به سمت زانوی راستتان بیاورید.چند لحظه مکث کنید سپس به آرامی پایین بیاورید.این حرکت را 10 الی 12 بار تکرار کنید سپس با طرف بعدیتان این حرکت را امتحان کنید.این حرکت را 2 الی 3 بار در هفته انجام دهید.

تهیه و ترجمه : گروه سلامت سیمرغ
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط عسل بانو. ، samira- s.m ، یاسی ، مدوسا ، mary goli ، شوکا ، *mary ، masoumeh.p ، کیتی
۷-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۰:۵۸ صبح
ارسال: #12
RE: کوچک کردن شکم
(۶-فروردين-۱۳۹۱ ۰۸:۲۱ صبح)بهاردخت نوشته است:  تجربیات مفیدتون رو در اختیار هم بگذاریدBig Grin

اگر راهی غیر از دراز نشست Huh هست میشه به منم بگید؟
من مشکل کمر دارم نمیتونم درازنشست برمSad

من هم دیسکمو عمل کردم و اکثر اوقات کمرم درد خفیفی داره با این وجود دراز نشست میزنم ولی کامل بلند نمیشم نصفه میام و برمیگردم همین هم تاثیر داره چون قشنگ حس میکنم به شکمم فشار میاد.اولاش کامل میزدم داغون میشدم.
 سپاس شده توسط بهاردخت
۷-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۶:۱۲ عصر
ارسال: #13

(۵-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ عصر)مدوسا نوشته است:  من يه كوچولو شكم دارم ميخوام تا شهريور ابش كنم حس ميكنم دارم چاق ميشم
به نظرتون قرصاي لاغري عوارض دارن ؟؟؟؟
حتي قرصاي كاهش اشتها كه گياهي هستن؟؟؟

خواهر 20 ساله ی دوست من در اثر خوردن همین قرصها دچار حمله قلبی شد و فوت شدCrying
وای خداااااااا یادم افتاددددددددد

تو رو خدا با ورزش لاغر کنید نه قرص

در اینجا می شود به معنای ارث پدری به خوبی پی برد، بله Smile
 سپاس شده توسط یاسی ، الیناز ، سپیده صبح ، pishi_gogoli ، tarlan 66 ، Baby jon
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۸:۲۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ صبح توسط mary tala.)
ارسال: #14
بچه ها چای سبز بخورید

دراز نشست شکمو کوچیک نمی کنه فقط ماهیچه های شکمو قوی می کنه و باعث می شه شکم خوش فرم بشه

روزی 30 دقیقه پیاده روی تند که سعی کنید شکم بکشید داخل خیلی عالیه

در ضمن برای خوش فرم شدن بدن هیچی مثل شنا کردن نیست
بچه ها از این قرصای لاغری به هیچ وجه استفاده نکنید

تو بیشتر اونا شیشه یا کراک هستش

https://www.samandehi.com/iraniwedding?ref=hl

عروسی به سبک ایرانی
 سپاس شده توسط یاسی ، *mary ، nazgol22 ، شکوفه0
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۸:۲۹ صبح
ارسال: #15
من روزی دو لیوان چای سبز میخورم کــــــــــــــــافیه؟
ولی خیلی مزه ش افتضاحه

خدایا شکرتShy
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۸:۳۲ صبح
ارسال: #16
آره خیلی خوبه البته باید تو خوردن بقیه چیزا هم اعتدالو رعایت کنی و پیاده روی رو هم فراموش نکن
در ضمن زیتون خیلی خوبه

https://www.samandehi.com/iraniwedding?ref=hl

عروسی به سبک ایرانی
 سپاس شده توسط nana
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۹:۳۶ صبح
ارسال: #17
متاسفانه من از زیتون متنفرم واقعا از طعمش بدم میاد ولی مجبوری روغن زیتون بی بو رو میخورم ولی خود زیتونو اصلا نمیتونم تحمل کنم

خدایا شکرتShy
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ صبح
ارسال: #18
نانا من مامانم زیتون رودبارو میخره ازین درشتاشو میذاره توآب سرکه یا پروردش میکنه واقعا خوبه مزش منم اگه تلخ باشه اصلن نمیخورم.
 سپاس شده توسط nana
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۰:۲۸ صبح
ارسال: #19
قبل هر چیز باید رژیم بگیریم و به وزن ایده آل برسیم بعدش با ورزش شمکو صاف کنیم Angel
 سپاس شده توسط mary goli ، m.r
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ عصر توسط newone.)
ارسال: #20
تمام این حرفها درست ولی هیچ چیز مثل دراز نشست شکمو آب نمی کنه
(۵-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ عصر)مدوسا نوشته است:  من يه كوچولو شكم دارم ميخوام تا شهريور ابش كنم حس ميكنم دارم چاق ميشم
به نظرتون قرصاي لاغري عوارض دارن ؟؟؟؟
حتي قرصاي كاهش اشتها كه گياهي هستن؟؟؟

من از این قرص ها استفاده کردم .. خودمو کشتم .. 5 کیلو بیشتر کم نکردم بیشتر هم نمیشه کم کرد دروغ میگن تا 10 کیلو ... عوارضش الان که نه ولی بعدا خودشونو نشون میدن .. البته 1 دورش بعید عوارض زیاد داشته باشه ... الانم دارم ورزش میکنم ... ولی هنوز چند کیلو دیگه باید وزن کم کنم که دیگه اعصاب و روانم به هم ریخته Dodgy
ارسال پاسخ