شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
دیزاین! و چیدمان خانه به سبک نو عروس
۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۴:۵۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مرداد-۱۳۹۱ ۰۵:۲۶ عصر توسط pikard.)
ارسال: #91

RE: دیزاین! و چیدمان خانه به سبک نو عروس
[تصویر: 79324907170820934473.jpg]
[تصویر: 31634236348885546744.jpg]
[تصویر: 70936140667348765990.jpg]
[تصویر: 20392725211395365708.jpg]
[تصویر: 77517930059573953430.jpg]
[تصویر: 51672976618619793824.jpg]
[تصویر: 84487918017235901749.jpg]
[تصویر: 68439123441599757804.jpg]
[تصویر: 01587424150281196052.jpg]
[تصویر: 31230402191128190050.jpg]
[تصویر: 71912761755813944134.jpg]
[تصویر: 50947749526843651743.jpg]
[تصویر: 45910106104137682962.jpg]
[تصویر: 79152820024821230630.jpg]
[تصویر: 65451878969366330892.jpg]
[تصویر: 32567293714507960699.jpg]
[تصویر: 39312474205768570247.jpg]
[تصویر: 37436287108570194973.jpg]
[تصویر: 07536681040251425416.jpg]
[تصویر: 36935500907280046730.jpg]
[تصویر: 77320865753367182377.jpg]
[تصویر: 18613661615191528129.jpg]
[تصویر: 07815266274353173220.jpg]

instagram:diy_badbadak

کیف پول-موبایل چرم درست میکنم.کارام تو تایپیک فروش کارهای هنری و دستی1 ص30*34*17*24*33*35 و دستی 2 ص 13

مرتضی جان بدرود
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط immortal.e ، sahar71 ، دختر ایرونی ، narcissus88 ، samira khosh ، Bar@n ، banooye mohsen ، ghazalpoush ، sahar_f ، saye 6525 ، آوا ، هاله ، manoamin ، mahdis ، bahare71 ، amy ، آرشیدا خانم
۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۵:۲۸ عصر
ارسال: #92

سلام بچه‌ها، به اون نوع ام دی اف ها می‌گن glassey، مثلاً اگر سفید باشه می‌شه وات گلسی و ... ، من می‌خواستم یه پیشنهاد بدم، درسته که کابینت‌های رنگی مثلاً مشکی و فلان رنگ یا سبز و فلان رنگ ممکنه قشنگ باشه، یا اگر ماشین ظرفشوییمون مشکی و اون یکی سفید باشه قشنگ باشه، ( من خودم هم دیدم جایی که طرف وسایلش مشگکی بوده و کابینتش سفید و مبل و دیزاین خونش کلاً این مدلی بوده) ولی توی اقتصاد و گرونی بهتره ما توجه کنیم که چیزی که می‌خریم رو سال‌ها باید استفاده کنیم، مثلاً اگر وسایل برقیمون هر کدوم یه رنگ باشه بعداً برامون ناراحت کننده می‌شه و شاید قدرت تعویض آنها را نداشته باشیم، مثلاً اونی که من راجع به وسایل برقی مشکیش گفتم بی‌نهایت وضع مالی خوبی داره و ممکن 2 3 سال دیگه کلاً دیزاین خونشون رو عوض کنه، مثلاً اگر ما رنگ کابینت‌هامون رو رنگی بزنیم که همه پسند نباشه در آینده که می‌خوایم خونمون یا وسایل کوچگمون رو تعویض کنیم ممکن دچار مشکل شیم، به خاطر همین من می‌گم رنگ‌ها و چیزهاتون رو واقع‌بینانه انتخاب کنید، البته بیشتر اینها تجربه شخصی من بعد از 8 سال زندگی مشترک بود.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sahar71 ، Bar@n ، banooye mohsen ، mahdis ، گایانا64 ، amy
۳-مرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مرداد-۱۳۹۱ ۱۰:۰۹ عصر توسط Bar@n.)
ارسال: #93

درسته رضوانه با کلیت حرف هات موافقم. اما این نباید جلوی متفاوت بودن چیدمان و دیزاین وسایل ما رو بگیره. برای مثال همون مشکی و سفیدی که خودت گفتی رنگی نیست که دل آدم رو به این سادگی ها بزنه. مامان های ما سال های سال وسایل برقی سفید تو خونه هاشون داشتن و اصلن هم خسته نشدیم ازش. وقتی شما خونه مال خودت باشه و بدونی قرار هست برای مدت طولانی اونجا زندگی کنی می تونی این ریسک رو بکنی و طرحی متفاوت برای آشپزخونت داشته باشی. فرض کن من سایدم رو مشکی می خرم و هم ردیف اون کابینت سفید دارم و مثلن لباسشویی رو سفید می خرم و کابینت کنارش مشکی هست. این تعادل حفظ شده در عین اینکه وسیله هامون همه یک شکل و رنگ نیست.

ما ایرانی ها جلوی بلند پروازی های خودمون رو می گیریم. این اشتباه رضوانه. مثلن می دونیم یک کاناپه زرد دوست داریم برای اینکه جلو تلویزیون بزاریم روش لم بدیم و تی وی ببینیم. اما نمی خریم می ریم در بهترین حاالت سفیدش رو می خریم اگر کرم - قهوه ای نخریم! چرا نباید باشه؟ مگه هزینه تعویض روکش یک مبل چقدر هست؟ یعنی 4 سال پس انداز کنیم نمی تونیم روکش مبل هامون رو تعویض کنیم و تنوع ایجاد کنیم؟ نزاریم جلوی زیبایی بصری که می تونه توی خونه های ما وجود داشته باشه گرفته بشه با این فکر که ما قراره سال های سال از این وسیله استفاده کنیم بچه ها . وقتی داریم می خریم بهتره چیزی بخریم که به دلمون باشه نه چیزی که همه می خرن!

شخصیت مرا با برخوردم اشتباه نگیر! شخصیت من چیزی است که من هستم، اما برخوردم بستگی دارد به اینکه "تو" که هستی!!

...

به نوعروس های کم بضاعت کمک کنید. لطفن و لطفن و لطفن کمک کنید به دوستای خوب خودتون هم بگین

khooneh.nowaroos.com
 سپاس شده توسط banooye mohsen ، anila ، sahar_66 ، nillgoon
۴-مرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۴۸ عصر
ارسال: #94
(۳-مرداد-۱۳۹۱ ۰۴:۳۲ عصر)Bar@n نوشته است:  دوستای خووووبم شما لطف دارید به من مرسی از همتوون. بچه ها عکس چند سری کابینت میزارم براتون ممکنه کمکتون کنه.
بانوی محسن عزیززم وقتی گرفتی دیگه بهش فکر نکن چون تعویضش بسیار برات هزینه بر هست. پیش میاد آدم یک رنگی رو انتخاب می کنه بعد ازش پشیمون می شه اما خوب به مرور با چیدن وسایل خوشت میاد. به نظرم این رنگی که گفتی از سفید خیلی بهتره. سفید وقتی خوبه که وسایلت رنگی باشن یا دیوارهات رنگی باشن. اما به نظر من این تن رنگی که گفتی خیلی خوبه گلم.

آوا جان مبارکت باشه گلمم. طبیعتن اگر بتونی کاغذ دیواری کنی که خیلیی بهتر هست اما از نظر هزینه ای حرفت کاملن درست هست. بهتره هزینه رو برای جایی بکنی که بیشتر اونجا قراره بمونی. اما اگر قرار شد رنگ بزنی دیوارهات رو حتمن از رنگ های مختلف استفاده کن اگر دوست داری نیای همه رو سفید یا کرم مثلن بزنی. و اگر خواستی از استیکر استفاده کنی فقط یکی تو خونت باشه. چون می گی کوچیک هست و بیشتر بودن برچسب تو خونه شلوغ می کنه. تو صفحات قبل خیلی مدل و نمونه گذاشتم می تونی ببینی.
ببین من خودم کابینت های های گلس رو خیلی دوست دارم براق ها. درست می گم اسمش رو؟ اونا مثلن مشکی و قرمزش عالی می شن یا سفید و مشکی. سبز و سفید یا ترکیب های این طوری. اما اگر می خوای چوب باشه من نسکافه ای بهت پیشنهاد می کنم تیره و روشن کار کنی. عالی می شه! با نسکافه ای سبز می تونی ست کنی، پرتقالی می تونی ست کنی، قرمز می تونی ست کنی و ...
خیلی دوست دارم من این کابینت ها رو به شخصه. با اینکه از اون براق ها بزاری سفید و مشکی وسایل سنگینت رو هم به ترتیب سفید و مشکی بخری. مثلن ساید سفید با لباس شویی مشکی یا برعکس. کابینت ها هم سفید و مشکی هستن. دیدم یک جا عاالی شده بود .

موفق باشی عزیزم

عزیزم میشه رو کاغذ دیواری هم استیکر چسبوند؟Big Grin این همسر من عاشق استیکر شده3 (12)
۴-مرداد-۱۳۹۱, ۰۵:۰۷ عصر
ارسال: #95

(۳-مرداد-۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ عصر)Bar@n نوشته است:  درسته رضوانه با کلیت حرف هات موافقم. اما این نباید جلوی متفاوت بودن چیدمان و دیزاین وسایل ما رو بگیره. برای مثال همون مشکی و سفیدی که خودت گفتی رنگی نیست که دل آدم رو به این سادگی ها بزنه. مامان های ما سال های سال وسایل برقی سفید تو خونه هاشون داشتن و اصلن هم خسته نشدیم ازش. وقتی شما خونه مال خودت باشه و بدونی قرار هست برای مدت طولانی اونجا زندگی کنی می تونی این ریسک رو بکنی و طرحی متفاوت برای آشپزخونت داشته باشی. فرض کن من سایدم رو مشکی می خرم و هم ردیف اون کابینت سفید دارم و مثلن لباسشویی رو سفید می خرم و کابینت کنارش مشکی هست. این تعادل حفظ شده در عین اینکه وسیله هامون همه یک شکل و رنگ نیست.

ما ایرانی ها جلوی بلند پروازی های خودمون رو می گیریم. این اشتباه رضوانه. مثلن می دونیم یک کاناپه زرد دوست داریم برای اینکه جلو تلویزیون بزاریم روش لم بدیم و تی وی ببینیم. اما نمی خریم می ریم در بهترین حاالت سفیدش رو می خریم اگر کرم - قهوه ای نخریم! چرا نباید باشه؟ مگه هزینه تعویض روکش یک مبل چقدر هست؟ یعنی 4 سال پس انداز کنیم نمی تونیم روکش مبل هامون رو تعویض کنیم و تنوع ایجاد کنیم؟ نزاریم جلوی زیبایی بصری که می تونه توی خونه های ما وجود داشته باشه گرفته بشه با این فکر که ما قراره سال های سال از این وسیله استفاده کنیم بچه ها . وقتی داریم می خریم بهتره چیزی بخریم که به دلمون باشه نه چیزی که همه می خرن!

عزیزم حرفات درسته ولی هر جامعه‌ای یه فرهنگی داره، مثلاً ما تو خونه‌هامون به سختی دلمون می‌یاد مثلاً وسایل برقیمون رو عوض کنیم اما خیلی رات‌تر از اون مبلامون رو عوض می‌کنیم، من خودم امسال می‌خواستم پارچه مبلم رو عوض کنم دیدم اگر چیزی که دوست دارم رو روش بزنم هزینه‌اش به اینکه من برم یه مبلمان جدید بخرم نزدیک‌تره و همین کار رو کردم، برای کابینت‌هام هم کابینت‌هامو 2 رنگ کردم و برای اینکه نمی‌خواستم وسایل رنگی بخرم یا کابینت‌هامو رنگی کنم دیوار بالای کابینت‌هامو کاغذ دیواری رنگی کردم، کابینت‌های من "توسی نسکافه‌ای" و "سفیده" و کاشی‌های بینش هم توسی نسکافه‌ای و کاغذ دیواری بنفش به دیوارهاش زدم، سعی کردم اون وسایلی رو هم که می‌تونم عوض کنم به جز وسایل برقیم که سفیدن تو مایه استبل و مشکی بگیرم، اینجوری هم یه آشپزخونه رنگی دارم هم وقتی بنفش دلم رو زد می‌تونم کاغذ دیواریم رو عوض کنم، پردم رو هم نقره‌ای توسی گرفتم که مجبور نشم عوضش کنم، اینا یه راه‌حل‌هایی که من تجربشون کردم.
 سپاس شده توسط Bar@n
۴-مرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۲۰ عصر
ارسال: #96

ای جووووووونم آآواا بگیر واسش خووب. آره می چسبه فرقی نداره اما حواست رو جمع کن یه جمع و جور بزنین شلوغ پلوغ نکنی دورت رو. تو صفحات قبل گذاشتم مدل های مختلف و سایت هم معرفی کردیم. برو اونجا مدل ها رو ببین. سایت دکووال سرچ کن کاراش رو ببین

شخصیت مرا با برخوردم اشتباه نگیر! شخصیت من چیزی است که من هستم، اما برخوردم بستگی دارد به اینکه "تو" که هستی!!

...

به نوعروس های کم بضاعت کمک کنید. لطفن و لطفن و لطفن کمک کنید به دوستای خوب خودتون هم بگین

khooneh.nowaroos.com
۵-مرداد-۱۳۹۱, ۰۵:۴۱ عصر
ارسال: #97
[تصویر: 17048604296222544497.jpg]
6 مهر 91Smile

روی زمین هیچ چیز قطعی نیست، و معنای چیزها با وزیدن بادی تغییر می کند. و باد دائما می وزد، چه بدانید و چه ندانیدBlush
 سپاس شده توسط mary tala ، behi ، Bar@n ، هاله ، katy ، narcissus88 ، saye 6525 ، sahar_f ، goli khanoom
۵-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ عصر
ارسال: #98

بچه ها سخت درگیر بردن وسیله هام به خونمون و چیدن جهیزیه هستم. حتمننن اگر ایده خوبی پیاده کردم و عکس های خونه رو براتون میزارم. اینجا رو گرم نگه دارید تا بیاااام من :-*

انرژی مثبت برام بفرستییییین زیااااااد

...

khooneh.nowaroos.com
 سپاس شده توسط پریناز ، sahar71 ، katy ، آوا ، manoamin ، دختر ایرونی ، banooye mohsen
۵-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-مرداد-۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ عصر توسط پریناز.)
ارسال: #99
[تصویر: 90491310813135501583.jpg]
6 مهر 91Smile

روی زمین هیچ چیز قطعی نیست، و معنای چیزها با وزیدن بادی تغییر می کند. و باد دائما می وزد، چه بدانید و چه ندانیدBlush
 سپاس شده توسط Bar@n ، sarai ، nillgoon ، saye 6525
۶-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ عصر
ارسال: #100
(۵-مرداد-۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ عصر)Bar@n نوشته است:  بچه ها سخت درگیر بردن وسیله هام به خونمون و چیدن جهیزیه هستم. حتمننن اگر ایده خوبی پیاده کردم و عکس های خونه رو براتون میزارم. اینجا رو گرم نگه دارید تا بیاااام من :-*

انرژی مثبت برام بفرستییییین زیااااااد

باران برات خیلی خوشحالمNew1New1New1New1New1
به سلامتی عزیز دلم Heart
امیدوارم همونطوری بشه که خودت دوست داری دوست خوبم
بدو عکس بذار تا ما لذت ببریم از سلیقت عزیزمNew2

خدایا ممنونمHeart
دوستان گلم خونمونو ميخوايم بديم رهن(مشهد)
http://www.nowaroos.com/Thread-راهنما-برای-خرید-یا-اجاره-خانه-در-مشهد--5557?page=11
 سپاس شده توسط Bar@n
ارسال پاسخ