شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
دیزاین! و چیدمان خانه به سبک نو عروس
۲۳-فروردين-۱۳۹۱, ۰۷:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-فروردين-۱۳۹۱ ۰۷:۴۳ عصر توسط Bar@n.)
ارسال: #1

Tongue دیزاین! و چیدمان خانه به سبک نو عروس
دوستان گلم سلام. اینجا این تایپیک رو ایجاد می کنم تا ایده هایی خاصی که برای دیزاین و چیدمان خانه است را با هم به اشتراک بگذاریم. تلاش میکنم تنوع کافی را داشته باشد اما چون سلیقه ی خود من به شخصه خانه هایی خلوت است امیدوارم دوست داشته باشید. اگر شما هم ایده ای دارید اینجا مطرح کنید تا به زیباتر شدن خانه هامان کمک کند . Smiling

یکی از بهترین راه های دیزان و زیبا سازی خانه استفاده از برچسب های آماده است. این برچسب ها را هم می توانید خودتان تهیه کنید مثل آلیس هنرمند، هم من بی هنر از بیرون خریداری کنید. آدرس یک سایت هم برایتان می گذارم که این برچسب ها می فروشند. از این دست سایت ها فراوان هستند و طرح ها متنوع و زیبا.

[تصویر: g1744_CreativeWallStickers.jpg]

[تصویر: p8953_CreativeWallStickers.jpg]

[تصویر: h8296_CreativeWallStickers.jpg]

یا برای اتاق خواب می توانید بالای تخت طرح های دلخواه را نصب کنید.

[تصویر: v9294_CreativeWallStickers.jpg]

[تصویر: l7347_CreativeWallStickers.jpg]

[تصویر: t7699_CreativeWallStickers.jpg]

اتاق نشیمن :

[تصویر: n3269_CreativeWallStickers.jpg]

و برای روی کلید و پریز ها یا دیوار اپن آشپزخانه و هر جایی که فضای خانه ی شما را زیباتر کند، امکان نصب این طرح ها هست.
این سایت می تواند مکان خوبی برای یافتن طرح های دلخواه شما باشد : http://www.decowall.ir/
شاید از دکوری های این سایت هم خوشتان آمد. http://www.orado.com/

من عاشق این چند طرح هستم. حتمن یکی را برای خانه ام پیاده خواهم کرد خصوصن سفید قرمز را بیشتر دوست دارم.

[تصویر: l1937_01_4_gran.jpg]

[تصویر: b7583_01_16_gran.jpg]

و حتی این طرح!

[تصویر: m8367_01_11_gran.jpg]

[تصویر: v7647_01_15_gran20.jpg]

[تصویر: v547_01_1_gran.jpg]

این ایده فوق العاده نیست؟!

[تصویر: i1392_Sticker107.jpg]

[تصویر: h781_Sticker12.jpg]

پیشنهادی عالی برای کنج های خالی خانه مان!

[تصویر: m846_AngledFrames.jpg]

جا کتابی و جا دکوری ها نیز زیبایی خانه هامان را دوچندان می کنند.

[تصویر: m6716_DecorTree.jpg]

[تصویر: i48_balance_shelf.jpg]

[تصویر: r5472_ebookstore.jpg]

می توانید با قاب ها نیز خانه هایتان را زیباتر کنید. من همیشه عاشق این بوده ام که در خانه ام دیواری کوچک داشته باشم و ان را پر کنم از عکس های سیاه و سفید کوچک و بزرگ.

[تصویر: s9171_imageB853_4F013818.jpg]

نظرتان در مورد یک ساعت عکسی چیست؟

[تصویر: o6816_image5F19_4CD222F0.jpg]

می توانید آینه کاری ها جالب داشته باشید در منزل خود. می توانید جا لباسی تان را خودتان به شکلی متفاوت و دلخواه طراحی و پیاده سازی کنید. (حالا خودمان نتوانستیم، نجارها که می توانند پیاده سازی اش کنند Big Grin )

[تصویر: e86_takpixcreativewallho.jpg]

[تصویر: i4339_takpixcreativewallho.jpg]

[تصویر: m4693_imageE467_4C808FF7.jpg]

[تصویر: j4671_mrand_mrshangup.jpg]

کمی جسارت می خواهد با با جالباسی هایی چوبی و اندازه های متفاوت جالباسی بسیار زیبا طراحی کنید، نه؟

[تصویر: a1559_UpsidedownHanger.jpg]

نورپردازی نیز امر بسیار مهم ی در زیباسازی منزل است. سعی کنید اگر برایتان مقدور است نورپردازی داشته باشید. نوری غیز از سقف خانه. غیر از لوسترهای شیک! ایده های متفاوت می توانید بسیار زیبا باشد

[تصویر: o8323_HangingLamp.jpg]

ایده های جدیدی را به زودی با هم به اشتراک خواهیم گذاشت. New1

قبل از اینکه بخواهید اتاق نشیمن خود رادوباره چیدمان کنید ، ابتدا مطالب زیر را بخوانیدتا همان اشتباهات قبلی در طراحی را تکرار نکنید. شما یاد می گیرید که نباید ها را به بایدها تبدیل کنید.

- پرده ها را از بالای پنجره تا کف اتاق آویزان نکنید
برای اینکه ارتفاع پنجره وسقف بیشتر به نظر بیاید، پرده ها را نزدیک به سقف اتاق آویزان کنید.جهت عرضی پرده ها فقط باید قاب پنجره را بپوشاند تا پنجره ها عریض تر و با شکوه تر به نظر بیایند.

- تمام چوبهای با رنگهای شبیه به هم را در یک اتاق به کار نبرید.
در یک فضا از همۀ طیفهای رنگی چوب استفاده کنید.بنابر این فضا را به وسیلۀ ،کروم براق ، یا شیشه های رنگی روشن کنید.

- سرتاسر فضای بین دو دیوار را با قالی نپوشانید. این شبیه پوشیدن جوراب با صندل است که این یک طراحی بسیار بد است.
برای پوشاندن کف اتاق نشیمن یا اتاق خواب از کف پوش چوبی استفاده کنید. . فرش باید حداقل به اندازه 50 سانتی متر از اطراف میز عسلی(میز قهوه خوری) بیرون زده باشد.

- قدرت تأثیر عکسهای شخصی را نادیده نگیرید.
یک عکس بزرگ را بردارید و آن را قیچی کنید (اضافاتش را ببرید). سپس عکسهای قاب شده را با حدود 4 اینچ فاصله از هم در بین و بالای هر قاب آویزان کنید.

- از رنگهای بی روح و کم رنگ برای دیوار ها استفاده نکنید زیرادر این صورت دیوارها رنگ و رو رفته به نظر می آیند.
از رنگهای تیره و اشباع شده مثل این ارغوانی (قرمز پر رنگ) استفاده کنید.سه تا پنج رنگ از نقاشی هایی که برای فضای داخلی منزل انتخاب کرده اید را روی یک کاغذ قرار دهید، اگرآنها با یکدیگر هماهنگ بودند ، آن را به عنوان پالت رنگی تمام منزل خود به کار برید.

- تمام مبل های خود را به دیوار اتاق نچسبانید.
مبل های خود را در اتاق به طور متعادل چیدمان کنید(مطمئن شوید که در حدود 50 سانت میان مبل ها راه عبور وجود دارد.) اما اگر در یک سمت دیوار مبلمان بیشتری دارید ، آن را به وسیلۀ یک آینه ، یک درختچۀ تزیینی یا یک بخش از مبلمان با همان ابعاد مبلمان دیوار رو به رو متعادل کنید. در غیر این صورت ، به نظر می رسد که اتاق سرازیر شده است.

- زمانی که کتاب ها جزو چیدمان منزل هستند از کتابهای با جلد کاغذی استفاده نکنید.
پوشش کاغذی کتابها را از روی جلد کتاب جدا کنید تا رنگ ، نقوش برجسته و بافت جلد کتاب نمایان شود.
کتابها را روی میز عسلی (قهوه خوری) قرار دهید و روی آنها را با خرت و پرت های تزیینی پر کنید یا آنها را در طرف راست کاناپه به صورت مرتب بچینید.

- با تعداد زیادی بالش تزیینی (کوسن) روی مبل های خود را نپوشانید.
دو بالش تزیینی مربع شکل 50 سانتی را به هم بچسبانید و لایه ای با شکل های کوچکتر با اندازه ی استاندارد نیمکت یا کاناپه روی آن بگذارید. از کوسن هایی استفاده کنید که اگر آن کاناپه در جایی دیگر به کار رفت به تمام قسمتهای منزل بیاید.

- همۀ مبلمان خود را از یک فروشگاه نخرید. مانند این است که از سرتا پا لباسهایی را بپوشید که توسط یک طراح، طراحی شده باشد.

- سبک شخصی خودتان را با ترکیب کردن اشیاء قدیمی و جدید نشان دهید. بهترین مکان را برای ویترین گنجینه و میراث خانوادگی مورد علاقه خود پیدا کنید.

- یک قطعۀ کوچک هنری را بالای تختخواب خود قرار ندهید.
هدف پر کردن دو سوم بالای دیوار تختخواب است.پس یک آینه را پشت میز چراغ خواب کنار بسترتان آویزان کنید.آینه به فضا روح می بخشد و یک عمق بصری ایجاد می کند که وسعت آن کمتر از یک اتاق بزرگ نیست.

گردآوری : پایگاه اینترنتی پرشین وی

شخصیت مرا با برخوردم اشتباه نگیر! شخصیت من چیزی است که من هستم، اما برخوردم بستگی دارد به اینکه "تو" که هستی!!

...

به نوعروس های کم بضاعت کمک کنید. لطفن و لطفن و لطفن کمک کنید به دوستای خوب خودتون هم بگین

khooneh.nowaroos.com
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط نازدونه ، الناز ، jigili ، mahdis ، kosar ، scarlet ironi ، درسا ، maryam_gri ، ayda ، maha ، محدثه ، عروس معمار ، Sh_1313_Sh ، mattina ، khofoloo ، bahare71 ، mahboobe65 ، arooaha ، همراز ، لیان ، Shaghayegh ، ziba66 ، maral davoodi ، asal banoo ، fatak ، farnoush ، jessi ، nasim* ، sahar71 ، بهاردخت ، اشکی ، sarah ، sajede shadoone ، mina14 ، Moonlight ، immortal ، ani ، هانی جان ، raha-71 ، elhaam ، n@f@s ، nedali gh ، shaparaki ، sar ، ghazalpoush ، آوا ، golshana ، nafa30 ، lopasali ، hamida ، mahnaz110 ، Raponzell ، دختر ایرونی ، soniya ، mesbah ، گایانا64 ، p.amorous ، ashoosan ، عاطفه جون ، Sheton Bala ، satinik ، sevdayi ، خانه رویاها ، باران 2 ، منظر ، فاطمه23 ، diba jooni ، nedam ، فاطمه و حامد جووووووون ، سراب ، سراب ، Sami.7 ، arose royayi ، دختر ارديبهشت
۲۳-فروردين-۱۳۹۱, ۰۸:۱۱ عصر
ارسال: #2
RE: دیزاین! و چیدمان خانه به سبک نو عروس
باران جان فوق العاده بود. من برای طراحی خونم تماما از اینترنت استفاده کردم.حتی برای چیدمان خونم از خونه های تو فیلم عشق ممنوع استفاده کردم و تقریبا همون طوری سفارش دادم برام بسازن. چون مبل های تو بازار همشون سنگین و از نظر من اسپرت نیستن. بازم ازت از ایده هات نهایت استفاده رو می برم.

زندگی چقدر زیباستHeart

دوستان جزوه های ریاضی و فیزیک و شیمی تیزهوشان رو میخوام,کسی داره ازش بخرم?اگه میشه پ.خ بدین,ممنونم

تو امضام نوشتم که به کسی برنخوره,اما بهتره یکم به املای کلمه ها توجه کنیم که اشتباه ننویسیم,با تشکر
 سپاس شده توسط joojli
۲۳-فروردين-۱۳۹۱, ۰۸:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-فروردين-۱۳۹۱ ۰۸:۱۸ عصر توسط Bar@n.)
ارسال: #3

یادمان باشد برای داشتن خانه ای متفاوت باید از کلیشه ها دوری کنیم. باید جسارت به خرج بدهیم و طرح های جدید را پیاده سازی کنیم.
بیایید ترکیب کنیم. طرح های مدرن را با سوژه های نوستالژیک و کلاسیک ترکیب کنیم چه اشکال دارد وقتی تنوع ایجاد کند و ما لذت ببریم؟
به نظر من نیازی نیست روی دیوارمان یک تابلوی گران قیمت داشته باشیم و احساس کنیم بهترین طراحی را داشته ایم. گاهی چند تابلوی ساده با قاب های ساده و نقاشی های رنگی زیبا نمایی زیبا به دیوارها می دهند.
خسیس بازی در نیاوریم. ما هزینه های زیادی را صرف خرید وسایل غیر ضروری می کنیم اما برای دیزاین هزینه نمی کنیم. چرا واقعن؟؟
سعی کنیم فضا را شلوغ نکنیم. پر کردن خانه با مبل های بزرگ و حجیم و بوفه هایی پر از بلور و تابلوهایی بزرگ زیبایی خانه ی ما را به دنبال نخواهد داشت همیشه. سعی کنیم خلوت تر بچینیم وسایل را.
اگر گوشه کنار خانه پنجره ای دارید کنارش یک صندلی زیبا یا یک میز با یکی دوتا قاب کوچک روی دیوار زیبایی آن پنجره را چند برابر کنیم. از فضا هم استفاده کرده ایم.
در انتخاب رنگ هم باید دقت زیادی به خرج داد و به اندازه از رنگ های مختلف استفاده کرد که این خود بحث جدایی است و جای بحث دارد. فعلن این نکاتی بود که به ذهنم می رسید دوستان New1
(۲۳-فروردين-۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ عصر)anila نوشته است:  باران جان فوق العاده بود. من برای طراحی خونم تماما از اینترنت استفاده کردم.حتی برای چیدمان خونم از خونه های تو فیلم عشق ممنوع استفاده کردم و تقریبا همون طوری سفارش دادم برام بسازن. چون مبل های تو بازار همشون سنگین و از نظر من اسپرت نیستن. بازم ازت از ایده هات نهایت استفاده رو می برم.

دقیقن همین طور هست آنیلای عزیز. گاهی ادم با خوندن یک مقاله در مورد چیدمان خونه به کلی نظرش عوض می شه در مورد دکوراسیون منزلش. بهتره قبل از چیدن خونه هامون قبلش تحقیق کنیم. ما هزینه می کنیم برای خرید وسایل فقط اما وقت و سلیقه رو برای چیدن نمی زاریم. خیلی ها فکر میکنیم زیبایی خونه عروس اینه که سیب زمینی و پیازش رو حریرکاری کنیم!! غافل از اینکه این ها خونه رو ماندگار نمی کنن و موفقی هستن. دوست دارم عکس خونت رو ببینم اگر امکانش هست. من نیازمند ایده هستم شدیدن و تصمیم دارم از رنگ استفاده کنم توی دیزاین. ترکیب طوسی با رنگ های مختلف فوق العاده است.

شخصیت مرا با برخوردم اشتباه نگیر! شخصیت من چیزی است که من هستم، اما برخوردم بستگی دارد به اینکه "تو" که هستی!!

...

به نوعروس های کم بضاعت کمک کنید. لطفن و لطفن و لطفن کمک کنید به دوستای خوب خودتون هم بگین

khooneh.nowaroos.com
 سپاس شده توسط jessi ، angelpars ، mesbah ، Sami.7 ، joojli
۲۳-فروردين-۱۳۹۱, ۰۹:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-فروردين-۱۳۹۱ ۰۹:۰۵ عصر توسط anila.)
ارسال: #4
باران جان الان هنوز خونمو نچیدم درواقع عروسی شهریوره و تا اون موقع چیزی ندارم. البته اگه مدل بخوای باید بگم:مبلامون سادست مثل عکس شماره 8 که خودت گذاشتی فقط دسته هاش لمسه است تازه 2 تا 30 نفره سفیده و 2 تا تک بادمجونی که رو هر کدوم کوسن با رنگ مخالف میاد 2- احتمالا میز وسط و میز ناهادخوریمونم سفید باشه.3- تختمونم سادست فقط باکس داره و بالاشم با مخمل میدم برام لمسه کنن که از نظر من زیبایی هاصی داره. و اصلا خونه شلوغ و پر از وسیله دوست ندارم برا همینم شاید خیلیه فکر کنن چقدر سادست اما به نظر من خونه اسپرت با استفاده از طرحهای اروپایی محشره. اگه خواستی بعدا عکسایی که دادم مبلو تخت و ... برام بسازن برات میذارم.
اشتباه شد دو تا کاناپه 3 نفره نه 30 نفر! Smile

زندگی چقدر زیباستHeart

دوستان جزوه های ریاضی و فیزیک و شیمی تیزهوشان رو میخوام,کسی داره ازش بخرم?اگه میشه پ.خ بدین,ممنونم

تو امضام نوشتم که به کسی برنخوره,اما بهتره یکم به املای کلمه ها توجه کنیم که اشتباه ننویسیم,با تشکر
 سپاس شده توسط joojli
۲۳-فروردين-۱۳۹۱, ۱۱:۲۶ عصر
ارسال: #5

(۲۳-فروردين-۱۳۹۱ ۰۹:۰۴ عصر)anila نوشته است:  باران جان الان هنوز خونمو نچیدم درواقع عروسی شهریوره و تا اون موقع چیزی ندارم. البته اگه مدل بخوای باید بگم:مبلامون سادست مثل عکس شماره 8 که خودت گذاشتی فقط دسته هاش لمسه است تازه 2 تا 30 نفره سفیده و 2 تا تک بادمجونی که رو هر کدوم کوسن با رنگ مخالف میاد 2- احتمالا میز وسط و میز ناهادخوریمونم سفید باشه.3- تختمونم سادست فقط باکس داره و بالاشم با مخمل میدم برام لمسه کنن که از نظر من زیبایی هاصی داره. و اصلا خونه شلوغ و پر از وسیله دوست ندارم برا همینم شاید خیلیه فکر کنن چقدر سادست اما به نظر من خونه اسپرت با استفاده از طرحهای اروپایی محشره. اگه خواستی بعدا عکسایی که دادم مبلو تخت و ... برام بسازن برات میذارم.
اشتباه شد دو تا کاناپه 3 نفره نه 30 نفر! Smile

عااالیه عزیززززم منم عروسیم شهریور. اما هیچیییی نخریدم. دوست دارم حتمن عکساشو ببینم و ایده هامون رو شیر کنیم چون بی نهااایت سلیقه ی من هم شبیه تو هست. من احتمالن از خالی بودن خونم مامان خودم حتی شاکی بشه اما واقعن غیر از این دوست ندارم. عکس میگرم منم مفصل اما قبلش حتمن اگر ایده ی خوبی یا جدیدی بود اینجا شیر کنیم با هم. New1

...

khooneh.nowaroos.com
 سپاس شده توسط joojli
۲۳-فروردين-۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ عصر
ارسال: #6
باران تاپیک ایده های خاص برای وسایل خانه هم ببین تو قسمت جهیزیه و دکوراسیون Smile

منزه است خدا؛ای گشایش دهنده گرفتاری ها، ای برطرف کننده غم ها، در کار مهم من گشایش قرار ده و امر مرا آسان کن و به ضعف و بیچارگی ام رحم کن و مرا از جایی که گمان نمی برم، روزی بده ای پروردگار جهانی
Heart
واسه خیلیا خاطره اس ,آرزومون....
92/3/29
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۴-فروردين-۱۳۹۱, ۰۳:۱۰ عصر
ارسال: #7

(۲۳-فروردين-۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ عصر)mmmm4 نوشته است:  باران تاپیک ایده های خاص برای وسایل خانه هم ببین تو قسمت جهیزیه و دکوراسیون Smile

عزیززززم چششم و مرسیییییییییی New1

...

khooneh.nowaroos.com
۲۴-فروردين-۱۳۹۱, ۰۸:۲۴ عصر
ارسال: #8
WoWW!!! دوستان مرسی من واقعا به هرچی مربوط به چیدمان جهیزیه علاقه شدید میدارم!! Smile من و کل خانواده استرسی بسس شدید برای جهیزیه و این حرفا داریم! شرایط من شدیدا خاصه و همه منتظرن ببینن من چه میکنم در خرید و چیدمان جهیزیه!! از ایده هاتون کلی استفاده میکنم دوست حونیااااا :*
 سپاس شده توسط Bar@n ، joojli
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۲:۱۶ عصر
ارسال: #9
باران عزیز مرسی به خاطر اطلاعاتت عالییییییییی بود منم با شما و آنیلای عزیز موافقم و عاشق سبک کارای ساده و اسپرتم ی خونه تجملاتی و شلوغ که مثل خونه مامان وبابا هامونه دوست ندارم خوب ما نسل دیگه هستم باید متفاوت باشیم باید خونه من با خانواده فرق داشته باشه
این نشون میده خونه عروسو نه به قول شما پیاز و سیب زمینیشم
منم عروسی شهریوره دوست دارم بازم اگه ائده ای هست بدین
و البته عکس
مرسییییییییییییی
بوسسسسسسسسسسس

چقدر دلم برای عروسیم تنگ شده .......
واقعا یکی از بهترین روز های زندگی هر آدمیه
عاشقتم عشق مهربونمHeart
 سپاس شده توسط Bar@n ، joojli
۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۲:۵۸ عصر
ارسال: #10
ووووووایییی من از اون قاب عکس کنجیا میخواااااااام!!
 سپاس شده توسط Bar@n
ارسال پاسخ