به نوعروس خوش آمدید

نوعروس اولین و بزرگترین انجمن مخصوص عروس خانم های جوان است که امکان تبادل نظر در مورد مسائل مختلف را فراهم می کند

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

قسمت سوم ویدیو جشن عروسی یک زوج که عشقشان در کهریزک و با معلولیت آغاز شد و در سرای احسان به هم پیوند خورد - برای مشاهده قسمت سوم (و سایر قسمتها) ویدیو اینجا کلیک کنید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • تصاویر آتلیه اخوان
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آتلیه سعید عرب
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
درآمدتون چقدره؟راضی هستید؟
۱۴-دي-۱۳۹۱, ۰۶:۱۴ عصر
ارسال: #331
RE: درآمدتون چقدره؟راضی هستید؟
ما هم ماهي يه تومن قسط داريم حقوق شوهرم 900 خودمم دانشجو ولي نميدونم چطوري ميگذرونيم و خرج ميكنيم ومسافرت ميريم ولي پول زندگي بركت داشته باشه خوبه البته هيچكدوم خونواده هاهم كمكمون نميكنن
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط آبشار ، Mehrok ، پرستیژ ، zoho1381 ، نازدونه
۱۵-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۲۱ صبح
ارسال: #332
چقدر احساس بی مصرفی میکنمCrying خیر سرم دارم فوق میخونم.هیچ کاری نیست برام.یعنی خودمم جدی سراغشو نمیگیرما.جاهای خصوصی که نمیدونم محیطشون چه جوریه.جاهای دولتیم که عمرا پیدا شه کار برام.تو فکر کارای هنری و کار کردن تو خونه ام ولی نمیدونم از پسش برمیام یا نه.به درد هیچ کاری نمیخورمCrying دلم میخواد درامد داشته باشمCrying صبح تا شب ولو ام تو خونه.خسته شدم بس که تو خونه بهم میگن تنبلCrying

حق الهی من نزد خداست و پس من اکنون کنار می ایستم و کار خدا را می نگرم ، مسحور این افسون که او ، چه تند و چه آسان ، مرادهای دلم را به من می دهد .Heart
 سپاس شده توسط banooo
۱۵-دي-۱۳۹۱, ۰۳:۰۷ عصر
ارسال: #333
بارون جون کار دولتی کجا بود واسه ماها فقط خصوصی هست.منم مثل تو واسه کار زیاد حرص میزدم الن یه ساله رفتم سر کار خصوصی میگم غلط کردم دیگه نمیخوام برم از صبح تا شب واسه ماهی 400 تومان! شما فوق چی میخونی گلم؟

----------------------------------------------------------------------------------------
شروع رژیم 92/10/21
وزن اولیه: 70
قد : 174
هدف : 62
۱۶-دي-۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ صبح
ارسال: #334
با این درامدای کم وخرجای زیاد باید خیییییییییلی حواسمون باشه که زندگیمونو درست ببریم جلو .چون بعضی وقتا اختلافا نشعت گرفته از اوضاع مالی بده.

گاهی باید کم باشی تا کم بودنت احساس بشه
نه اینکه اصلا نباشی تا نبودنت عادت بشهHeart
 سپاس شده توسط ساراخانم ، پرستیژ ، zoho1381
۱۶-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ صبح
ارسال: #335
بچه ها من ماهي 500 ميگيرم شوهرم 1200
ماهي 1200 قسط مسكن و ازدواج و وام ميديم
الان كه تو دوران عقد هستيم خيلي با ملاحظه و احتياط خرج ميكنيم نميدونم بعد از عروسي.......

کاش یه مراقب بالا سرمون بود گاهی داد میزد; آهای سرت تو زندگی خودت باشه
۱۸-دي-۱۳۹۱, ۰۷:۱۵ عصر
ارسال: #336
من عقد کرده ام خودم تهرانی هستم ولی برای زندگی باید برم مشهد چون همسرم مشهدیه. الان همچنان کار میکنم درآمدم هم بد نیست کارمند بخش خصوصی ام اما برم مشهد میخوام برای خودم شغل آزاد راه بندازم نمیدونم ولی هنوز چه کاری؟یه وقتا استرس میگیرم از این همه تحولی که قراره اتفاق بیفته یعنی تغییر شهر، جدایی از خانوادم(تک دخترم) و از دست دادن شغلم. ولی به خودم میگم ترس آغاز شکست نباید بترسم خودم میدونم ولی یک مقدار استرس دارم

https://instagram.com/perestige.shop/ 
عکسای دخترم در مسابقه نوزاد صفحات 3-5-
ممنون از دوستان
 سپاس شده توسط Ghazaljoon ، MaLsD ، atrisa33
۱۸-دي-۱۳۹۱, ۰۸:۰۵ عصر
ارسال: #337
من دوست دارم کار کنم.Blush وضعیتم مثل باران جونهUndecided. دانشجوی فوقم و خیلی پیگیر کارم. اما کار نیست که نیست.New3..
می خوام بعد عروسیم برم دنبال یه کار ازاد و پر درامد. Big Grinخیلی هم علاقه به کتاب فروشی و اینجور چیزها دارم. Winkشاید رمان های دست دوم بخرم و کرایه بدم. Huhفکر بدی هم نیست ها.. چرا تا حالا به ذهنم نرسیده بود؟ Exclamationکسی نیست رمانشو بفروشه؟؟؟ من می خرم ها....Tounge

تا آخرش باهاتم.
تا آخرش باهام بمون...
عاشششششقتمNew1
۱۸-دي-۱۳۹۱, ۰۸:۱۶ عصر
ارسال: #338
(۱۳-دي-۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ عصر)bahar000000 نوشته است:  آقایی من یه مدتی بیکار بود، حالا یکی دوماهی هست رفته سرکار ولی فعلاً حقوقش پایینه حدود 500
خودم نرم افزار خوندم، مجرد که بودم چندسالی شاغل بودم، بعد خسته شدم و ولش کردم، خودمو میشناسم، هرچی بخواد محدودم کنه رهاش میکنم، کار بیرونم واسه من همینطوره ... حالا هم نه آقایی دوست داره برم سرکار و نه خودم تمایلی دارم، اما فکر میکنم زندگی با این شرایط یکم سخت باشه، واسه همین افتادم تو فکر کار در خانه ها !!
فکر کنم کمک خرج خوبی باشه، تو خونه هم هستم دیگه !!
عروسک سازی و جعبه سازی و فرش و اینا رو هم دوست ندارم، اما فکر کنم تاج ژله ای و مهره بافی رو بتونم انجام بدم.
دوست جونا نظرتون چیه؟!
(۱۳-دي-۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ عصر)Fatima H نوشته است:  بهار جون شما که نرم افزار خوندی میتونی تو خونه مطابق رشتت هم کار کنی، دوست منم هم رشته شماست پروژه میگیره تو خونه انجام میده Smile
منم دیگه بچه دار شدم!!!Rolleyes
و کارمو ول کردم ولی چون خودمو میشناسم دوست ندارم بیکار بمونم و البته پولش هم مسلما لذت بخشه!!
منم میخوام به اینجور کارا رو بیارم که تو خونه بشه انجام داد. البته پیشنهاد فاطیما هم خیلی خوبه چون قبلا هم اینکارو کردم و راضی هم بودم مخصوصا که به برنامه نویسی علاقه داشتم!Lub
فقط یه خورده از این زمونه کامپیوتر بچه دانشجوهای الان دور موندم!
پیشنهادی دارین برای منم؟

یک سری لباس غیر مجلسی و یک سری هم لباسای بچگونه تو حراجیهای مربوطه دارم. دیدن کنید لطفاNew1
۲۱-دي-۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ عصر
ارسال: #339
من 550 میگیرم شوهرم ازین ماه تازه میخواد حقوق بگیره 500 یا 450Sad

"این روزا سختر از اونیکه باور کنی
مگه میشه با یه خاطره سر کنی
تو میدونی من چیزی نگم بهتره
تو دنیا کی از ما عاشقتره
یجوری هق هق زدم صدام زخمیه
این اون دردیه ک نمفهمیه
یدفعه پرپر شد پر پروازمون
گرفته است چقد دل آسمون"
۲۱-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۰۶ عصر
ارسال: #340
شوهرم 1 میلیون ،400 هم قسط میدیم... فعلا که عقدیم بد نیست...اما بریم سر خونه زندگیمون کم میاریم...ConfusedConfused

واقعا چه فایده ؟؟؟
بالای خط فقر باشی و زیر خط فهم …!!!!
ارسال پاسخ