شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
درآمدتون چقدره؟راضی هستید؟
۱۳-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۲۰ صبح
ارسال: #331
RE: درآمدتون چقدره؟راضی هستید؟
بچه ها کیا شوهراشون شغلشون آزاده؟!
تو روحیه ی مرد اثر می ذاره؟! باعث نمی شه مرد دیکتاتور بشه یا چون فک می کنه خیلی پولداره می تونه هر کاری کنه؟!
قصد توهین ندارما دارم سوال می پرسم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
۱۳-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ صبح
ارسال: #332
(۱۳-دي-۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ صبح)ستاره 110 نوشته است:  بچه ها کیا شوهراشون شغلشون آزاده؟!
تو روحیه ی مرد اثر می ذاره؟! باعث نمی شه مرد دیکتاتور بشه یا چون فک می کنه خیلی پولداره می تونه هر کاری کنه؟!
عزیزم دیکیتاتور بودن مردها ربطی به شغل آزاد نداره من که آدمهای زیادیو دیدم با اینکه شغلشون آزاده و درآمد خوبی دارن مثل موم تو دست همسراشونن، اتفاقاً یک مورد که کلاً به قول شما دیکتاتور بود ولی همین چند وقته پیش با یک خانمی آشنا شد و ازدواج کرد خداروشکر کلاً اخلاقش عوض شدBig Grinتازه اینی که من میگم میلیاردره دیگه سرکارهم نمیره بیشتر وقتشو کنار خانم درمسافرت میگذرونه

ميشه واسه بهبودي اوضاع زندگيمون و آرامش خودم و خانوادم يك صلوات بفرستيد
New1
 سپاس شده توسط mozhi 2 ، ستاره 110 ، zoho1381 ، ساراخانم ، mana88 ، shaparak103
۱۳-دي-۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ عصر
ارسال: #333
(۱۳-دي-۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ صبح)belfi نوشته است:  
(۱۳-دي-۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ صبح)ستاره 110 نوشته است:  بچه ها کیا شوهراشون شغلشون آزاده؟!
عزیزم دیکیتاتور بودن مردها ربطی به شغل آزاد نداره من که آدمهای زیادیو دیدم با اینکه شغلشون آزاده و درآمد خوبی دارن مثل موم تو دست همسراشونن، اتفاقاً یک مورد که کلاً به قول شما دیکتاتور بود ولی همین چند وقته پیش با یک خانمی آشنا شد و ازدواج کرد خداروشکر کلاً اخلاقش عوض شدBig Grinتازه اینی که من میگم میلیاردره دیگه سرکارهم نمیره بیشتر وقتشو کنار خانم درمسافرت میگذرونه

راس می گی؟! یه کم نگرانم آخه! خدا کنه.
به به ! به به ! خوش بگذره بهشون!Undecided
ممنونNew1
۱۳-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ عصر
ارسال: #334
بچه ها من حرفای شما رو که دیدم که پول قسط میدید و اینا یه کم عذاب وجدان گرفتم! آخه درآمد خودم 1200 ماهیه...اما همشو تو حساب خودم نگه میدارم و چیزایی که برای خودم دوس دارم میخرم یا برای همسرم کادو میخرم...البته همسرم هم برام خرج میکنه که اون جداست از حساب من...کلا درآمدم صرف علائق خودمه! الان حسم اینه: وااای چه دختر بدی!Confused Huh
۱۳-دي-۱۳۹۱, ۰۳:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-دي-۱۳۹۱ ۰۳:۳۷ عصر توسط ستاره زهره.)
ارسال: #335
(۱۳-دي-۱۳۹۱ ۰۱:۱۰ عصر)banooo نوشته است:  بچه ها من حرفای شما رو که دیدم که پول قسط میدید و اینا یه کم عذاب وجدان گرفتم! آخه درآمد خودم 1200 ماهیه...اما همشو تو حساب خودم نگه میدارم و چیزایی که برای خودم دوس دارم میخرم یا برای همسرم کادو میخرم...البته همسرم هم برام خرج میکنه که اون جداست از حساب من...کلا درآمدم صرف علائق خودمه! الان حسم اینه: وااای چه دختر بدی!Confused Huh

اين حرفا چيه عزيزمWink هر كسي شرايط زندگيش با ديگري متفاوته.مثل اينكه عروس خانم هاي اينجا رو دست كم گرفتي با اينكه من مدت كميه عضو سايت شدم اما ميدونم همه از درك و شعور بالايي برخوردارند.عزيزم اين تاپيك يه جور دردو دله نه اينكه بخوايم با دونستن درامد همديگه به هم حسادت كنيم يا خداي نكرده خودمونو با هم مقايسه كنيمSmiling
خيالت راحت عذاب وجدانم نگير معلومه كه خيلي دلت نازك و كوچيكه با شنيدن و ديدن مشكلات ديگران خودتو سهيم ميدوني.Angel
ببخشيد زياد حرف زدمWink
من كه تازه درسم تموم شده و فعلا شاغل نيستم كه درامدي داشته باشمSad
همسري هم فكر ميكنم حدودا 1 تومن بگيره چون ما فقط 680 تومن قسط ميديدم بايت يه وام 300 هم كرايه خونه حالا شما حساب كنيد از حقوق همسري من چقدر ميمونه؟Big Grin
و حساب كنيد تو اين اوضاع گروني خرج خونه و خرج لباسو مهموني...با اين پول چطوري ميشه
واقعا همسريمن يه مرد نمونه استAngel

عاشق همسرم هستم New2
 سپاس شده توسط آبشار ، ساراخانم ، banooo
۱۳-دي-۱۳۹۱, ۰۷:۳۸ عصر
ارسال: #336
بچه ها من مهندسی صنایع خوندم و الان یه ساله تو یه کارخونه خصوصی کار میکنم اوایل خیلی خوشحال بودم که دوستهام همه بیکارن ولی من کار گیر آوردم ولی حالا با این تورم حقوق من 450 تومنه Exclamationساعت 6 صبح بیدار میشم وقتی میرسم خونه 6 عصره ساعت 11 هم از خستگی میخوابم فقط 5 ساعت بیکارم که اونم شبه اصلا نامزدمو نمیبینم Sadبه سرم زده دیگه نرم سرکار آخه ماهی 450 واسه چمه دارم فسیل میشم New3

----------------------------------------------------------------------------------------
شروع رژیم 92/10/21
وزن اولیه: 70
قد : 174
هدف : 62
 سپاس شده توسط دختر ایرونی ، zoho1381 ، shaparak103 ، atrisa33
۱۳-دي-۱۳۹۱, ۰۹:۵۱ عصر
ارسال: #337
بهار جون شما که نرم افزار خوندی میتونی تو خونه مطابق رشتت هم کار کنی، دوست منم هم رشته شماست پروژه میگیره تو خونه انجام میده Smile

لحظه تولد پسرم ناب ترین و بی نظیرترین لحظه زندگیم بود، خدایا شکــــــــــرت Angel
۱۴-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۰۸ صبح
ارسال: #338
واسم این جالبه که اونایی که حقوق پایین دارن راضی تر از اونایی هستن که حقوق میلیونی میگیرن،دعا کنید ما بیکارا هم شاغل شیم

دلم واسه روز عروسیم تنگ شده
مثل ملکه ها میدرخشیدم Angel
 سپاس شده توسط آبشار ، betsabeh ، banooo ، shaparak103 ، نازدونه ، Zahraa
۱۴-دي-۱۳۹۱, ۰۶:۱۴ عصر
ارسال: #339
ما هم ماهي يه تومن قسط داريم حقوق شوهرم 900 خودمم دانشجو ولي نميدونم چطوري ميگذرونيم و خرج ميكنيم ومسافرت ميريم ولي پول زندگي بركت داشته باشه خوبه البته هيچكدوم خونواده هاهم كمكمون نميكنن
 سپاس شده توسط آبشار ، Mehrok ، پرستیژ ، zoho1381 ، نازدونه
۱۵-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۲۱ صبح
ارسال: #340
چقدر احساس بی مصرفی میکنمCrying خیر سرم دارم فوق میخونم.هیچ کاری نیست برام.یعنی خودمم جدی سراغشو نمیگیرما.جاهای خصوصی که نمیدونم محیطشون چه جوریه.جاهای دولتیم که عمرا پیدا شه کار برام.تو فکر کارای هنری و کار کردن تو خونه ام ولی نمیدونم از پسش برمیام یا نه.به درد هیچ کاری نمیخورمCrying دلم میخواد درامد داشته باشمCrying صبح تا شب ولو ام تو خونه.خسته شدم بس که تو خونه بهم میگن تنبلCrying

حق الهی من نزد خداست و پس من اکنون کنار می ایستم و کار خدا را می نگرم ، مسحور این افسون که او ، چه تند و چه آسان ، مرادهای دلم را به من می دهد .Heart
 سپاس شده توسط banooo
ارسال پاسخ