• تشریفات ژمیس
  • تشریفات آدم و حوا

خرید یا اجاره

۲۷-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ صبح
ارسال: #11

RE: خرید یا اجاره
شنی رهن اشتباهه محضه
نقل قول
 سپاس شده توسط Shiny
۳۱-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۴۷ صبح
ارسال: #12
(۲۶-خرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۲۳ عصر)Shiny نوشته است:  بچه ها من یه مشکلی دارم میخوام کمکم کنین.ما عروسی کردیم،یه خونه ٦٥ متری تو گیشا داریم که باباها دادن.حالا من رفتم تو این فکر که اینو بفروشیم یه خونه بزرگتر تو جای بهتر رهن کامل کنیم.با بقیه پول هم ماشینو عوض کنیم.ماشینم همونیه که تو خونه بابام داشتم.راستش با این مخارج و درامدی که داریم تا ٢٠ سال دیگه هم نمیتونیم ماشین و خونه بهتر بگیریم.واقعا ذخیره پولیمون با وام و خرج زندگی صفره.من همه دوستام پولدارن و من هنوز نتونستم خونمون دعوتشون کنم از خجالت.خودم تو ازدواجم دنبال پول نبودم و الان دارم اذیت میشم.بابام وضعش خوب بود و این بود که دور و برم هم اینجور ادما بودن.حالا میبینم دوستام ازدواج میکنن و بچه ها رو دعوت میکنن تو خونه های بزرگتر ناراحت میشم.خیلی دلم میخواد دوستام بیان پیشم اما حالا مجبورم فرار کنم.به نظرتون اینکه خونه رو بفروشم اشتباهه؟همه باهام مخالفت میکنن.بابام که ضایع کرد منو اما اونا جای من نیستنSad

وای دختر خب این کارو نکنی! تو این آشفته بازار اگه این کارو بکنی دو سال دیگه یه 40 متری هم گیرت نمیاد، با برنامه ریزی و هدف داشتن می تونی چند سال دیگه این خونتو بزرگتر کنی، تازه 65 متر برای شروع زندگی عالیه، گیشا هم که جای خوبیه، با چشم و همچشمی الکی زندگی رو برای خودت سخت نکن.

" آن قدر دانم که چیزی هست و من گم کرده ام "
نقل قول
۴-تير-۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ عصر
ارسال: #13
اینم یه سایت خیلی خوب که میتونین ازش برای جستجوی خونه دلخواهتون تو اینترنت اسفاده کنین
امکاناتش خیلی خوبه از خونه ها هم عکس داره که میتونین خونه رو هم ببینین....
آدرسش هست: http://www.mihantejarat.com
نقل قول
 سپاس شده توسط یلدا 60 ، maryam68 ، dordoone
۱۰-مهر-۱۳۹۱, ۰۲:۴۰ عصر
ارسال: #14
بچه ها داغ دلم تازه شده آخه ما 2 سال عقدیم همشم به خاطر خونس دعا کنید فقط تنها مشکل ما فقط فقط خونس بس . وقتی فکرشو میکنم مخم هنگه هنگه CryingCryingCryingCrying
نقل قول
 سپاس شده توسط Mehrasa ، فرانک2 ، banoo
۱۰-مهر-۱۳۹۱, ۰۲:۴۴ عصر
ارسال: #15
بچه ها ناراحت نباشید تروخدا الان وضعیت اقتصادی برای همه بده خیلی بده Crying
تلاش کنید ایشالا خداوند روزی همه رو میده
دوران سختیه بیچاره بچه های دهه 60New3

قناعت جلوه آرزوهای کوچک و گاه تجلی روحی بزرگ است .
اما ما باید بلند پرواز کنیم .
نقل قول
 سپاس شده توسط آرزو جون ، m.r ، fsns
۱۷-مهر-۱۳۹۱, ۰۸:۱۶ عصر
ارسال: #16
هیچ وقت این کارو نکن.
نقل قول
۱۹-مهر-۱۳۹۱, ۰۱:۵۳ عصر
ارسال: #17
اینکار واقعا اشتباهه نفروشی یه وقت

زندگی که همیشه آرزوشو داشتم شروع شد
خدایا بخاطر همه چی ممنونم تنهامون نذار ترو به امام حسینت قسم.New1
نقل قول
۲۱-مهر-۱۳۹۱, ۰۱:۳۲ صبح
ارسال: #18
ناشکری نکن عزیزممممممم
خونه 65 متری اونم تو گیشا خجالت داره اخه!

در انتظار وصال Heart
نقل قول
۲۱-مهر-۱۳۹۱, ۰۵:۳۶ عصر
ارسال: #19
سلام بجه ه کسی هست؟
نقل قول
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۱۲:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-دي-۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ عصر توسط shaden88.)
ارسال: #20
بچه ها ی کرجی خونه تو کرج می خواییم بخریم لطفا در باره منطقه ها راهنماییمون کنید.

پول نقد ما 30 ت و باید خونم وام داشته باشه.1 خوابه.اگه طبقه 3 یا 4 اسانسور داشته باشه.

شهرک وحدت یا منظریه کسی با این مشخصات خونه سراغ نداره؟

با این پول کدوم منطقه های کرج می شه خونه خرید؟ادرس بدید لطفا.

البته اگه یکم با کرج فاصله داشته باشه مثلا شهرک وحدت یا منظریه یا یکم دورتر اشکال نداره.

شهرک اندیشه خونه با متراز 50 یا 55 نداره اصلا؟

عجله دارم
البته شاید تا 35 اینا بتونیم پپول نقد جور کنیم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد