خرید مایکروفر یا سولاردوم

۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۲۷ صبح
ارسال: #81
RE: فقط و فقط در مورد مایکروفر. چه مارکی؟؟
(۲۲-اسفند-۱۳۹۰ ۰۸:۰۳ صبح)ghazalii نوشته است:  منم میخوام سامسونگ بخرم.شنیدم مدلهای sami خویه .اگه کسی داشته لطفا راهنمایی کنیدHuh

من خیلی تعریف از مدلای sami شنیده بودم. sami 10 خریدم. هنوز استفاده نکردم ولی امیدوارم خوب باشه

مامان من هفده سال پیش یه ماکرو ویو بوتان خریدن. فقط یه بار خراب شد که اونم جزیی بود. متاسفانه ندیدم دیگه جایی بوتان بفروشن
نقل قول
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ صبح توسط النا.)
ارسال: #82
من خاهر شوهرم چندین ساله پاناسونیک داشت خیلی راضی بود
منم پاناسونیک خریدم عالیه
اشتباه لپی بود
خواهر شوهرگلمNew2New2Big Grin
نقل قول
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۷:۵۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۷:۵۶ عصر توسط AfaMtiImaR.)
ارسال: #83
RE: مایکروویو یا سولاردوم؟؟؟
ما مایکروفر convection دار فلر داریم فقط میتونم بگم عالیه!! واقعا ازش راضیم!! Smile
کلی منوی پخت داره و از این نظر کارو راحت میکنه و برای هر غذایی فقط دکمه مورد نظرشو میزنی و هم اینکه واقعا خوب غذا میپزه!! از خورش جا انداختنش که نمی دونم چی بگم!! Smile ازش خیلی راضیم!

بفرماييد "شامپاين" !!
در گويش اصفهانى يعنى بفرماييد طبقه پايين براى صرف شام Big Grin
نقل قول
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۸:۰۷ عصر
ارسال: #84
بچه ها؛این دوتا ینی ماکروویو و سولاردوم هیچ فرقی با هم ندارن؛شرکت ال جی اسم یسری از محصولاتشو گذاشت سولاردوم و ازش سوء استفاده تبلیغاتی کرد؛من به هیچکس توصیه نمیکنم سولاردوم بگیره؛مامانم و مادرشوهرم دارن ناراضین؛یه فروشنده آشنا به ما گفت کلا اینایی که مث سولاردوم دربشون از بالا به پایین باز میشه مزخرفه و نخرید؛خرابی زیاد داره
نقل قول
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۸:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۸:۱۶ عصر توسط AfaMtiImaR.)
ارسال: #85
منم شنیدم سولاردم فقط جنبه تبلیغاتی داره! اگه خیلی تفاوت داشت حتما برندای دیگه هم با کمی تغییر میزدن از روش!!

بفرماييد "شامپاين" !!
در گويش اصفهانى يعنى بفرماييد طبقه پايين براى صرف شام Big Grin
نقل قول
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۸:۳۹ عصر
ارسال: #86
ما چند سال sunny داریم خیلی خوبه ما راضی هستیم
منم شاید از همین مارک بخرم
نقل قول
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۹:۵۹ عصر
ارسال: #87
من هم سامی 10 سامسونگ رو خریدم
فروشنده که خیلی تعریف کرد
ایشاا... که خوبه
نقل قول
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ عصر
ارسال: #88
مامان من هم 9 ساله بوتان داره عین مرد داره کار میکنه آخ هم نگفته
نقل قول
۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۲:۴۸ عصر
ارسال: #89
منم خیلی پرس و جو کردم بین سولار ال جی و پاناسونیک 42 اصل ژاپن؟؟ از مغازه دارای امین حضور بگیر تا فروشگاهها. همه گفتن پاناسونیک بهتره البته من هنوز استفاده نکردم اما دختر خالمم مدل دادم رفت عینشو خرید الان هفت ماه هست داره میگه خیلی خوبه ، خیلی ازش راضیه .
نقل قول
 سپاس شده توسط eglantine
۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۳:۰۹ عصر
ارسال: #90
من از ی نمایندگی ال جی تو امین حضور پرسیدم گفت سولار دام اسم این مدل ماکرو ویو مثل آدما که اسم دارن گفتم پس چه فرقی با ماکرو ویوهای دیگه داره گفت سرعت پختش 4 برابر . بعد رفتم از جاهای دیگه پرسیدم گفتن این کلکشونه که مردم جذب کنن سرعتش 4 برابر فرهای برقی مثل تمام ماکروویوهای دیگه. حتی رو کارتونشم نگاه کنید زده سرعت 4 برابر فر !!! اینا مردم و فریب میدن که جنسشون فروش بره
نقل قول
ارسال پاسخ

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد