• تشریفات ژمیس
  • تشریفات آدم و حوا

خرید مایکروفر یا سولاردوم

۱۷-تير-۱۳۹۰, ۰۲:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-تير-۱۳۹۰ ۰۲:۲۹ عصر توسط Dante.)
ارسال: #11

RE: مایکروویو یا سولاردوم؟؟؟
بابا همین ماکروویو هم بلد باشی باهاش کار کنی کلی کار می شه باهاش کرد دیگه از کیک که حساستر چیزی قرار نیست درست کنیم من کیک درست کردم خوب شد. فقط ۱ باز از فر استفاده کردم ولی کار با ماکروویو خیلی راحت تره Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

کلا مردم زیاد حال کار کردن با ماکروویو رو ندارن فامیلای ما فقط غذا داغ می کنن Big GrinBig Grin

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
۱۷-تير-۱۳۹۰, ۰۲:۴۳ عصر
ارسال: #12
البته دانته جون به غیر از همه اینا که گفتی،من باهاش اب داغ میکنم،حوصله کتر و اینا رو ندارم!!!!Big Grin
نقل قول
۱۷-تير-۱۳۹۰, ۰۲:۵۱ عصر
ارسال: #13

ما چاییمون یخ می کنه ۴۰ ثانیه می داریم داغ بشه Big Grin

ولی خود آب جوش رو زیاد تست نکرده بودم فقط فکر کنم ۱ بار می خواستم کافی میکس درست کنم گذاشتم آبش جوش بیاد Big Grin

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
۱۸-تير-۱۳۹۰, ۱۱:۱۱ صبح
ارسال: #14
Dante چجوری تو مایکروفر کیک درست میکنی؟ من هروقت درست کردم خراب شد!!! یعنی اونطوری که تو فر پف میکنه و ترد میشه تو مایکروفر نمیشه....
مثلا میخوام چاکلت لاوا کیکی که رو که تو سایت آموزش دادنو درست کنم اما میترسم....

Lub
نقل قول
۱۸-تير-۱۳۹۰, ۱۲:۵۸ عصر
ارسال: #15

لاوا کیک حتما محیط گرم فر رو می طلبه!! ماکروفر محیطش خشکه
نقل قول
۱۸-تير-۱۳۹۰, ۱۱:۲۵ عصر
ارسال: #16

(۱۸-تير-۱۳۹۰ ۱۱:۱۱ صبح)sese نوشته است:  Dante چجوری تو مایکروفر کیک درست میکنی؟ من هروقت درست کردم خراب شد!!! یعنی اونطوری که تو فر پف میکنه و ترد میشه تو مایکروفر نمیشه....
مثلا میخوام چاکلت لاوا کیکی که رو که تو سایت آموزش دادنو درست کنم اما میترسم....

من رو ۱۸۰ درجه کانوکشن می ذارم حدود ۴۰ دقیقه.

ولی منم فکر می کنم برای چاکلت لاوا کیک چه محیط گرم تر همراه با رطوبت بهتر باشه بنظر منم ماکروویو خیلی خشکه Big Grin

نقل قول
۱۹-تير-۱۳۹۰, ۰۷:۲۱ صبح
ارسال: #17

یه فرق دیگه ای که دارن، فکر کنم ماکروفر از درون ملکول ها رو به حرکت درمیاره تا گرم بشن، ولی ما تو این کیک میخوایم از بیرون بپزه Smile
نقل قول
۱۹-تير-۱۳۹۰, ۰۷:۵۹ صبح
ارسال: #18
با توجه به نوع امواج سولاردام ، فکر میکنم اون هم از رو داغ میکنه. برعکس مایکروفر که از درون ملکولهای آب رو به حرکت در میاره.
نقل قول
 سپاس شده توسط eglantine ، sina.h ، Narsis65
۱۹-تير-۱۳۹۰, ۰۹:۵۶ صبح
ارسال: #19
من رفتم از نمایندگی LG پرسیدم میگفت فرق این دو اینه که مایکروفر از امواج استفاده میکنه اما سولار دوم مثل یه فر برقی میمونه!!! با 50% مصرف برق کمتر و اصلا تو پخت غذا از امواج استفاده نمیشه فقط برای گرم کردن امواج استفاده میشه. میگفت اینطوری غذا سالمتره...
اما در کل میگفت کار فر رو انجام میده...

Lub
نقل قول
۱۹-تير-۱۳۹۰, ۱۰:۲۳ صبح
ارسال: #20

خب معلومه از کار خودش این همه تعریف میکنه! تازه کلاسهای آشپزی رایگان هم گذاشته که محصولش رو جا بندازه...
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد