• استودیو اخوان
  • آتلیه ملکه زیبا

خرید حوله

۱۱-بهمن-۱۳۸۹, ۰۹:۰۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-اسفند-۱۳۸۹ ۱۱:۵۱ عصر توسط nalix85.)
ارسال: #1
خرید حوله
برای خرید حوله به نکات زیر توجه کنید:
- حوله زیبا و لطیف بوده و بو ندهد.
- کیفیت و رنگ آن در اثر شستشوی مداوم تغییر نکند، پرز ندهد و بادوام باشد.
- بتواند خوب جذب آب نموده و خشک کند. برای امتحان می توانید چند قطره آب روی حوله های مختلف ریخته و سرعت جذب آنها را مقایسه نمایید.
- حوله های دورو به علت داشتن پرز بلند در دو طرف حوله، قدرت آبکشی کردن بیشتری را دارند. حوله های دورو به علت داشتن نخهای پیوسته و تیغ نخورده پرز نمی دهند و بادوام می باشند.
-در حوله های سبک هوا به راحتی به داخل الیاف نفوذ کرده و سریع خشک می شود و بهداشتی باقی می ماند. حوله سنگین زود خشک نمی شود، لذا بو گرفته و غیربهداشتی می گردد.
- در حوله های نانو ، با وجود نانو نقره در حوله به دلیل کنترل کنندگی و از بین برندگی میکروارگانیسم ها حوله های سنگین نیز بو نگرفته و دیرتر غیر بهداشتی می شوند.

چگونگی استفاده بهداشتی از حوله:
حوله یک وسیله بهداشتی است و نقش آن در سلامتی افراد مهم می باشد. برای حفظ بهداشت و جلوگیری از انتقال میکروبها و ویروسها از شخصی به شخص دیگر، توصیه می گردد هر فرد خانواده از حوله مخصوص به خود استفاده نماید و حوله زود به زود شسته شود.

روش شستشو و نگهداری حوله:
- در ماشین لباسشویی ابتدا آب را اضافه سپس حوله را وارد ماشین نمائید.
- از مواد شوینده و سفید کننده استفاده ننمائید.
- حوله را در ماشین لباسشویی و همراه با پارچه های همرنگ و با آب حداکثر 30 درجه بشوئید.
- حوله را خشکشویی نکرده و اتو نزنید.
- برای شستشوی حوله از پودر صابون و نرم کننده استفاده کرده و به هیچ وجه از پودرهای آنزیم دار استفاده نکنید.

ما برای خرید حوله خوب یه چرخی تو مغازه ها زدیم اما گیج شدیم. حرفها ضد و نقیض بود!
اما اگه بخوام یه آمار بهتون بدم ،‌حوله تنپوش از حدود 30 تومن شروع میشد تا یک ست خارجی (به گفته مغازه دار ایتالیایی!) که دوتا حوله با یک سری حوله و دمپایی و برس و ... حدود 150 هزار تومن قیمت داشت.
-حوله آیدین تکی ارزانترین جا 30 هزار تومان الی 38 هزار تومن
-حوله آیدین با دمپایی و حوله دست ارزانترین جا 40 هزار تومان الی 45 هزار تومن
-حوله تندیس (اگه اسمشو اشتباه نگفته باشم!) حدود 47 تا 55 هزار تومن
-حوله ترکیز (ترکیه ای) 55 تومن
-حوله برق لامع ،‌مدل ژنو دورو صادراتی ، تنپوش تک از 49 تا 55 هزار تومن بسته به سایز. این جنسش خوب بود و تنوع رنگ هم داشت. فقط من از مدل یقه هاش خوشم نیومد. عین این بود که 2 ساله داری می پوشیش!
-حوله برق لامع مدل سوپر آلپ یک رو 45 هزار تومن. این هم خوب بود ،‌ سبکتر و زیباتر بود.
جنس اون حوله تندیس به نظر بهتر بود و حوله آیدین رو که اصلا نپسندیدم.

برق لامع ولیعصر:
آدرس: تهران- بالاتر از میدان ولیعصر- نبش کوچه فرخی- پلاک 717/1 - فروشگاه مرکزی برق لامع
تلفن: 88902304 - 88800653
برق لامع فردوسی:
تهران- میدان فردوسی- نبش خیابان سپهبد قرنی (ضلع شمالی میدان)
نقل قول
 سپاس شده توسط هاله ، jessi ، choobin ، pikard ، نارینه ، احسان براور ، گل جان ، sara h ، سراب ، سراب ، kosarsadat ، شیدا شاملو ، sevdayi
۱۲-بهمن-۱۳۸۹, ۱۰:۰۴ صبح
ارسال: #2

RE: خرید حوله
ما حوله ست رو از همون ترکیز خریدیم جنسشون بد نیست ولی به نظر من حوله باید نرمتر باشه اینا زبر نیستن ولی نرم هم نیستن من قبلا" یکبار از آیدین هم خریدم تن پوش تک 5 سال پیش 18000 تومن البته جنسش عالی بود خیلی هم نرم و مخملی بود
نقل قول
 سپاس شده توسط choobin ، سراب
۱۲-بهمن-۱۳۸۹, ۱۱:۰۹ صبح
ارسال: #3
اما آیدین الان هم نازک بود هم زبر. خوب نبود. اما همون برق لامع مدل یکرو نرم و براق بود.
نقل قول
۱۲-بهمن-۱۳۸۹, ۱۱:۲۰ صبح
ارسال: #4

نمی دونم شاید کیفیتشو از دست داده برق لامع یک مارک قدیمیه باید هم خوب باشه ولی پیشنهاد می کنم ترکی نخرید یه چیزه عجیب که من توی این حوله ها دیدم بعد از یک مدت یه قسمتهای خاصی ازشون مثل کلاه حالت سوختگی به خودشون گرفتن دلیلش نمی دونم چی بود ولی فقط این نوعش اینجوری شد
نقل قول
 سپاس شده توسط هاله
۳۰-بهمن-۱۳۸۹, ۰۹:۵۴ عصر
ارسال: #5
ما رفته بودیم کوچه برلن ، اونجا حوله 20 تومن مارک محسن. حدود 35 تومن گلبافت.
شعبه برق لامع میدون فردوسی رفتیم ، همه مارکی داشت غیر از برق لامع. یه مارک ترک داشت که هی تعریف میکرد ، 70 تومن هر تنپوش خالی. با یه دمپایی حوله ای! گرون بود. ما که خوشمون نیومد. مارکش یه چیزی بود که یادم نمیاد اما اسم مدلش بامبو بود. یه سری هم داشت حدود 60 تومن که طرح و رنگاش خیلی خوب بود. اما سایز بندیش تکمیل نبود قسمت نشد. اما همه اینا گرونن. خدایی خود برق لامع ولیعصر حوله ایرانی مارک خودش هم ارزونتر بود هم باحال بود.
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، سراب
۲۸-تير-۱۳۹۰, ۱۱:۰۸ عصر
ارسال: #6
سلام.
ست حوله TAC به نظرم خوب باشه.من حوله دستی بامبوشو خریدم.ست حولشو هم می خوام بخرم.روتختی شم هم خودم خریدم.هم خواهرم که دو ساله ازدواج کرده داره،اون که راضیه.
نقل قول
۵-آذر-۱۳۹۰, ۰۴:۲۲ عصر
ارسال: #7
حوله ماSmile
http://www.imgiran.com/images/3qki9nceuyvbdvobqzkv.jpg

بهترین ایمان آن است که معتقد باشى هر جا که هستى خدا با توست . .
تا اطلاع ثانوي دسترسي به نت ندارم
22/9/91
نقل قول
۲۲-آذر-۱۳۹۰, ۰۲:۲۷ عصر
ارسال: #8
من ست حوله دونفره گرفتم مخمل مارک mintesk
شد 210، جوگیر بودم خریدم اما الان راضی نیستم

و من هنوز تو را مثل "تمام شد مشق شبم" دوست دارم ......
نقل قول
۲۲-آذر-۱۳۹۰, ۱۱:۴۰ عصر
ارسال: #9
(۲۲-آذر-۱۳۹۰ ۰۹:۳۶ عصر)fafa نوشته است:  چرا سیما خوبه که...
هنوز بازش نکردم که استفاده کنیم
اما روش یه نگینایی داره که به نظر میاد اگه یه خورده تری بدن به حوله برسه اونا هم کنده شه، اما به همسرم که نشون دادم گفت دروغ گفتن که مخمله و گفت به جاش از این دونه ای 70تومنیا میخریدی، اصلا براش ذوق نکرد Sad

و من هنوز تو را مثل "تمام شد مشق شبم" دوست دارم ......
نقل قول
۱۷-دي-۱۳۹۰, ۰۸:۵۸ صبح
ارسال: #10

برای عروس و داماد حتمن باید جفت بخریم؟ بعضی هاشون زیادی مردونه هستند و بهضی هاشون زیادی زنونه؟

بهتر نیست جدا بخریم؟
نقل قول
ارسال پاسخ

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد