تالار عرشیا
تالار عرشیا
خرید آینه شمعدان
۲۵-بهمن-۱۳۹۱, ۱۰:۲۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-بهمن-۱۳۹۱ ۱۰:۲۵ صبح توسط golmaryam.)
ارسال: #551
RE: عکس آینه و شمعدان هاتون رو بگذارید اینجا .
نیکتا جان به نظر من با آینه چوبیه خودش جالب تر درمیاد.
من نظرم اینه که ازین شمعدونای شاه عباسی کریستال با آینه چوبی بگیری.
بازم هر جور میدونی گلم این نظر منه. Wink

91/7/7 علوس شدمNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط NiKtA20 ، sh@m
۲۵-بهمن-۱۳۹۱, ۱۰:۲۹ صبح
ارسال: #552
مرسی دوست جونا... فعلا 1-1 نظرا!
لیلا جون خونه ای الان عکس آینه و کنسولت ر وبزاری؟
گل مریم میتونی یه عکس از شمعدونی که مد نظرته بزاری؟!
اگه بخوام اینجوری برنز برندارم میتونم از اینایی که طرح کریستال گلدار چکه هم بردارم!
ولی این شمعدونای برنز رو بخاطر این ترجیح میدم که عمری تر و موندگار تره... یعنی 20،30 سال دیگه هم میتونم نشونشون بدم و بگم این شمعدون عروسیمه! اما اگه جالب نباشه میگذرم ازش...

بچه ها منتظر نظرتون هستما!
بدویید عجله دارم Smile

در جستجوی خانه... Angel
نقل قول
۲۵-بهمن-۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ صبح
ارسال: #553
نیکتا جون من هنوز عروسی نکردم وسایلم سلفون کشیده است ولی بازش نکردم . ببخشید .
شمعدونای برنز رو هروقت بفروشی همون قیمت شایدم بیشتر ازت میخرن اینو از متخصصش شنیدم ولی من کلا دوست ندارم برای این نخریدم .
عزیزم سلیقه ها متفاوته ولی گل مریمم راست میگه با آینه چوبی هم خوبه و قشنگه ولی سلیقت هرچی هست بخر .
من که اگه بیشتر به سلیقه خودم توجه نکنم بعدا زود دلمو میزنه . ببین کدومو بیشتر دوست داری . هر دو جورش قشنگه .

من 2 خرداد عروسیم بود و لباسمو میفروشم چون جا ندارم . توش همه فنر دوزی شده است و سایزش تا 42 بزرگ میشه سایز خودم 36 تا38 هست . کت کلاه دار و آستین بلند هم داره . قیمت لباسم برای خودم 700 دراومده 350 میفروشمش . بهم پیام خصوصی بدید . در ضمن خیلی تمیزه اصلا اتو شویی هم نمیخاد .
نقل قول
 سپاس شده توسط NiKtA20
۲۵-بهمن-۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ صبح
ارسال: #554
آره دقیقا منظورم همین شمعدون کریستال چکاست. من الان سر کارم. ولی ببین نیکتا واسه من ترکیبیه. یعنی هم برنز داره هم یه قسمتش کریستاله(لاله ی سرش کریستال و پایش برنز) + این که از این اشکای کریستالی هم داره. یعنی نمایید از کریستال و برنز.

91/7/7 علوس شدمNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط NiKtA20
۲۵-بهمن-۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ صبح
ارسال: #555
(۱۶-بهمن-۱۳۹۱ ۱۰:۲۳ صبح)ghasedaak64 نوشته است:  
(۱۶-بهمن-۱۳۹۱ ۰۸:۰۷ صبح)fahim.h نوشته است:  خیلی قشنگهههههههههه
میشه ابعادشو بگی تقریبا چه اندازه است واین که از کجا گرفین و چند شده؟

من مدل آینه شمعدونه الهه جونو گرفتم
فقط شمعدونامو خودم عوض کرم لاله گرفتم از یه مغازه تو کوچه برلن 550 تومن
منم چون ميخواستم از شمعدونام براي روي ميز ناهار خوري استفاده كنم واسه همين لاله نگرفتم وگرنه خودم به شدت عاشق لاله هستم لوسترم هم لاله گرفتم
نقل قول
 سپاس شده توسط ghasedaak64
۲۵-بهمن-۱۳۹۱, ۱۱:۲۷ صبح
ارسال: #556
مرسی بچه ها
قیمت اینایی که خریدید رو هم میشه بگید لطفا؟ New1

در جستجوی خانه... Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط sh@m
۲۵-بهمن-۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ صبح
ارسال: #557
نیکتا جان
اون چیزی که باعث میشه وسایل خودشون رو خوب در کنار هم نشون بدن اختلاف اون ها با هم دیگست. برای همین اگر یک آینه و شمع دان برنزی روی این کنسول چوبی بگذاری خودش رو بهتر نشون میده تا آینه چوبی. اون وقت هم کنسول خودش رو بهتر نشون میده هم آینه. برخلاف اون چیزی که بیشتر وقت ها فکر می کنیم اختلاف ها گاهی بهتر از شباهت هان.
کنسولی که انتخاب کردی قشنگ هست ولی طرح روش شلوغ هست. پس به نظرم سعی کن شمع دان و آینه رو کمی ساده تر برداری. البته بستگی به سلیقه خودت داره بازم. به نظرم این کنسول با آینه و شمع دان برنزی گزینه بهتری هست.

چقدر حس خوبیه وقتی به همه چیز اون طوری که هست نگاه کنی،حتی به خودت
چقدر خوبه که این همه دوست مجازی داری که واقعیتر از بعضی آدمهای واقعی در کنار همید
چقدر خوبه که شادی ها و تجربه ها و غم هاتون رو با هم به اشتراک می گذارید و با هم جلو می رید
چقدر خوب میشد اگر می شد همتون رو ببینم
از صمیم قلب دوستتون دارم دوست های خوبم!New1
نقل قول
۲۵-بهمن-۱۳۹۱, ۱۱:۵۲ صبح
ارسال: #558
مرسی عزییییز دلم
خیلی دقیق و خوب بررسی کردی ، ممنونتم Heart
تقریبا دنبال این کنسولم، البته منم میخوام یکم طرح معرقا و ابزار برنزی که روش کار شده خلوتتر باشه، ولی نه انقدر کم که نماش رو کلا از بین ببره...
کنسول رو خیالم راحته که پیدا میکنم، توی یافت آباد مشابهش رو زیاد دیدم... اما یکم نگران آینه و شمعدونه که هم خوشگلش رو پیدا کنم و هم خوش قیمت Smile
برم ببینم خدا چی میخواد New1

در جستجوی خانه... Angel
نقل قول
۲۵-بهمن-۱۳۹۱, ۱۲:۰۰ عصر
ارسال: #559
بچه ها. یه نگاه به موضوغ بندازید. عکس آینه و شمعدان هاتون رو بگذارید اینجا. کجاش نا مفهومه؟؟؟؟؟؟؟؟؟HuhBlushAngry

2 تیر 92 عروس شدم. خیلی خوش گذشت. کاش اون شب هیچ وقت تموم نمیشد.
لباسمو کرایه میدم صفحه 54 لباس با حد اقل هزینه ارسال 539
نقل قول
 سپاس شده توسط فندق ، hkhnasab ، SaMaa ، sahar-b
۲۵-بهمن-۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-بهمن-۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ عصر توسط NiKtA20.)
ارسال: #560
نوعروسک جان ماشالله اعصاب نداریا دوستم!!! New2
بابا میخوام برم امروز بخرم! خوب اگه تاپیک مشاوره برای خرید آینه و شمعدون هست نشون بده من بندو بساطم رو جمع کنم برم اونجا! اگه نیست که مجبورم همینجا بگم دیگه!!!
حالا خدا بخواد میخرم میام از زوایای مختلف عکس میزارم ازش اینجا!!!Wink

در جستجوی خانه... Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط Moory