شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
خانه مد شيرخاني
۲۹-مهر-۱۳۹۱, ۰۹:۵۷ عصر
ارسال: #11
Thumbs Down RE: خانه مد شيرخاني
لطفا سراغ این خانم شیرخانی نرید. چون هم 200 هزار تومن بیعانه مارو خورد هم هیچ لباسی تحویل نداد. شرح جزییات ماجرا شاید از حوصلتون خارج باشه فقط بگم با تاخیر زیاد و پیگیری دایم یعنی بعد از عروسی که میخواستم لباسو بپوشم گفتند بیا پرو لباس حاضره. مدل ساده ای انتخاب کرده بودم ولی کاملا خراب کرده بودند و رنگ لباس هم چیز دیگه ای بود (تازه موقع سفارش اصرار داشتند که باید از پارچه های خودشون انتخاب کنم). قرار شد درستش کنند - البته فقط ایراد لباسو..... آخرش بعد از پرو دوباره، دیدم با اطو کردن و کشیدن لباس خواسته بودن به زور چین خوردگی های بالا تنه رو درست کنند؛ گفتند همون لباس پر از ایراد و که قابل پوشیدن نبود باید قبول کنم. وقتی هم که خواستم پولمو پس بگیرم خانم شیرخانی با نهایت بی ادبی و پررویی تمام تقصیرات و گردن من انداخت و گفت هر جا میخوای برو شکایت کن. مطمینم میدونست فایده ای نداره چون هر چی از طریق تعزیرات و اتحادیه پیگیری کردیم نتیجه ای نداشت. تنها راهو اطاع رسانی از این طریق دیدم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط فرنازی ، mimche ، dokhtare iran ، goli_g ، بتیسا
۳۰-مهر-۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ صبح
ارسال: #12
RE: خانه مد شيرخاني
ارسالی از طرف خانم شیرخانی:
با سلام خدمت دوستان، چند وقتی هست که رقبا دست به عوام فریبی در وب سایت ها و فروم های اینچنینی زده اند و با حرفهایی که بدون پایه و اساس است قصد این را دارند که جلوه بدی از خانه مد شیرخانی به مردم نشان دهند. دوست دارم حداقل کسانیکه نوشته ای درباره خانه مد شیرخانی می نویسند شماره تلفن و نام خود را نیز اعلام کنند تا نسبت به این قضیه شبهه ای نباشد تا اگرهم موردی بوده آن را بتوانیم درست توضیح دهیم و از خود دفاع کرده باشیم. با سپاس فراوان. شیرخانی
 سپاس شده توسط آرزو جون
۳۰-مهر-۱۳۹۱, ۱۲:۱۸ عصر
ارسال: #13
بچه ها یکی بیاد توضیح بده قضیه جیه من رفتم مزون خانم شیر خانی ویکی از 3 گزینه من (صفا - پیفون- شیر خانی ) بود حالا چه کنم
۱-آبان-۱۳۹۱, ۰۷:۲۹ عصر
ارسال: #14
Smile RE: خانه مد شيرخاني
خانم شیرخانی
پاسخ من به شما فقط این خواهد بود: زمانی که فرصت داشتید به جای حل مشکل، نه تنها خود را ملزم به هیچ توضیحی ندیدید بلکه با بد و بیراه گفتن به مشتری که هم برای مراسمش بدون لباس مانده، هم لباس خراب باید تحویل بگیرد و هم پولش را پس نمیدهید، به ما فهماندید که همینی ست که هست (در شان من نیست که الفاظ شما را اینجا تکرار کنم). حالا از من تلفن میخواهید؟ که چکار کنید؟ اون موقع که من به شما زنگ میزدم منشیتون جواب درست نمیداد و میگفت نیستید! در ضمن چرا انقدر از اینکه امثال من تجربه شان را با دیگران در میان میگذارند ناراحت میشوید، مگر به کارتان اطمینان ندارید؟؟؟ در سایت های تبادل نظر همه میتوانند آزادانه نظرات خود را در مورد مسایل و خدمات مختلف ( مثل رستوران، مدرسه، قنادی، خیاطی و ... ) بیان کنند. بهتر است شما فکری به حال خودتان کنید که با این روش راه به جایی نخواهید برد و هرگز در زندگی تان آرامش نخواهید داشت. تمام.
 سپاس شده توسط نیکی 90 ، آرزو جون ، negin1991
۱-آبان-۱۳۹۱, ۰۸:۵۴ عصر
ارسال: #15
Thumbs Down RE: خانه مد شيرخاني
در ضمن خانم شیرخانی بهتره بیشتر حواستونو جمع کنید چون با یک ID ، یعنی hfmdesign مطلب شماره 8 و 15 را ارسال کرده اید. در یکی به عنوان یک مشتری راضی نظر دادید و در دومی در نقش خانم شیرخانی از انتقادات شاکی شدبد !!!!! Huh حداقل میخواهید از خودتون تعریف کنید از یک ID دیگه استفاده کنید. 3 (12)
 سپاس شده توسط mahdiskhanoom ، kosar ، parichehr ninimon ، عروس ، hoda sarem ، golnar ، baran.aram ، baharabbas ، نیکی 90 ، la pharmacienne ، cicile ، maral83 ، MONAMONA ، mimche ، mhdshs ، saravanton ، دختر ایرونی ، safar ، negin1991 ، fhmkardinal ، بتیسا ، banoo ، niliooo ، N3GAR
۱-آبان-۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ عصر
ارسال: #16
(۱-آبان-۱۳۹۱ ۰۸:۵۴ عصر)eldorine نوشته است:  در ضمن خانم شیرخانی بهتره بیشتر حواستونو جمع کنید چون با یک ID ، یعنی hfmdesign مطلب شماره 8 و 15 را ارسال کرده اید. در یکی به عنوان یک مشتری راضی نظر دادید و در دومی در نقش خانم شیرخانی از انتقادات شاکی شدبد !!!!! Huh حداقل میخواهید از خودتون تعریف کنید از یک ID دیگه استفاده کنید. 3 (12)

3 (12)Tongue3 (12)3 (12)3 (12)3 (12)
۴-بهمن-۱۳۹۱, ۰۲:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-بهمن-۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ عصر توسط hfmdesign.)
ارسال: #17
(۱-آبان-۱۳۹۱ ۰۸:۵۴ عصر)eldorine نوشته است:  در ضمن خانم شیرخانی بهتره بیشتر حواستونو جمع کنید چون با یک ID ، یعنی hfmdesign مطلب شماره 8 و 15 را ارسال کرده اید. در یکی به عنوان یک مشتری راضی نظر دادید و در دومی در نقش خانم شیرخانی از انتقادات شاکی شدبد !!!!! Huh حداقل میخواهید از خودتون تعریف کنید از یک ID دیگه استفاده کنید. 3 (12)

سلام به شما دوستان
من یکی از مشتریان و به نوعی از همکاران خانم شیرخانی هستم که مطلب اول را از زبان خودم نوشتم و دیدم که این موضوع نوشته شده به خانم شیرخانی انتقال دادم و ابراز بی اطلاعی کردند و خیلی متعجب شدند گفتند هر کی بوده بیاد به خودمون مستقیم بگه و همچی موردی اصلا نداشتیم و از زبان ایشون اون مطلب رو نوشتم و اصلا از انتقاد شاکی نخواهند شد چون این موضوعات باز در همه جا وجود داره و وقتی یک شرکت یا فعالیتی معروف میشه و مورد شناخت قرار می گیره خوب همچی موضوعاتی سریع خودشون رو نشون میدن. این طبیعی هست. اما شما اگر هم واقعا همچی موردی باشد که من خبر ندارم باز هم یک در برابر 1000 همیشه بوده و هست. کمپانی لامبورگینی با اون عظمتش هم سال پیش یکی از مشتریاش ماشین لامبورگینیش در کشور چین خراب شده بود و تماس گرفته بود و گفته بودند بد رانندگی کردید موتورش سوخته باید موتورش رو با هزینه خودتون خریداری کنید که طرف شاکی شده بود و ماشین رو به چند کارگر داده بود تا کامل داغونش کنند و برای این قضیه خبرنگارا و عکاسا رو هم خبر کرده بود و در اینترنت غوغا کرد ولی این دلیل نمیشه که ماشین لامبورگینی ماشین بدی باشه و مشتریانش کم نشدند
اینم لینک خبرش http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=...eID=509593
و خوب در 1000 یک مورد حتما پیش میاد و طبیعی هست و باید دنبال علت دقیق بود نه یک طرفه به قاضی رفتن.
با سپاس
 سپاس شده توسط میترا ددد
۱۷-اسفند-۱۳۹۱, ۰۵:۵۸ عصر
ارسال: #18
من امروز رفتم مدلي كه انتخاب كردم گفت ١٥٠٠ در مياد
۱۷-اسفند-۱۳۹۱, ۱۰:۰۲ عصر
ارسال: #19
من تجربه شخصیمو میگم از این مزون
این مزون پارسال حراج لباس عروس زده بود که یه سری لباس عروس تن پوش دوم به گفته خودشون بود من با مامانم و خواهرم رفتیم کرج شعبه اصلیش که خود خانم شیرخانی هستند خودشون مشتری داشتن و دسیارشون 3-4 مدل لباس برای من اوردن که من پوشیدم که فقط یکیش به نظرم بدیم نبود .
تا اینجا مشتریاش رفتن و خودش اومد و کلی از لباساش و نوع دوختش تعریف کرد و کلی خوش برخورد بود اما همین که فهمید من میخوام برم فکر کنم و بعدا برگردم شاکی شد که یعنی چی شما که شک داشتی چرا مارو معطل کردی کجا میان 3-4 تا لباس عروسو پرو میدن و خلاصه یه جوری برخورد کرد من همین جور وارفتم از یکی از لباساشم بدم نیومد ولی سایزش 42 بود منم سایزم 36 گفت اگه بری برگردی من دیگه بهت لباس نمیدم چون شما مارو علاف کردی . خلاصه منم کلی بهم برخورد ولی گفتم باشه من همینو میخرم ، گفت برای سایز کردنش هم باید 50 تومن بدی ، خلاصه از من 150 بیعانه گرفت بعد یه هفته لباسو تحویل داد منم انقدر بهم برخورده بود که موقع تحویل لباس اصلا دقت نکردم به پایین لباس در واقع به حرف خودشم اعتماد کردم که این لباسا تن پوش دومه اما وقتی اومدم خونه به پایین لباس نگاه کردم دیدم تمامش سوراخ سوراخه دیگه اینم مزید بر علت شد که کلا لباسو انداختم کنار ، الانم رفتم مزون عادل یه لباس دیگه سفارش دادم . ولی برخوردش خیلی بد بود من اگه کلاهم هم بیوفته اونجا نمیرم بردارم و به هیچ کسم توصیه نمیکنم بره چون من اون روشونم دیدم اگه به مشکل برخورد کنی باهاشون یه کاری میکنن که خودت پولو بدی بری .
من بعد از این همه مدت هنوز انقدر از دستشون عصبانیم که حتی حاضر نیستم برم لباسرو یه نگاه بندازم . ولی اینم بگم کارشون بد نیست ولی اخلاقشون افتضاحه

با کترینگ نوآفتاب
با موزیک ایمان و مسعود
با آرایشگاه مانلی
بهترین شب زندگیم بهتر از این نمیشد
عاشقتونم New1
 سپاس شده توسط shabnamh ، دختر مرداد ، فرنازی ، negin1991 ، بتیسا
۱۷-اسفند-۱۳۹۱, ۱۰:۳۷ عصر
ارسال: #20
(۳۰-مهر-۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ عصر)عروس نوشته است:  بچه ها یکی بیاد توضیح بده قضیه جیه من رفتم مزون خانم شیر خانی ویکی از 3 گزینه من (صفا - پیفون- شیر خانی ) بود حالا چه کنم
عزیزم شما پیفون رو با اینجا مقایسه می کنی؟؟من لباسم رو با پیفون 2بار به سبک خودم تغییر دادم هی بهم میگفتن هرچی تو بخوای میشه واقعا هم عالی شد
صفا هم کارش خوبه.با تعریفایی که بچه ها کردن من که بعید میدونم جای خوبی باشه.
خانم شیرخانی کار خوب بدون اخلاق خوب و حس مسئولیت پذیری در برابر مشتری هیچ ارزشی نداره حتی اگر 300سال سابقه داشته باشید یا شبیه کمپانی لامبورگینی فراری پورشه یا هرچی باشید
ارسال پاسخ