به نوعروس خوش آمدید

نوعروس اولین و بزرگترین انجمن مخصوص عروس خانم های جوان است که امکان تبادل نظر در مورد مسائل مختلف را فراهم می کند

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست سایر را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • تصاویر آتلیه اخوان
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آتلیه سعید عرب
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
حرفهای مادرشوهر ٬خواهرشوهرو...
۲۰-دي-۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ عصر
ارسال: #821
RE: حرفهای مادرشوهر ٬خواهرشوهرو...
سحر جان فکر نکنم به سلیقه برادرشم احترام بذاره.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط سراب ، سراب
۲۰-دي-۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ عصر
ارسال: #822
سعیده جان با خنده بهش بگو اونی که باید بپسنده پسندیده دیگه چی اهمیت داره؟؟ Big Grin
مخصوصا که تا حالا جواب نمیدادی حسابی حالشو میگیره
اگه بازم ادامه داد مجبوری مثل خودش بشی و هر بار دیدیش با لحن دوستانه و مارموز مثل خودشون بگی واای عزیزم چرا این شکلی شدی؟ Big Grin
آخی عزیزم چرا پوستت اینجوری شده ؟ Big Grin
با بعضیا باید مثل خودشون رفتار کرد و بس
 سپاس شده توسط taze ar00s ، elm ، سراب
۲۱-دي-۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-دي-۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ عصر توسط پالیز.)
ارسال: #823
(۲۰-دي-۱۳۹۲ ۰۶:۲۵ عصر)saeide26 نوشته است:  Cryingبچه ها خواهر شوهر من زیادی رک هستش.از همه چیز ادم اشکال میگیره.من لیسانس دارم بیکارم همش مسخر ه ام میکنه.یه بار میگه ابروهات زشته یه بار میگه موهات زشته یه بار میگه اندامت زشته.منم همش سکوت میکنم چون بی زبونم اما هرگز حلالش نمیکنم.مثلا بقول خودش خیلی مسلمانه.من نمیخوام از خودم تعریف کنم اما چیزی ازش کمترم ندارم

این خواهرشوهر شما خیلی بی ادبه که رک میگه زشت شدی...تو هم بگو منم از خیلی از مسائل مربوط به شما خوشم نمیاد ولی ادب دارم نمیگم!

من واسه خودم هرکی تو خانواده ی شوهر یا کلا هرکی بخواد نظری بده میگم همسرم دوست داره...منظورم نظر بی ادبانه نیست ها فقط نظر معمولی و قصد بدی هم ندارن منم ناراحت نمیشم ولی خب یکسری چیزا واقعا همسرم دوست داره و یکسری هم خودم واقعا دوست دارم ولی سختمه بخوام هی توضیح بدم و تفسیرش کنم راحت یک کلام میگم همسرم دوست داره

یادمه یکبار خاله ی شوهرم گفته بود جلو خودم ها خیلی هم با احترام که چرا عروس نو هستی ارایش زیاد نداری منم خودم قلبا دوست ندارم ارایش زیادو و به حجاب معتقدم از ظرفی هم میدونم همسرم ارایش غلیظ بدش میاد منم گفتم راستش همسرم اصلا ارایش زیاد دوست نداره میگه همین طور ساده و ته رنگ خیلی بهتره مثل خودتی

دیگه نشنیدم کسی حرفی بزنه نه سوالی نه امری...خداییش هم نیتشون خوب بود ولی خب منم معیارایی دارم نمیتونم با همه هماهنگ باشم که
(۲۱-دي-۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ صبح)sibe sorkh نوشته است:  بچه ها جطور میتونم روی خواهرشوهرمو کم کنم. خییییییییییییییییییییییلی پرو تشریف دارن. خیلی ادعای عقل میکنه. هر بترم میاد 2و3 هفته میمونه. نمیخوام روابط تیره بشه. چون شوهرم خیلی ماهه. فقط ترس از تیره شدن روابط دارم انگار بهش باج میدم. کمکم کنییییییییییییییید.
ما مشهد زندگی میکنیم.تو یه استخدامی قبول شده الان رفت امد میکنه. شهرش با ما 3 ساعت فاصله داره. جالب اینکه دوستاشم با خودش میاره خونه ما میمونن. خسته شدم
کسی نبود؟

حالا واسه خودش که راه حل ندارم
ولی رک بهش بگو دوست نداری ادمای غریبه بیان سر خونه زندگیت و اگه ادامه بده نمیتونی باهاشون خوش رفتار باشی

مگه مسافرخونه است
 سپاس شده توسط taze ar00s ، سراب
۲۱-دي-۱۳۹۲, ۰۲:۳۵ عصر
ارسال: #824
چندوقت پیشا واسه خواهرشوهرم خواستگار اومده بود و خانواده داماد اجازه میخواستن واسه اینکه پسر بیارن

خلاصه یک روز که با مادرشوهرم و شوهرم و عمه شوهرم نشسته بودیم بحث این خواستگار شد که مادرشوهرم گفت آقاجون ( پدرشوهرم) گفتن فقط 10 روز یا بیشتر طول میکشه ما جواب بدیم که ایا پسر بیارن یا نه منم خندیدم گفتم خوبه آقاجون طعم اذیت شدن و معطل شدن و نچشیدن که اینطوری دارن این بنده خداهارو معطل میکنن ( آخه چون خانواده ی من و همسری تا حدودی آشنایت باهم داشتن از طریق دوستان پدری سر 10 روز عقد کردیم که ای کاش تحقیق و مشاوره ی بیشتر میرفتیم تا با دید باز تر نسبت به این خانواده وارد زندگی میشدم ) خلاصه میدونید مادرشوهرم چی گفت ، گفت (باخنده و نیشخند ) که اتفاقا من هم گفتم آقاجون گفته میخواستن عجله نکننNew3New3New3New3

( خداییش بد ضایعم کرد Big Grin) من هم گفتم (بالبخند ژکوند): کسی عجله نداشت و تو خونه مونده نبود ما اطمینان و اشناییت داشتیم AngryDodgy

قند عسلم سُر خورده اومده توی دلم Lub

سلامتی نی نی جون میشه یک صلوات بفرستید؟
 سپاس شده توسط taze ar00s
۲۱-دي-۱۳۹۲, ۰۴:۱۹ عصر
ارسال: #825
(۲۱-دي-۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ صبح)sibe sorkh نوشته است:  بچه ها جطور میتونم روی خواهرشوهرمو کم کنم. خییییییییییییییییییییییلی پرو تشریف دارن. خیلی ادعای عقل میکنه. هر بترم میاد 2و3 هفته میمونه. نمیخوام روابط تیره بشه. چون شوهرم خیلی ماهه. فقط ترس از تیره شدن روابط دارم انگار بهش باج میدم. کمکم کنییییییییییییییید.
ما مشهد زندگی میکنیم.تو یه استخدامی قبول شده الان رفت امد میکنه. شهرش با ما 3 ساعت فاصله داره. جالب اینکه دوستاشم با خودش میاره خونه ما میمونن. خسته شدم
کسی نبود؟
یاد دوستم افتادم. همچین هم کلاسی ها رو جمع میکرد میبرد خونه داداشش که نگو. میرفت سر یخچال و فریزر غذا درمیاورد و میموند و اونها مسافر بودن اونم کلید داشت شب با رفقا میموند اونجا. بهش میگفتم زشته کارت شاید خوششون نیاد. میگفت اگه خوشش نیاد میگه
خب شما هم بگو یا به شوهرت یا به مادرش . یا در خونه رو باز نکن. یا بهانه بیار که جایی دعوتی یا برنامه ای داری. اصلا کارش درست نیست که دوستاشم میاره(خودش میاد خونه داداششه) دوستاشو میاره .خیلی رسمی برخورد کن و مودب و خشک باش.تا بپرسه که چی شده؟New3
 سپاس شده توسط سراب
۲۱-دي-۱۳۹۲, ۰۴:۵۰ عصر
ارسال: #826
elm جون اصلانبایدجاهایی که ماوخانوادمون مثل خانواده شوهرمون توموقعیتش قرارگرفتیم حرف بزنیم که بخوان سواستفاده کنن وتیکه بندازن
ازاین به بعدکه تازه مراسم های خواهرشوهرت درپیشه وحرف وحدیث هاش هیچی نگوفقط تماشاچی باش اگه ازت سوال کردن بگوهرجورخودتون ئصلاح میدونیدحواست باشه واسه خودت دردسردرست نکن
۲۱-دي-۱۳۹۲, ۰۴:۵۹ عصر
ارسال: #827
بچه ها مادر شوهر من رفته خونه ي همسايشون گفته نميدونم اين عروس اخريه ما بي كي رفته بي حجابيش نميدونيم بايد چيكار كنيم دختر همسايشون اومده به شوشوي من گفته شما با خانمت مشكل داري شوشو گفته نه گفته مامانت اومده خونه ي ما اينجوري گفته ميناليده من فكر كردم شما با هم مشكل دارين شوشوي منم عصبي شده برگشته گفته مامان من بي عقله كه اومده اين حرفارو زده حالا بگو من بي حجابيم چيه چون چادر سرم نميكنم مانتو ميپوشم نه بگي مانتو تنگ و كوتهو از اين حرفا كاملا اندازه و معمولي فقط چادر نميپوشم ولي بقيه عروساش و دخترش و خودش چادري هستن از اونا كه جانماز اب ميكشنا غيبت ميكنن تهمت ميزنن پشت مردم حرف در ميارن اون يكي عروسش مسجد ميره نماز اول وقت ميخونه شوهرش سر همه كلا ميزاره و مال مردم رو ميكشن بالا حالا اونا شدن خوب من شدم بيحجاب شوشوي من رفته مشهد كارداشته گفت برگردم تكليف اين حرفشو مشخص ميكنم يعني حالشو ميگيريم بيشعوووووووور
 سپاس شده توسط پرستیژ ، taze ar00s ، eternal ، الی طلا ، ازا ، سراب ، سراب ، سراب
۲۱-دي-۱۳۹۲, ۰۵:۳۱ عصر
ارسال: #828
باهات موافقم نازیلا جان

فقط باید سکوت کنم

البته فعلا که خبری نیست چون اون خواستگار و هم رد کردن

ولی خب کمی حرص در آرهDodgy

قند عسلم سُر خورده اومده توی دلم Lub

سلامتی نی نی جون میشه یک صلوات بفرستید؟
 سپاس شده توسط نازیلا مهربان ، سراب
۲۱-دي-۱۳۹۲, ۰۵:۳۹ عصر
ارسال: #829
اماتجربه شدبرات که توازدواج هیچکدومشون چیزی نگی 1بارمنومادرشوهرم داشتیم ازبچگی هامون ئمیگفتیم چنان اون وسط بل گرفت وتیکه انداخت که خدامیدونه من فقط ازدست خودم شاکی بودم دیگه دهنموبستم پیششون
 سپاس شده توسط elm ، سراب
۲۱-دي-۱۳۹۲, ۰۵:۴۱ عصر
ارسال: #830
دوستای گلم به منم کمک کنین دیشب دایی مادر شوهر با خانومش از یه شهر دیگه ای اومده بودند قرار بود بیان خونه مادر شوهر اینا مادر شوهر من تو حیاط صدای همسرم زد و گفت دایی جون و خانومش میان همین یعنی بیاین بالا شماهام من ناراحت شدم گفتم یا صدای من میکرد میگفت یا میگفت بیاین اونجا حالا ناراحتیم به جا هست یا نه؟
در ضمن یک بارم برای خواهر شوهر خواستگار میومد با همسرم صحبت کرده بود گفته بود اونروز بیاید من رفتم با همسرم ولی با من حرفی نزد بگین ایندفعه چه برخوردی داشته باشم ممنون.
ارسال پاسخ