شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
موضوع بسته شده 
جلوگیری از بارداری
۲-شهريور-۱۳۹۲, ۰۲:۱۳ عصر
ارسال: #1321
RE: جلوگیری از بارداری
ینی آدم کارش به بچه های نوعروس نیفته....متاسفم بچه ها بای

تا می آیم دستم را از دستت جدا کنم صبر می آید....
چقدر این عطسه های پاییزی را دوست دارمSmiling
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲-شهريور-۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-شهريور-۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ عصر توسط taranom_18.)
ارسال: #1322
(۲-شهريور-۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ عصر)مرمر.الف نوشته است:  بچه ها توروخدا کمک کنید
من سیکلم 28 روزست دیروز 28 روزم بود اما پ نشدم هم دیشب هم امروز صبح ناشتا بی بی چک نشون داد منفیه - 2 تا چای زعفرونم خوردم اما فایده نکرد - پریودم خیلی خیلی دقیقه - رابطه خطرناک نداشتم
بنطرتون 29 روز بعد پ آخر بی بی چک قابل اعتماده؟؟؟؟؟

عزیزم خودت داری میگی رابطه خطرناک نداشتم، پس برا چی نگرانی؟ استرس خودش پریود رو عقب میندازه
قابل توجه تو دوست عزیزم: منم یه بار خیلی استرس بارداری داشتم به خاطر استرس زیاد 15 روز پریودم عقب افتاد!!!
واقعا تو من بی سابقه بود، حالا تصور کن این 15 روز من چی کشیدم ، شوهرمو کچل کردم
بی بی چک رو معمولا اگه پریود به تاخیر بیوفته استفاده می کنن، برای بعضیا لقاح زود انجام میشه و بعد از دو روز تاخیر پریود نشون میده اما بعضیا تا 10 روز هم نشون نمیده، اما حالت متعادلش اینه که بعد از 7 روز از تاخیر پریود جواب بده
مر مر جان اگه خیلی نگرانی امروز رو هم صبر کن
با توجه بهه اینکه میگی پریودت خیلی دقیقه اگه تا فردا خبری نشد برو یه آزمایش بتا بده ، خیال خودتو راحت کن
بخدا اینجوری نابود میشه آدم از استرس

دوستان کسی هست که ساکن کیش باشه؟؟؟ لطفا اگه کسی هست یه پیغام به من بده
پسرم بیصبرانه منتظرتمHeart
 سپاس شده توسط مرمر.الف
۲-شهريور-۱۳۹۲, ۰۲:۲۷ عصر
ارسال: #1323
بچه ها یه چیز دیگه در مورد قرص ها
این قرصهای ترکیبی از 2 دسته ی هورمون استرزون و پروزستون که به طور مصنوعی تشکیل شده است ساخته میشود
و چند نوع داره : ال دی . اچ دی. تری فازیک
که تفاوت این قرصها در دوز هورمونها میباشد
یکی از روشهای موثر و قابل برگشت جلو گیری از بارداری استفاده ی مرتب و صحیح از این قرصهاست.
قرصهای ال دی و اچ دی ثابت هستند یعنی در همه ی 21 قرص نسبت ثابت هورمون استرزون و پروزستون استفاده شده
ولی در تری فازیک مقدار هورمون پروزستون در 2 یا 3 مرحله متغیر است.
معایب قرصهای تری فازی نسبت به ال دی و اچ دی:
بیمار ممکن است در خوردن قرص به خاطر رنگ ان دچار اشتباه شود .
بروز لکه بینی و خونریزی 2 برابر بیشتر از قرصهای دیگر
در صورت فراموش کردن قرص به علت تفاوت دوز دارو نمیتوان دوز 2 برابر را استفاده کرد.
قرص های اچ دی:
مقدار استرزون بیشتر از پروزستون است در این قرص عوارض جانبی مربوط به استرزون بیشتر دیده میشود
هر بسته شامل 21 قرص است که البته امروزه کمتر از این قرص استفاده میشود
قرص ال دی:
میزان استروزن به نسبت اچ دی کمتر است عوارض جانبی مربوط به استرزون نسبت به اچ دی کمتر دیده میشود.
استفاده ی این قرص از اچ دی رایج تر است
طرز مصرف:
اولین بسته از روز 5 قاعدگی شروع میشود.
روزانه 1 قرص تا پایان 21 قرص استفاده میشود
بعد از اتمام بسته به مدت 1 هفته قرص قطع میشود و بسته ی دوم از روز 8 شروع میشود و به همین ترتیب.
گاهی مصرف قرص برای فرد ایجاد عوارض پوارشی و عصبی میکند که بهتر است به هنگام خواب مصرف شود.
لازم به ذکر است که مصرف اولین قرص در هر دوره از اهمیت خاصی برخوردار است و شایع ترین علت بروز حاملگی های ناخواسته در این روش
مصرف اولین قرص یا تاخییر است
اثرات مفید:
کاهش خون ریزی های قاعدگی باعث تنظیم قاعدگی های نامنظم .رفع شدید دردهای قاعدگی
و احتمال بروز حاملگی های خارج رحم و بروز بیماریهای اتهابی لگن را کمتر میکند.
معمولن ظرف مدت 3 ماه بعد از قطع قرص قاعدگی های فرد طبیعی شده و قدرت باروری طی مدت 2 سال به همان میزان میرسد.

: 8 شهریور 91 کاش بازم تکرار میشدی ..: دوستان عزیز کار همسرم طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی هست مایل بودید پ خ بگذارید
 سپاس شده توسط negar* ، مهتاب بانو ، shadow
۲-شهريور-۱۳۹۲, ۰۲:۲۸ عصر
ارسال: #1324
مرسی ترنم جون - مگه تو به داد من برسی
7ماه ازدواج کردم اصلا بچه نمیخوام - آخه دقیق 19 مرداد که روز 14 سیکلم و زنم تخمک گذاری بود رابطه داشتم و بعد اون دیگه هیچ رابطه ای نبوده - توروخدا دعا کن نباشم

تا می آیم دستم را از دستت جدا کنم صبر می آید....
چقدر این عطسه های پاییزی را دوست دارمSmiling
۲-شهريور-۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ عصر
ارسال: #1325
تذکرات لازم:
1.قبل از شروع باید به پزشک مراجعه کند زیرا گاهی خوردن قرص به صلاح بیمار نیست.
2.ابتدا بعد از 6 ماه و بعد از ان سالی یک بار به پزشک مراجعه شود برای انجام تست پاپ اسمیرکنترل وزن و فشار خون و ....
3.مهم ترین مساله فراموش کردن قرص است که بهتر است خوردن قرص همراه با یکی از عادات روزانه باشدمثل مسواک زدن
4. در صورتی که خانمی بخواهد نوع قرص را عوض کند باید با مشورت پزشک باشد
5مصرف این قرصها باعث نازایی زن نمیشود اگر خانمی تمایل به باردار شدن دارد باید ان بسته را تا اخر مصرف کند بعد قرص را قطع کند.
6 با مصرف صحیح قرص یکی از مطمین ترین روشهای جلوگیری است عوارضی که به صورت نادر در افراد به وجود می اید باید بدانیم که قابل تحمل تر از حاملگی های ناخواسته است
7تعدادی از خانم ها با خوردن این قرصها دچار علایمی مانند تهوع استفراغ سستی سرگیجه و سنگین شدن پستانها میشوند که این علایم در 3 ماه اول مصرف قرص بیشتر مشاهده میشودکه این علایم نشان دهنده ی این است که بدن زن به این دارو دارد عادت میکند.
8 خطر بروز مشکلات ناشی از از مصرف قرص پس از سن 35 سالگی و زن های سیگاری به مراتب بیشتر است و بهتر است از راه دیگری استفاده کنند
9 اگر یک شب خوردن قرص فراموش شود باید به محض یاد اوری سریعن مصرف کند حتا اگر مصادف با شب بعد باشد 2 قرص را باید با هم مصرف کند
10 اگر 2 شب پی در پی خوردن قرص فراموش شود باید مدت 2 شب و هر شب 2 قرص خورده شود و تا اتمام بسته بهتر است از روشهای دیگر مانند ک.ا.ن.د.و.م نیط استفاده شود
11 اگر بیشتر از 3 شب خوردن قرص فراموش شود بایدمصرف قرص قطع شود و تا شروع قاعدگی از روش دیگری استفاده کرد و سپس بسته ی بعدی را از روز 5 قاعدگی شروع کرد
در نهایت باید 6 ماه که از قرص استفاده میشود 6 ماه از روشهای دیگر مثل ک.ا.ن.د.و.م استفاده شود یعنی 6 ماه 6 ماه
.

: 8 شهریور 91 کاش بازم تکرار میشدی ..: دوستان عزیز کار همسرم طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی هست مایل بودید پ خ بگذارید
 سپاس شده توسط nazgol22
۲-شهريور-۱۳۹۲, ۰۴:۴۳ عصر
ارسال: #1326
(۲-شهريور-۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ عصر)مرمر.الف نوشته است:  مرسی ترنم جون - مگه تو به داد من برسی
7ماه ازدواج کردم اصلا بچه نمیخوام - آخه دقیق 19 مرداد که روز 14 سیکلم و زنم تخمک گذاری بود رابطه داشتم و بعد اون دیگه هیچ رابطه ای نبوده - توروخدا دعا کن نباشم

انشالله که نیستی عزیزم
بهش فکر نکن اصلا و امیدوار باش
امیدوارم پریود بشی زودتر

دوستان کسی هست که ساکن کیش باشه؟؟؟ لطفا اگه کسی هست یه پیغام به من بده
پسرم بیصبرانه منتظرتمHeart
 سپاس شده توسط مرمر.الف
۲-شهريور-۱۳۹۲, ۰۴:۴۸ عصر
ارسال: #1327
Rainbow RE: جلوگیری از بارداری
سلااااااااااااااااااااام چه خبرا روش جدیدی پیدانشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟New23 (12)
 سپاس شده توسط Tin tin
۲-شهريور-۱۳۹۲, ۰۵:۰۸ عصر
ارسال: #1328
بچه ها بعضیا با گرمی خوردن پ زودتر میشن بعضیا با سردی. بسته به مزاج هرکسی داره مثلا من خالم به محضی که روز پ برسه و نشه یه لیوان آبغوره میخوره و فرداش میشه.ولی دوستم به زعفرون و دم کرده بابونه حساس هس و واسه پ میخوره.

...واقعا صبر کلید حل 99درصد مشکلات هس!
باور نداری امتحان کن...
۲-شهريور-۱۳۹۲, ۰۵:۱۲ عصر
ارسال: #1329
Sad RE: جلوگیری از بارداری
من که موندم دیگه چه قرصی بخورم یعنی یاسمین بخرم ولی اگه چاق شدم نه!!!!!!!!!!!!من قرصی میخوام که اصلا چاق نشم وزنم زیادنیست امانمیخوام چاق بشم.بچه ها اگه یاسمین بخوری درماه چقدرچاق میشی؟New2HuhSad
۲-شهريور-۱۳۹۲, ۰۶:۴۷ عصر
ارسال: #1330
من یاسمین هم خوردم اما چاق نشدم
بستگی داره عزیزم
اول برو دکتر آزمایش خون بهت میده، بعد از جواب تشخیص میده چه قرصی واست خوبه
من خودسر یاز میخوردم(قرص به این معروفی و خوبی) اوووووووووووووه جوش میزدم قد لیمو ترش طوری پشتم پر از جوش بود موقع خواب می مردم از درد.
یاسمین بهم ساخت
اما دکتر بهم سیپروترون کامپاد داد که خیلی ارزونه اما واقعا باهاش راحتم

عروسي: شهريور93
تشریفات: رنسانس عالی بود
آتلیه:باراد آریا عالی بود
آرایشگاه:مريم رهنما عالی بود
موزیک: Dodgy زیاد دوس نداشتم
موضوع بسته شده