شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
جاری(رابطه با جاری)
۵-شهريور-۱۳۹۱, ۰۲:۱۴ عصر
ارسال: #331
RE: هرکس بیاد بگه جاری داره یا نه؟(رابطش با جاری)
(۵-شهريور-۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ صبح)nancy نوشته است:  خوش به حالتون بچه ها که در این جور موارد شوهراتون ازتون طرفداری میکنن.آخه شوهرم اصلاً طرف من رو نمیگیره و من تک و تنها باید مشکلاتمو با خانوادش حل کنم...حتی اون اوایل که با مادرش هم مشکل داشتم ، همیشه حق رو به مامانش میداد. من از مشاوره هم کمک گرفتم ولی مشاوره بهم گفت که نمیتونی این وضعیت رو تغییر بدی و باید باهاش کنار بیای. اینم از شانس گند منه که شوشوم بجه ننه است و رو خانوادش تعصب داره،خیلی وقتا احساس میکنم که خانوادش از این اخلاقش سو استفاده میکنن(حتی جاریم هم همینطور). وقتی میبینم که برادر شوهرم خیلی پشت جاریمه و حتی از اخلاقای گتدش هم حمایت میکنه و خانواده شوشو هم جرات ندارن چیزی بهش بگن،بدتر اعصابم میریزه به هم.دلم واسه خودم میسوزه که از وقتی ازدواج کردم،همش جواب خوبیامو با بدی میگیرم.کاش منم یکم بلد بودم بدجنس باشم،کاش منم شیشه خورده داشتم...

ههههههههههه 3 (12)3 (12)3 (12)3 (12)یکی مثل خودم پیدا کردم

نانسی غصه نخور منم مثل تو شوهرم اخرین بچس و اگه مامانش بگه ماست سیاهه میگه اره

و مادرشوهرم اگه برادرشوهر بزرگم بگه ماست سیاهه اونم میگه اره و برادر شوهر بزرگم اگه زنش بگه

اونم میگه اره با این حساب همه زندگی ما رو دست جاری میچرخهBig GrinBig GrinBig Grin

اینقد تا حالا کشیدم ازشون که جایی واسه گفتن نمیمونه البته تفاوت منو تو اینه که من عاشق مادرشوهر پدرشوهرمم

نمیخوام اصن اونا ناراحت بشن...هیییییییی کیه که درک کنهSadSadSadSad

خوبه باز جاری تو باهات سرد برخورد میکنه میدونی باید چه کار کنی

جاری من وقتی منو میبینه انگار خواهرشو ندیده منم ساده بهش میخندم بغلش میکنم وقتی میریم میبینم

برادر شوهرم زنگ زده به مادر شوهرم و اماره تموم خنده هامو بهش داده و میگه به شوهرش بگو جلوشو بگیره3 (12)

منم دیگه سعی میکنم عین خیالم نباشه از وقتی من عروس خونواده شدم جاریا تغیرات اساسی کردن

بینی عملی و تتو لب و کاشت مژه و...

حالا 15 سال از من بزرگتره اون یکیم 11 سال وقتی به من میرسن پشتم میگن چقد ارایش میکنه

حالا بچه ها عکسمو دیدن کنار جاریم من یه ذره هم واسه رضای خدا ارایش ندارم ضد افتاب میزنم میگه

پوستتو صاف کردی با کرم 3 (12)3 (12)3 (12) اخه به یه ادم دهاتی چی میتونی بگی واقعا توی روستا به دنیا اومده ولی من با این چیزا مشکلی ندارم اگه واسم کلاس نذارن و کاری به کارم نداشته باشن من دوسشون دارم

یه کلاسی واسم میذارن بیا و ببین هرکی ندونه فک میکنه مادر پدرش کارخونه دار بودن خوبه صدقه سر برادر شوهرم

به اینجا رسیدن...منم که مثل دیوونه ها اصن بلد نیستم کلاس بذارم اگه واسم یه هدیه کوچیک بدن بعد مسافرت اگه هاااا من کلی ذوق میکنم و کلی تشکر

ولی همیشه که من واسه اونا میارم میگن مرسی با چشم و ابرو اونم میذارن کنار....

اخر سرم میگه بچم گفته زن عمو اولا دهاتی بوده حالا با کلاس شده3 (12)3 (12)3 (12)

خدایا شکرت مامان شدم عاشقتم خدا New1
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط ♫♪سنجاقک♪♫ ، سولماز 91 ، elize ، zoho1381 ، nazi_on2
۵-شهريور-۱۳۹۱, ۰۳:۱۷ عصر
ارسال: #332
خوهران گرامی اینو بدونید یه روز همتون مادر شوهر خوار شوهر جاری میشین اینقدر زندگی رو سخت نگیرید -فقط هرکسی اگه بد جنسه کمتر رفت واومد کنید
 سپاس شده توسط mahdis
۵-شهريور-۱۳۹۱, ۰۵:۴۳ عصر
ارسال: #333
سوگل جان خیلی جالب گفتی آخه منم مشکلاتم شبیه توئه.مثلاً اینکه ما باید همیشه بهترین کادوها رو به اونا بدیم و آخرش با کلی قیافه دیوارو نگاه میکنه و میگه مرسی!در حالیکه آخرین بار برادر شوهر و جاری محترمم واسه تولد من یه سینی بیست هزار تومنی دادن و من مثل احمقها کلی تشکر نثارشون کردم!!!!!!!! شوهرمم اصلاً عین خیالش نیست و بازم اصرار داره که باید کادوهای خوبی بهشون بدیم.کاش شوشوم میفهمید که با این کاراش داره چه آتیشی به زندگیمون میزنه...
بعدش شماها که میگین رفت و آمدتون رو کمتر کنین، آخه شوهرم راضی نمیشه و میگه که من از برادرم نمیتونم دل بکنم...خوب اونوقت من باید چه خاکی به سرم بریزم؟! شوشوم هم حرف اون مشاوره رو تکرار میکنه و میگه که باید این وضعیت رو تحمل کنی و نمیشه کاریش کرد.
آخه این انصاف نیست که خانواده شوهرم این بلاها رو سرم بیاره و شوهرم فقط ناظر ماجرا باشه و بهم بگه که خودت باید باهاشون کنار بیای.باور کنید اگر شوهرم از روز اول با این قضیه برخورد جدی و منطقی میکرد و خط قرمزها رو مشخص میکرد،دیگه کار به اینجا نمیکشید.مگه زن و شوهر نباید حامی هم باشند و تو شرایط سخت پشت هم وایستن؟؟!!!!
دیگه نمیدونم که دوای دردمون چیه!!!ا الان با شوشوم خوبم ولی دلم ازش خونه...CryingCryingCrying

از همه آدم های بدی که در زندگیم بودن سپاسگذارم..اونا دقیقاً به من نشون دادن که چه کسی نمیخام باشم....
 سپاس شده توسط سوگل ، zoho1381
۵-شهريور-۱۳۹۱, ۰۷:۵۲ عصر
ارسال: #334
نانسی جون من درکت میکنم چون شرایطم مثل توست تو سعی کن طرف خونواده شوهرت و داشته باشی البته فقط برادر شوهر و مادر شوهر پدر شوهرت و نه جاریها

منم پیش یه مشاور رفتم میگفت باید با اینجور ادما با سیاست برخورد کنی که نداری ههههه

وقتی سیاست نداری و شوهرت نمیتونه چیزی بگه تو جمع زنونه خودتون نذار به شخصیتت توهین کنه

مثلا یکیشون به من میگفت قد بلند خوب نیس بعد خودش کفش پاشنه 15 سانتی میپوشید به من برسه حتی تو خونه ههههههه

من فقط اونجا لبخند زدم در حالی که باید ازجام بلند میشدم و بهش بی محلی میکردم یا میگفتم

اگه قد بلند خوب نیس چرا تو این کفشارو میپوشی....

به نظرم با هرکس باید مثل خودش برخورد کنی نانسی جون توهم بهش محل نده جلو شوهرت

خوب باش باهاش ولی اون رفت بهش بی محلی کن خودش حساب کار دستش میاد

بدی نکن ولی نمیخواد واسه کسی که قدر خوبی رو نمیدونه و یه جور دشمنی داره خوبی کنی

هرچند من خودم که اینا رو میگم تا حالا عملی نکردم با تمام بدیهایی که کردن و حرفایی که زدن

خدایا شکرت مامان شدم عاشقتم خدا New1
۵-شهريور-۱۳۹۱, ۱۰:۲۵ عصر
ارسال: #335
حق با توئه سوگل جان،باید در این جور موارد سیاست و زرنگی به خرج داد...با اینکه خیلی مسخرست! کم کم دارم تسلیم میشم و میخوام خودم رو با این شرایط وفق بدم.با اینکه اصلاً دلم نمیخواد که خودمو قاطی این بازیای کثیف کنم ولی به خاطر زندگیم مجبورم،یه باری که پدرشوهرم متوجه این مشکل شده بود،با خنده بهم گفت که خودتو قاطی این جور بازیا نکن.آخه پدرشوهرم خیییلی دوستم داره و با جاریم خیلی چپه.
پس فک کنم باید یه کلاس آموزش سیاست و خورده شیشه بازی برم!!!!!
من اوایل با مادر شوهرم هم خیلی مشکل داشتم و اون خیلی اذیتم کرد،ولی بعد از اومدن جاریم و به خاطر یه سری بلاهایی که جاریمو خانوادش سرشون اوردن،تازه قدر منو خانوادمو دونست و اخلاق مامانش یکم بهتر شد.اینجارو به جاری جون مدیونم...Rolleyes
نمی دونم بعضی از آدما از اذیت کردن دیگران چی نصیبشون میشه.آخه خودم اصلاً از این اخلاقا ندارم و واسه همه دل میسوزونم،باور میکنی حتی یه بار که برادر شوهرم با خانومش قهر کرده بود،من سعی داشتم که آشتیشون بدم!! چقدر احمقم من...Mad

از همه آدم های بدی که در زندگیم بودن سپاسگذارم..اونا دقیقاً به من نشون دادن که چه کسی نمیخام باشم....
 سپاس شده توسط سوگل
۶-شهريور-۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ صبح
ارسال: #336
نانسي جون دركت ميكنم و ميدونم چي ميگي!
عزيزم منم مثل شما نميتونم كلاس بذارم و پز بدم دست خودم نيست و فكر ميكنم ذاتيه!
مثلا جاريم ٥ سال پيش گازش سينجر بود انقدر به مادر شوهرم گفته سينجر سينجر اون روزمادر شوشو ميگفت تو هم سينجر بخر!منم گفتم گاز ايراني دوست ندارم
من اهل حرف زدن نيستم اصلا ولي جاريم هميشه در حال تعريف از خودش و خانوادش و وسايلاشه!!!
الان ديگه ياد گرفتم و هميشه از خودم و داشتهام تعريف ميكنم و ميبينم تاثيرش رو !!!

Cool
 سپاس شده توسط سوگل ، zoho1381
۶-شهريور-۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ صبح
ارسال: #337
من که ندارم خیالم راحت راحت چون هیچ جاری اون یکی رو نمیتونه ببینه هر چقدرم خوب باشه بازم نمیشه مطمئنم
 سپاس شده توسط سوگل ، مهی
۶-شهريور-۱۳۹۱, ۱۰:۰۵ صبح
ارسال: #338
سلام دوستااااان منم 2عدد جاری دارم - کلا برام مهم نیستن حرص بخورم در رابطشون - آش کشک خاله ان دیگه - هر کسیو باید با اخلاقاتش پذیرفت و بیشتر از حدش از توقع نداشت - اگه میگی جاریم دهاتیه و اینا در حد همون توقع داشته باش تا همه چیز خود به خود حل بشه
شوهرم و خانوادش خیلی خوبن همین بسسه - دیگه منم جاری اونام هیهیهی ببین اونا چقد از من بدشون میاد -من کلا دوست دارم که جاری دارم بعضی وقتا حال میده غیبت و خاله زنک بازی با هم
 سپاس شده توسط مرمر پاییزی
۶-شهريور-۱۳۹۱, ۰۱:۵۸ عصر
ارسال: #339
من فعلاً جاری ندارم. برادر شوهرم کوچیکه. راهنماییه. وقتی جاری دار بشم ، دیگه پیر شدم Sad Sad Sad
۶-شهريور-۱۳۹۱, ۰۲:۰۸ عصر
ارسال: #340
مهشاد جون منم مثل توام تازه برادر شوهرم 13سالشه فکرکن تا بخواد زن بگیره من چقدر پیرشدم
 سپاس شده توسط مهی
ارسال پاسخ