شهر خود را انتخاب کنید

در صورتی که شهر شما جزو این دسته ها نیست شهر تهران را انتخاب نمایید

سفر و ماه عسلسفر و ماه عسل
  • مگا منو
  • جهيزيهجهيزيه
  • مگا منو
  • سفره عقدسفره عقد
  • مگا منو
  • زیبایی و سلامتیزیبایی و سلامتی
  • مگا منو
  • تشريفاتتشريفات
  • مگا منو
  • تالار عروسیتالار عروسی
  • مگا منو
  • گل فروشیگل فروشی
  • مگا منو
  • مزون عروسمزون عروس
  • مگا منو
  • آتليه عکسآتليه عکس
  • مگا منو
  • آرايشگاه عروسآرايشگاه عروس
  • مگا منو
  • مرکز زیبایی مدیس
  • آرايشگاه شايلي-فاطيما
  • کلينيک زيبايي آنيسا
  • تشريفات کلاسيک
ارسال پاسخ 
جاری(رابطه با جاری)
۴-شهريور-۱۳۹۱, ۰۳:۴۷ عصر
ارسال: #321
RE: هرکس بیاد بگه جاری داره یا نه؟(رابطش با جاری)
مرسی عزیزم که راهنماییم کردی.راستش نمی خوام از خودم تعریف کنم،ولی من همه جوره به جاریم سرترم،از لحاظ تحصیلات،خانواده،قیافه،اخلاق...ولی در عوضش همیشه سعی کردم که باهاش رفتار خوبی داشته باشم و بهش فخر نفروشم.متاسفانه من اصلاً بلد نیستم که کلاس بذارم و خودمو بزرگ کنم،تازگیا فهمیدم که چقدر آدم ساده و احمقیم! در صورتی که قبلاً فکر میکردم که خیلی زبل و با سیاستم!!!! واسه همین شدید احساس ضعف و تنهایی میکنم. خیلی سعی میکنم که حرکات و کارای جاریمو به حساب نیارم ولی فکر کن که وقتی میریم خونشون و از دور فقط یه سلام سرد به من میده ،اونوقت من چه حالی میشم،بعضی وقتها با خودم میگم به جهنم که سلام نکرد،ولی از اون طرف وقتی میبینم که شوهرم اصلاً این کاراشو نمیبینه خیلی حرصم در میاد، بعدش من مجبورم که از جاریم به شوهرم گله کنم تا اونو متوجه کارای جاریم کنم و آخرشم منجر به دلخوری میشه......بخدا اصلاً بحث حسودی نیست،فقط از این حرصم میگیره که جاری جان هر جور دلش میخواد رفتار میکنه و اونوقت کسی چیزی بهش نمیگه و هر روز هم پرروتر و بی حیاتر میشه. CryingCryingCrying

از همه آدم های بدی که در زندگیم بودن سپاسگذارم..اونا دقیقاً به من نشون دادن که چه کسی نمیخام باشم....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 سپاس شده توسط elize ، zoho1381 ، naz
۴-شهريور-۱۳۹۱, ۰۴:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-شهريور-۱۳۹۱ ۰۴:۱۷ عصر توسط elize.)
ارسال: #322
Star RE: هرکس بیاد بگه جاری داره یا نه؟(رابطش با جاری)
سلام بچه ها منم یه جاری پر رو دارمCrying البته تقصیر پدر شوهر و مادر شوهرمه که پر روش کردن اگه بخوام تعریف کنم باورتون نمیشه اول اینکه دوست بودن وقتی عقد کردن به ما نگفتن بعد از 2 روز از خواهر شوهرم فهمیدم که رفتن محضر البته بعدا مشخص شد مامان جاریم هیچکس خونش راه نداده حتی یه جعبه شیرینی نخریده.
حالا رسم رسوماتشون از وقتی که دختر عقد کرد تمام مخارجش با خانواده داماده داماد خونشون راه نمیدن اخه میگن پسر مجرد داریم کلا جاریم این دو سال عقدو خونه مادر شوهرم زندگی میکنه فقط میره از مامانش سر میزنه تمام تکه های بزرگ جهازش با خانواده داماده فرش 2تا تلویزیون با میزش یخچال گاز ماشین لباسشویی سرویس چوب کامل تازه کمد لباساشم توی این دو سال برادر شوهرم و به مناسبتهای مختلف مادر شوهرم براش خریدن با باباش تصادف کرد خرج بیمارستانشو پدر شوهرم داد داداشش زد تو گوشش خرج عملشو بازم پدر شوهرم داد
خرج کردنشون به جهنم من از این میسوزم که برای من کلاس میزاره من هشت سال پیش کل جهاز با خودمون بود یه یخچال LG خریدم اخه اون وقتا ساید خیلی کم بود جاری جون اومده به من میگه یخچالت خیلی کوچیکهNew3
ببینید من از دست خانواده شوهر چی میکشم .........................................
nancy جون من کاملا میفهمم چی میگی عزیزم جاری منم خیلی از من پایین تره خیلی تابلو که همه میفهمن ولی مادر شوهرم خودشو به کوری و کری زده میگه این عروسم از شماها بهتره چون به من کمک میکنه اخه یکی نیست بگه که کسی که شبانه روزی خونت زندگی میکنه وظیفه داره کارای خونه انجام بده.
فقط فرق من تو در اینه که شوهرم از جاریم بدش می یاد ولی هیچ کاری از دستش بر نمی یاد.
۴-شهريور-۱۳۹۱, ۰۶:۱۹ عصر
ارسال: #323
من همسریم سه تا برادرن که این پسر دومه و یه جاری دارم . اوایل خیلی میخواست تو کارامون دخالت بکنه اما علیرضا 3 4 بار باش جدی برخورد کرد والآن اصلا اجازه اش رو نداره . البته منم اونجوری نیستم که بخوام باشون قاطی بشم یا از زندگیم حتی یه کلمه هم حرف نمیزنم . اگه سوال بپرسن جوابشون رو میدم اونم اگه فوزولی نباشه جواب میدم در غیر این صورت یه لبخند تحویلشون میدم و خودشون حساب کار دستشون میاد. و گر نه حرف نمیزنم و علی هم این اخلاقم رو دوست داره آخه میدونه خانوادش چه جورین.

خدا جونم دارم کم کم به کسی علاقه مند میشم.
کمکم کن ایندفعه اشتباه نکنم.
دوسش دارم داسم داره

کمکمون کن.

دعامون کنید دعاتون میکنم.New1
 سپاس شده توسط HiddenBride
۴-شهريور-۱۳۹۱, ۱۰:۰۱ عصر
ارسال: #324
من جاری ندارم تا چند سال راحتم

کاش قلب وسعت می گرفت شمع با پروانه الفت می گفت
کاش توی جاده های زندگی خنده ام از گریه سبقت می گرفت...Heart
۴-شهريور-۱۳۹۱, ۱۰:۱۵ عصر
ارسال: #325
خانومایی که جاریه پررو دارن حتما به همسراتون چند نمونه از ماراش رو بگین و بسپارین دسته خودش . قشنگ حاله طرف رو جا میاره . همسریه من حتی به مامان و باباش اجازه نمیده به من بگن بالا چشمت ابرو .

خدا جونم دارم کم کم به کسی علاقه مند میشم.
کمکم کن ایندفعه اشتباه نکنم.
دوسش دارم داسم داره

کمکمون کن.

دعامون کنید دعاتون میکنم.New1
۵-شهريور-۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ صبح
ارسال: #326
خوش به حالتون بچه ها که در این جور موارد شوهراتون ازتون طرفداری میکنن.آخه شوهرم اصلاً طرف من رو نمیگیره و من تک و تنها باید مشکلاتمو با خانوادش حل کنم...حتی اون اوایل که با مادرش هم مشکل داشتم ، همیشه حق رو به مامانش میداد. من از مشاوره هم کمک گرفتم ولی مشاوره بهم گفت که نمیتونی این وضعیت رو تغییر بدی و باید باهاش کنار بیای. اینم از شانس گند منه که شوشوم بجه ننه است و رو خانوادش تعصب داره،خیلی وقتا احساس میکنم که خانوادش از این اخلاقش سو استفاده میکنن(حتی جاریم هم همینطور). وقتی میبینم که برادر شوهرم خیلی پشت جاریمه و حتی از اخلاقای گتدش هم حمایت میکنه و خانواده شوشو هم جرات ندارن چیزی بهش بگن،بدتر اعصابم میریزه به هم.دلم واسه خودم میسوزه که از وقتی ازدواج کردم،همش جواب خوبیامو با بدی میگیرم.کاش منم یکم بلد بودم بدجنس باشم،کاش منم شیشه خورده داشتم...

از همه آدم های بدی که در زندگیم بودن سپاسگذارم..اونا دقیقاً به من نشون دادن که چه کسی نمیخام باشم....
 سپاس شده توسط سوگل ، elize ، zoho1381
۵-شهريور-۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ صبح
ارسال: #327
وای بچه ها من جاری ندارم شوشو تک پسره ولی اصلا فک نمی کردم جاری اینجوری باشه یه پا مادر شوهره واسه خودش......
۵-شهريور-۱۳۹۱, ۰۱:۴۹ صبح
ارسال: #328
نه عزیزم همچینم نیس جاری داریم تا جاری
اونایی که رفت و آمدشون زیاده معمولا بیش تر مشکل پیدا میکنن
۵-شهريور-۱۳۹۱, ۰۸:۵۰ صبح
ارسال: #329
من یه جاری بیشتر ندارم کلا دو تا پسرن

جاریم خیلی از من بزرگتر تقریبا 15 یا 20 سالی بزرگتر

ولی خیلی زن مهربونیه مثل مامانم میمونه خیلی راهنماییای مفیدی میکنه منم خیلی بهش احترام میذارم

ولی درکل زیاد اهل رفت و آمد نیستم چون اونطوری خیلی بهتره

چون شوشو پدر نداره پیش برادرشوهرم بوده به خاطر همین مثل پدرش میمونه

منم خیلی برادرشوهرمو دوست دارم اونم منو خیلی دوست داره بچه ها یادتون باشه احترام احترام میاره

3 (12)
۵-شهريور-۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-شهريور-۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ عصر توسط madely.)
ارسال: #330
سلام به همه بنده نیز یک عدد جاری دارم که فکر کنم یه 17 سالی از من بزرگتره - دختره اول 15 سالشه -
اولش که دیدمش ازش خوشم اومد تا اینکه تولد دخترش دعوت شدم اونم خودش زنگ نزد و کارت دعوت داد به همسری.
درست هفته ی بعدش هم مراسم عقد ما بود و کلی کار داشتیم و رفته بودیم خرید وسایل واسه مراسم عقد(کلی حرصم گرفته بود که برداشته بود مهمونیشو درست انداخته بود یه هفته قبل عقد من با اون همه کااااااااااااااااااار)
خلاصه به زوووووووووووووور آقای همسر رفتم خونشون.تحویلم که نگرفت هیچ بعداً کاشف به عمل بود که واسه یک عدد ربع سکه که قرار بود من برسونم به دستشون منتظر من بودن.......Big Grin
مراسم تموم شد و همسری اومد ما رو برد خونه.....دیگه بقیشو خودتون حدس بزنیدNew2یه کاری کردم که دیگه منو به زوووور نفرسته جاییEmbarrased

یه نوعروس ...یه بحث آزاد.....یه بچه های بحث آزادNew1
 سپاس شده توسط سولماز 91 ، zoho1381 ، مرمر پاییزی
ارسال پاسخ