تشریفات ژمیس (دکتر نانسا)

۶-مرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-فروردين-۱۳۹۵ ۰۶:۲۱ عصر توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #1
تشریفات ژمیس (دکتر نانسا)
سلام

با آقای دکتر نانسا و همسرشون دیروز از نزدیک آشنا شدم. ادب و حسن معاشرت توی رفتارشون کاملا مشهود بود.
نکته جالب در کارشون اینه که اکثر اشیاء به کار رفته در دیزاین ها رو خودشون میسازن و واقعا شیک هم میسازن.
اینم از اطلاعات تماسشون :

تلفن :

021-26209288
آدرس :
زعفرانیه - پسیان
موبایل :
09122835108
ایمیل :
CateringJemis@gmail.com
جهت دیدن نمونه کارهای موسسه به سایتهای زیر مراجعه فرمایید:
http://www.instagram/jemiscatering
[تصویر: FlowerDown.jpg]

[تصویر: 01.jpg]

[تصویر: 02.jpg]

[تصویر: 03.jpg]

[تصویر: 04.jpg]

[تصویر: 05.jpg]

[تصویر: 06.jpg]

[تصویر: 07.jpg]

[تصویر: 08.jpg]

[تصویر: 09.jpg]

[تصویر: 09.jpg]

[تصویر: 10.jpg]

[تصویر: 11.jpg]

[تصویر: 12.jpg]

[تصویر: 13.jpg]

[تصویر: 14.jpg]

[تصویر: 15.jpg]

[تصویر: 16.jpg]

[تصویر: 17.jpg]

[تصویر: 18.jpg]

[تصویر: 19.jpg]

[تصویر: 20.jpg]

[تصویر: 21.jpg]

[تصویر: 22.jpg]

[تصویر: 23.jpg]

[تصویر: 24.jpg]

[تصویر: 25.jpg]

[تصویر: 26.jpg]

[تصویر: 27.jpg]

نقل قول
 سپاس شده توسط elnaz rasekhi ، Banuye-ehsas ، آرشیدا خانم ، مدیر تشریفات ژمیس ، ساناز فرحی ، فریمهر ، barbi6 ، *هما* ، رویای بارانی ، hananeh angel ، annet ، s a m i r a ، maaryaam ، *زهرا خانوم * ، shiny7 ، magnolia ، مامان بلفي ، ida ، لی لی 68 ، gandom93 ، feri feri ، Narsis65 ، idaa ، Mona_jeyrani ، سحر خانوم... ، فاطمه3 ، ناناز عروس ، ام آر ، هستی_مریم
۱۰-مرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۵۶ عصر
ارسال: #2
RE: تشریفات ژمیس
من بعد از مدتها جستجو ،بلاخره تشریفات ایده الم پیدا کردم.ماه گذشته تو مراسم یکی از بستگان با این تشریفات اشنا شدم،از اونجایی که مراسمهای زیادی از تشریفاتیهای مختلف دیده بودیم تونستیم به راحتی کل مراسم با تمام جزییات نقد و برسی کنیم،از لحظه ورود پذیرایی ابمیوه همراه با شیرینی تر شروع شد،هم غلیظ بودن هم گیلاسها کامل پر شده بودن،سر میزها میوه ها به صورت کوکتل تو گیلاسهای مارتینی بود هم اسلایس میوه روی سیخهای چوبی داشتند که مهماندارها مدام سر میزها میاوردن.مهمانداراشون خیلی شیک و تمیز و مودب بودن.بیشترین چیزی که تو لحضه ورود توجهم جلب کرد وسایل و تزییناتی بود که تو مسیر ورود به سالن گذاشته بودن ،ما نمونش رو جایی ندیده بودیم.دکورای رو میزاشون خیلی فانتزی و جالب بود ،گلهایی که استفاده کرده بودن خاص و متفاوت بود ،دیزاین میزها هم با هم فرق داشت،همه چی باهم ست شده بود،به جزییات اهمیت زیادی داده بودن ،بعدا که رفتیم دفترشون متوجه شدیم که دیزاین مراسم کلا دست خانم نانساست.غذاشونم خیلی خوشمزه بود.همه چی شیک و متفاوت بود ،البته باغی هم که توش مراسم برگزار شده بود عالی بود که بدون شک تو زیبایی کار تشریفات بی تاثیر نبود.اینکه ادم خودش
مهمان مراسم عروسی باشه خیلی خوبه،تا اخر شب تمام مواردو میتونه از نزدیک ببینه.ما که با خیال راحت قرار دادمون رو بستیم.
ارایشگاه: مریم رهنما
لباس: پیفون
موزیک:هیوا
اتلیه: فاران
نقل قول
 سپاس شده توسط mehrnaz7 ، ندا ندا ، mahrokh25 ، barbi6 ، *shirin banoo* ، hananeh angel ، s a m i r a ، ida ، minu jan ، forklift
۱۰-مرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۲۰ عصر
ارسال: #3
ای کاش از قیمت هاش هم صحبتی میشـد . حتی توی اینستاگرام هم هرکسی پرسیده قیمت ؟ جوابی ندادن .

همسرکم ؛
نقاشی گیسوی پریشان تو سخت است..
آنقدر که حسرت به دل فرشچیان ماند..Heart

♥ ✿♥ ✿
من فهمیـدم زندگی ینی صبر ُ گذشـت بخاطر عشق ..
...وتَواصوا بالحقّ و تَواصوا بالصّبر
نقل قول
 سپاس شده توسط barbi6 ، mahya1369 ، معصومه بهار ، ام آر
۱۲-مرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۵۰ عصر
ارسال: #4
(۱۲-مرداد-۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ صبح)destiny نوشته است:  قیمت منوهاش از چند شروع میشه؟؟؟
و کسایی که قرارداد بستن میشه بگن تقریبا براشون با تعداد مهمونا چند در اومد
این عکسا بیشتر شبیه عکسای اینترنتیه به نظرم

من نمونه تمام کاراشون رو از زوایای مختلف و به صورت فیلم که خودشونم در حین چیدمان حضور داشتن رو تو دفترشون دیدم،اتفاقا دقیقا به خاطر اینکه کارهاشون فوقالعاده شیک و اروپاییه باهاشون قرار داد بستیم.برای کسایی که کارهای سطح بالا از تشریفات های مطرح دیده باشن ،یه همچین نمونهایی براشون غریب و دور از ذهن نیست،در ضمن تو مراسمشون هم که تو باغ باران برگزار شده بود حضور داشتم.عدم آگاهی و شناخت و تعصب رو ثشریفاتی که سنگش رو به سینه میزنیم (Dodgy)نباید مارو به قضاوت اشتباه بندازه .هزینه منو رو هم تو خصوصی برات ارسال میکنم
نقل قول
 سپاس شده توسط فریمهر ، barbi6 ، mahya1369 ، ام آر
۱۳-مرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۵۶ صبح
ارسال: #5

سلام بچه ها Heart
بچه ها لطفا به نظرات هم احترام بزارید New1
الکی طرفداری یا انتقاد نکنید Lub
کاش یکی بره کار و از نزدیک ببینه و بیاد برای بچه ها کامل توضیح بده که این شک ها برطرف بشه Tounge

توهین ببینم پست رو پاک میکنم Dodgy
مهربون باشید با هم Heart

ممنونم New1
نقل قول
 سپاس شده توسط soudi ، destiny ، مدیر تشریفات ژمیس ، آرشیدا خانم ، *shirin banoo* ، mahya1369 ، Narsis65 ، فاطمه3 ، ام آر
۱۳-مرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-مرداد-۱۳۹۳ ۰۶:۳۷ عصر توسط مدیر تشریفات ژمیس.)
ارسال: #6
(۱۳-مرداد-۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ صبح)shafagh نوشته است:  تنها عکسی که مال خود این موسست عکس چهارم که اونم مال مراسم نیست و فقط یک عکس آتلیه ای و گلدون روی میز هم از دکور خونشون برداشتن و گل زدن و احتمالا بدون اجازه مامان جان.

خانم شفق جهت اطلاع شما نمونه کارهای مراسم مد نظر در زاویه های مختلف ارسال می گردد، امید است با نا آگاهی شما دوست عزیز به جای کمک به عروس و دامادها که نیازمند کسب اطلاعات صحیح میباشند سبب سر در گمیشان نشویم. در ضمن اضافه می کنم نمونه کارهای ژورنالی و شیک تر از آنچه اینجا مشاهده می کنید(جهت عدم کپی برداری) در دفتر موسسه موجود می باشد. امیدوارم شما نیز به جای زیر سوال بردن تشریفاتهای مطرح (طی پستهای ارسالیتون) با بالا بردن سطح کارتون موجبات رضایتمندی عروس و دامادهای عزیز (هدف سایت نوعروس) را فراهم آورید. با آرزوی موفقیت روزافزون برای شما دوست گرامی.

[تصویر: 14071459631.jpg]
[تصویر: 14071459981.jpg]
[تصویر: 14071445121.jpg]
[تصویر: 14071460521.jpg]
نقل قول
 سپاس شده توسط ارمغان ، رویای بارانی ، *shirin banoo* ، mahya1369 ، mehrdad 10 ، آرشیدا خانم ، ساناز فرحی ، فریمهر ، s a m i r a ، *زهرا خانوم * ، magnolia ، ida ، minu jan ، ام آر ، هستی_مریم
۱۳-مرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۳۹ عصر
ارسال: #7
رنج قیمتاشون چنده؟
نقل قول
۱۳-مرداد-۱۳۹۳, ۰۴:۳۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-مرداد-۱۳۹۳ ۰۷:۱۴ عصر توسط مدیر تشریفات ژمیس.)
ارسال: #8
(۱۲-مرداد-۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ عصر)destiny نوشته است:  
(۱۲-مرداد-۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ عصر)آرشیدا خانم نوشته است:  
(۱۲-مرداد-۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ صبح)destiny نوشته است:  قیمت منوهاش از چند شروع میشه؟؟؟
و کسایی که قرارداد بستن میشه بگن تقریبا براشون با تعداد مهمونا چند در اومد
این عکسا بیشتر شبیه عکسای اینترنتیه به نظرم

من نمونه تمام کاراشون رو از زوایای مختلف و به صورت فیلم که خودشونم در حین چیدمان حضور داشتن رو تو دفترشون دیدم،اتفاقا دقیقا به خاطر اینکه کارهاشون فوقالعاده شیک و اروپاییه باهاشون قرار داد بستیم.برای کسایی که کارهای سطح بالا از تشریفات های مطرح دیده باشن ،یه همچین نمونهایی براشون غریب و دور از ذهن نیست،در ضمن تو مراسمشون هم که تو باغ باران برگزار شده بود حضور داشتم.عدم آگاهی و شناخت و تعصب رو ثشریفاتی که سنگش رو به سینه میزنیم (Dodgy)نباید مارو به قضاوت اشتباه بندازه .هزینه منو رو هم تو خصوصی برات ارسال میکنم

آرشیدا خانم سبک بعضی از این عکسا هم با فرق می کنه
مثلا مجیدیان هم رویه میز مهموناش هیج وقت مثل عکس اخریه این تبلیغ نیست والا
مگر اینکه ایشون از مجیدیان هم بهتر باشن
اگر وقت کردم حتما میرم کاراشونو میبینم از نزدیک
چون از این عکسا که خوشم اومد تا ببینم کار خودشون چه حوریه
علاوه بر این من هیچ تعصبی ندارم و یا به قول شما سنگ هیچ کدوم از تشریفات رو به سینه نمیزنم
اینم مطمئنم بهترین ودینگ پلنر هم که باشه صد در صد ایرادایی داره
امیدوارم عروسیه شما عالی بشه بیای اینحا عکساشو بزاری

Destiny عزیز خیلی خوشحالم که دیزاینهای ژورنالی اجرا شده توسط تیم طراحی موسسه ژمیس باعث گردیده شما عکسها را اینترنتی و سطح دیزاین را فراتر از موسسات حرفه ای و صاحب سبک که نام بردید تلقی بفرمایید، بنده وظیفه خود دانستم تا نمونه کارهایی که به ضم شما اینترنتی می باشند را از زوایای مخلتلف ارسال کنم تا باعث گمراهی مراجعه کننده گان این تاپیک نگردد. امید است شما دوست عزیز نیز از پرداختن به مسائل نامربوط پرهیز و بعد از مطمئن شدن از سطح کارهای موسسات به بیان نظر بپردازید تا کمکی باشد در جهت راهنمایی بهتر ( هدف اصلی سایت نوعروس ) عروس و دامادهای گرامی. در نهایت اضافه میکنم با توجه به تبحر تیم دیزاین موسسه ژمیس، هر کدام از مراسمها با دیزاین جدید و متفاوت از مراسمهای قبلی اجرا میگیرد تا تکرار در کارها حذف و یونیک بودن هر مراسم که جذاب و ایده ال برای عروس و دامادهای مشکل پسند می باشد حفظ گردد، تا بتوانیم سلیقه و سطح رضایتمندی عروس و دامادها را پاسخگو باشیم. با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما دوست عزیز.

[تصویر: 14071566431.jpg]

[تصویر: 14071566432.jpg]

[تصویر: 14071566433.jpg]

[تصویر: 14071568491.jpg]

[تصویر: 14071568492.jpg]

[تصویر: 14071568503.jpg]
نقل قول
 سپاس شده توسط destiny ، banoo ، mehrdad 10 ، عارفه سوداچی ، آرشیدا خانم ، ساناز فرحی ، فریمهر ، s a m i r a ، mahya1369 ، دخت تهران ، magnolia ، ida ، ام آر
۱۴-مرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۴۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-مرداد-۱۳۹۳ ۱۰:۱۷ صبح توسط destiny.)
ارسال: #9
کارهاتون واقعا قشنگه به حدی که واقعا شبیه عکسای اینترنتی بود
عروسی خواهر من با دکتر شهرزاد بود ولی به نظرم سلیقه شما واقعا عالیه
اگر رنج قیمتاتون هم بگید خیلی عالی میشه

من موندم چرا اینجا اینجوریه واقعا
من و پرنگی که شما گفتید ارسالامون که هیچ ربطی به هم نداره کهHuhHuhHuhHuhConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
(۱۴-مرداد-۱۳۹۳ ۰۹:۰۶ صبح)آرشیدا خانم نوشته است:  
(۱۳-مرداد-۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ صبح)shafagh نوشته است:  سه کاربر همگی در یک روز (10 مرداد) عضو میشن و همگی هم شیفته این بزرگ موسسه. گوش همه ما ها هم الحمدالله بزرگ. تنها عکسی که مال خود این موسست عکس چهارم که اونم مال مراسم نیست و فقط یک عکس آتلیه ای و گلدون روی میز هم از دکور خونشون برداشتن و گل زدن و احتمالا بدون اجازه مامان جان.
منظورم از 3 کاربر هم آرشیدا خانم و مهرناز و نازدخت.

شفق جان افکر نمیکنم اینجا بتونی کاری از پیش ببری ،اونچه که من از این موسسه دیدم تماما ادب و نزاکت و متانت ، و وجدان کاریه ا
ولا که نو عروس برای همه شناخته شدس.دوما اسم هر کدوم از افراد و یا گروهای معروفی رو که سرچ کنی میرسی به نو عروس.سوما خود من چند وقثی هست که این سایت رو میشناسم ،مدام سر میزدم نظراتو پی گیری میکردم و البته به راحتی میشد تشخیص داد حقیقت پشت پرده چیه.ااز این طریق تونستم با افراد زیادی آشنا بشم و اونای که حرفه ای و مورد اطمینان بودن و انتخاب کنم.حالا هم عضو شدم تا سوالاتم و مطرح کنم و بتونم تجرباتی که تو این چند وقت کسب کردم در اختیار عروسهای دیگه بزارم ،از تجربیات اونها هم استفاده کنم.ولی اونچه که در مورد شما (از طریق گزینه جستجو و ارسالیاتون ) فهمیدم اینه که ظاهرن شما نه تنها عروس نیستی،بلکه صرفا عضو شدی تا موسسات و خراب کنی و برای یک موسسه مورد نظر خودت تبلیغات کاذب راه بندازی،هیچ کجا از کسی تعریف نکردی که هیچ با تهمت و افترا خرابشم کردی.New3.اطلاعاتتم خیلی خیلی فراتر از یه عروس.عزیزم همه هوش و عقل دارن و میتونند درست و غلط رو بفهمن.
ه چیز دیگه هم که جالبه برام اینه که شما و خانمها parang m@ho destiyi همه جا باهین ،ارسالیاتون عمدتا تو یه ساعت مشخصه و از نظرتون فقط یه موسسه خوبه و مابقی همه بد.من که یه عروس تازه کارم به راحتی میفهمم داستان چیه،لااقل یکم با سیست تر رفتار کنید کسی نفهمه.Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط فاطیما66 ، mahya1369 ، magnolia ، ام آر
۱۵-مرداد-۱۳۹۳, ۰۶:۱۰ عصر
ارسال: #10

تموم کنید این بحث هارو !!
همه ى تاپیک ها رو بهم ریختید !!!
نقل قول
 سپاس شده توسط mahya1369 ، Narsis65 ، ام آر
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد