تشریفات و خدمات مجالس مقصودلو

۲۰-اسفند-۱۳۹۴, ۰۹:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-فروردين-۱۳۹۵ ۰۱:۵۹ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
تشریفات و خدمات مجالس مقصودلو
موبایل :
09124887221
تلفن :
88776852 - 88796719
وب سایت :
http://www.maghsoudloocatering.com
اینستاگرام :
http://www.instagram/Tashrifatmaghsoudloo

[تصویر: 01.jpg]

[تصویر: 02.jpg]

[تصویر: 03.jpg]

[تصویر: 04.jpg]

[تصویر: 05.jpg]

[تصویر: 06.jpg]

[تصویر: 07.jpg]

[تصویر: 08.jpg]

[تصویر: 09.jpg]

[تصویر: 10.jpg]

[تصویر: 11.jpg]

[تصویر: 12.jpg]

[تصویر: 13.jpg]

خوشبختي عبارت است از آرامش، احساس سعادت و احساس امنيت. جشن و اسراف و زياده‌روي، كسي را خوشبخت نمي‌كند. مهريه و جهيزيه هم كسي را خوشبخت نمي‌كند. پاي‌بندي به روشِ شرع است كه انسان را خوشبخت مي‌كند.
نقل قول
 سپاس شده توسط pegah_fardpour ، فاطمه3 ، nasibe_603
۲۲-اسفند-۱۳۹۴, ۰۳:۳۶ عصر
ارسال: #2
RE: تشریفات و خدمات مجالس مقصودلو
بالاخره بعد از کلی گشت و گذار تو روزنامه و اینترنت و صحبت کردن با تشریفات مجالس مختلف با همسرم تصمیم گرفتیم از بین تشریفات ها تشریفات مقصودلو را انتخاب کنیم..البته این کار اصلا آسون نبود اما بعد از تست زنده مراسم که دعوت شده بودیم مصمم شدیم با این تشریفات قرارداد ببندیم...چند روز دیگه مراسم عروسی مان برگزار میشود...حتما از نحوه برگزاری براتون پیغام میذارم...
نقل قول
۱۸-فروردين-۱۳۹۵, ۰۸:۱۲ عصر
ارسال: #3
منم پرس و جو کردم خیلیا تعریف میکردن مثل اینکه قدیمی و با سابقه هستن پگاه جان ممنون میشم بعد از مراسمت حتما بیای توضیح بدی
نقل قول
۲۳-فروردين-۱۳۹۵, ۰۴:۵۶ عصر
ارسال: #4
(۱۸-فروردين-۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ عصر)nasitari نوشته است:  منم پرس و جو کردم خیلیا تعریف میکردن مثل اینکه قدیمی و با سابقه هستن پگاه جان ممنون میشم بعد از مراسمت حتما بیای توضیح بدی

سلام عزیزم

منم امروز رفتم دفترشون از نزدیک باهاشون صحبت کردم راضی بودم قرار یه مراسم برای تست غذا برم

مراسم من توی مرداد مراسم شما کی هستش ؟؟؟؟
نقل قول
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۱:۰۶ عصر
ارسال: #5
(۱۸-فروردين-۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ عصر)nasitari نوشته است:  منم پرس و جو کردم خیلیا تعریف میکردن مثل اینکه قدیمی و با سابقه هستن پگاه جان ممنون میشم بعد از مراسمت حتما بیای توضیح بدی
سلام
درسته که ایشون قبلا با شهرزاد کار میکرده؟
نقل قول
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۸:۴۱ عصر
ارسال: #6
من پارسال شهریور عروسیم با تشریفات مقصودلو بود . من روی تشریفات عروسیم خیلی حساس بودم و همش استرس داشتم ولی وقتی روز عروسیم وارد باغ شدم انقدر همه چی عالی و رویایی بود که استرسم کاملااز بین رفت .واقعا اقای مقصودلو برای ما سنگ تموم گذاشتن و یسری از اپشنها که تو منوی ما نبود خودشون اضافه کرده بودن و مارو سوپرایز کردن. کترینگ مال خودشونه و غذاهاشون عالیه با این که مهمونای ما 50 نفر اضافه شده بودن و همش من استرس داشتم غذا کم بیاد یه عالمه غذا اضافه اومد . ما موزیکمون پاوز موزیک بود که سنگ تموم گذاشتن همه مهمونارو از پیر تا جوون اورد وسط .
دختر خالمم من معرفی کردم به اینجا خرداد عروسیشه .من که همه جا تعریفشونو میکنم چون خاصترین روز زندگیمو برام بهترین کردن.
نقل قول
۳-خرداد-۱۳۹۵, ۱۲:۴۶ عصر
ارسال: #7
چقدر قشنگ
نقل قول
۷-خرداد-۱۳۹۵, ۱۲:۱۳ عصر
ارسال: #8
سلام به همه کسی آدرس داره از اینجا به من بده؟
نقل قول
۱۳-خرداد-۱۳۹۵, ۰۵:۲۰ عصر
ارسال: #9
چه جای قشنگی.منو هاشون به چه صورته؟ برای تخفیف با آدم راه میان یا نه؟
کسی در این زمینه میتونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم
نقل قول
۲۴-خرداد-۱۳۹۵, ۱۱:۴۵ صبح
ارسال: #10
سلام کسی از قیمتها اطلاع داره؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد