• تشریفات ژمیس
  • تشریفات کارن

تشریفات نوبل++تخفیف ویژه کاربران نوعروس + هدایای ویژه مدیریت

۱۵-بهمن-۱۳۹۵, ۰۹:۴۶ عصر
ارسال: #101
RE: تشریفات نوبل++تخفیف ویژه کاربران نوعروس + هدایای ویژه مدیریت
سلام به همه دوستان ممنونم از راهنمایی همه شما
ما امروز بلاخره با تشریفات نوبل قرارداد بستیم برای شهریور ماه به ما خیلی تخفیف دادن هم قیمت باغ برای ما کم کردن هم روی منوها تخفیف دادن موزیک وفلیم برداریشون بسیار عالی بود با خودشون قرارداد بستیم فقطلباس عروس و اریشگاه مونده که جناب یوسفی چندتا معرفی کردن که تو هفته بعد بریم ببینیم انشاا..اون هم اوکی بشه دیگه خیالم راحت بشه
بازم از دوستانی که راهنمایی کردن ممنون
بعد از اجرای مراسمم حتما میام وکامل توضیح میدم
تا دیگران هم استفاده کنن
نقل قول
۱۵-بهمن-۱۳۹۵, ۱۱:۲۶ عصر
ارسال: #102
سلام خدمت همه نو عروس ها
من احسان امینی هستم مدیر گروه موزیک و Dj احسان امینی(MR.MUSIC)
همکاری با جناب یوسفی تجربه ی خوبی بود.امیدوارم که در مراسمهای شما هم همچنان موزیک ما باشیم
نقل قول
۶-اسفند-۱۳۹۵, ۰۹:۰۳ عصر
ارسال: #103
 سلام به همه نوعروسان
ما امروز بعد از این همه گشت وگذار با تشریفات نوبل قرارداد بستیم من از نمونه کارها شون خیلی خوشم امده بود وقیمت هم مناسب بود البته خیلی ها تعریف این تشریفات کرده بودن و من وهمسرم کار هاشونو از نزدیک ندیدیم ولی قرار شد در تاریخ پانزدهم اسفند بریم برای تست زنده همون طور که تحقیق کرده بودیم و همه گفته بودن خیلی ادم منصف وخوش برخوردی هستن و روی قرارداد با ما خیلی راه امدن تا اینجاش خدارو شکر خوب بود حالا پانزدهم میریم برای تست که دیگه خیالمون راحت باشه از همه لحاظ... و نظرم را از تست اینجا اعلام میکنم تا نوعروس های عزیز بتونن استفاده بکنن .

نقل قول
۷-اسفند-۱۳۹۵, ۰۱:۴۵ صبح
ارسال: #104
(۶-اسفند-۱۳۹۵ ۰۹:۰۳ عصر)المیرا کاوه نوشته است:   سلام به همه نوعروسان
ما امروز بعد از این همه گشت وگذار با تشریفات نوبل قرارداد بستیم من از نمونه کارها شون خیلی خوشم امده بود وقیمت هم مناسب بود البته خیلی ها تعریف این تشریفات کرده بودن و من وهمسرم کار هاشونو از نزدیک ندیدیم ولی قرار شد در تاریخ پانزدهم اسفند بریم برای تست زنده همون طور که تحقیق کرده بودیم و همه گفته بودن خیلی ادم منصف وخوش برخوردی هستن و روی قرارداد با ما خیلی راه امدن تا اینجاش خدارو شکر خوب بود حالا پانزدهم میریم برای تست که دیگه خیالمون راحت باشه از همه لحاظ... و نظرم را از تست اینجا اعلام میکنم تا نوعروس های عزیز بتونن استفاده بکنن .

عزیزم مبارک باشه ارزوی خوشبختی

خیلی ممنون میشم توضیح بدی منوی چه قیمتی گرفتی و ایا گل ارایی روش هست یا جداست .

نقل قول
۸-اسفند-۱۳۹۵, ۰۹:۰۰ عصر
ارسال: #105
 سلام
سارا جان عزیزم ما منو تاپ سرویس 2 رو برداشتیم روی منو گل ارایی داره البته منو یک هم که ما دیدیم گل ارایی روی پکیج هست وهیچ پولی بابت گل جدا نمیگیرن و منو یک بود نودهزار تومان ولی ما منوی 2 تاپ سرویس گرفتیم صدوهشتاد هزار تومان.
نقل قول
۱۰-اسفند-۱۳۹۵, ۰۷:۰۳ عصر
ارسال: #106
(۸-اسفند-۱۳۹۵ ۰۹:۰۰ عصر)المیرا کاوه نوشته است:   سلام
سارا جان عزیزم ما منو تاپ سرویس 2 رو برداشتیم روی منو گل ارایی داره البته منو یک هم که ما دیدیم گل ارایی روی پکیج هست وهیچ پولی بابت گل جدا نمیگیرن و منو یک بود نودهزار تومان ولی ما منوی 2 تاپ سرویس گرفتیم صدوهشتاد هزار تومان.

سلام
المیرا عزیزم ممنون از اطلاع رسانی خوبت .

نقل قول
۱۷-اسفند-۱۳۹۵, ۰۱:۵۹ صبح
ارسال: #107
 سلام به همه
ما 15 اسفند یکشنبه برای تست رفتیم اسم باغ دانش بود تو شهرک دانش باغ خوب وزیبایی بود ما ساعت 8/20 تو باغ رسیدیم دیزاین داخل سالن بسیار شیک بود البته اقای یوسفی به ما گفتن که منوی این مراسم با شما یکی نیست وپایین تراز منوی شما هست ولی خیلی عالی بود با اینکه منو پایین بودغذا هم تست کردیم خیلی خوب بود فقط قرار شد ما یک سری تعقیرات بدیم که اقای یوسفی دست مارو باز گذاشتن واین خیلی خوب بود و روی هم رفته همه چیز عالی بود خدارو شکر خیالمون راحت شد راستی موزیک هم خیلی خوب بود من یه پنچ دقیقه ای تو سالن ایستادم واقعا وهمه چیزو زیر نظر داشتم پذیرایی وپرسنل هم خیلی عالی بود ....
نقل قول
۱۹-اسفند-۱۳۹۵, ۰۶:۳۰ عصر
ارسال: #108
(۱۷-اسفند-۱۳۹۵ ۰۱:۵۹ صبح)المیرا کاوه نوشته است:   سلام به همه
ما 15 اسفند یکشنبه برای تست رفتیم اسم باغ دانش بود تو شهرک دانش باغ خوب وزیبایی بود ما ساعت 8/20 تو باغ رسیدیم دیزاین داخل سالن بسیار شیک بود البته اقای یوسفی به ما گفتن که منوی این مراسم با شما یکی نیست وپایین تراز منوی شما هست ولی خیلی عالی بود با اینکه منو پایین بودغذا هم تست کردیم خیلی خوب بود فقط قرار شد ما یک سری تعقیرات بدیم که اقای یوسفی دست مارو باز گذاشتن واین خیلی خوب بود و روی هم رفته همه چیز عالی بود خدارو شکر خیالمون راحت شد راستی موزیک هم خیلی خوب بود من یه پنچ دقیقه ای تو سالن ایستادم واقعا وهمه چیزو زیر نظر داشتم پذیرایی وپرسنل هم خیلی عالی بود ....

ممنون از اطلاع رسانی که کردید

نقل قول
دیروز, ۰۴:۵۸ عصر
ارسال: #109
سلام دوستان 
سال نو همه مبارک امیدررام سال خوبی داشته باشید 
ما دوم فرودین مراسم عروسیمون بود امدم هم تبریک سال نو بگم وهم تشکر ویژه داشته باشم از مدیریت محترم تشریفات نوبل جناب اقای یوسفی که واقعا سنگ تموم گذاشتن تو مراسم ما واقعا همه چیز عالی برگزار شد درست همان طور که گفته بودن بالا تر از قرارداد ما اجرا شد بازم  از جناب یوسفی وپرسنل خوبشان تشکر میکنم و امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشند و به همه نو
عروسان پیشنهاد میکنم با اطمینان خاطر مراسم خودشان را به این تشریفات بسپارند و بدونه هیچ نگرانی جناب یوسفی به بهترین نحو برگزار میکند

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد