تشریفات نوبل++تخفیف ویژه کاربران نوعروس + هدایای ویژه مدیریت

۲۶-مرداد-۱۳۹۳, ۰۳:۰۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-مهر-۱۳۹۵ ۱۲:۳۴ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
تشریفات نوبل++تخفیف ویژه کاربران نوعروس + هدایای ویژه مدیریت
"تـشـریـفـات نــوبــل"
طراح و برگزارکننده بهترین و مجلل ترین مجالس در شیک ترین باغ ها و ویلاها
با بیش از 80 مورد باغ و ویلای اختصاصی
انواع غذاهای ایرانی، فرنگی و دریایی
موزیک و نورپردازی حرفه ای
دی جی عالی با تضمین
گروه تصویربرداری حرفه ای و آتلیه اختصاصی
تست زنده مراسم همراه با تست غذا
هدایای منو: سفره عقد// سفره خانه سنتی// آتیش باری// شمع آرایی
موسسه تشریفات و پذیرایی نوبل فعالیت خودرا از سال 1380 در زمینه تشریفات و خدمات مجالس و همچنین برگزاری سمینار و تشریفات سفارت خانه ها با مدیریت یوسفی آغاز نموده است.

هدف و آرمان این مجموعه ، همواره رسیدن به بالاترین سطح کیفی بوده که در این راستا با الهام از آخرین متد روز دنیا و ادغام آن با سلیقه و فرهنگ اصیل ایرانی و همچنین گردآوری تیمی مجرب ، سبکی نوین را در اجرای مراسم خلق کرده تا پاسخ گوی اعتماد شما باشد.

امکانات تشریفات مجالس نوبل شامل باغ و سالن اختصاصی در تهران و حومه انواع سرویس پذیرایی ایرانی و فرنگی و همچنین آشپزخانه صنعتی می باشد

بی شک مهمترین و تکرار نشدنی ترین روز زندگی هر زوج ، روز عروسی آنان است که همگان خواهان برگزاری بی عیب و نقص این روز می باشند . تشریفات مجالس و خدمات مجالس نوبل با سالها تجربه مجری و طراح افکار شما عزیزان برای هر چه با شکوه تر شدن و مجلل شدن این روز می باشد. تشریفات مجالس نوبل با بهره گیری از آخرین متد پذیرایی و تشریفات عروسی افتخار خدمتگزاری شما عزیزان را دارد.

تشریفات و خدمات مجالس نوبل علاوه بر خدمات اصلی خود ، شما را در انتخاب آرایشگاه عروس و داماد ،لباس عروس و داماد ، دسته گل عروس ، ماشین عروس و کارت دعوت عروسی راهنمایی می کند.

خدمات مجالس عروسی نوبل چطور میتواند شما را در برگزاری عروسی یاری کند؟

1 - زمانبندی وظایف عروس و داماد از جشن عروسی

2 - مدیریت ارتباط تشریفات مجالس و خدمات مجالس با توجه به سلایق عروس و داماد و ارتباط آن با باغ و سالن انتخابی

3 - مشاوره در زمینه انتخاب باغ و سالن با توجه به تاریخ مراسم ، تعداد مهمان ها ، سبک مراسم ، مورد نظر عروس و داماد و بوجه در نظر گرفته شده میباشد

4 - دیزاین مراسم با توجه به شخصیت و روحیات عروس و داماد

5 - پیشنهاد گروه موزیک مراسم عروسی با توجه به روحیات خلق و خو و بودجه عروس و داماد

6 - انتخاب گروه فیلم برداری با توجه به تاریخ مراسم ، شرایط باغ و سالن انتخابی ، سلیقه عروس و داماد ، برای انتخاب لکیشن فیلم برداری و عکاسی و همچنین بودجه در نظر گرفته شده

7 - پیشنهاد سفره عقد عروس و داماد

8 - راهنمایی در زمینه انتخاب عاقد و برگزاری مراسم عقد در زوز مراسم که میتواند به صورت سوری یا حقیقی باشد

9 - راهنمایی در زمینه اجاره ماشین عروس ، گل آرایی ، دسته گل عروس و ماشین

تلفن : 88575612 - 88795814
موبایل : 09121257607 - 09381257607
آدرس : سعادت آباد
وب سایت : http://nobelcatering.com

[تصویر: 30.jpg]

[تصویر: 31.jpg]

[تصویر: 33.jpg]

[تصویر: 1.jpg]

[تصویر: 3.jpg]

[تصویر: 4.jpg]

[تصویر: 5.jpg]

[تصویر: 01.jpg]

[تصویر: 02.jpg]

[تصویر: 03.jpg]

[تصویر: 04.jpg]

[تصویر: 05.jpg]

[تصویر: 06.jpg]

[تصویر: 07.jpg]

[تصویر: 08.jpg]

[تصویر: 09.jpg]

[تصویر: 10.jpg]

[تصویر: 11.jpg]

[تصویر: 12.jpg]

[تصویر: 13.jpg]

[تصویر: 14.jpg]

[تصویر: 15.jpg]

[تصویر: 16.jpg]

[تصویر: 17.jpg]

[تصویر: 18.jpg]

[تصویر: 19.jpg]

[تصویر: 20.jpg]

[تصویر: 21.jpg]

[تصویر: 22.jpg]

[تصویر: 23.jpg]

[تصویر: 24.jpg]

[تصویر: 25.jpg]

[تصویر: 26.jpg]

[تصویر: 27.jpg]

[تصویر: 28.jpg]

[تصویر: 29.jpg]

خوشبختي عبارت است از آرامش، احساس سعادت و احساس امنيت. جشن و اسراف و زياده‌روي، كسي را خوشبخت نمي‌كند. مهريه و جهيزيه هم كسي را خوشبخت نمي‌كند. پاي‌بندي به روشِ شرع است كه انسان را خوشبخت مي‌كند.
نقل قول
 سپاس شده توسط hheelleenn ، kameliazed ، مهتا_ن ، sepia ، مینانیما ، shamimmim ، sahar.banoo ، بهارگلی
۲۸-مرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۱۸ عصر
ارسال: #2
RE: تشریفات مجالس نوبل
کسی با اینجا مراسم نداشته بیاد بگه ؟کسی از قیمتا خبر نداره که مارو راهنمایی کنه؟

من همیشه به دنبال بهترین ها هستم
نقل قول
 سپاس شده توسط mahrokh25 ، aroos bad az in ، hananeh angel ، s.naz ، hheelleenn ، kameliazed ، niloofareabi ، مهتا_ن ، هفت آسمون ، مینانیما
۱۸-آبان-۱۳۹۴, ۱۰:۴۶ صبح
ارسال: #3
بچه ها من با اینجا مراسم نرفتم تست مجلس رفتم و یکی از نوعروسای گل این تشریفاتو به من معرفی کرد خودم در آخر دیدم نسبت به بقیه تشریفاتا خیلی خوبن و عملکردشون واقعا مثل حرفاییه که موقع قرارداد میزنن من دو بار تست رفتم همه چیزم عالی بود قیمتاشون پایین نیست از 90 تومان شروع میشه من منوی اول که 90 تومانه رو برداشتم خیلی با حوصله و دقیقن خیلی خوب برای ما توضیح دادن در آخر ما بیت همه تشریفاتایی که رفته بودیم و مقایسه ای که انجام دادیم دیدیم اینجا خیلی از همه لحاظ خوبه من اهل تعریف و تمجید الکی نیستم برید از نزدیک تست مراسماشون توی سیستمشونم عکس مراسمایی که برگزار کردن با یه تابلو تشریفات نوبل هست که آدم مطمئن میشه مراسم خودشونه تست مراسمم برید خیالتون راحت میشه خودشونم آقای خوبین آقای یوسفی با ما که واقعا راه اومدن عروسی من بعد از ماه صفره میام کامل این تشریفاتو براتون نقد میکنم

آرایشگاه : مریم دربندی

گل فروشی : ترنج

تشریفات : نوبل

آتلیه : دید نو

مزون: گندم
نقل قول
۱۸-آبان-۱۳۹۴, ۰۱:۱۸ عصر
ارسال: #4
میشه بگید منوی 90 تومانی چه چیزایی داره ؟ یعنی منظورم اینه که همه چیز با خودشونه میز و صندلی و ظروف با این 90 تومان محاسبه شده یا نه هزینه جدا داره
نقل قول
۱۸-آبان-۱۳۹۴, ۰۴:۵۶ عصر
ارسال: #5
عروسی دوست شوهرم با تشریفات نوبل بود مراسمش لاکچری وخوب تو باغ باران بو خیلیم خرج کرده بود

غذا خوشمزه و خوب وبود اما گل آرایی و دیزاین خیلی چشمگیر بود من هنوز دیزاینش تو ذهنم مونده بعده یه سال

آرایشگر100%
گلفروشی100%
آتلیه100%
تالار100%
Heart
نقل قول
۲۰-آبان-۱۳۹۴, ۱۲:۰۸ عصر
ارسال: #6
بچه ها عروسی من با تشریفات نوبل آقای یوسفی بود که من اینجا براتون یه گزارش کامل مینویسم اینجا رو ما توسط خاله عزیزم پیدا کردیم که برای تولد یکسالگی دخترش یه با تشریفات نوبل برگزار شده بود که از شیر مرغ تا جون آدمیزاد تو اون مراسم بود و منویی که گرفته بودن نفری 250 تومان بود و توی حیاط خونشون گرفته بودن کل حیاط آلاچیق آرایی شده بود آلاچیقای حریر با لوسترای بزرگ بالای میز و میزها هم 6 نفره بود صندلیا یه جور بود بین پلاستیک و شیشه که زیرش نورای آبی داده بودن و لوکس ترین چیزی بود که تاحالا دیده بودم همه چیز عالی بود خلاصه به ماهم پیشنهاد دادن که برید اینجا رو ببینید بیاید تو باغ ( حیاط خونه)ما عروسی بگیرید ماهم در توانمون نبود و نمیخواستیم اونقدر هزینه کنیم ولی خب چون کیفیت کارشونو دیده بودیم تویه مراسم و از نزدیک مهماندارا و خودشونو و گل آرایی و کارای خاصشونو دیده بودیم گفتیم میریم نهایتا به توافق نمیرسیم دیگه ما رفتیم دفترشون توی شهرک غرب خیابان دادمان تقریبا نزدیک استدیو باراده بچه هایی که رفتن میدونن یه دفتر صمیمانه بود صحبت کردیم و آشنایی دادیم گفتن منوهامون از 90 شروع میشه که منوی 90 تومانی همه چیز داره ولی گل آرایی ورودی و جایگاه نداره که خب اونم با یه تخفیف میتونم براتون بزنم و مبلغی نمیشه بعد من گفتم یه سری تشریفاتا منوی با گل آراییشون 60. 70 تومانه گفتن ما این کارو نمیکنیم که غذا کم بیاد ارزونتر بگیریم برای هر نفر مثلا اندازه نصف غذا و میوه و شیرینی در نظر بگیریم بعد یه سری شگردای تشریفاتارو برامون گفتن و من پرسیدم منوی 90 تومانی چیا داره گفتن غذاهامون مثلا شوید باقالی با گوشت و فسنجونواون چند نوع غذا با مرغ بعد به ازای هر نقر یک سیخ 300 گرمی جوج هست که ما گفتیم میخوایم لقمه هم باشه گفت میتونیم به ازای هر نفر بدون اینکه افزایش قیمتی داشته باشین بیاید جوجه و لقمه رو با سیخ چوبی بزنن هر کدوم 150 گرم بعد میشه 100% جوجه و 100% لقمه یعنی یه نفر هم جوجه داره یه سیخ همه یه سیخ کوبیده سالاداشونم مثل تشریفاتای دیگه سالاد الکی با اسم الکی نبود سالاد الویه و سالاد ماکارانی و سالاد اندونزی بود و دوغ و آبو نوشابه و چندین نوع دسر بعد در رابطه با آبمیوه 5 نوع آبمیوه طبیعی داشتن و میوه 5 نوع فصل کیک و شیرینی ام انتخابی خودتون گفتن ما با لادن سعادت آباد کار میکنیم ولی جای دیگه ام دوست داشتید برید سفارش بدین مساله ای نیست که خب ما لادنو قبلا تست کرده بودیم دوست داشتیم و صندلی هام گفتن که شیواریه سفره عقد و آبشار شکلات و اتیش بازی و ما منوی بعدی 130 تومانی رو که ته چین و بیف استروگانف و خوراک زبان و بره کامل و گل آرایی و شمع آرایی کامل و کافی شاپ و میز و صندلی مبله داشت رو قرارداد بستیم و در آخر به عنوان هدیه آتیش بازی و آبشار شکلات و سفره عقد با گل آرایی و آتیش بازی رو بهمون دادن و چند تا آتلیه معرفی کردن که بریم ببینیم ما هم گفتیم ما اتلیمونو انتخاب کردیم و گفتن مشکلی نداره گروه موزیکم چند جا معرفی کردن که ما نسبت به بودجمون شماره یکی دو نفرو گرفتیم و گفتیم انتخاب میکنیم خبر میدیم رفتیم دیدیم و در آخر با مشورت خاله ام و سلیقه خودمون گروه ورسای با بهروز عزیز رو انتخاب کردیم که قیمتش خیلی مناسب بود و دیجی خالی از 1 میلیون و با بند و بساط ما با تخفیف با ایشون قراردامون 2 میلیون شد حالا میخوام براتون از روز عروسی بگم

سفره عقدم خیلی خیلی خیلی قشنگ بود که زیر یه آلاچیق چیده شده بود گل آرایی با رنگ انتخابی خودم بود توپ گلهای سر میز مهمان بزرگ و پر بود و گلها تازه تازه بودن چیدمان میزها خیلی قشنگ و موازی هم بود و مهماندارها خیلی مودب و منظم با لباس یکدست و میوهها و شیرینی ها پر و مداوم شارز میشد یه نفر مداوم در حال سرو آبمیوه طبیعی بود یعنی من بعضیارو فقط در حال آبمیوه خوردن دیدم بعد میوه ها و ظرف شیرینی مدام شارز میشد موزیکمون خیلی خوب بود راضی بودیم و خودشون برام خیلی اهمیت داشت که بالا سر مراسم بودن همه چیز عالی بود غذاها واقعا زیاد با تزئینات خاص سرو شد و مهمتر اینکه غذاها گرم بودن و بسیار خوشمزه 100% جوجه رو به 100% 150 گرمی کوبیده و جوجه تبدیل کردیم که خب بیشتر به چشم میومد خیلی شیک سر شد و طعم غذاها عالی بودن به معنی واقعی و اصلا اینطوری نبود که مثلا من بگم خاله ام نفری 250 هزینه کرده ما نفری 130 مال اونا خیلی بهتر بود فقط دیزاینش بهتر بود و خب تنوع غذاها بیشتر بود موقع رقص تانگو و ورودمون آتش بازی داشتیم دوسش داشتم چند نفر با موبایل فیلم گرفته بودن دیدم خیلی قشنگ شده بود و خلاصه اومدم بگم بچه ها این تشریفات امتحان خودشو برای خانواده ما پس داده من خیلی چیزا از همین نوعروس از شماها یاد گرفتم و طبق نظرای شما انتخاب کردم و واقعا هم تا الان راضی راضیم گفتم کامل براتون توضیح بدم چون تازه اومدن تو نوعروس و قسمت کامنتاشون بسته است شاید کسی نشناستشون ولی عالین با وجدانن این خیلی مهمه وگرنه تشریفات با نفری 30 هزارتومانم تو روزنامه همشهری هست اما مهم اینه که آدم اون شب که اینقدر داره هزینه میکنه آبروش حفظ بشه و سر افکنده نشه جلو مهموناش الان هر کس منو میبینه فکر میکنه من خیلی بیشتر از هزینهای که به تشریفاتم دادم خرجم شده خب این منو خوشحال میکنه اگه کسی راهنمایی خواست خصوصی بزنه جوابشو میدم بعدم بچه ها عکسای تشریفاتای دیگه رو عکسای خارجی نشونتون نمیدن تو تبلتشون پر از عکسای مراسماشون بود که خودشونم بودن و قبل و بعد باغ رو با دیزاینش گذاشتن کار دیزاینرشون حرف نداره گرو ه موزیکمم خیلی خوب گرم میکرد مجلسو با اینکه اصلا من خودم قبلا اسمشم نشنیده بودم ولی خاله ام گفت یکی از مراسمای توی خانواده همسرش با بهروز بوده و خیلی خوب بوده

عروسی منم به خوشی تموم شدHeart
انتخاب های من بستن

آرایشگاه: آرایشگاه گل بانو

آتلیه: آتلیه دیدنو

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات مجالس نوبل

لباس عروسی و نامزدی: مزون هستی

نقل قول
 سپاس شده توسط مهتا_ن ، melikamari
۲۰-آبان-۱۳۹۴, ۰۳:۰۹ عصر
ارسال: #7
یعنی ما مثلا اگه 200 نفر مهمون داشته باشیم بابت هر نفر مثلا 90 تومان بدیم 18 میلیون بدیم دیگه پولد نباید بدیم همه چیز با خودشونه ؟
نقل قول
۲۱-آبان-۱۳۹۴, ۱۱:۰۲ صبح
ارسال: #8
(۲۰-آبان-۱۳۹۴ ۰۳:۰۹ عصر)مهتا_ن نوشته است:  یعنی ما مثلا اگه 200 نفر مهمون داشته باشیم بابت هر نفر مثلا 90 تومان بدیم 18 میلیون بدیم دیگه پولد نباید بدیم همه چیز با خودشونه ؟

عزیزم همه چیز با خودشون و شما بابت هیچ خدماتی دیگه پولی پرداخت نمیکنید ولی علاوه بر اون 18 میلیون شما باید برای جایی که میخواید عروسیتونو توش بگیرید حالا سالن اجتماعات یا باغ یا هر جای دیگه یه ورودی داره که باید ورودی باغو جدا حساب کنید دیگه سالن اجتماعات ها معمولا از 2 تا 3 میلیون به بالا و باغا از 3.4 میلیون به بالاست ( البته تو زمستون توی تابستون دو برابر میشه )

آرایشگاه : مریم دربندی

گل فروشی : ترنج

تشریفات : نوبل

آتلیه : دید نو

مزون: گندم
نقل قول
 سپاس شده توسط مهتا_ن
۲۱-آبان-۱۳۹۴, ۱۲:۴۳ عصر
ارسال: #9
من با این تشریفات یه مراسم خیلی لوکس رفتم بهترین عروسی بود که رفته بودم ولی فکر نمیکنم که منوشون زیر 200 تومان بود چون از شیر مرغ تا جون آدمیزاد سرو میشد میلمان خاص گل آرایی در حدی که سالن غرق توی گل بود باغشم توی گرمدره بود به نظر من که یه مهمون بودم تشریفات لوکسی بود و همه چیز عالی به نظر میرسد
نقل قول
۲۳-آبان-۱۳۹۴, ۰۲:۱۶ عصر
ارسال: #10
عزیزم تو عروسی منم هر چیزی که فکرشو بکنی بود گل آراییم خیلی زیاد بود و دیزاینا هم شیک بود بعد از عروسیم دوستام که نزدیک عروسیشون بود از ما سوال کردن که چقدر هزینه کردیم وقتی گفتیم باورشون نمیشد میگفتن خیلی بیشتر از این حرفا میخورد که هزینه کرده باشین ممکنه اون مراسمی که شما رفتینم منوش اونقدر که حدس میزنی بالا نباشه ممکنم هست باشه چون اگه اشتباه نکنم منوی 350 تومانیم داشتن شاید از اون منوها برداشته بودن ولی واسه منم واقعا خیلی کامل بود غذا فوق العاده زیاد اومده میوه و شیرینی خیلی زیاد اومده بود

عروسی منم به خوشی تموم شدHeart
انتخاب های من بستن

آرایشگاه: آرایشگاه گل بانو

آتلیه: آتلیه دیدنو

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات مجالس نوبل

لباس عروسی و نامزدی: مزون هستی

نقل قول
 سپاس شده توسط مهتا_ن ، flotfeali
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد